Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Visio 2021 Professional - vispusīgās Microsoft vizualizācijas programmatūras jaunākā versija Microsoft Visio 2021 ir jaunākā profesionālās programmatūras versija visdažādāko procesu un diagrammu vizualizēšanai - gan uzņēmējdarbības, gan...
€299,90 *
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Visio 2021 Standard - jaunākā praktiskās Microsoft lietojumprogrammas diagrammu un tehnisko projektu izveidei versija Microsoft Visio 2021 ir jaunākā versija daudzpusīgajai vizualizācijas programmatūrai, ko var izmantot, lai veidotu...
€156,90 *

Visio 2021 Standard Edition jau tagad aptver visas mazo un vidējo uzņēmumu prasības, lai veidotu profesionālas vizualizācijas ar augstu informācijas saturu tipiskās uzņēmējdarbības jomās - gan uzņēmuma struktūru, gan procesu plūsmu aprakstīšanai, gan telpu un iekārtu plānošanai.

Īpaši lielākām organizācijām Visio 2021 Professional Edition piedāvā vēl plašākas diagrammu veidošanas iespējas, tostarp plašu datu izmantošanu. Turklāt dažādus elementus var sasaistīt ar ārējām datubāzēm, lai tajās ietverto informāciju automātiski atjauninātu. Izmantojot daudzās veidnes, tostarp UML un vadu struktūras diagrammas, Visio Professional var izmantot arī IT sistēmu un lietotņu struktūru attēlošanai.

Visio 2021 Standard un Professional var iegādāties Wiresoft programmatūras veikalā tūlīt pēc oficiālās izdošanas kā lietotu programmatūru, tādējādi gūstot labumu no zemākas cenas salīdzinājumā ar pieejamo jauno programmatūru.

Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām jaunajām Visio 2021 funkcijām un īpašībām, kā arī par izdevuma atšķirībām starp standarta un profesionālo versiju. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem.

Līdz šim zināmās jaunās funkcijas programmā Visio 2021

MS Visio 2021 būtībā parādīs modernizētu darbvirsmas skatu, piemēram, ar atjauninātām cilnēm lentē. Visio 2021 īpaši izceļas ar vēl vairāk uzlabotu sadarbības atbalstu, lai vairāki cilvēki komandā varētu strādāt pie diagrammas vienlaicīgi; plašas informācijas tiesību pārvaldības iespējas, kas nodrošina izmantoto datu drošību un novērš to neatļautu izpaušanu.

Īpaši Visio 2021 Professional Edition versijā lietotājiem, iespējams, būs pieejamas arī šādas funkcijas:

 • Jaunas veidnes tīkla topoloģiju izveidei un virtuālo datoru konfigurēšanai
 • Infrastruktūras formas Amazon Web Services (AWS)
 • Jauns bagātīgs multivides saturs ar bilžu attēlu, ikonu u. c. bibliotēku.
 • Jaunas formas darba vietu plānošanai, tostarp ņemot vērā pašreizējās vadlīnijas par attālumu telpā, kā arī par nozieguma vietas vizualizāciju
 • Mobilo lietotņu vadu shēmu diagrammas

Lai iegūtu vairāk informācijas par MS Visio 2021, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Formas, veidnes un diagrammas - Cik viegli ir orientēties Visio 2021

Jaunajā versijā Visio 2021 lietotājiem atkal ir pieejama plaša diagrammu tipu kolekcija, kas paredzēta visdažādāko strukturālo modeļu un procesu, kā arī plānu u. c. vizualizēšanai. Daudzas no Visio 2021 pieejamajām formām atbilst nozares standartiem, t. i., tās satur saistošu informāciju, kas ļauj diagrammas turpmāk izmantot, lai konkrēti īstenotu tajās ietverto informāciju.

Diagrammas un veidnes

Katram Visio 2021 ietvertajam diagrammas veidam ir pieejamas dažādas veidnes, kuras lietotājs var pielāgot atbilstoši savām īpašajām prasībām. Visio 2021 piedāvā arī iepriekš atlasītas vispārīgas, bieži izmantotas sākuma diagrammas, piemēram, organizatoriskās diagrammas, lai pat nepieredzējuši lietotāji varētu ātri sākt strādāt ar programmatūru. Tas ļauj ātri izveidot tipiskas diagrammas, piemēram, plūsmas diagrammas, darba plūsmas un laika grafikus, saskaņā ar specifikāciju un aprakstu valodas (SDL) standartu.

Formas un veidnes

Turpmākai veidņu rediģēšanai ir pieejamas tā sauktās formas - atsevišķi elementi, ar kuriem diagrammu var papildināt atbilstoši individuālām prasībām. Microsoft Visio konkrētu veidņu kopumu sauc par trafaretu. Pats trafarets nav forma pati par sevi.

