Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter 2-Core serveris Papildiniet savas licencēšanas vajadzības Windows Server 2022 datacentram ar Wiresoft 2-Core pakotnēm! Windows Server 2022 Datacenter Edition ir īpaši izstrādāts lietošanai...
€173,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Standard 2-core Elastīgi papildiniet savas licences prasības Windows Server 2022 Standard ar Wiresoft divu kodolu pakotnēm! Windows Server 2022 Standard Edition ir izstrādāts īpaši lietošanai mazākos datu...
€32,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Datacenter - uzlabota drošība lieliem tīkliem Windows Server 2022 Datacenter ir jaunā Microsoft serveru operētājsistēma, kas īpaši paredzēta lielākiem uzņēmumiem. Šī uz Windows 10 balstītā servera...
€1 439,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2022 Standard - augstāka tīklu drošība Windows Server 2022 Standard ir Microsoft jaunā serveru operētājsistēma. Tā pamatā ir Windows 10, un tā piedāvā vēl lielāku drošību un iespējas kopīgot datus,...
€256,90 *

Windows Server 2022 standarta izdevums jau tagad daudziem mazākiem datu centriem piedāvā visaptverošas funkcijas, kā arī pietiekamas iespējas pakalpojumu virtualizācijai to vajadzībām, ko papildina uzlabota mērogojamība un turpmāka veiktspējas optimizācija - apvienojumā ar efektīvām drošības funkcijām, lai uzticami aizsargātu datus un lietojumprogrammas daudzmākoņu vidēs.

Ar Windows Server 2022 Datacenter Edition lielu organizāciju un uzņēmumu sarežģītākiem datu centriem ir paplašinātas lietojumprogrammu un datu virtualizācijas iespējas, tostarp vēl lielāka mērogojamība, kā arī papildu drošības funkcijas.

Abas Windows Server 2022 Standard un Windows Server 2022 Datacenter versijas tagad ir pieejamas Wiresoft Software Shop kā lietota programmatūra, un to cena ir zemāka salīdzinājumā ar attiecīgo jauno produktu.

Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām Windows Server 2022 funkcijām, kā arī par izdevuma atšķirībām starp Standard un Datacenter Edition. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem.

Windows Server 2022 Standard un Datacenter versijas īsumā

Tāpat kā tās priekšgājēja, arī serveru operētājsistēmas Microsoft Windows Server 2022 pašreizējā versija, visticamāk, būs balstīta uz operētājsistēmu Windows 10 - ar pazīstamo darbvirsmas saskarni, kas lietotājiem atvieglo orientēšanos, un ar visām funkcijām, kas pieejamas pazīstamā vietā. Turklāt tie saņem 10 gadus ilgu produktu atbalstu no Microsoft, kas izpaužas kā Microsoft Server 2022 versiju atbalsts un atjauninājumi.

Windows Server 2022 Buy (Windows Server 2022 Buy) abos izdevumos papildus pamata optimizācijām uzmanība atkal ir pievērsta drošības un datu aizsardzības, veiktspējas un virtualizācijas jomām. Standarta izdevumā pieejamās funkcijas ir iekļautas arī datacentru izdevumā un tur ir papildinātas vai paplašinātas.

Drošības funkcijas - Iegādāties Windows Server 2022

Windows Server 2022 piedāvā daudzlīmeņu drošību standarta un datacentru sistēmām, lai nodrošinātu visaptverošu datu un pakalpojumu aizsardzību, tostarp to pieejamību, piemēram, ar šīm funkcijām:

 • Pamatā ir iespējota TLS 1.3 - jaunākā transporta slāņa drošības versija - un HTTPS, lai nodrošinātu drošus savienojumus, šifrējot datus, un drošu saziņas kanālu starp diviem galapunktiem. Izmantojot HTTPS protokolu, Secure DNS un DoH (DNS-over-HTTPS), DNS pieprasījumi tiek šifrēti, lai novērstu DNS datu manipulācijas un noklausīšanos.
 • Servera ziņojumu bloks (SMB) tagad automātiski izmanto AES-256-GCM un AES-256-CCM standartus datu šifrēšanai, tiklīdz tiek izveidots savienojums ar citu datoru, ja vien arī šis dators atbalsta šo standartu.
 • Vienlaikus šifrēšana, izmantojot SMB Direct, kā arī RDMA (Remote Direct Memory Access), nodrošina lielāku joslas platumu ar mazāku latentumu tiešai glabāšanai, glabāšanas replikām, Hyper-V un SQL Server.
 • Trusted Platform Module 2.0 nodrošina drošu, uz aparatūru balstītu kriptogrāfisko atslēgu un datu glabātuvi, kas tiek izmantota arī BitLocker diska šifrēšanā, tostarp sistēmas integritātes, kā arī koda uzticamības pārbaude, kad tiek palaists Windows Server 2022.
 • Drošie serveru kodola procesori piedāvā programmaparatūras aizsardzību ar dinamisko uzticamības saknes mērījumu (DRTM) tehnoloģiju, pārbaudot palaišanas operācijas un izolētu draiveru piekļuvi atmiņai, izmantojot tiešās piekļuves atmiņai (DMA) aizsardzību, kā arī koda integritātes atbalstu saskaņā ar VBS (uz virtualizāciju balstīta drošība) un HVCI (uz hipervizoru balstīta drošība) standartiem.
 • Jo īpaši VBS nodrošina drošu atmiņas apgabalu, kas ir izolēts no operētājsistēmas un aizsargā serveri no noteiktiem riskiem, piemēram, kriptovalūtas ieguvē sastopamajiem riskiem. Izmantojot Credential Guard, lietotāja pieteikšanās informācija tiek saglabāta arī virtuālā konteinerā, kuram operētājsistēma nevar tieši piekļūt.
 • Failover klasteri ļauj arī detalizēti kontrolēt CSV (klastera koplietošanas kopumu) un SBL (krātuves kopnes slāņa) šifrēšanu.

