Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Visio 2021 Standard - jaunākā praktiskās Microsoft lietojumprogrammas diagrammu un tehnisko projektu izveidei versija Microsoft Visio 2021 ir jaunākā versija daudzpusīgajai vizualizācijas programmatūrai, ko var izmantot, lai veidotu...
€69,90 *
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Visio 2021 Professional - vispusīgās Microsoft vizualizācijas programmatūras jaunākā versija Microsoft Visio 2021 ir jaunākā profesionālās programmatūras versija visdažādāko procesu un diagrammu vizualizēšanai - gan uzņēmējdarbības, gan...
€132,90 *

Iegādājieties Visio 2021 - Microsoft daudzpusīgās vizualizācijas programmatūras jauno versiju

Visio 2021 ir jaunākā versija universālajai Microsoft lietojumprogrammai, ko var izmantot, lai skaidri un informatīvi attēlotu dažādas uzņēmējdarbības un tehniskās struktūras un procesus dažādās jomās: no informatīvām organizatoriskām diagrammām līdz sarežģītām plūsmas un komunikācijas diagrammām un detalizētiem tehniskiem rasējumiem.

Pat iesācēji var viegli orientēties Visio 2021 - jo no MS Office programmām pazīstamā darbvirsmas saskarne ļauj ātri un intuitīvi piekļūt integrētajām veidnēm, formām un rīkiem, lai vizuāli informatīvā veidā vizualizētu datus un procesus - bieži izmantotie diagrammu veidi ir skaidri pieejami lietošanai. Visio izveidotās diagrammas var izmantot arī citās Office lietojumprogrammās saziņai komandā un ar biznesa partneriem.

Visio 2021 Standard Edition jau tagad aptver visas mazo un vidējo uzņēmumu prasības, lai veidotu profesionālas vizualizācijas ar augstu informācijas saturu tipiskās uzņēmējdarbības jomās - gan uzņēmuma struktūru, gan procesu plūsmu aprakstīšanai, gan telpu un iekārtu plānošanai.

Īpaši lielākām organizācijām Visio 2021 Professional Edition piedāvā vēl plašākas diagrammu veidošanas iespējas, tostarp plašu datu izmantošanu. Turklāt dažādus elementus var sasaistīt ar ārējām datubāzēm, lai tajās ietverto informāciju automātiski atjauninātu. Izmantojot daudzās veidnes, tostarp UML un vadu karkasa diagrammas, Visio Professional var izmantot arī IT sistēmu un lietotņu struktūru attēlošanai.

Izdevumus Visio 2021 Standard un Professional var iegādāties Wiresoft Software Shop tūlīt pēc oficiālās iznākšanas kā lietotu programmatūru - un jūs iegūsiet to zemāku cenu, salīdzinot ar pieejamo jauno programmatūru.

Turpmākajā pārskatā ir izklāstītas svarīgākās jaunās Visio 2021 funkcijas un iespējas, kā arī izdevuma atšķirības starp Standard un Professional Edition. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem.

Līdz šim zināmie Visio 2021 jauninājumi

MS Visio 2021 pamatā parādīs modernizētu darbvirsmas skatu, piemēram, ar atjauninātām cilnēm izvēlnes lentē. Jo īpaši Visio 2021 raksturo vēl vairāk uzlabots atbalsts sadarbībai, lai vairāki cilvēki komandā varētu strādāt pie diagrammas vienlaicīgi;, plašas informācijas tiesību pārvaldības iespējas, tādējādi nodrošinot izmantoto datu drošību un novēršot to nesankcionētu izpaušanu.

Īpaši Visio 2021 Professional Edition lietotājiem, iespējams, būs pieejamas arī šādas funkcijas:

 • Jaunas veidnes tīkla topoloģiju izveidei un virtuālo datoru konfigurēšanai
 • Infrastruktūras formas Amazon Web Services (AWS)
 • Jauns bagātīgs multivides saturs ar krājuma attēlu, ikonu u. c. bibliotēku.
 • Jaunas formas darbstaciju plānošanai, tostarp ņemot vērā pašreizējās vadlīnijas par telpisko attālumu, kā arī noziegumu vietu vizualizēšanai
 • Mobilajām lietojumprogrammām paredzētās vadu shēmu diagrammas

Lai iegūtu vairāk informācijas par MS Visio 2021, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Formas, veidnes un diagrammas - cik viegli ir orientēties Visio 2021?

