Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS
Jums kā klientam vajadzētu būt sajūsmā par VMware vSan 7 Enterprise Plus . Šis produkts piedāvā vairākas funkcijas un priekšrocības, kas var uzlabot jūsu datu centra darbību. Tālāk ir daži svarīgi punkti, kas jāņem vērā: Pirmkārt, VMware...
€5 991,90 *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Jums kā klientam vajadzētu apsvērt VMware vSan 7 Enterprise Desktop . Tā ir ideāla platforma virtuālajiem darbvirsmas datoriem, un salīdzinājumā ar tradicionālajiem glabāšanas risinājumiem tā piedāvā lielisku cenas un vērtības attiecību....
€1 091,90 *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
VMware vSan ir programmatūras definēts glabāšanas risinājums, kas ļauj izveidot un pārvaldīt glabāšanas kopas, izmantojot parasto aparatūru. Izmantojot VMware vSan , varat ātri nodrošināt virtuālo mašīnu (VM) krātuvi, apvienojot vairāku...
€4 691,90 *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Ar prieku vēlos jums pastāstīt par VMware vSan 7 Advanced. Jaunākā VMware hiperkonverģences infrastruktūras (HCI) platformas versija piedāvā jaunas, jaudīgas funkcijas, kas klientiem vēl vairāk atvieglo HCI izvēršanu un pārvaldību....
€891,90 *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Ar prieku ziņoju par VMware vSan 7 Advanced . Jaunākā VMware hiperkonverģences infrastruktūras (HCI) platformas versija piedāvā jaunas, jaudīgas funkcijas, kas klientiem vēl vairāk atvieglo HCI izvēršanu un pārvaldību. Izmantojot vSan 7...
€3 291,90 *
VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK
Kā VMware vSan 7 Standard klientam jums ir tiesības izmantot šo jaudīgo programmatūru. vSan 7 Standard ir paredzēts virtualizētām vidēm un piedāvā Enterprise klases datu glabāšanas veiktspēju un funkcijas. Ar savu pilnībā flash...
€361,90 *
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
Kā VMware vSan 7 Standard klientam jums ir tiesības izmantot šo jaudīgo programmatūru. vSan 7 Standard ir paredzēts virtualizētām vidēm un piedāvā Enterprise klases datu glabāšanas veiktspēju un funkcijas. Ar savu pilnībā flash...
€1 991,90 *
VMWARE vSAN 8 STANDARD VMWARE vSAN 8 STANDARD
Kā VMware vSan 7 Standard klientam jums ir tiesības izmantot šo jaudīgo programmatūru. vSan 7 Standard ir paredzēts virtualizētām vidēm un piedāvā Enterprise klases datu glabāšanas veiktspēju un funkcijas. Ar savu pilnībā flash...
€2 599,90 *

Business-Ieguvumi ar vSan no VMware

IT komandas gūst labumu no vienkāršotiem darbības procesiem, izmantojot vSan, un vienlaikus uzņēmuma veiklību ievērojami uzlabo vienota infrastruktūra, kā arī procesi un rīki - sākot no tīkla malas, izmantojot Core un beidzot ar Cloud.
Vienotas vadlīnijas, kā arī procesu automatizācija samazina IT pārvaldības darbu līdz dažiem vienkāršiem klikšķiem. Tā rezultātā IT darbinieki var veltīt vairāk laika svarīgiem stratēģiskiem IT projektiem, nevis tērēt dārgo laiku rutīnas uzdevumu veikšanai. Izmantojot VMware vSan , organizācijas var samazināt tradicionālo glabāšanas risinājumu izmaksas un sarežģītību, vienlaikus izvēloties vienkāršāko ceļu uz hiperkonverģētu infrastruktūru un hibrīdiem Cloud.

Integrētais hiperkonverģētās infrastruktūras (HCI) risinājums vSan, kā vSphere-native storage, atvieglo arī uzņēmuma esošo virtualizāciju paplašināšanu un vienlaikus palīdz palielināt elastību un samazināt sarežģītību, tādējādi samazinot IT izmaksas, TCO un uzņēmējdarbības riskus. Tādējādi VMware vSan izmantošana ne tikai paātrina infrastruktūras modernizāciju, bet arī padara to mērogojamu nākotnes vajadzībām, ļaujot uzņēmumiem iegūt stratēģiskas un ekonomiskas priekšrocības.

