Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas,...
€305,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datubāzes un analīzes un pārskatu veidošanas...
€1 221,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise ir vispilnīgākā jaunā versija uzticamajai relāciju datu platformai no Microsoft, kas uzņēmumiem un organizācijām nodrošina visas datu bāzes un analīzes un pārskatu...
€4 683,90 *

Pirkt SQL Server 2022

SQL Server 2022 nodrošina uzņēmumus ar jaunāko Microsoft uzticamās relāciju datubāzes sistēmas versiju, ar kuru var ātri un droši apstrādāt lielus datu apjomus un padarīt tos pieejamus dažādām lietojumprogrammām, jo īpaši mākoņos.

Šim nolūkam SQL Server 2022 Standard un Enterprise redakcijās nodrošina visas lielo datu pārvaldībai nepieciešamās analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas, tostarp mērogojamus lielo datu klasterus - lai pilnībā atbilstu tipiskajām uzņēmumu resursu plānošanas un jo īpaši CRM sistēmu prasībām, ko papildina visaptverošas drošības funkcijas, lai ātri atjaunotu datus un sistēmas pat servera atteices gadījumā.

Izmantojot SQL Server 2022, uzņēmumi izmanto augstas veiktspējas relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmu, kas jau Standard izdevumā piedāvā visaptverošu datu pārvaldības funkciju kopumu biznesa inteliģences datu bāzē, lai nodrošinātu lokāli pieejamas, kā arī mākoņiem pielāgotas lietojumprogrammas.

Īpaši SQL Server 2022 Enterprise Edition versijā ir pieejams arī augstas pieejamības risinājums AlwaysOn, kā arī citas ekskluzīvas funkcijas, piemēram, Intelligent Query Processing un Accelerated Database Recovery, lai apmierinātu pat visaugstākās prasības pēc inteliģentas datu pārvaldības.

Abus izdevumus, SQL Server 2022 Standard un SQL Server 2022 Enterprise, pēc oficiālā iznākšanas datuma kā lietotu programmatūru var atrast Wiresoft Software Shop - un jūs uzreiz varēsiet izmantot to zemāko cenu salīdzinājumā ar pieejamo jauno produktu.

Turpmākajā pārskatā ir izklāstītas svarīgākās SQL Server 2022 funkcijas, kā arī izdevuma atšķirības starp Standard un Enterprise izdevumiem. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem.

SQL Server 2022 - svarīgākās Standard un funkcionalitātes Enterprise

Starp svarīgākajām SQL Server 2022 versijas funkcijām atkal ir tādas centrālās funkcijas kā īpaši mērogojami mākoņpakalpojumi, kā arī Microsoft datu šifrēšanas tehnoloģija Always Encrypted, papildus datu klasterizācijas iespējai. SQL Server 2022 versijā lielo datu klasteru izmantošana jo īpaši paplašina iespējas un pielietojuma jomas lielu datu apjomu analīzei un apstrādei, piemēram, izmantojot inteliģentu meklēšanas vaicājumu apstrādi un konteineru izmantošanu visos būtiskos procesos.

Drošības ziņā SQL Server 2022 piedāvā arī augstu Standard datu aizsardzību ar tādām funkcijām kā paātrināta datubāzes atjaunošana, kā arī datu klasifikācija uzticamā uzraudzībā. Turpmākajā pārskatā sniegta sīkāka informācija par atsevišķām funkcionālajām jomām.

SQL Server 2022 - lielo datu klasteris

SQL Server 2022 piedāvā visus priekšnoteikumus jaudīgai lielo datu pārvaldībai, kas ir neaizstājama, analizējot un apstrādājot lielus datu apjomus. Šim nolūkam šajā versijā atkal ir iekļauti jaudīgi rīki ātrai datu apstrādei un apstrādei, lai tie būtu pieejami uzņēmumiem dažādiem lietojumiem. Papildus inteliģentai vaicājumu apstrādei tas ietver arī iespēju pārvietot lielo datu darba slodzi uz SQL Server, tā vietā, lai to pārvaldītu lokāli, piemēram, uz Hadoop balstītās platformās. Turklāt SQL Server 2022 Standard un Enterprise piedāvā šādas funkcijas:

