Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise ir vispilnīgākā jaunā versija uzticamajai relāciju datu platformai no Microsoft, kas uzņēmumiem un organizācijām nodrošina visas datu bāzes un analīzes un pārskatu...
€11 708,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datubāzes un analīzes un pārskatu veidošanas...
€3 054,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas,...
€764,90 *

Abas SQL Server 2022 Standard un SQL Server 2022 Enterprise versijas pēc oficiālā iznākšanas datuma ir atrodamas Wiresoft Software Shop kā lietota programmatūra, un jūs uzreiz varēsiet izmantot to zemāko cenu, salīdzinot ar attiecīgajām pieejamajām jaunajām precēm.

Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām SQL Server 2022 funkcijām, kā arī par standarta un uzņēmuma izdevuma atšķirībām. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem.

SQL Server 2022 Standard un Enterprise svarīgākās funkcijas

Starp svarīgākajām SQL Server 2022 versijas funkcijām atkal ir tādas galvenās funkcijas kā īpaši mērogojamie mākoņpakalpojumi, kā arī Microsoft datu šifrēšanas tehnoloģija Always Encrypted, turklāt ir iespēja veidot datu klasterus. SQL Server 2022 Lielo datu klasteru izmantošana īpaši paplašina liela datu apjoma datu analīzes un apstrādes iespējas un pielietojuma jomas, piemēram, izmantojot inteliģentu meklēšanas vaicājumu apstrādi un konteineru izmantošanu visos būtiskajos procesos.

SQL Server 2022 piedāvā arī augstu datu aizsardzības standartu drošības ziņā ar tādām funkcijām kā paātrināta datubāzes atjaunošana, kā arī datu klasificēšana uzticamas uzraudzības laikā. Turpmākajā pārskatā sniegta sīkāka informācija par atsevišķām funkcionālajām jomām.

Lielo datu klasteris - Pirkt SQL Server 2022

SQL Server 2022 piedāvā visus priekšnoteikumus jaudīgai lielo datu pārvaldībai, kas ir nepieciešama, analizējot un apstrādājot lielus datu apjomus. Tādēļ arī šajā versijā ir iekļauti jaudīgi rīki ātrai datu apstrādei un apstrādei, lai tie būtu pieejami uzņēmumiem dažādiem lietojumiem. Papildus inteliģentai vaicājumu apstrādei tas ietver arī iespēju pārvietot lielo datu slodzi uz SQL Server, nevis pārvaldīt to lokāli, piemēram, uz Hadoop balstītās platformās. Turklāt SQL Server 2022 Standard un Enterprise piedāvā šādas funkcijas:

 • Iebūvēti savienotāji, kā arī SQL Server PolyBase, lai veiktu vaicājumus ārējās datubāzēs, piemēram, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, kā arī Azure Data Lake, ja nepieciešams, bez nepieciešamības vispirms fiziski pārvietot vai replicēt datus
 • Izvietojiet mērogojamus SQL Server, Spark un HDFS konteinerus ar Kubernetes, lai paralēli veiktu vaicājumus un rakstītu un apstrādātu datus ar Transact-SQL
 • Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumu izpilde HDFS glabāšanas pūlos
 • Izvietojiet lietojumprogrammas kā konteinerus, kā arī lietojumprogrammas tīmekļa pakalpojumu veidā
 • Datu ezeru var izmantot mērogojamā HDFS datu glabāšanas pūla Data Lake datu glabāšanai, kā arī datu apvienošanai no dažādiem ārējiem avotiem
 • Datu mart var izmantot, lai horizontāli mērogotu lielo datu klasterus, tādējādi uzlabojot datu analīzes veiktspēju
 • Turklāt mākslīgā intelekta rīku izmantošana, kā arī Spark ar R, Python, Scala un Java

Uzticama SQL Server 2022 veiktspēja

SQL Server 2022 pieprasījumu apstrādei, kā arī citām galvenajām operācijām SQL Server 2022 ir raksturīga augsta mērogojamība un uzticama veiktspēja, ko nodrošina augsta pieejamība, tostarp Server Core atbalsts, avārijas serveru dublēšanas serveri avārijas atjaunošanai un Always On failover klastera gadījumi uzlabotai datubāzes atjaunošanai, tostarp šifrēta dublējuma izveidei.

