Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Jūsu uzņēmumam ir īpaši svarīgi, lai vienmēr būtu elastīgi saziņas kanāli starp darbiniekiem un klientiem. Īpaši svarīga ir droša e-pasta satiksme, tikšanās koordinēšana, uzdevumu izpilde un...
€345,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Papildus teksta apstrādei un izklājlapām uzņēmumos liela nozīme ir arī e-pasta, tikšanos, kontaktu un uzdevumu pārvaldībai. Lai tiktu galā ar ikdienas saziņas uzdevumiem, Microsoft Exchange...
€2 029,90 *

Microsoft Exchange Server 2019: mūsdienu biznesa komunikācijas stūrakmens

Ievads Exchange Server 2019

Microsoft Exchange Server 2019 ir jaunākā plaši izmantotā Microsoft e-pasta un kalendāra servera versija, kas paredzēta organizācijām, kuras meklē stabilu vietēju saziņas un sadarbības risinājumu. Ar uzlabotām drošības funkcijām, veiktspēju un racionalizētu lietotāja pieredzi Exchange 2019 joprojām ir vēlama izvēle organizācijām visā pasaulē.

Kas jauns Exchange Server 2019?

Exchange Server 2019 piedāvā daudzus uzlabojumus salīdzinājumā ar saviem priekšgājējiem, tostarp lielāku mērogojamību, uzlabotu meklēšanas funkcionalitāti un ciešāku integrāciju ar citiem Microsoft produktiem, piemēram, SharePoint un Skype for Business.

Exchange Server 2019 galvenās funkcijas

Mērogojamība un veiktspēja

Exchange Server 2019, kas paredzēts lieliem uzņēmumiem, atbalsta lielāku lietotāju skaitu uz serveri un lielākas pastkastītes, pateicoties uzlabotai glabāšanas arhitektūrai un veiktspējas optimizācijai.

Uzlabota meklēšanas funkcionalitāte

Exchange Server 2019 ir pārstrādāta meklēšanas arhitektūra, lai nodrošinātu ātrākus un precīzākus rezultātus, kas ir īpaši noderīgi organizācijām ar lielu datu apjomu.

Drošība un atbilstība

Exchange Server 2019 uzlabo drošību ar tādām funkcijām kā ziņojumu šifrēšana transportēšanas līmenī un atpūtas laikā, kā arī ir iebūvēti datu zudumu novēršanas (DLP) mehānismi un uzlabotas atbilstības nodrošināšanas iespējas.

Uzlabota aizsardzība pret apdraudējumiem

Drošības funkcijas ietver aizsardzību pret tādiem draudiem kā pikšķerēšana un ļaunprātīga programmatūra, kas īpaši izstrādātas korporatīvās saziņas aizsardzībai.

Administrēšanas un pārvaldības funkcijas

Exchange Server 2019 nodrošina administratoriem uzlabotus rīkus un saskarnes servera vides pārvaldībai, apkopei un sistēmas veiktspējas uzraudzībai.

Vienkāršota administrēšana

Exchange 2019 vienkāršotās administrēšanas koncepcija ļauj IT komandām veikt uzdevumus ātrāk un efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Exchange Server 2019 nozīme

Nākotnes nodrošinājums un pielāgojamība

Exchange Server 2019 ir izstrādāts, lai atbilstu mūsdienu organizāciju mainīgajām vajadzībām, īpašu uzmanību pievēršot drošībai, lietotāju pieredzei un integrācijai Microsoft 365 ekosistēmā.

Integrācija mākonī

Lai gan Exchange 2019 ir izstrādāts vietējai lietošanai, tas piedāvā netraucētu pāreju uz mākoni, ļaujot organizācijām gūt labumu no hibrīdās vides elastības.

Microsoft Exchange Server 2019 ir jaunākais sasniegums uzņēmumu komunikāciju risinājumu jomā, nodrošinot spēcīgu, mērogojamu un drošu platformu. Šajā kategorijas tekstā sniegts visaptverošs pārskats, lai palīdzētu jums izprast Exchange Server 2019 iespējas un vērtību jūsu organizācijai.

Kategorijas