Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL
Uzņēmuma lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotā programmatūra Microsoft Exchange Server 2019 standarta un korporatīvajām versijām katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt servera pakalpojumiem, papildus servera...
€19,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL
Uzņēmuma ierīces CAL Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai Microsoft Exchange Server Enterprise CAL 2019 ir programmatūras produkts, kas nodrošina piekļuvi Microsoft Exchange Server funkcijām un funkcionalitātei....
€19,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25 iepakojuma ierīču CAL Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai Microsoft Exchange Server 2019 standarta vai korporatīvajam izdevumam papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence...
€280,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
10 pakešu ierīču CAL Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai Microsoft Exchange Server 2019 standarta vai korporatīvajam izdevumam papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence katrai...
€113,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
5 paku ierīču CAL Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai Microsoft Exchange Server 2019 standarta vai korporatīvajam izdevumam papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence katrai...
€59,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL
25 lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2019 kā lietotā programmatūra Microsoft Exchange Server 2019 standarta un korporatīvajām versijām katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt servera pakalpojumiem, papildus servera licencei ir...
€280,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL
10 lietotāju licences Microsoft Exchange Server 2019 kā lietotā programmatūra Microsoft Exchange Server 2019 standarta un korporatīvajām versijām katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt servera pakalpojumiem, papildus servera licencei ir...
€113,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL
5 lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2019 kā lietotā programmatūra Microsoft Exchange Server 2019 Standard un Enterprise redakcijām katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt servera pakalpojumiem, papildus servera licencei ir...
€59,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 LIETOTĀJA CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 LIETOTĀJA CAL
Lietotāju licences Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotā programmatūra Microsoft Exchange Server 2019 Standard un Enterprise redakcijām katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt servera pakalpojumiem, papildus servera licencei ir...
€13,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 IERĪCES CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 IERĪCES CAL
Ierīces CAL Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai Papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei, kas tiek izmantota, lai piekļūtu servera pakalpojumiem, un...
€13,90 *

Microsoft Exchange Server 2019 funkciju izmantošana ar CAL

Katram uzņēmumam piederošajam serverim, kurā tiek izmantota pašreizējā Exchange Server versija, ir jābūt pieejamai vienai vai vairākām licencēm, lai varētu piekļūt attiecīgajām funkcijām un pakalpojumiem. Katram lietotājam vai ierīcei, kurai ir nepieciešama piekļuve Exchange serverim, ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence (CAL) - lietotāja CAL vai ierīces CAL. Lēmums par CAL versiju ir atkarīgs, no vienas puses, no uzņēmuma struktūras un, no otras puses, no prasībām attiecībā uz e-pasta plūsmas drošību un savu un partneru datu aizsardzību.

Kādas priekšrocības piedāvā pašreizējais Windows Microsoft Exchange Server 2019?

Jaunajā Exchange Server versijā Microsoft piedāvā būtiskus uzlabojumus un pilnveidojumus daudzās jomās, kas vēl vairāk palielina drošību un ātrumu, kā arī funkciju klāstu. Papildus lietotājiem administratori var izmantot arī daudzas praktiskas funkcijas, kas uzlabo un atvieglo iekšējās un ārējās saziņas organizēšanu.

Exchange servera uzlabojumi drošības jomā

Izmantojot Windows Server Core atbalstu, ir mazāka uzbrukuma iespēja, ja tiek mēģināts iegūt nesankcionētu piekļuvi no ārpuses, jo Exchange tagad darbojas tīrā Windows vidē, tāpēc arī ir nepieciešams uzturēt mazāk komponentu. Arī Exchange Management Shell un Exchange Admin Center ir labāk aizsargāti pret ārēju piekļuvi.

Piemērojot klienta piekļuves noteikumus, Exchange administrēšanu tagad var atļaut un vienkāršot no iekšējā tīkla, jo tādējādi nav nepieciešams piemērot sarežģītus tīkla un ugunsmūra noteikumus.

UzlabotaExchange serveraveiktspēja

Exchange Online ir uzlabota arī meklēšanas infrastruktūra mākoņa mērogošanai un arī uzticamība. Tādējādi tagad ir iespējams indeksēt lielākus failus, kā arī ir vieglāk administrēt un uzlabot meklēšanas veiktspēju. Tas nodrošina arī daudz ātrāku un uzticamāku serveru kļūmju novēršanu.