Jaunā versija Visio 2021 atkal nodrošina lietotājus ar plašu diagrammu tipu kolekciju visdažādāko strukturālo modeļu un procesu vizualizēšanai, kā arī plānu u. tml. attēlošanai. Daudzas no Visio 2021 pieejamajām formām atbilst nozares standartiem, t. i., tās satur saistošu informāciju, kas ļauj diagrammas turpmāk izmantot tajās ietvertās informācijas konkrētai īstenošanai.

Diagrammas un veidnes

Katram Visio 2021 ietvertajam diagrammu veidam ir pieejami dažādi šabloni, kurus lietotājs var tālāk pielāgot atbilstoši savām specifiskajām prasībām. Visio 2021 piedāvā arī iepriekš atlasītu vispārīgu, bieži izmantotu sākuma diagrammu, piemēram, organizatoriskās diagrammas, lai pat nepieredzējuši lietotāji varētu ātri sākt strādāt ar programmatūru. Tas ļauj ātri izveidot tipiskas diagrammas, piemēram, plūsmas diagrammas, darba plūsmas un laika grafikus, saskaņā ar specifikāciju un aprakstu valodu (SDL) Standard.

Formas un veidnes

Turpmākai veidņu rediģēšanai ir pieejamas tā sauktās formas - atsevišķi elementi, ar kuriem diagrammu var papildināt atbilstoši individuālām prasībām. Konkrēta veidņu kopumu Microsoft Visio sauc par šablonu. Šablons pats par sevi nav forma kā tāda.

Stingri runājot, trafarets satur tikai galvenās formas, t. i., tās tiek kopētas tikai tad, kad tiek ievietotas diagrammā; oriģināls paliek neatņemama trafareta daļa. Šo kopēšanas procesu var atkārtot tik bieži, cik bieži vēlas.

Pēc tam lietotājs var tālāk rediģēt kopēto formu konkrētajā diagrammā. Ir viendimensiju, divdimensiju un trīsdimensiju figūras. Formas veidu var atpazīt pēc formas rokturiem, kurus var izmantot, lai mainītu tās formu un izmēru. Dažas figūras ir arī "inteliģentas", t. i., tās automātiski savienojas cita ar citu. Tā tas ir telpiskās plānošanas diagrammu gadījumā: atsevišķas sienas formas uzreiz savienojas, nevis robežas starp tām lietotājam ir jādzēš manuāli.

Veidņu rediģēšana

Lai izveidotu vai precizētu attiecības starp figūrām, tās var vienkārši savienot ar līnijām. Lai to uzsvērtu vai precizētu, līnijas var iezīmēt dažādās krāsās, kā arī var iestatīt līniju tipu, piemēram, biezas, plānas vai pārtrauktas.

Visio 2021 Standard ietvertās formas, kā arī veselas diagrammas var tālāk grafiski apstrādāt ar dažādiem projektēšanas rīkiem. Tipiskās dizaina iespējas ietver formas laukumu un līniju stila, biezuma un krāsas pielāgošanu - šeit ir pieejamas daudzas aizpildījuma krāsas, kā arī krāsu gradienti, caurspīdumi un raksti; lai forma izceltos, var izmantot arī ēnu, gaismas, spoguļa un 3D efektus.

Tas pats attiecas uz tekstu, ko var pievienot formai: Formas var veidot tieši ar roku vai ar peli. Formas var rakstīt vai nu tieši ar roku, vai arī tekstu var importēt, piemēram, no Excel izklājlapas vai ārējās datubāzes, piemēram, Exchange Server. Īpaši Visio 2021 Professional Edition šajā jomā piedāvā paplašinātas iespējas - arī izmantojot Microsoft SharePoint Server -, kas arī nodrošina, ka dati vai teksts diagrammā tiek automātiski atjaunināts - tādējādi vairs nav nepieciešama laikietilpīga sarežģītu diagrammu atkārtota rediģēšana vai pievienošana, jo īpaši, lai tās atjauninātu.

Savu galveno figūru izveide

Šablonā ietvertās galvenās formas nevar rediģēt, bet tikai kopēt; tomēr šādu rediģētu kopiju ir iespējams pastāvīgi saglabāt kā jaunu galveno formu sadaļā "Izlase", lai tā būtu nekavējoties pieejama turpmākajām diagrammām.