Kā darbojas VMware vSan 7?

vSan vispirms apvieno visas vietējās vai tieši pievienotās datu glabāšanas ierīces, lai izveidotu vienu datu glabāšanas kopfondu, ko var koplietot visi mitekļi vSan klasterī. Visas virtuālās mašīnas ar Server lietojumprogrammām darbojas ar vSan uz tās pašas aparatūras, kas nodrošina glabāšanu.

Flash atmiņas, piemēram, SSD, NVMe ierīces vai NVDIMM, darbojas kā datu glabāšanas kešatmiņa, bet datu glabāšanai tiek izmantoti cietie diski vai SSD. HDD, SSD krātuve un kešatmiņa krātuve kopā veido disku grupu. Savukārt vairākus resursdatorus un to disku grupas var apvienot dažāda veida klasteros, piemēram, Standard klasteros, izstieptos klasteros vai divu mezglu klasteros.

Uzglabāšanas politikas ir elementāra vSan sastāvdaļa. Tās kontrolē glabāšanas politikas: Tie kontrolē krātuviServices un nosaka arī replikācijas vai spoguļattēlošanas parametrus. vSan ir ļoti viegli konfigurēt ar rīkiem, kas pieejami VMware, un tas ir lieliski integrēts VMware ekosistēmā.

Rezultāts ir stabila, jaudīga un horizontāli mērogojama arhitektūra. Cita starpā tas nodrošina arī veiktspējas ieguvumus, jo krātuvi var tieši piešķirt vietējai virtuālajai mašīnai (VM), tādējādi palīdzot arī samazināt ekspluatācijas izmaksas.

VMware vSan 7 priekšrocības īsumā

- vSan nodrošina zibspuldzes optimizētu, drošu koplietošanas krātuvi Visām svarīgākajām virtualizētajām darba slodzēm uzņēmumā var viegli un tieši piekļūt, izmantojot VMware Native vSphere® lietotāja saskarni.

- vSan programmatūras definēta datu glabāšanas sistēma ir piemērota tipiskām uzņēmuma mēroga lietojumprogrammām, kā arī virtuālajām Desktop vidēm (VDI) un Server filiālēs.

- vSan darbojas uz nozares standarta x86 serveriem un komponentiem, kas piedāvā līdz pat 50 % zemākas TCO salīdzinājumā ar tradicionālo datu glabāšanas sistēmu.

- vSan 7 ir pirmais risinājums šajā segmentā, kas piedāvā uz programmatūru balstītu un FIPS 140-2 apstiprinātu HCI šifrēšanu, un tas nodrošina elastīgumu, kas nepieciešams, lai viegli paplašinātu IT - bez kompromisiem.

- Pilnībā integrējot vSan ar ESXi hipervizoru, ESXi hostu vietējos fiziskos glabāšanas resursus var virtualizēt un pārvērst par glabāšanas pūliem, kurus savukārt var sadalīt un piešķirt virtuālajām mašīnām un lietojumprogrammām atbilstoši to pakalpojumu kvalitātes prasībām.

- Izmantojot vSan, nav nepieciešama ārējā koplietojamā krātuve, savukārt krātuves konfigurēšana ir vienkāršota, izmantojot uz glabāšanas politiku balstītu pārvaldību (SPBM).

- Izveidojot glabāšanas politikas virtuālajām mašīnām (VM), glabāšanas prasības un funkcijas var definēt individuāli, tostarp resursu apvienošanai.

- Visi dati tiek glabāti dubultos eksemplāros, lai nodrošinātu maksimālu pieejamību un dublēšanu pat tad, ja sabojājas vesels mezgls. Izmantojot vSan, tiek ievērojami palielināta iekšējo datu drošība.

- Uz izstrādātājiem orientētā infrastruktūra ļauj IT administratoriem elastīgi veidot lietojumprogrammas virtuālo mašīnu un konteineru pārvaldībai.

- Balstoties uz hiperkonverģēto vSan infrastruktūru, ir iespējams izstrādāt vienotu digitālo vadības plakni ar konsekventiem procesiem no malas caur Core uz Cloud, no malas caur Core, lai Cloud- neatņemama drošība datiem miera stāvoklī, kā arī datiem, kas tiek pārsūtīti no daudziem publiskiem Cloud pakalpojumu sniedzējiem.

- Turklāt ar vSan var realizēt hibrīdās datu glabāšanas risinājumus privātiemCloud un hibrīdiemCloud, tostarp atbalstu no vadošajiem Cloud pakalpojumu sniedzējiem.