Lai optimizētu veiktspēju, jo īpaši kritiski svarīgām darba slodzēm, lieliem objektu bināriem ir pieejamas arī tādas funkcijas kā kolonnu noliktava un datu bāze atmiņā ar OLTP1 atmiņā, hibrīda buferbaseins un pastāvīgā atmiņa; SQL Server 2022 atbalsta paralēlu sadalītu tabulu un vairāku failu plūsmas konteineru apstrādi līdz pat 50 eksemplāriem, izmantojot tādas funkcijas kā izstieptas datu bāzes, tabulu un indeksu sadalīšana un datu saspiešana.

Uzlabota drošība - Pirkt SQL Server 2022

Drošības aspektam relāciju datubāzu sistēmā joprojām ir liela nozīme īpaši liela datu apjoma apstrādē, kā arī pieejamībā, lai novērstu jebkādu nesankcionētu piekļuvi tiem. SQL Server 2022 operētājsistēmā Always Encrypted funkcija ir efektīva funkcija, kas aizsargā sensitīvus datus ar drošiem anklāviem, kā arī atbalsta tipisku procesu drošu izpildi.

Drošas datubāzes kolonnas var izmantot, lai noteiktu klienta lietojumprogrammu uzticamības robežu servera pusē tā, lai tām nevarētu piekļūt ne SQL Server, ne citas datubāzes vai sistēmas administrators. Tādējādi operācijas, kurās nepieciešams izmantot konfidenciālus datus atklātā tekstā, var veikt drošāk.

Citas drošības funkcijas ietver pārredzamu datubāzes šifrēšanu ar paplašināmu atslēgu pārvaldību, kā arī rindas līmeņa drošību un dinamisku datu maskēšanu, kā arī pielāgotu lomu pārvaldību.

SQL Server 2022 Enterprise Edition ekskluzīvās funkcijas un īpašības

Salīdzinot ar SQL Server 2022 standarta versiju, Enterprise Edition piedāvā ievērojamu priekšrocību gan funkciju mērogojamības, gan papildu funkciju ziņā lielo datu apstrādei.

Mērogojamība un augsta pieejamība

Attiecībā uz mērogojamību paredzams, ka SQL Server 2022 Enterprise nodrošinās maksimālo operētājsistēmas vai RAM un SQL Server datubāzes dzinēja apjomu katram gadījumam vai funkcijai, un līdz šim maksimālais relāciju datubāzes lielums ir 524 PB:

 • Analīzes pakalpojumi
 • Ziņošanas pakalpojumi
 • Buferu fonds Galvenā atmiņa
 • Kolonnu veikala segmentu kešatmiņa
 • Atmiņas optimizēts datu lielums

Mērogošana ir pieejama gan grupētiem, gan negrupētiem kolonnu noliktavu indeksiem, atmiņā esošai OLTP, atmiņā optimizētiem tempdb metadatiem ar pastāvīgās atmiņas atbalstu, Stretch Database un Service Broker, kas ir sistēma ziņojumu sūtīšanai datubāzēs un starp datubāzēm un īpaši mērogojamu lietojumprogrammu ar asinhrono saziņu izstrādei. Mērogošana ir pieejama arī ar tabulu un indeksu sadalīšanu, sērijas krātuves sērijveida režīmu, tabulu mainīgo kavētu kompilēšanu un lietotāja definēto skalāro funkciju ievilkšanu.

SQL Server 2022 Enterprise augstas pieejamības funkcijās ietilpst Server Core atbalsts, ātra lapu un failu atjaunošana tiešsaistē, datu bāzu dublēšana un dublējumu saspiešana. Izmantojot Always On failover cluster instances, kā arī Always On pieejamības un pamata pieejamības grupas, var uzturēt vairākas sekundārās datubāzes bez koplietošanas krātuves. Turklāt krātuvi var pievienot, kamēr sistēma darbojas.

Vairāk ekskluzīvu funkciju - Iegādājieties SQL Server 2022 Enterprise

Papildus uzlabotai mērogojamībai SQL Server 2022 Enterprise Edition ir pieejamas šādas galvenās veiktspējas uzlabošanas funkcijas:

