Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Nopirkt SharePoint Server 2016 lēti Pastāvīga vajadzība pēc jauniem tehnoloģiskiem sasniegumiem un ekonomiskā izaugsme nozīmē, ka uzņēmumi katru dienu pieprasa jaunus programmatūras risinājumus. Tas nodrošina, ka tie neatpaliek no...
€3 640,90 *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - jaunas funkcijas Šajā rokasgrāmatā galvenā uzmanība pievērsta Teams, SharePoint un OneDrive iespējām, tostarp dokumentu glabāšanai, sadarbībai, kopīgošanai un sarunām. Lai paveiktu darbu, nav jāizmanto...
€4 213,90 *

Microsoft SharePoint Server: sadarbības un pārvaldības platforma

Ievads SharePoint Server

Microsoft SharePoint Server ir jaudīga sadarbības un dokumentu pārvaldības platforma, kas palīdz uzņēmumiem organizēt, kopīgot un sadarboties ar informāciju. Izmantojot dažādas satura pārvaldības, meklēšanas, biznesa izlūkošanas un citas funkcijas, SharePoint Server ļauj komandām strādāt kopā efektīvāk un lietderīgāk.

Kas ir SharePoint Server?

SharePoint Server ir uz servera bāzēts produkts, kas nodrošina organizācijām vienotu platformu informācijas portālu, intraneta vietņu un dokumentu krātuvju izveidei. Tas atbalsta sadarbības procesus un atvieglo svarīgu uzņēmuma datu pārvaldību un piekļuvi tiem.

Galvenās funkcijas SharePoint Server

Sadarbība un koplietošana

SharePoint Server piedāvā plašas funkcijas, kas atbalsta komandas darbu, tostarp dokumentu koplietošanu, kalendārus un uzdevumu sarakstus. Komandas var vienlaicīgi strādāt ar dokumentiem, redzēt izmaiņas reālajā laikā un droši kopīgot svarīgu informāciju.

Dokumentu pārvaldība un glabāšana

Jaudīgas dokumentu pārvaldības funkcijas ļauj lietotājiem glabāt, organizēt un atrast dokumentus. Versiju veidošana, piekļuves kontrole un darba plūsmas integrācija ir tikai daži no rīkiem, ko SharePoint piedāvā efektīvai dokumentu pārvaldībai.

Pielāgošana un integrācija

Elastīgs dizains

SharePoint Server ir ļoti viegli pielāgojama, ļaujot uzņēmumiem pielāgot portālus un vietnes savām īpašajām prasībām. Tas atbalsta arī dažādas tīmekļa daļas un papildinājumus, kas paplašina funkcionalitāti.

Integrācija ar Microsoft produktiem

Tā kā SharePoint Server ir daļa no Microsoft produktu saimes, tas ir viegli integrējams ar citām Microsoft lietojumprogrammām, piemēram, Office 365, tādējādi vēl vairāk palielinot produktivitāti un efektivitāti.

Drošība un atbilstība

Robustas drošības funkcijas

SharePoint Server nodrošina spēcīgu drošības infrastruktūru, tostarp atbalsta uzlabotas autentifikācijas metodes un atļauju līmeņus, lai nodrošinātu, ka konfidenciālai informācijai piekļūst tikai autorizēti lietotāji.

Atbilstības standartu ievērošana

SharePoint palīdz organizācijām izpildīt normatīvās prasības, nodrošinot visaptverošas audita iespējas un dokumentu pārvaldības politikas.

Secinājums: Nākotne ar SharePoint Server

SharePoint Server joprojām ir svarīgs pīlārs daudzu organizāciju IT infrastruktūrā. Ar regulāriem atjauninājumiem un plašu izstrādātāju kopienu, kas pastāvīgi nodrošina jaunus risinājumus un uzlabojumus, SharePoint joprojām ir centrālais punkts uzņēmuma satura organizēšanai un sadarbības veicināšanai. Tas ir mērogojams un elastīgs risinājums, kas aug un pielāgojas mainīgajām uzņēmējdarbības vides vajadzībām.

Kategorijas