Citas Exchange Server 2019 funkcijas  

Izmantojot jaunāko glabāšanas aparatūru, tostarp lielākus cietos diskus un SSD, tiek palielināta kopējā servera veiktspēja: Exchange 2019 tagad atbalsta līdz 256 GB atmiņas un 48 CPU kodoliem. Dinamiskais datubāzes veikals optimizē arī aktīvo datubāzes izmantošanu.

Turklāt jaunās kalendāra funkcijas, labāka ārpus biroja darba laika funkcija, kā arī papildu iespējas ārpus biroja darba laika veikt pierakstus un risināt prombūtnes jautājumus uzlabo sadarbību un sanāksmju koordinēšanu, kas ir svarīga uzņēmuma iekšējās saziņas daļa. Jo īpaši administratoriem ir tikai uzlabotas iespējas plānot, kad darbinieki ir prombūtnē.

Turklāt e-pasta adreses, kurās ir citas rakstzīmes nekā angļu valodā, var turpināt sūtīt un piegādāt to sākotnējā formā, izmantojot internacionalizāciju.

Microsoft licencēšanas veidi Exchange Server 2019

Izmantojot dažādus licencēšanas veidus, Microsoft regulē Exchange Server 2019 individuālu lietošanu. Microsoft licencēšanas modelī tiek izšķirti dažādi licencēšanas veidi: Pirmkārt, divas servera licences - Standard un Enterprise - Exchange serverim kā tādam, tās kvantitatīvi atšķiras, ņemot vērā mazo un lielo uzņēmumu prasības; otrkārt, divu veidu klienta piekļuves licences (CAL) - tās tiek piešķirtas vai nu ierīcei (Device-CAL), vai lietotājam (User-CAL); un papildus tam arī Standard un Enterprise versijas, kas galu galā nosaka attiecīgās CAL funkciju un tiesību apjomu.

Servera licence Microsoft ExchangeServer 2019

Microsoft Exchange Server 2019 ir pieejams Standarta un Uzņēmuma versijā. Exchange 2019 Standard un Enterprise funkcionalitāte ir identiska, abas versijas atšķiras tikai pēc mērogojamības, t. i., pēc tā, cik daudz pastkastiņu datubāzu tās atbalsta.

Exchange Server 2019 standarta izdevums atbalsta ne vairāk kā 5 pastkastīšu datubāzes, kas parasti ir nepieciešams maziem un vidējiem uzņēmumiem; Exchange Server 2019 Enterprise izdevums atbalsta līdz pat 100 pastkastīšu datubāzēm - tas ir paredzēts lielākiem uzņēmumiem un organizācijām.

Lietotāju licences un ierīču licences Microsoft Exchange Server 2019 serverim

Microsoft Exchange Server 2019 CAL ir pieejamas divās dažādās versijās - kā lietotāja CAL un kā ierīces CAL - atkarībā no tā, vai piekļuve serverim ir jāautorizē konkrētam lietotājam vai konkrētam datoram.

Tas, kurš CAL variants uzņēmumam vai iestādei ir vispraktiskākais un rentablākais, var atšķirties atkarībā no konkrētā gadījuma. Lēmumu par Exchange Server Device CAL vai User CAL parasti pieņem ne tikai atkarībā no darbinieku skaita, bet arī no visbiežāk izmantotā darba veida:

Darbiniekiem, kuri strādā tikai lokāli savā stacionārajā darbstacijā ar savu datoru, ir izdevīgāk izmantot Exchange Server Device CAL. Ja darbavieta ir elastīgāka vai mobilāka un tāpēc darbs tiek veikts dažādās galiekārtās, lietotāja licences licences Exchange serverim var būt izdevīgākas. Tālāk ir sniegti svarīgākie fakti par abām CAL versijām:

Exchange Servera lietotāja licences licencēm: Lietotāja CAL ir paredzētas tikai vienam lietotājam. Priekšrocības: izmantojot lietotāja CAL, šis lietotājs var piekļūt Exchange serverim no pilnīgi citām galiekārtām. Tas var būt gan galda dators birojā, gan cits dators, piemēram, mājas birojā, vai pat piezīmjdators, kas tiek izmantots ārpus uzņēmuma. Tātad, ja darbinieks bieži atrodas ceļā, piemēram, uz klientu sanāksmēm vai bieži uzstājas ar prezentācijām uz vietas, lietotāja CAL Exchange serverim ir vislabākā izvēle.

