Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Visio 2019 Professional - profesionāla Microsoft vizualizācijas programmatūra kā viena licence iegādei Visio 2019 ir jaunākā sarežģītās Microsoft programmatūras versija, kas paredzēta gan biznesa, gan tehnisko procesu un kontekstu...
€97,90 *
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD
"Visio 2019" Standard - "Microsoft" vizualizavimo programa, kurią galima įsigyti kaip vieną licenciją "Visio 2019" yra naujausia, naujai peržiūrėta "Microsoft" programinės įrangos versija, skirta profesionaliai vizualizuoti techninius ir...
€61,90 *

Pirkt Visio 2019: Visaugstākā līmeņa diagrammu un vizualizāciju programmatūra

Visio 2019, ko Microsoft izdeva 2018. gada oktobrī, ir nozīmīgs solis uz priekšu šīs pasaules klases diagrammu izstrādes programmatūras attīstībā.

Uzlabojumi

Visio kopš tās izlaišanas ir turpinājusi integrēt jaunas funkcijas un tehnoloģijas. Visio 2019 turpina šo tendenci, ieviešot inovatīvas diagrammu veidošanas un vizualizācijas iespējas.

Pārgudrotās funkcijas

Visio 2019 piedāvā iespaidīgu uzlaboto funkciju klāstu:

Jauktās realitātes vizualizācija

Viena no revolucionārākajām jaunajām Visio 2019 funkcijām ir jauktās realitātes integrācija. Tagad lietotāji var skatīt diagrammas un mijiedarboties ar tām 3D vidē. Tas paver pilnīgi jaunas iespējas telpisko datu vizualizācijai un sadarbībai. Šī aizraujošā pieredze ļauj lietotājiem apskatīt datus un diagrammas reālās pasaules kontekstā, tādējādi informācijas interpretāciju un analīzi paceļot jaunā līmenī.

Mākslīgā intelekta darbināti diagrammu ieteikumi

Visio 2019 piedāvā mākslīgā intelekta darbinātus vedņus, kas lietotājiem sniedz inteliģentus diagrammu veidošanas ieteikumus. Šī funkcija analizē iesniegtos datus un automātiski iesaka atbilstošus diagrammu veidus un izkārtojumus. Šis inteliģentais atbalsts ietaupa laiku un nodrošina profesionālus rezultātus. Lietotāji var koncentrēties uz diagrammu satura dizainu, kamēr programmatūra optimizē tehniskos aspektus.

Datu aizsardzība un drošība

Izmantojot Visio 2019, organizācijas var aizsargāt sensitīvu informāciju, pārvaldot piekļuves tiesības diagrammām un nodrošinot, ka tām var piekļūt tikai autorizēti lietotāji. Šīs uzlabotās privātuma un drošības funkcijas ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu sensitīvu uzņēmuma datu aizsardzību. Atbilstības prasības var izpildīt efektīvi, un tiek uzlabota uzņēmuma diagrammu kontrole.

Uzlabota mākoņa integrācija un komandas sadarbība

Mākoņu integrācija ir vēl vairāk optimizēta. Tas nodrošina netraucētu sadarbību un ērtu diagrammu koplietošanu dažādās platformās. Komandas tagad var strādāt vēl efektīvāk, jo tās var strādāt ar diagrammām vienlaicīgi bez versiju konfliktiem. Ir atvieglota sadarbība reālā laikā, un izmaiņas tiek sinhronizētas nekavējoties.

Visio 2019 lietojuma jomas

Programmatūra ir piemērota visdažādākajām pielietojuma jomām:

Lielo datu vizualizācija

Uzņēmumi, kas apstrādā lielus datu apjomus, izmanto Visio 2019 lielo datu vizualizēšanai. Jauktās realitātes funkcija ļauj veikt aizraujošu datu analīzi. Lietotāji var iegremdēties datos un saskatīt modeļus, tendences un sakarības pilnīgi jaunā veidā.

Procesu automatizācija

Visio 2019 ir svarīgs rīks biznesa procesu automatizēšanai. Uzņēmumi var vizualizēt un automatizēt sarežģītus procesus, lai palielinātu efektivitāti. Ar mākslīgā intelekta darbināmas diagrammas ieteikumi palīdz noteikt labākās pieejas procesu optimizācijai.

Atbilstība un datu aizsardzība

Visio 2019 palīdz uzņēmumiem izpildīt atbilstības prasības un datu aizsardzības noteikumus. Uzlabotas drošības funkcijas nodrošina sensitīvu datu aizsardzību. Uzņēmumi var nodrošināt, ka to diagrammas atbilst nepieciešamajiem standartiem.

Dizains un arhitektūra

Visio 2019 izmanto arhitekti un dizaineri, lai izveidotu 3D modeļus un telpu plānus. Jauktās realitātes integrācija nodrošina reālistiskus ēku un projektu priekšskatījumus. Tas ir īpaši noderīgi ēku projektu izstrādes un plānošanas posmos.

Kāpēc izvēlēties Visio 2019?

Visio 2019 piedāvā daudzus iemeslus, kāpēc to izvēlas uzņēmumi un profesionāļi:

Jauktā realitāte un 3D vizualizācija

Jauktās realitātes integrācija paver pilnīgi jaunas datu vizualizācijas un sadarbības iespējas. Uzņēmumi var izpētīt un izprast datus reālistiskā vidē.

Mākslīgā intelekta darbināti diagrammu ieteikumi

Inteliģentais diagrammu veidošanas atbalsts ietaupa laiku un nodrošina profesionālus rezultātus. Lietotāji saņem pielāgotus ieteikumus diagrammu optimizēšanai.

Datu aizsardzība un drošība

Visio 2019 palīdz uzņēmumiem droši aizsargāt diagrammas un datus un izpildīt atbilstības prasības. Sensitīva uzņēmējdarbības informācija ir labi aizsargāta.

Uzlabota mākoņa integrācija

Nevainojama mākoņa integrācija un uzlabota komandas sadarbība ir galvenie ieguvumi modernās darba vidēs. Tiek optimizēta sadarbība reālā laikā.

Secinājumi

Visio 2019 neapšaubāmi ir diagrammu veidošanas un vizualizācijas virsotne. Pateicoties jauktās realitātes integrācijai, ar mākslīgo intelektu darbināmiem ieteikumiem un uzlabotām privātuma funkcijām, tas uzņēmumiem un profesionāļiem piedāvā neaizstājamu platformu informācijas vizualizācijai un procesu optimizācijai. Tās pielietojuma jomas ir daudzveidīgas, un tās elastīgums ļauj lietotājiem izstrādāt diagrammas un vizualizācijas tieši atbilstoši savām prasībām. Visio 2019 neapšaubāmi turpinās spēlēt galveno lomu informācijas vizualizācijas pasaulē un revolucionāri mainīs veidu, kā mēs saprotam un izmantojam datus. Izmantojot Visio 2019, uzņēmumi ir labi sagatavoti datu vizualizācijas nākotnei.