 • Integrēti savienotāji, kā arī SQL Server PolyBase, lai veiktu vaicājumus ārējās datubāzēs, piemēram, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, kā arī Azure Data Lake, ja nepieciešams, bez nepieciešamības vispirms fiziski pārvietot vai replicēt datus
 • Izvērst mērogojamus SQL Server, Spark un HDFS konteineru klasterus ar Kubernetes paralēlai vaicājumu veikšanai, kā arī datu rakstīšanai un apstrādei ar Transact-SQL
 • Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumu izpilde HDFS glabāšanas pūlos
 • Izvietot lietojumprogrammas konteineru veidā, kā arī lietojumprogrammas tīmekļa pakalpojumu veidā
 • Mērogojamajā HDFS glabāšanas pūlā Data Lake var uzglabāt datus, kā arī apvienot tos no dažādiem ārējiem avotiem
 • Data Mart var izmantot, lai horizontāli mērogotu lielo datu klasterus, uzlabojot datu analīzes veiktspēju
 • Turklāt ir iespējams izmantot mākslīgā intelekta rīkus, kā arī Spark ar R, Python, Scala un Java

SQL Server 2022 - uzticama veiktspēja

Pieprasījumu apstrādei, kā arī citām galvenajām operācijām SQL Server 2022 ir raksturīga ierastā augsta mērogojamība un uzticama veiktspēja, ko nodrošina tā augstā pieejamība - tostarp Server Core atbalsts, avārijas serveri avārijas atjaunošanai un Always On avārijas klastera gadījumi uzlabotai datubāzes atjaunošanai, tostarp šifrēta dublēšana.

Lielu objektu binārajām datubāzēm ir pieejamas arī tādas funkcijas kā Columnstore un In-Memory Database ar In-Memory OLTP1, hibrīda buferbase un pastāvīgā atmiņa, lai optimizētu veiktspēju, īpaši kritiski svarīgām darba slodzēm. SQL Server 2022 atbalsta paralēlu sadalītu tabulu un vairāku failu plūsmas konteineru apstrādi ar tādām funkcijām kā Stretch Database, tabulu un indeksu sadalīšanu un datu saspiešanu, izmantojot līdz pat 50 instancēm.

Pirkt SQL Server 2022 - uzlabota drošība

Drošības aspektam relāciju datubāzu sistēmā joprojām ir liela nozīme, jo īpaši liela apjoma datu apstrādē un pieejamībā, lai novērstu jebkādu nesankcionētu piekļuvi tiem. SQL Server 2022 sistēmā Always Encrypted funkcija ir efektīva funkcija, kas aizsargā sensitīvus datus ar drošiem anklāviem, kā arī atbalsta tipisku procesu drošu izpildi.

Drošas datu bāzu kolonnas var izmantot, lai definētu klienta lietojumprogrammu uzticamības robežu servera pusē tā, lai tām nevarētu piekļūt ne SQL Server, ne citas datu bāzes vai sistēmas administrators. Tādējādi operācijas, kurās nepieciešams izmantot konfidenciālus datus atklātā tekstā, var veikt drošāk.

Citas drošības funkcijas ietver pārredzamu datubāzes šifrēšanu ar paplašināmu atslēgu pārvaldību, kā arī rindu līmeņa drošību un dinamisku datu maskēšanu, kā arī pielāgotu lomu pārvaldību.

SQL Server 2022 Enterprise Edition - ekskluzīvas funkcijas un īpašības

Salīdzinot ar SQL Server 2022 Standard Edition, Enterprise Edition piedāvā ievērojamus plusus gan funkciju mērogojamības, gan papildu funkciju ziņā lielo datu apstrādei.

MS SQL Server 2022 - mērogojamība un augsta pieejamība

Attiecībā uz mērogojamību ir paredzēts, ka SQL Server 2022 Enterprise nodrošinās maksimālo operētājsistēmas jeb RAM un SQL Server datubāzes dzinēja apjomu uz vienu gadījumu jeb funkciju, un līdz šim maksimālais relāciju datubāzes lielums ir 524 PB:

 • Analīzes pakalpojumi
 • Ziņošanas pakalpojumi
 • Buferbaseins Galvenā atmiņa
 • Kolonnu krātuves segmentu kešatmiņa
 • Atmiņas optimizēts datu lielums

Mērogošana ir pieejama gan grupētiem, gan nesagrupētiem kolonnu noliktavas indeksiem, atmiņā esošai OLTP, atmiņā optimizētiem tempdb metadatiem ar pastāvīgās atmiņas atbalstu, Stretch Database un Service Broker, kas ir ietvars ziņojumu sūtīšanai datubāzēs un starp datubāzēm, kā arī īpaši mērogojamu lietojumprogrammu ar asinhrono saziņu izstrādei. Mērogošana ir pieejama arī ar tabulu un indeksu sadalīšanu, sērijveida režīmu rindu krātuvei, tabulas mainīgo kavētu kompilēšanu un lietotāja definēto skalāro funkciju ievilkšanu.

