Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 piedāvā uzticamu ziņapmaiņas platformu, ar kuru var centralizēti pārvaldīt e-pasta vēstules un kontaktus, kā arī tikšanās un uzdevumus. Tā ir Windows 10 servera...
€260,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 ir pārbaudīta ziņojumapmaiņas platforma e-pasta un kontaktu, kā arī tikšanos un uzdevumu centrālai pārvaldībai un servera versija Windows 10. Tādējādi lielāki uzņēmumi un...
€1 842,90 *

Microsoft Exchange Server 2016: efektīva un droša korporatīvā saziņa

Pārskats par Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Server 2016 ir jaudīgs risinājums e-pasta saziņai un kalendāra pārvaldībai uzņēmumos. Līdz ar tā ieviešanu Microsoft noteica jaunus standartus attiecībā uz korporatīvo saziņas sistēmu lietošanas ērtumu, drošību un pārvaldības funkcijām.

Jaunas funkcijas Exchange Server 2016

Exchange Server 2016 piedāvā uzlabotas funkcijas salīdzinājumā ar saviem priekšgājējiem, tostarp optimizētu arhitektūru, kas samazina gan izmaksas, gan e-pasta infrastruktūras sarežģītību, un jaunu, lietotājam draudzīgu Outlook tīmeklī (iepriekš pazīstamu kā Outlook Web App).

Exchange Server 2016 galvenās funkcijas

Uzlabota lietotāja pieredze

Exchange Server 2016 uzsver vienkāršotu lietotāja pieredzi, un Outlook tīmeklī nodrošina intuitīvu un atsaucīgu saskarni, kas vienlīdz labi darbojas dažādās ierīcēs.

Mobilā produktivitāte

Uzlabotās mobilās iespējas ļauj lietotājiem droši piekļūt savam e-pastam un kalendāriem no jebkuras vietas, tādējādi palielinot produktivitāti ārpus biroja.

Uzlabota drošība un aizsardzība

Izmantojot Exchange Server 2016, jūsu dati ir labāk aizsargāti ar uzlabotiem drošības mehānismiem, piemēram, pret ļaunprātīgu programmatūru un surogātpasta filtriem, kā arī jaunām DLP (Data Loss Prevention) funkcijām.

Sarežģīti atbilstības rīki

Exchange 2016 atvieglo atbilstības vadlīniju ievērošanu ar iebūvētām eDiscovery un "aizturēšanas" funkcijām, kas vienkāršo datu pārvaldību juridisko prasību izpildei.

Efektīva pārvaldība

IT administratoriem Exchange Server 2016 piedāvā vienkāršotas pārvaldības funkcijas, kas ļauj efektīvāk pārvaldīt Exchange infrastruktūru.

Vienkāršota arhitektūra

Vienkāršota servera arhitektūra atvieglo ieviešanu un uzturēšanu, vienlaikus palielinot sistēmas uzticamību un veiktspēju.

Exchange Server 2016 nozīme šodien

Pastāvīga nozīme hibrīdā pasaulē

Exchange Server 2016 joprojām ir aktuāls, jo īpaši organizācijām, kas dod priekšroku hibrīdkonfigurācijai ar lokālo un mākoņpakalpojumu kombināciju.

Tilts uz mākoni

Daudzām organizācijām Exchange 2016 nodrošina pamatu pārejai uz mākoņpakalpojumiem, piedāvājot iespēju pakāpeniski pārvietot funkcionalitāti uz mākoni, nezaudējot datu kontroli.

Microsoft Exchange Server 2016 joprojām ir uzticama un stabila uzņēmumu saziņas platforma, ko raksturo uzlabotas drošības funkcijas, lietotājam draudzīga vide un pārvaldības efektivitāte. Šajā kategorijas tekstā sniegts visaptverošs ieskats Exchange Server 2016 iespējās un vērtībā mūsdienu organizācijām.

Kategorijas