Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Jūsu uzņēmumam ir īpaši svarīgi, lai vienmēr būtu elastīgi saziņas kanāli starp darbiniekiem un klientiem. Īpaši svarīga ir droša e-pasta satiksme, tikšanās koordinēšana, uzdevumu izpilde un...
€169,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Papildus teksta apstrādei un izklājlapām uzņēmumos liela nozīme ir arī e-pasta, tikšanos, kontaktu un uzdevumu pārvaldībai. Lai tiktu galā ar ikdienas saziņas uzdevumiem, Microsoft Exchange...
€1 001,90 *

Pierādītas priekšrocības, izmantojot Microsoft Exchange Server 2019

Izmantojot tā saukto pastkastītes servera lomu, Exchange Server apvieno tādus transporta ceļus kā Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery un Frontend Transport, tādējādi ievērojami uzlabojot procesora veiktspēju.

Efektīva e-pasta, tikšanos un uzdevumu pārvaldība un organizēšana

Inteliģentā ienākošā pasta kastīte nodrošina lielāku darbinieku produktivitāti un efektivitāti. Izmantojot personalizēšanas iespēju un plašo meklēšanas funkciju, var ātri atrast ne tikai e-pasta vēstules, bet arī kontaktus, tikšanās, kā arī uzdevumus. Izmantojot Microsoft Exchange Server 2019 Standard, visi svarīgākie dati ir pieejami vienā acu uzmetienā. Izmēģinātā un pārbaudītā Microsoft Outlook e-pasta klienta programma piedāvā pazīstamo Windows saskarni.

Drošība ar Windows Server 2019 Core

Windows Server Exchange 2019 darbojas uz Windows Server 2019 Core un tādējādi piedāvā visdrošāko un arī uzticamāko platformu ziņapmaiņas infrastruktūrai. Efektīvāka pieejamo sistēmas resursu, piemēram, procesora kodolu, atmiņas un atmiņas, izmantošana palielina produktivitāti. Izmantojot jaunākos šifrēšanas un šifrēšanas algoritmus, jūsu datu aizsardzība ir vēl labāka. Regulāru uzdevumu pārvaldība kļūst vēl vienkāršāka. Savukārt Outlook Mobile nodrošina drošu mobilo piekļuvi Exchange Online, atrodoties kustībā.

Microsoft Exchange Server 2019 svarīgākie jauninājumi īsumā

Jaunās un uzlabotās tehnoloģijas, funkcijas un pakalpojumi jaunākajās Windows Server versijās tagad labāk palīdz lietotājiem un organizācijām pārorientēt darbu no saziņas uz sadarbību. Tādējādi Exchange Server 2019 palīdz samazināt arī kopējās īpašumtiesību izmaksas, izvietojot Exchange Server lietojumprogrammas gan lokāli, gan mākoņos.

To papildina uzlabota veiktspēja, paaugstināta drošība aizsardzībai pret uzbrucējiem un uzlabotas pārvaldības iespējas serveru administratoriem.

Exchange Server 2019 darbojas uz Windows Server 2019 Core, padarot to par vienu no drošākajām un uzticamākajām platformām jūsu organizācijas ziņojumu sūtīšanas infrastruktūrai.

Microsoft Exchange Server 2019 jauninājumi ir noderīgi gan galalietotājiem, gan administratoriem:

Meta kešatmiņas datubāze (MCDB)

Exchange 2019 piedāvā organizācijām iespēju izmantot Meta kešatmiņas datubāzi, ja tās izmanto savu fizisko serveri ar SSD diskiem. Šis automatizācijas skripts dublē metainformāciju, piemēram, pastkastes mapju struktūru, un paātrina piekļuvi un meklēšanu. Turklāt tas ļauj administratoriem izveidot vietu lielākam lietotāju skaitam servera instancē. Tādējādi MCDB izmantošana palīdz samazināt izmaksas.

Dinamiskā datubāzes kešatmiņa (DDC)

Dinamiskā datubāzes kešatmiņa serverī Exchange 2019 ļauj dinamiski pielāgot glabāšanas ietilpību atbilstoši attiecīgajai situācijai. Tas nozīmē, ka pieejamo glabāšanas jaudu var izmantot labāk, pat ja mainās aktīvo datubāzu skaits, un Exchange serverim ir arī lielāks ātrums.

Meklēšanas indekss

Serverī Exchange Server 2019 meklēšanas indekss ir pilnībā reorganizēts. Iepriekšējās versijās tā bija atdalīta no pastkastītes datubāzes, bet tagad tā atrodas tieši tur. Šai inovācijai ir divas būtiskas priekšrocības: No vienas puses, ir ievērojami vienkāršota administrēšana, bet, no otras puses, ir palielināts meklēšanas ātrums.