Stingri runājot, trafarets satur tikai galvenās formas, t. i., tās tiek kopētas tikai tad, kad tiek ievietotas diagrammā; oriģināls paliek neatņemama trafareta daļa. Šo kopēšanas procesu var atkārtot tik bieži, cik vien vēlaties.

Pēc tam lietotājs var tālāk rediģēt kopēto formu konkrētajā diagrammā. Ir viendimensiju, divdimensiju un trīsdimensiju figūras. Figūras veidu var atpazīt pēc formas rokturiem, ar kuriem var mainīt tās formu un izmēru. Dažas formas ir arī "inteliģentas", t. i., tās automātiski savienojas cita ar citu. Tas attiecas uz telpiskās plānošanas diagrammām: atsevišķas sienu formas uzreiz savienojas, nevis robežas starp tām lietotājam ir jādzēš manuāli.

Formu rediģēšana

Lai izveidotu vai precizētu attiecības starp figūrām, tās var vienkārši savienot ar līnijām. Veicot pasvītrojumus vai precizējumus, līnijas var iezīmēt dažādās krāsās, kā arī var iestatīt līniju veidu, piemēram, biezas, plānas vai pārtrauktas līnijas.

Visio 2021 Standard ietvertās formas, kā arī visas diagrammas var tālāk grafiski apstrādāt, izmantojot dažādus projektēšanas rīkus. Tipiskās dizaina iespējas ietver formas laukumu un līniju stila, biezuma un krāsas pielāgošanu - šeit ir pieejamas daudzas aizpildīšanas krāsas, kā arī krāsu gradienti, caurspīdumi un raksti; lai forma izceltos, var izmantot arī ēnu, gaismas, spoguļa un 3D efektus.

Tas pats attiecas uz tekstu, ko var pievienot formai: To var individuāli pielāgot tipogrāfijas, stila, izmēra u. c. Formas var veidot tieši ar roku vai ar peli. Formas var rakstīt tieši ar roku vai arī importēt tekstu, piemēram, no Excel izklājlapas vai ārējās datubāzes, piemēram, Exchange Server. Īpaši Visio 2021 Professional Edition piedāvā paplašinātas iespējas - arī izmantojot Microsoft SharePoint Server, kas arī nodrošina, ka dati vai teksts diagrammā tiek automātiski atjaunināts - tādējādi vairs nav nepieciešama laikietilpīga sarežģītu diagrammu atkārtota rediģēšana vai pievienošana, lai tās atjauninātu.

Savu galveno formuizveide

Šablonā ietvertās pamatformas nevar rediģēt, bet tikai kopēt, tomēr šādu rediģētu kopiju ir iespējams pastāvīgi saglabāt kā jaunu pamatformu sadaļā "Izlase", lai tā būtu uzreiz pieejama turpmākām diagrammām.

Veidņu meklēšana

Protams, Visio 2021 lietotāji var izveidot arī pilnīgi jaunas diagrammas vai veidus no pieejamajām individuālajām formām atbilstoši savām idejām. Izmantojot meklēšanas funkciju, var meklēt atbilstošas galvenās formas. Pēc tam tiek parādīti rezultāti, kas atrasti konkrētam meklēšanas vārdam, kopā ar formas nosaukumu, zem kura tie ir ietverti, lai tie būtu ātri pieejami.

Visio 2021 Professional Edition ekskluzīvās funkcijas diagrammu rediģēšanai

Tikai Visio 2021 Professional izdevumā ir vairāki specifiski funkciju uzlabojumi, tostarp veidņu sasaistes iespējas ar ārējiem datiem vai datu avotiem:

 • Dinamiski sasaistiet formas ar ārējiem avotiem, piemēram, Excel darbgrāmatas, Access datubāzes vai Exchange Server direktorijus, kā arī Microsoft SQL Server vai OLEDB vai ODBC datu avotus, automātiski atjauninot ar formām saistītos datus
 • Ārējo attēlu, CAD rasējumu un ClipArts vai teksta un zīmēšanas rīku izmantošana
 • Individuāla iespēja pievienot papildu informāciju formām
 • Papildu veidnes BPMN, SharePoint darbplūsmas un Six Sigma projektiem

Diagrammu veidu pārskats - Pirkt MS Visio 2021

Visio 2021 ietverto diagrammu tipu daudzveidība, kas jaunajā versijā ir papildināta ar citiem tipiem, visbiežāk tiek pārstāvēti tie, kas kalpo procesu aprakstīšanai. Taču tie attiecas arī uz daudzām citām pielietojuma jomām.