Migrēšanas un glabāšanas funkcijas operētājsistēmā Windows Server 2022

Datu apjomu un krātuvju migrācija un to nodrošināšana arī ir būtiska Windows Server 2022 funkcionālā joma. Optimizētais Storage Migration Server Orchestrator nodrošina paplašinātas iespējas, piemēram, lai migrētu vietējos lietotājus vai grupas uz Windows serveri un starp failover klasteriem un krātuvi, var iekļaut arī Linux serverus, kā arī NetApp CIFS serverus vai NetApp Factory Application Server (FAS).

Konteineru pakalpojumi operētājsistēmā Windows Server 2022

Windows Containers izmantošana Windows Server tagad piedāvā optimizētu lietojumprogrammu saderību un veiktspēju, kā arī uzlabojumus, jo īpaši Kubernetes izmantošanā. Piemēram, Windows konteineru palaišanas laiks ir samazināts par 30 %, samazinot to attēlu lielumu līdz pat 40 %, kas uzlabo arī to veiktspēju. Tāpat ir atjaunināts Windows Admin Center, atvieglojot .NET lietojumprogrammu konteineru izveidi. Turklāt, izmantojot Kubernetes, ir ievērojami vienkāršota mezglu konfigurēšana, IPv6, kā arī tīkla politikas īstenošana.

Citas veiktspējas un virtualizācijas funkcijas - Iegādāties Windows Server 2022

Lietotāji var izmantot arī daudzas citas Windows Server 2022 Standard, kā arī Datacenter funkcijas, kas arī palielina servera operētājsistēmas kopējo veiktspēju:

 • Veicot atmiņas remontu, lietotājiem ir lielāka datu sinhronizācijas kontrole, jo tagad ir iespējams pielāgot ātrumu. Pieejamos resursus var piešķirt vai nu datu kopiju labošanai (elastīgums), vai arī aktīvo slodžu izpildei (veiktspēja). Tas ļauj arī elastīgāk un efektīvāk pārvaldīt kopas.
 • Ir uzlabota lasīšanas un rakstīšanas veiktspēja, ļaujot lēnākus datu nesējus, piemēram, cietos diskus, pievienot ātrākajiem datu nesējiem, piemēram, NVMe vai SSD, kā arī autonomu serveru krātuves krātuvi pie krātuves kopnes kešatmiņas.
 • Izmantojot pieejamo SMB saspiešanu, failus var ātri pārsūtīt pat noslogotos tīklos, pirms tam tos manuāli nesaspiežot.
 • Izmantojot TCP HyStart++, ir uzlabota pārraides vadības protokola (TCP) veiktspēja, kas samazina pakešu zudumus
 • RACK (Nesenais ACKnowledgment) samazina Retransmit TimeOuts (RTO) retranslāciju laikā

Virtualizācijas jomā Windows Server:

 • Optimizācijas virtuālajiem komutatoriem Hyper-V ar RSC (Receive Segment Coalescing), tādējādi paketes hipervizora tīklā tiek apvienotas un tādējādi apstrādātas kā lielāki segmenti. Tādējādi RSC samazina procesora ciklu skaitu un uzlabo tīkla datu plūsmas veiktspēju.
 • Pateicoties AMD procesoru iebūvētās virtualizācijas atbalstam, Windows Server 2022 piedāvā vairāk iespēju Hyper-V darbināšanai Hyper-V virtuālajā mašīnā (VM).

Turklāt Windows Server 2022 sistēmā Windows Server 2022 tagad pēc noklusējuma ir pieejama pārlūkprogramma Microsoft Edge, kas aizstāj pārlūku Internet Explorer; pārlūkprogramma Edge ir balstīta uz atklātā pirmkoda Chromium un tādējādi nodrošina lielāku drošību.

