Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise ir vispilnīgākā jaunā versija uzticamajai relāciju datu platformai no Microsoft, kas uzņēmumiem un organizācijām nodrošina visas datu bāzes un analīzes un pārskatu...
€9 485,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datubāzes un analīzes un pārskatu veidošanas...
€2 475,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas,...
€620,90 *

Atklājiet Microsoft SQL Server 2022: datu pārvaldības pārdefinēšana

Ievads SQL Server 2022

Microsoft SQL Server 2022 ir jaunākais izveidotās datubāzes platformas paplašinājums, kas nosaka jaunus veiktspējas, drošības un analītikas standartus mūsdienu organizācijām. Šī uzlabotā RDBMS (Relational Database Management System - Relāciju datu bāzu pārvaldības sistēma) ir integrējama ar Azure, nodrošina uzlabotu veiktspēju un pieejamību un palielina datu operāciju efektivitāti.

Kas jauns SQL Server 2022?

SQL Server 2022 ir aprīkots ar virkni jaunu funkciju, kas atvieglo datu apstrādi un analīzi hibrīdā un daudzmākoņu pasaulē.

SQL Server 2022 galvenās funkcijas

Uzlabota Azure integrācija

SQL Server 2022 paplašina Azure integrāciju, nodrošinot labāku sinhronizāciju un vienkāršāku datu pārvietošanu starp lokālajiem serveriem un mākoni.

Pārvaldīto instanču saite

Funkcija Managed Instance Link ļauj lietotājiem savienot lokālās datubāzes ar Azure SQL Managed Instance, nodrošinot netraucētu mākoņa integrāciju un avārijas atjaunošanu.

Uzlabota veiktspēja un pieejamība

SQL Server 2022 ievieš jaunas funkcijas, kuru mērķis ir uzlabot pieejamību un optimizēt veiktspēju kritiskām slodzēm.

Inteliģenta vaicājumu apstrāde

Ar Intelligent Query Processing SQL Server 2022 piedāvā uzlabotu vaicājumu apstrādi, kas ievērojami samazina izpildes laiku.

Drošības jauninājumi

Datu aizsardzība un atbilstība ir prioritāte, un SQL Server 2022 piedāvā uzlabotas drošības funkcijas, lai palīdzētu organizācijām aizsargāt savus datus.

Grāmatvedības tehnoloģija

Viens no ievērojamākajiem jauninājumiem ir iebūvētās virsgrāmatas tehnoloģijas ieviešana, kas ļauj nodrošināt datu nemainīgumu un pārredzamību datu bāzē.

SQL Server 2022 lietošana uzņēmumos

Nozarē vadošā datu analīze

SQL Server 2022 nosaka jaunus datu analīzes standartus, jo lielo datu klasteru integrācija ļauj organizācijām gūt ieskatu no jebkura datu avota.

Synapse Link

Synapse Link ļauj lietotājiem veikt reāllaika analīzi bez nepieciešamības pārvietot datus, revolucionāri mainot operatīvo un analītisko darba slodžu analīzi.

Lietojumprogrammu modernizācija

Izmantojot SQL Server 2022, izstrādātāji un IT speciālisti var modernizēt lietojumprogrammas, izmantojot jaunākos rīkus un struktūras, lai veicinātu inovācijas un reaģētu uz mainīgajām uzņēmējdarbības vajadzībām.

Konteineru atbalsts

Uzlabotais konteineru atbalsts ļauj SQL Server 2022 darbināt dažādās vidēs, sākot no izstrādātāju portatīvajiem datoriem līdz lieliem Kubernetes klasteriem.

Microsoft SQL Server 2022 nodrošina platformu, kas ir gatava datu pārvaldības nākotnei. Ieviešot revolucionāras tehnoloģijas un uzlabojot esošās iespējas, tas ir ideāls risinājums organizācijām, kas vēlas modernizēt datu pārvaldību un likt pamatus turpmākai izaugsmei. Šajā kategorijas tekstā būs sniegts visaptverošs pārskats par to, ko SQL Server 2022 var sniegt jūsu organizācijai.

Kategorijas