Exchange Servera ierīču licences licencēm: Savukārt ierīces CAL ir ar ierīci saistīta licence. Tas nozīmē, ka tikai konkrētam datoram ir atļauts piekļūt Exchange serverim, piemēram, VAI personālajam datoram, VAI piezīmjdatoram uzņēmumā. Šādā gadījumā pilnīgi dažādiem lietotājiem var būt piekļuve attiecīgajai licencētajai galīgajai ierīcei, lai izmantotu Microsoft Exchange Server pakalpojumus.

Tāpēc, izmantojot ierīces CAL, nav svarīgi, kurš lietotājs piekļūst Exchange serverim, ja vien tas notiek, izmantojot attiecīgo licencēto ierīci. Tāpēc ierīces klienta piekļuves licence ir īpaši praktiska, ja tiek veikta proaktīva darbstaciju koplietošana.

Kāpēc Microsoft Exchange serverim ir arī standarta CAL un uzņēmuma CAL?

Lai gan Exchange Server 2019 standarta un uzņēmuma versijas atšķiras tikai funkciju mērogojamības ziņā, atšķirība starp standarta un uzņēmuma licencēm attiecas uz katrā gadījumā pieejamo Exchange Server 2019 funkciju apjomu.

Uzņēmuma CAL ir, tā sakot, papildinājums standarta CAL un paplašina to ar papildu funkcijām, piemēram, Unified Messaging, integrētu arhivēšanas funkcionalitāti un DLP.

Gan standarta CAL, gan uzņēmuma CAL, protams, darbojas kopā ar Exchange Server 2019 standarta un uzņēmuma versijām. Tāpēc standarta CAL var izmantot arī Exchange 2019 servera uzņēmuma versijā un otrādi - uzņēmuma CAL standarta versijā.

Atšķirība starp Microsoft Exchange Server standarta CAL un uzņēmuma CAL

Sadalījumam standarta un Enterprise CAL ir vienkāršs iemesls: ne katram lietotājam, kas strādā ar Microsoft Exchange Server, ir nepieciešams viss pakalpojumu un funkciju klāsts. Ja ne visiem darbiniekiem ir nepieciešamas vienādas piekļuves tiesības.

tāpēc uzņēmumi var ietaupīt naudu, iegādājoties vienkāršāku standarta CAL, nevis sarežģītāku uzņēmuma CAL.

Organizācijas gūst īpašu labumu no uzņēmumu CAL, jo salīdzinājumā ar standarta CAL tās piedāvā arī jaunas integrētas funkcijas informācijas arhivēšanai un aizsardzībai. Tas var samazināt atbilstības prasību izpildes sarežģītību, kas arī palīdz samazināt izmaksas. Līdzīgi, izmantojot vienotu ziņojumapmaiņu, nevis parastās balss pasta sistēmas, var konsekventi samazināt darbības izmaksas.

Svarīgas Exchange Server 2019 funkcijas ietver pastkastīšu arhivēšanu, izmantojot arhīva pastkasti, kā arī meklēšanu starp dažādām pastkastītēm (Multi-Mailbox Search); iepriekš minēto atbilstības vadlīniju atbalstu, nodrošinot labāku informācijas aizsardzību (Information Protection and Control), personīgo arhīvu, kā arī arhivēšanu juridisku iemeslu dēļ, uzlabotu aizsardzību pret surogātpastu, e-pasta transportēšanas, kā arī lietotāja definētu saglabāšanas politiku piemērošanu, in-situ arhīvu un in-situ saglabāšanu (attiecīgi In-Place Archive un In-Place Hold), definētas saglabāšanas politikas un iespēju izveidot un pārvaldīt pastkastītes. In-Place Hold), definēti lietotāju un sadales sarakstu žurnāli un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, tiesību pārvaldība Exchange Server sistēmā. Dažādas koplietošanas funkcijas regulē kalendāru tiesības, tādējādi uzlabojot koordināciju un radot labāku pārskatu, lai no ikdienas biznesa dzīves tiktu izslēgti laikietilpīgi pārklāšanās vai nevajadzīgas tikšanās.

Jūsu rentabla serveru licencēšana ar Wiresoft CAL licencēm

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Exchange servera licencēšanu jūsu uzņēmumam, vienkārši sazinieties ar mums. Mēs ar prieku sniegsim jums padomu par optimālo Microsoft Exchange Server licencēšanas struktūru un piedāvāsim pielāgotu piedāvājumu.

Iegādājoties Exchange Server CAL, ar Wiresoft jūs ietaupāt naudu! Tas ir tāpēc, ka Wiresoft pārdod neizmantotas un tādējādi lētākas individuālās licences no uzņēmumiem, kas neizsmēla savas licences prasības. Tas samazina iegādes izmaksas!