Ekskluzīvas Windows Server 2022 Datacenter izdevuma funkcijas

Tikai Windows Server 2022 Datacenter Edition papildus minētajām funkcijām piedāvā vēl virkni papildu funkciju, kā arī atbalstu Shielded Virtual Machines, lai izveidotu īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras ar Hyper-V, tostarp neierobežotu skaitu virtuālo datoru un vienu Hyper-V hostu vienā licencē, kā arī:

 • Programmatūras definēti tīkli (SDN)
 • Programmatūras definēta krātuve (SDS)
 • Tiešās glabāšanas telpas (SSD)
 • Neierobežota krātuves replikācija - gan sinhronai, gan asinhronai sējumu replikācijai starp serveriem vai kopām avārijas atjaunošanas laikā
 • Hiperkonverģētā infrastruktūra - programmatūras definētai skaitļošanas, glabāšanas un tīkla funkciju konsolidācijai klasterī
 • Virtuālā OSE (operētājsistēmas vide)

Windows Server 2022 Edition Standard un Datacenter licencēšana

Domājams, ka Windows Server 2022 versijas licencēšana atkal tiks balstīta uz pazīstamo licencēšanas shēmu, kas balstīta uz kodolu, kā arī uz servera licences un klienta piekļuves licences kombināciju Standard Edition versijai un tikai uz kodolu balstītu licencēšanu Datacenter Edition versijai.

Pat ja iegādājaties Windows Server 2022 kā lietotu programmatūru, licencēšana vienmēr notiek saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem, kas uz kodoliem balstītas licencēšanas gadījumā, kura ir pieejama tikai Datacenter Edition versijai, kā mērauklu licences prasības aprēķināšanai izmanto kodolu skaitu. Tādēļ piemēro šādus noteikumus:

 • Attiecīgā Windows Server 2022 programmatūra tiek licencēta, pamatojoties uz faktiski izmantoto fizisko aparatūru. Papildus fiziski pieejamo kodolu procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo serveru skaits.
 • Tādējādi ir piemērojams šāds nosacījums: viena Windows Server 2022 licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem.
 • Par pamatu vienmēr tiek ņemts minimālais 8 kodolu skaits uz procesoru, pat ja faktiski esošajai aparatūrai ir mazāk nekā 8 kodoli.
 • Vienam fiziskajam serverim vienmēr tiek piemēroti vismaz 2 procesori.
 • Tādējādi minimālais kodolu skaits ir 16.
 • Servera aparatūrai ar vairāk nekā 16 kodoliem visi papildu kodoli jālicencē ar papildu Windows Server 2022 pakotnēm.

Licencējot Windows Server 2022 ar servera licences un klienta piekļuves licences kombināciju, kas pieejama standarta versijai, katram lietotājam vai galiekārtai, kas piekļūst Windows serverim, jābūt aprīkotai ar savu lietotāja CAL vai ierīces CAL. Tas attiecas arī uz Windows Server 2022 attālās piekļuves licencēšanu.

Lai iegūtu papildu informāciju, jo īpaši par Client Access licencēšanu un īpaši par Hyper-V instancēm Windows Server 2022, sazinieties ar Wiresoft darbinieku. Atbilstošie lietotāja vai ierīces, kā arī RDS CAL Windows Server 2022 ir pieejami arī no Wiresoft kā lietotā programmatūra.

Iegādājieties Windows Server 2022 versijas Standard un Datacenter kā Microsoft lietotu programmatūru Wiresoft

Divas jaunās Windows Server 2022 versijas - Standard un Datacenter - jau ir pieejamas Wiresoft kā lietota programmatūra par izdevīgām cenām. Jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām:

 • Iegādājoties Windows Server 2022 versiju, jūs saņemat oriģinālu Microsoft programmatūru ar derīgu licences atslēgu, nevis ierobežotas lietošanas vai testēšanas versijas ar laika ierobežojumu.
 • Windows Server 2022 Edition apzīmējums "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus ierobežojumus attiecībā uz programmatūras funkcionalitāti.
 • Lietotu Windows Server 2022 programmatūru Standard un Datacenter versijās pirms tālākpārdošanas ir pārbaudījis Wiresoft, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
 • Microsoft izmantotās programmatūras tirdzniecība un lietošana kopā ar Windows Server 2022 versiju ir likumīga, jo to atļauj likums.
 • Iegādājoties lietotu licenci no Wiresoft, jūs vienmēr iegādājaties legālu un vienlaikus oriģinālu Microsoft Windows Server 2022 produktu.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Microsoft Windows Server 2022 Edition vai Client Access licencēšanu, vienkārši sazinieties ar mums tērzēšanas laikā, pa tālruni vai e-pastu.