Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 piedāvā uzticamu ziņapmaiņas platformu, ar kuru var centralizēti pārvaldīt e-pasta vēstules un kontaktus, kā arī tikšanās un uzdevumus. Tā ir Windows 10 servera...
€127,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 ir pārbaudīta ziņojumapmaiņas platforma e-pasta un kontaktu, kā arī tikšanos un uzdevumu centrālai pārvaldībai un servera versija Windows 10. Tādējādi lielāki uzņēmumi un...
€909,90 *

Priekšrocības, izmantojot Microsoft Exchange Server 2016

Exchange Server 2016 saziņas sistēma ir svarīga katra mūsdienīga uzņēmuma procesu kontroles un pārvaldības sastāvdaļa. Jaudīgā servera programmatūra sniedz visaptverošu ieguldījumu uzņēmumu efektivitātes paaugstināšanā: visus kontaktus un e-pastus var centralizēti pārvaldīt un pārskatāmi arhivēt. Tas arī atvieglo kopīgu darbu ar dokumentiem, kas ietver versiju pārvaldību. Diferencētā tiesību pārvaldība nosaka arī darbinieku individuālo piekļuvi tikšanās reizēm.

TādējādiMicrosoft Exchange Server 2016 nodrošina maksimālu kontroli un vienlaikus pārredzamību, kā arī elastību un produktivitāti. Vienkāršojot darba procesus, programmatūra ļauj ietaupīt laiku un izmaksas, kas palielina arī konkurētspēju.

Nozīmīgākie Exchange Server 2016 jauninājumi īsumā

Exchange Server 2016 versijā ir vairāki svarīgi jauninājumi, kā arī iepriekšējās Exchange Server 2013 versijas pilnveidošana. Galvenais izstrādes mērķis bija servera arhitektūras optimizācija, kurā servera lomu skaits tika samazināts līdz divām: Pastkastīte un Edge Transport. Turklāt tika vienkāršota mērogošana un uzlabots atbalsts dažādiem mākoņpakalpojumiem.

Outlook tīmeklī

Tīmekļa piekļuve Exchange serverim, kas iepriekš bija pazīstama kā "Outlook Web Access" vai "Outlook Web App", ir būtiski pārskatīta Microsoft  un pārdēvēta par "Outlook on the Web".

Tīmekļa saskarne ir arī optimizēta, lai programmu Outlook varētu izmantot viedtālrunī vai planšetdatorā ar operētājsistēmu Android vai iOS, pirms tam neinstalējot Outlook programmu. Papildus Microsoft pārlūkprogrammām Edge un Internet Explorer 11 Outlook bez būtiskiem ierobežojumiem darbojas arī ar Google Chrome, Safari un Firefox.

Funkcija "Sweep" vienkāršo konkrēta sūtītāja e-pasta vēstuļu pārvaldību. Piemēram, tos var saglabāt noteiktu dienu skaitu vai saglabāt tikai jaunāko ziņojumu.

Kalendāram ir arī jauns izskats un jaunas funkcijas. Tie ietver e-pasta atgādinājumus par kalendāra notikumiem un iespēju ieteikt citu tikšanās ielūgumu laiku.

Uzlabota meklēšana

Exchange Server 2016 ir pārstrādāta arī eIzmeklēšanas arhitektūra; tagad tā darbojas asinhroni un decentralizēti, izmantojot vairākus serverus. Rezultātā meklēšana tagad ir daudz ātrāka, un, ievadot meklēšanas frāzi programmā Outlook 2016 vai Outlook tīmeklī, tiek parādīti ieteikumi, kas balstīti uz bieži izmantotajiem kontaktiem, e-pasta ziņojumiem pastkastītē un iepriekšējiem meklējumiem. Kontekstuālie filtri, piemēram, datumu diapazoni un saistītie sūtītāji, palīdz vieglāk atrast meklēto informāciju. Izmantojot programmu Outlook tīmeklī, ir iespējams veikt meklēšanu savos vai citu personu kalendāros.

Uzlabota mērogojamība

Vēl viena Exchange Server 2016 jaunās arhitektūras priekšrocība ir uzlabota meklēšanas mērogojamība. Meklēšanai izmantojamo pastkastīšu skaits ir palielināts no 5000 līdz 10 000 pastkastītēm un arhīva pastkastītēm, tādējādi vienlaicīgi var meklēt 20 000 pastkastīšu.