Windows Server Core

Izmantojot Windows Server Core, Exchange Server Edition ļauj visiem administratoriem vienkāršot servera sistēmas standarta versiju. Vienkāršāka konstrukcija atvieglo konfigurāciju, un nevajadzīgos pakalpojumus, kas patērē resursus, var neitralizēt. Turklāt Windows Server Core nodrošina arī lielāku drošību, jo, no vienas puses, tajā ir mazāk uzbrukuma punktu iebrucējiem un, no otras puses, ir ievērojami samazināts drošības apdraudējuma kļūdu ieviešanas risks.

Klientu piekļuves noteikumi

Izmantojot klienta piekļuves noteikumus, jaunā Exchange versija sniedz administratoriem plašākas iespējas ierobežot piekļuvi serveru konfigurācijas zonai. Tas ietekmē ne tikai pašu Admin Centre, bet arī PowerShell, kas atbild par sistēmu konfigurēšanu, administrēšanu un automatizāciju.

Administratori var izmantot pašreizējos klienta piekļuves noteikumus, lai kontrolētu savienojumu ar Exchange, pamatojoties uz IP adresi, noteiktu autentifikācijas veidu un lietotāja īpašībām - arī atkarībā no valsts vai reģiona - un vajadzības gadījumā bloķētu savienojumu tieši caur serveri, neizmantojot ugunsmūri. Līdzīgi, izmantojot klienta piekļuves noteikumus, var atļaut noteiktiem lietotājiem izmantot PowerShell uz noteiktu laiku.

Kalendāra paplašinājumi

Izmantojot Exchange 2019 versiju, galalietotājs gūst labumu jo īpaši no jaunām praktiskām funkcijām, kas ietekmē kalendāru, šeit galvenokārt sanāksmju organizēšanu:

  • Noklusējuma beigu datums. Šī funkcija attiecas uz saprātīga skaita atkārtotu sanāksmju organizēšanu.
  • Nepārsūtīt tālāk. Šī funkcija ļauj organizatoram aizliegt sanāksmes dalībniekiem pārsūtīt pieprasījumus citiem saņēmējiem.
  • Uzlabota kalendāra pārvaldība. Tas ļauj administratoriem atcelt sanāksmes, kuras organizē persona, kas, piemēram, dodas atvaļinājumā vai ir atstājusi uzņēmumu.
  • Ārpus biroja sūtīto ziņojumu konfigurācijā tagad ir iekļautas trīs papildu opcijas: Bloķēt savu kalendāru uz noteiktu laika periodu; Noraidīt visus sanāksmju pieprasījumus, kas nosūtīti noteiktā laika periodā; Noraidīt visus sanāksmju pieprasījumus, kas nosūtīti šajā laika periodā.
  • Kalendārs - Remove-CalendarEvents cmdlet: ļauj administratoriem atcelt sanāksmes, ko organizējis lietotājs, kurš atstājis uzņēmumu.
  • Proxy atļaujas piešķiršana, izmantojot PowerShell: šī funkcija ļauj administratoriem piešķirt proxy atļaujas.
  • E-pasta adrešu internacionalizācija (EAI): Tas ļauj pārsūtīt vai pārraidīt e-pasta adreses, kurās ir rakstzīmes, kas nav angļu valodā.

Uzlabota sadarbība dokumentu izstrādē

Jaunajā servera versijā ir arī iespēja augšupielādēt un saglabāt failus OneDrive for Business, ņemot vērā vietējos un tiešsaistes failus nesen izmantoto failu sarakstā.

Funkcijas, kas vairs netiek atbalstītas programmā Exchange 2019

Jaunajā servera versijā vairs netiek atbalstītas arī dažas vecās pazīstamās iepriekšējo Exchange versiju funkcijas.

Vienotā ziņapmaiņa

Līdz ar Exchange Server 2019 Microsoft vairs nepiedāvā Unified Messaging (UM) pakalpojumu. Tā vietā tagad ir pieejams Skype for Business, kuram ir līdzīgs funkciju klāsts. Uzņēmumi to var izmantot, lai pārslēgtos uz mākoņa balss pastu.

TLS protokols

2019. gada versija atbalsta tikai TLS protokolu no versijas 1.2, tādējādi piedāvājot lielāku šifrēšanas protokola drošību.

Windows Exchange Server 2019 sistēmas prasības

Veiksmīgai Exchange Server 2019 instalēšanai ir nepieciešamas noteiktas tīkla, aparatūras, programmatūras un klientu prasības. Turklāt, lai nodrošinātu netraucētu darbību, var būt jāņem vērā arī daži līdzāspastāvēšanas scenāriji ar iepriekšējām Exchange versijām.