 • Inteliģentā vaicājumu apstrāde (IQP) ir optimizētu procesu kopums ātrai lielo datu kopu vaicājumu apstrādei. Piemēram, APPROX_COUNT_DISTINCT(izteiksme) funkcija var nodrošināt ievērojami ātrākus rezultātus lielās Big Data tabulās, savukārt tabulas mainīgā atliktā kompilācija izmanto faktisko tabulas mainīgā rindu skaitu, nevis noklusējuma vērtību 1, lai uzlabotu veiktspēju. Turklāt Scalar UDF Inlining iekļauj lietotāja definēto funkciju izsaukumus galvenajā vaicājumā, un Batch Mode on Rowstore (BMOR) var samazināt CPU izmantošanu.
 • Inteliģentā veiktspēja attiecas uz vairākiem datubāzes operāciju izpildes ātruma uzlabojumiem.
 • Pēc noklusējuma aktivizēta Vieglās vaicājumu profilēšanas infrastruktūra ļauj ātri iegūt informāciju par rindu skaitu un I/O izmantošanas informāciju
 • Paātrināta datubāzes atjaunošana (Accelerated Database Recovery, ADR) nodrošina ātrāku datubāzes atjaunošanu, piemēram, pēc restarta vai paātrinātu atjaunošanu ilgstošiem darījumiem.
 • Lielo datu klasteris (BDC) SQL Server 2022 ir Linux bāzēts konteineru klasteris Kubernetes vai Azure Kubernetes Services (AKS), kas sastāv no SQL Server un Apache Spark, un glabāšana notiek Hadoop sadalītajā datņu sistēmā (HDFS), izmantojot dažādus glabāšanas pakalpojumu sniedzējus.
 • Secure Enclaves ļauj apstrādāt šifrētus datus atklātā tekstā atsevišķā melnajā kastē datubāzes serverī.
 • Datubāzes momentuzņēmuma funkcija izveido datubāzes momentuzņēmumu, piemēram, lai dokumentētu tās statusu; funkcija Pēdējā vaicājuma plāna statistika arī nodrošina pārskatu par pašreizējiem vaicājumiem.

SQL Server 2022 standarta un uzņēmuma versiju licencēšana

SQL Server 2022 versijas licencēšana, domājams, atkal būs saskaņā ar parastajiem Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem: Standarta versijai ir iespēja izvēlēties starp licencēšanu, kas balstīta uz kodolu, un servera licences un klienta piekļuves licences kombināciju lietotājiem vai galiekārtām; Enterprise Edition var licencēt tikai uz kodolu. Šie noteikumi attiecas arī uz SQL Server 2022 lietotas programmatūras iegādi.

 • Izmantojot SQL Server 2022 licencēšanu, kas balstīta uz kodolu, SQL Server Core licence jāpērk katram virtuālās mašīnas vai konteinera virtuālajam procesoram. Microsoft vienmēr nosaka vismaz 4 kodola licences vienam VM/konteinerim.
 • Tādējādi papildus fiziski pieejamo kodola procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo serveru skaits.
 • Viena SQL Server 2022 licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem.

Turklāt uz servera jaudas aprēķināšanu attiecas papildu noteikumi, par kuriem jūs varat uzzināt no Wiresoft darbinieka pa e-pastu vai tieši tērzēšanas laikā, vai zvanot pa tālruni.

 • Licencējot SQL Server 2022 Standard ar servera licences un klienta piekļuves licences kombināciju, katram lietotājam vai gala ierīcei, kas piekļūst SQL Server, papildus servera licencei ir jābūt aprīkotai ar savu CAL.

Klientu piekļuves licences lietotājiem vai gala ierīcēm SQL Server 2022 ir pieejamas arī kā lietotā programmatūra no Wiresoft.

Iegādājieties SQL Server 2022 versijas Standard un Enterprise kā lietotu programmatūru no Wiresoft

Abas jaunās SQL Server 2022 versijas - Standard un Enterprise - ir pieejamas no Wiresoft kā lietota programmatūra par izdevīgām cenām, sākot ar oficiālo versiju. Jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām:

 • Microsoft SQL Server 2022 Edition kā lietotas programmatūras tirdzniecība un lietošana ir likumīga, jo to atļauj likums.
 • Iegādājoties lietotu licenci no Wiresoft, jūs iegādājaties legālu un oriģinālu Microsoft SQL Server 2022 produktu.
 • Šis produkts ir aprīkots ar derīgu licences atslēgu - tā nav SQL Server 2022 testa versija, ko var izmantot ierobežotu laiku.
 • Tas, ka SQL Server 2022 Edition ir marķēts kā Microsoft "lietota programmatūra", arī nenozīmē, ka programmatūras funkcionalitātei ir kādi ierobežojumi.
 • Pirms tālākpārdošanas Wiresoft ir pārbaudījis izmantoto SQL Server 2022 Editions Standard un Enterprise programmatūru pilnīgai lietojamībai.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Microsoft SQL Server 2022 Edition vai Client Access licencēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, tālruni vai e-pastu.