Uzlabota sadarbība

Programmā Outlook 2016 vai Outlook tīmeklī Microsoft mākoņpakalpojumos OneDrive for Business un SharePoint 2016 saglabātos failus tagad var ievietot e-pasta vēstulē kā saiti, nevis kā faila pielikumu, kā tas bija iepriekš. Piekļuves tiesības var individuāli pielāgot un iestatīt automātiski. Saņēmējs var atvērt saistīto failu tieši kā pielikumu.

Atbalsts hibrīdajam mākoņam

Exchange Server 2016 atbalsta arī hibrīda scenārijus. Tas nozīmē, ka nav nozīmes tam, vai pastkastīte atrodas lokālā serverī vai mākonī. Vietējās e-pasta kastītes var izmantot arī ar mākoņa paplašinājumiem Exchange Online Archiving un Azure Rights Management.

Datu zudumu novēršana ar DLP

Datu drošība ir papildināta ar datu zudumu novēršanu (DLP), kas ir transporta noteikumu paplašinājums. DLP serverī Exchange Server 2016 palīdz aizsargāt sensitīvus uzņēmuma datus no nesankcionētas piekļuves. Datu zudumu novēršana ietver jaunas metodes konfidenciālas informācijas klasificēšanai un nosūtīšanai, netraucējot lietotājiem veikt darba procesus. Ja pastāv datu pārtveršanas risks, lietotāji saņem attiecīgu brīdinājumu programmā Outlook un tīmekļa versijā. DLP arī brīdina lietotājus, ja tie saņem manipulētus e-pasta ziņojumus vai e-pasta ziņojumus ar pielikumiem, kas satur ļaunprātīgu programmatūru.

Lai varētu izmantot Exchange Server 2016 DLP funkcijas, ir nepieciešams

Ir nepieciešama uzņēmuma klienta piekļuves licence (CAL).

Standarta protokols MAPI pār HTTP

Outlook noklusējuma protokols saziņai ar Exchange ir MAPI pār HTTP Exchange Server 2016. MAPI pār HTTP uzlabo Outlook un Exchange savienojumu uzticamību un stabilitāti, kā arī transporta kļūdu redzamību. Turklāt pēc hibernācijas vai tīkla maiņas Outlook daudz ātrāk izveido savienojumu ar serveri. MAPI pār HTTP atbalsta pārtraukta savienojuma turpināšanu, un īslaicīgu savienojuma pārtraukumu gadījumā atkārtota savienojuma izveide nav nepieciešama.

Windows Exchange Server 2016 Standard Edition

Microsoft Exchange Server 2016 standarta versijā nodrošina elastīgu, pārredzamu un rentablu saziņu uzņēmumā. Tas, pirmkārt, ietver profesionālu kopīgu e-pasta vēstuļu, kontaktu un tikšanās reižu administrēšanu un arhivēšanu. Microsoft Exchange Server 2016 Standard atbalsta līdz 5 pastkastīšu datubāzēm, tāpēc ir ideāli piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Exchange funkcionalitātes vienkāršotajai arhitektūrai ir divas lomas: Galvenā funkcionalitāte ir "pastkastītes" loma. Tā saņem klientu pieprasījumus un glabā datubāzes. Savukārt loma "Edge Transport" nodrošina papildu drošību e-pasta vēstuļu pārsūtīšanai starp iekšējo tīklu un internetu. Microsoft Exchange Server 2016 Standard virtualizācijas tiesības ļauj izmantot 2 virtuālās mašīnas vai 2 Hyper-V konteinerus.

Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition

Svarīgākā atšķirība salīdzinājumā ar standarta versiju Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Edition ir iespēja izmantot daudz vairāk datubāzu. Katrā serverī var integrēt un pārvaldīt līdz pat 100 pastkastīšu datubāzēm, katrā no tām ir līdz 2 terabaitiem, tāpēc Enterprise ir īpaši piemērots lielākiem uzņēmumiem un organizācijām vai iestādēm.

Turklāt Exchange Admin Center piedāvā izmantot tādas funkcijas kā Office 365 grupas un datu zudumu novēršana. Datu zudumu novēršana ne tikai novērš konfidenciālas informācijas nodošanu nepiederošām personām, bet ar integrēto inteliģento ziņojumu filtru (IMF) un SmartScreen filtru tehnoloģiju arī novērš potenciāli kaitīgu ziņojumu nokļūšanu pastkastītē.

