Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - jaunas funkcijas Šajā rokasgrāmatā galvenā uzmanība pievērsta Teams, SharePoint un OneDrive iespējām, tostarp dokumentu glabāšanai, sadarbībai, kopīgošanai un sarunām. Lai paveiktu darbu, nav jāizmanto...
€2 079,90 *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Nopirkt SharePoint Server 2016 lēti Pastāvīga vajadzība pēc jauniem tehnoloģiskiem sasniegumiem un ekonomiskā izaugsme nozīmē, ka uzņēmumi katru dienu pieprasa jaunus programmatūras risinājumus. Tas nodrošina, ka tie neatpaliek no...
€1 796,90 *

SharePoint Server: Platforma inovatīvai sadarbībai

SharePoint Server: Revolūcija sadarbībā

Kad runa ir par komandas darbu, datu pārvaldību un efektīviem uzņēmējdarbības procesiem, SharePoint Server ir priekšplānā. SharePoint ir Microsoft vadošā Enterprise sadarbības platforma, kas nodrošina dažāda lieluma uzņēmumiem rīkus, kas nepieciešami, lai gūtu panākumus mūsdienu digitāli savienotajā pasaulē.

Tās būtība SharePoint Server

Kas ir SharePoint serveris?

Savā būtībā SharePoint Server ir tīmekļa lapu veidošanas platforma. Taču šīs vietnes nav parastas. Tās ir īpaši izstrādātas, lai veicinātu komandas darbu, organizētu datus, automatizētu procesus un būtu centrālais informācijas avots organizācijām.

SharePoint vēsture

Kopš izveides SharePoint ir veicis ievērojamu ceļu. No vienkāršiem dokumentu pārvaldības rīkiem līdz sarežģītām sadarbības funkcijām - SharePoint ir turpinājis attīstīties, lai apmierinātu pieaugošās mūsdienu uzņēmumu vajadzības.

Galvenās funkcijas un priekšrocības SharePoint Server

Dokumentu pārvaldība un glabāšana

Viena no izcilākajām SharePoint Server funkcijām ir tā jaudīgā dokumentu pārvaldības sistēma. Tā ļauj glabāt, kopīgot, pārvaldīt un rediģēt dokumentus reāllaikā, palielinot produktivitāti un sadarbību.

Intuitīva lietotāja saskarne

SharePoint Server nodrošina intuitīvu lietotāja saskarni, kurā viegli orientēties gan tehnoloģiju entuziastiem, gan lietotājiem bez tehniskām zināšanām. Dizains ir vērsts uz to, lai lietotāji būtu produktīvi, neapgrūtinot tos ar nevajadzīgu sarežģītību.

Personalizēta pieredze

Katrs lietotājs var pielāgot savu SharePoint vidi atbilstoši savām vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai tie ir paneļi, paziņojumu iestatījumi vai datu vizualizācijas, SharePoint ir pietiekami elastīgs, lai apmierinātu individuālās vajadzības.

Integrācija ar citiem Microsoft produktiem

Viena no SharePoint Server lielākajām priekšrocībām ir tā nevainojamā integrācija ar citiem Microsoft produktiem, piemēram, Office, Teams un Yammer. Šī integrācija ļauj lietotājiem izmantot rīkus, ko viņi ikdienā izmanto SharePoint, tādējādi palielinot to efektivitāti.

Iespējamie izmantošanas veidi SharePoint Server

Tīmekļa vietnes

Daudzi uzņēmumi izmanto SharePoint, lai izveidotu iekšējos portālus un intraneta vietnes, kas kalpo kā centrālais informācijas avots darbiniekiem.

Extranets

SharePoint var izmantot arī, lai izveidotu ekstraneta vietnes partneriem, piegādātājiem un ārējām ieinteresētajām personām. Tas nodrošina aizsargātu datu un informācijas apmaiņu.

Satura pārvaldības sistēma

Uzņēmumiem, kas meklē stabilu satura pārvaldības risinājumu, SharePoint piedāvā plašu funkcionalitāti, sākot no satura izveides un pārvaldības līdz pat optimizācijai meklētājprogrammās.

Biznesa izlūkošana un analīze

SharePoint integrētie BI rīki ļauj uzņēmumiem analizēt datus, veidot pārskatus un racionalizēt lēmumu pieņemšanas procesus.

Secinājums: SharePoint Server mūsdienu biznesa pasaulē

Laikmetā, kad dati ir zelta vērti un komandas darbs ir veiksmīga uzņēmuma mugurkauls, SharePoint Server sevi pozicionē kā neaizstājamu rīku mūsdienu uzņēmumiem. Ar saviem pielāgotajiem risinājumiem, mērogojamību un lietošanas ērtumu SharePoint Server palīdz optimizēt uzņēmējdarbības procesus un sagatavot uzņēmumus digitālā laikmeta izaicinājumiem. Tā nav tikai programmatūra, bet gan visaptverošs palīgs uzņēmumiem ceļā uz panākumiem.