Plūsmu diagrammas

Mūsdienu procesu aprakstu vizualizācijā liela nozīme ir plūsmu diagrammām. Tos galvenokārt izmanto, lai atzīmētu atsevišķus posmus; tas attiecas ne tikai uz projektiem, bet arī uz konkrētiem uzņēmējdarbības, kā arī tehniskajiem procesiem vai procedūrām. Starpprocesu diagrammām Visio 2021 piedāvā starpfunkcionālās diagrammas, kas ietver arī īpašas formas, piemēram, biznesa procesu diagrammas darbības procesu vizualizēšanai, kā arī IDEF0 diagrammas un BPMN diagrammas kā īpašas formas, ko īpaši izmanto biznesa informātikā. Šajā kategorijā ietilpst arī laika diagrammas, ko var izmantot, piemēram, lai attēlotu biznesa procesu norisi. Turklāt procesu plūsmas diagrammas galvenokārt izmanto, lai attēlotu ķīmiskos un rūpnieciskos procesus, tostarp izmantotās iekārtas.

Citi bieži izmantotie diagrammu veidi - Pirkt Visio 2021

Organizācijās un uzņēmumos bieži tiek izmantotas arī organigrammas, lai ilustrētu struktūras un hierarhijas, kā arī secības diagrammassaziņas diagrammas un darbību diagrammas, kurās dalībnieki un mijiedarbība tiek atspoguļoti noteiktos aspektos. Šim nolūkam stāvokļa diagrammas attēlo tādas fāzes kā produkta dzīves cikls, savukārt gadījumu un gadījumu diagrammas ilustrē šos procesus izstrādes projektos.

Īpaši plānojot arhitektūras struktūras - gan telpu plānošanai, gan informācijas procesiem - Visio 2021 nodrošina stāvu plānus, kā arī ēku plānus, kurus var izmantot arī, lai plānotu infrastruktūras, piemēram, elektriskās ķēdes (saskaņā ar IEEE), kā arī cauruļvadus u. c., savukārt IT diagrammas tiek izmantotas, lai ilustrētu aktīvo direktoriju, kā arī datubāzu u. c. funkcijas un lomas.

Visio 2021 Professional Edition ekskluzīvās diagrammas

Programmā Visio 2021 Professional Edition īpaši ir iekļauti divi papildu diagrammu veidi, kas ir īpaši svarīgi IT komunikācijas plānošanai:

 • UML diagrammas vizualizē attiecības un komponentus ostās un jo īpaši saskarnes. Programmatūras komponentu, kā arī specifikāciju un projektu attēlošanai un dokumentēšanai tiek izmantota grafiskā modelēšanas valoda UML (Unified Modelling Language). Tādējādi UML klašu diagrammu var izmantot, lai radītu statisku priekšstatu par sistēmu, ieskaitot attiecības starp atsevišķiem objektiem, atšķirībā no UML komponentu diagrammas, kas ilustrē komponentu attiecības, kā arī koda struktūru. UML izvietojuma diagrammas savukārt attēlo aparatūras un programmatūras elementu konfigurācijas, savukārt UML secības diagrammas var ilustrēt mijiedarbību starp iesaistītajiem dalībniekiem un objektiem.
 • Savukārtdatubāzes notācijas diagrammas kā atsevišķu tipu var izmantot, lai izveidotu datubāzes grafisko modeli (Entity Relationship Model jeb ERM).

Pirkt Visio 2021 Editions Standard un Professional no Wiresoft kā Microsoft lietotu programmatūru

Jaunās Visio 2021 versijas Standard un Professional jau ir pieejamas Wiresoft kā lietota programmatūra. Jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām:

 • Microsoft izmantotās programmatūras, piemēram, Visio 2021 Edition, tirdzniecība un lietošana ir likumīga, jo to atļauj likums.
 • Iegādājoties Visio 2021 Edition no Wiresoft, jūs iegādājaties oriģinālu, pilnībā funkcionējošu Microsoft programmatūru, nevis testa versiju, ko var izmantot tikai ierobežotu laiku vai ierobežotā laika periodā.
 • Wiresoft Microsoft Visio 2021 Edition apraksts kā "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus šīs Visio programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Lietotu Visio 2021 Edition programmatūru - iegādājieties standarta vai profesionālo - pirms tālākpārdošanas Wiresoft ir arī pārbaudījis, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
 • Pērkot lietotu programmatūru no Wiresoft, jūs vienmēr iegādājaties legālu un oriģinālu Microsoft Visio 2021 produktu.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Microsoft Visio 2021 izdevumu vai citu lietotu Microsoft programmatūru, vienkārši sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, tālruni vai e-pastu.