Turklāt lietotāji gūst labumu no centralizētas datu glabāšanas, kā arī glabāšanas vajadzību un atbilstības prasību kontroles.

Salīdzinot ar standarta versiju, Exchange Server Enterprise versijai ir arī plašākas virtualizācijas tiesības: tā ļauj izmantot neierobežotu skaitu virtuālo mašīnu un Hyper-V konteineru.

Tas piedāvā arī funkcijas Storage Spaces Direct, Storage Replica, kā arī Shielded Virtual Machines, jaunu tīkla kaudze un OneDrive for Business datu atjaunināšanai, rediģēšanai un koplietošanai reālajā laikā.

Sistēmas prasības Windows Exchange Server 2016

Lai varētu pilnvērtīgi un bez problēmām izmantot Windows Exchange Server 2016, ir jāizpilda noteiktas tīkla, aparatūras, programmatūras un klientu prasības.

Lai klients varētu sazināties, izmantojot darbvirsmu, ir nepieciešama arī Microsoft Outlook instalēšana. Aparatūrai jāatbilst šādiem nosacījumiem:

Var izmantot šādas operētājsistēmas: Windows Server 2008 R2 Standard (SP1), Windows Server 2008 R2 Enterprise (SP1), Windows Server 2008 R2 Datacenter (RTM vai jaunāka versija), Windows Server 2012 Standard vai Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard vai Datacenter, Windows Server 2016 Standard vai Datacenter.

Prasības procesoram ir augstas veiktspējas 64 bitu procesors vai AMD procesors ar AMD64 platformas atbalstu.

Cietais disks: Papildus vismaz 30 GB cietā diska vietas instalācijas diskā ir nepieciešams vismaz 500 MB, lai instalētu katru Unified Messaging valodas paketi, kā arī vismaz 500 MB rindas datu bāzei.

Minimālā ekrāna izšķirtspēja: 1024 x 768 pikseļi

Kuras Windows Exchange Server 2016 versijas ir pieejamas Wiresoft?

Pie Wiresoft jūs varat iegādāties Microsoft Exchange Server 2016 divos izdevumos Standard un Enterprise. Standarta izdevums ir paredzēts mazo un vidējo uzņēmumu, kā arī mājas biroja lietotāju pastkastītes prasībām, savukārt Enterprise izdevums atbilst plašākām lielāku uzņēmumu vai iestāžu vajadzībām. Turklāt lietotāji šeit var izmantot visas Exchange Server 2016 versijas funkcijas.

Windows Exchange Server 2016 licencēšana

Iegādājoties Microsoft Exchange Server 2016 Edition, jūs nesaņemat no Wiresoft fizisku datu nesēju, bet gan viena lietotāja medialess licences komplektu (MLK).

Pēc instalēšanas reģistrējieties tiešsaistē Microsoft tīmekļa vietnē. Iegādājoties produktu, mēs jums sniegsim visus reģistrācijai nepieciešamos datus. Šādā veidā jūs arī gūsiet labumu no regulāriem atjauninājumiem un vienmēr būsiet lietas kursā.

Exchange Server 2016 jau ietver tīmekļa lietojumprogrammu Outlook tīmeklī, kas nodrošina piekļuvi, izmantojot pārlūkprogrammu. Lai varētu izmantot visas darbvirsmas versijas funkcijas, ir jāiegādājas Microsoft Outlook. Šo klienta programmatūru par saprātīgu cenu varat iegādāties arī no Wiresoft.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Microsoft Exchange Server 2016 Standard vai Enterprise: Wiresoft pieejamā Microsoft serveru programmatūra ir tikai un vienīgi Eiropas reģiona oriģinālie produkti. Visi Wiresoft programmatūras produkti ir pilnīgi legālas, neizmantotas licences, ko iegādājušies uzņēmumi. Tos ir pārbaudījusi Wiresoft, lai nodrošinātu pilnīgu autentiskumu un pilnīgu funkcionalitāti. Mūsu iepriekšējie klienti to var apstiprināt. Ja jums ir kādi jautājumi par programmatūras vajadzībām, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.