SQL Server 2022 Enterprise augstas pieejamības funkcijas ietver Server Core atbalstu, ātru tiešsaistes lapu un failu atjaunošanu, datu bāzu dublēšanu un dublēšanas kompresiju. Izmantojot Always On failover cluster instances un Always On pieejamību, kā arī pamata pieejamības grupas, var uzturēt vairākas sekundārās datubāzes bez koplietošanas krātuves. Turklāt krātuvi ir iespējams pievienot sistēmas darbības laikā.

SQL Server 2022 Enterprise - Papildu ekskluzīvas funkcijas

Papildus uzlabotai mērogojamībai SQL Server 2022 Enterprise Edition ir pieejamas šādas svarīgas funkcijas, kas uzlabo veiktspēju:

 • Intelligent Query Processing (IQP) ir optimizētu procesu kopums, kas nodrošina ātru vaicājumu apstrādi lielām datu kopām. Piemēram, APPROX_COUNT_DISTINCT(expression) funkcija var nodrošināt ievērojami ātrākus rezultātus lielās lielo datu tabulās; savukārt tabulas mainīgā atlikusī kompilācija izmanto faktisko tabulas mainīgā rindu skaitu, nevis noklusējuma vērtību 1, lai uzlabotu veiktspēju. Turklāt Scalar UDF Inlining iekļauj lietotāja definēto funkciju izsaukumus galvenajā vaicājumā, un Batch Mode on Rowstore (BMOR) var samazināt CPU izmantošanu.
 • Intelligent Performance attiecas uz vairākiem datubāzes darbību izpildes ātruma uzlabojumiem.
 • Vieglās vaicājumu profilēšanas infrastruktūras (Lightweight Query Profiling Infrastructure) standarta aktivizēšana ļauj ātri iegūt informāciju par rindu skaitu un I/O izmantošanas informāciju
 • Paātrināta datubāzes atjaunošana (Accelerated Database Recovery, ADR) nodrošina ātrāku datubāzes atjaunošanu, piemēram, pēc restartēšanas, vai paātrinātu ilgstošu transakciju atiestatīšanu.
 • Lielo datu klasteris (Big Data Cluster, BDC) SQL Server 2022 ir Linux bāzēts konteineru klasteris Kubernetes vai Azure Kubernetes Services (AKS), kas sastāv no SQL Server un Apache Spark, ar datu glabāšanu Hadoop Distributed File System (HDFS), izmantojot dažādus datu glabāšanas nodrošinātājus.
 • Secure Enclaves ļauj apstrādāt šifrētus datus atklātā tekstā nošķirtā melnajā kastē datubāzes serverī.
 • Datubāzes momentuzņēmuma funkcija izveido datubāzes momentuzņēmumu, piemēram, lai dokumentētu tās statusu; funkcija Last Query Plan Statistics arī nodrošina pārskatu par pašreizējiem pieprasījumiem.

SQL Server 2022 - Licencēšana izdevumos Standard un SQL Server 2022 Enterprise

SQL Server 2022 versijas licencēšana, domājams, atkal būs saskaņā ar parastajiem noteikumiem, ko nosaka Microsoft licenču pārvaldība: Standard izdevumam ir iespēja izvēlēties starp licencēšanu, kas balstīta uz kodolu, un servera licences un Client Access License kombināciju lietotājiem vai galiekārtām; Enterprise izdevumu var licencēt tikai uz kodolu. Šie noteikumi attiecas arī uz SQL Server 2022 lietotas programmatūras iegādi.

 • Izmantojot SQL Server 2022 licencēšanu, kas balstīta uz kodolu, SQL Server 2022 kodola licence jāiegādājas katram virtuālās mašīnas vai konteinera virtuālajam procesoram. Microsoft vienmēr nosaka vismaz 4 kodola licences katram VM/konteinerim.
 • Tādējādi papildus fiziski pieejamo kodolu procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo serveru skaits.
 • Viena SQL Server 2022 licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem.

Turklāt uz servera jaudas aprēķināšanu attiecas papildu noteikumi, kurus varat uzzināt no Wiresoft darbinieka, sazinoties ar viņu pa e-pastu vai tieši tērzēšanas laikā vai pa tālruni.

 • Licencējot SQL Server 2022 Standard ar servera licences un klienta piekļuves licences kombināciju, katram lietotājam vai gala ierīcei, kas piekļūst SQL Server, papildus servera licencei ir jābūt aprīkotai arī ar savu CAL.

SQL Server 2022 klienta piekļuves licences lietotājiem vai galiekārtām ir pieejamas arī kā lietotā programmatūra no Wiresoft.