Klientu saziņai ieteicams izmantot Microsoft Outlook. Papildus pārlūkprogrammām Internet Explorer 11 un Microsoft Edge tiek atbalstītas arī pārlūkprogrammas Google Chrome, Mozilla Firefox un Safari.

Aparatūras prasības serverim Exchange Server 2019

Lai varētu bez problēmām izmantot jauno Exchange versiju, datorā jābūt 64 bitu Intel vai AMD procesoriem, kā arī 200 MB brīvas vietas sistēmas diskā; turklāt diskā ar ziņojumu rindu datubāzi ir nepieciešama 500 MB brīva atmiņa.

Līdzāspastāvēšanas scenāriji, ko atbalsta Exchange 2019

Exchange 2019 daļēji atbalsta agrākas Exchange versijas, piemēram, hibrīdās izvietošanas, kurās visi Office 365 klienti ir atjaunināti līdz jaunākajai Office 365 versijai. Hibrīdās konfigurācijas vednis (HCW) no Exchange Server 2013, kas tiek izmantots hibrīdkonfigurēšanai, tiek pārveidots par mākoņprogrammu.

Turklāt tiek atbalstītas šādas DNS (domēna nosaukumu sistēmas) vārdu telpas: blakusesošas, nesaistītas, atsevišķas, kā arī vienas daļas domēni.

Kuras Windows Exchange Server 2019 versijas ir pieejamas Wiresoft?

Microsoft Exchange Server 2019 ir pieejams no Wiresoft šādās divās versijās: Standard un Enterprise. 

Windows Exchange Server 2019 Standard Edition

Standarta izdevums ir izstrādāts, lai apmierinātu mazo un vidējo uzņēmumu un mājas biroja lietotāju pastkastītes vajadzības. Tā atbalsta līdz pat piecām pastkastīšu datubāzēm, vienlaikus piedāvājot dažādas ērtas funkcijas komandas sadarbības pārvaldībai un organizēšanai.

Windows Exchange Server 2019 Enterprise Edition

Uzņēmuma versija ir ideāli piemērota lieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams lielāks skaits pastkastīšu datubāzu. Tā atbalsta līdz pat 100 pastkastīšu datubāzēm. Šī grupu programmatūras un e-pasta servera programmatūra nodrošina optimālu produktivitāti: visi darbinieki var vienlaicīgi piekļūt, pārvaldīt un rediģēt visus sniegtos datus. Pilnīga e-pasta plūsma, tostarp tikšanās pārvaldība, tiek organizēta bez piepūles. Exchange Server 2019 Enterpreis versija ir paredzēta uzņēmumiem, universitātēm, kā arī skolām un valsts pārvaldes iestādēm.

Elastīga Windows Exchange Server 2019 licencēšana

Microsoft Exchange Server 2019 Standard licenci varat izmantot kā servera risinājumu gan savā datu centrā, gan mākoņa režīmā. Katrā gadījumā Microsoft piedāvā atbilstošu hostētāja risinājumu. Licencēšanai varat izmantot attiecīgo tiešsaistes pakalpojumu no Microsoft vai savu serveri.

Iegādājoties Microsoft Exchange Server 2019, jūs nesaņemat no Wiresoft fizisku datu nesēju, bet gan viena lietotāja medialess licences komplektu (MLK). Pēc veiksmīgas instalēšanas reģistrējieties tiešsaistē Microsoft tīmekļa vietnē. Pēc tam varat izmantot savu Microsoft Exchange Server 2019 licenci bez laika ierobežojumiem.

Mēs ar prieku sniegsim jums visus reģistrācijai nepieciešamos datus pirkuma brīdī. Ja vēlaties izmantot standarta klienta programmatūru Outlook, tā pēc vajadzības ir jāpiesaka atsevišķi. Protams, varat izmantot arī programmu Outlook tīmeklī, kas ir iekļauta izdevumā. Šādā gadījumā jūs varat izmantot regulārus programmatūras atjauninājumus un vienmēr būt atjaunināts.

Neatkarīgi no tā, vai Microsoft Exchange Server Standard vai Enterprise licence: Visi Wiresoft pieejamie Microsoft produkti satur tikai oriģinālās Eiropas reģiona licences tiesības. Wiresoft piedāvā pārdošanai uzņēmumu iegādātās, bet iepriekš neizmantotās programmatūras licences, turklāt pilnīgi legāli. Wiresoft ir pārbaudījis visu licenču autentiskumu un funkcionalitāti. To apstiprina daudzi mūsu entuziasma pilni klienti. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu papildu informāciju.