Veidņu meklēšana

Protams, Visio 2021 lietotāji var arī izveidot pilnīgi jaunas diagrammas vai veidus no pieejamajām atsevišķajām formām atbilstoši savām idejām. Lai sameklētu piemērotas galvenās formas, var izmantot meklēšanas funkciju. Pēc tam pēc konkrēta meklēšanas termina atrastie rezultāti tiek parādīti kopā ar formas nosaukumu, zem kura tie ir ietverti, lai tie būtu ātri pieejami.

Visio 2021 Professional Edition ekskluzīvās funkcijas diagrammu rediģēšanai

Tikai Visio 2021 Professional Edition versijā ir vairāki specifiski uzlabojumi, tostarp iespējas piesaistīt formas ārējiem datiem vai datu avotiem:

 • Dinamiski sasaistīt figūras ar ārējiem datu avotiem, piemēram, Excel darbgrāmatas, Access datubāzes vai Exchange Server direktorijas, kā arī Microsoft SQL Server vai OLEDB vai ODBC datu avotus - automātiski atjauninot ar figūrām saistītos datus
 • Ārējo attēlu, CAD rasējumu un ClipArts vai teksta un rasēšanas rīku izmantošana
 • Individuāla iespēja pievienot papildu informāciju formām
 • Papildu veidnes BPMN, SharePoint darbplūsmas un Six Sigma projektiem

Diagrammu tipu pārskats - Pirkt MS Visio 2021

Ar Visio 2021 ietverto diagrammu tipu daudzveidību, kas jaunajā versijā ir papildināti arī ar citiem, visbiežāk ir pārstāvēti tie, kas kalpo procesu aprakstīšanai. Tomēr ir aptvertas arī daudzas citas lietojuma jomas.

Plūsmu diagrammas

Mūsdienu procesu aprakstu vizualizācijā galvenā loma tagad ir plūsmu diagrammām. Tās galvenokārt izmanto, lai atzīmētu atsevišķus posmus; tas attiecas ne tikai uz projektiem, bet arī uz konkrētiem uzņēmējdarbības, kā arī tehniskajiem procesiem vai procedūrām. Starpprocesu diagrammām Visio 2021 piedāvā starpfunkcionālās plūsmu diagrammas, kas ietver arī īpašas formas, piemēram, biznesa procesu diagrammas darbības procesu vizualizēšanai, kā arī IDEF0 diagrammas un BPMN diagrammas kā īpašas formas, jo tās īpaši tiek izmantotas uzņēmējdarbības informātikā. Šajā kategorijā ietilpst arī laika grafiku diagrammas, ko var izmantot, piemēram, lai attēlotu uzņēmējdarbības procesu norisi. Turklāt procesu plūsmas diagrammas galvenokārt izmanto, lai attēlotu ķīmiskos un rūpnieciskos procesus, tostarp izmantotās iekārtas.

Citi bieži izmantotie diagrammu veidi - Pirkt Visio 2021

Organizācijās un uzņēmumos bieži tiek izmantotas arī organigrammas, lai attēlotu struktūras un hierarhijas, kā arī secības diagrammas, saziņas diagrammas un darbību diagrammas, kurās dalībnieki un mijiedarbība tiek fiksēta saskaņā ar noteiktiem aspektiem. Šim nolūkam stāvokļa diagrammas attēlo tādas fāzes kā produkta dzīves cikls, savukārt gadījumu vai lietojuma gadījumu diagrammas ilustrē šos procesus izstrādes projektos.

Īpaši plānojot arhitektūras struktūras - gan telpu plānošanai, gan informācijas procesiem - Visio 2021 nodrošina stāvu plānus, kā arī ēku plānus, kurus var izmantot arī, lai plānotu infrastruktūras, piemēram, elektriskās ķēdes (atbilstoši IEEE), kā arī cauruļvadus u. c., savukārt IT diagrammas tiek izmantotas, lai ilustrētu aktīvo direktoriju, kā arī datubāzu u. c. funkcijas un lomas.

Visio 2021 Professional Edition ekskluzīvās diagrammas

Visio 2021 Professional Edition īpaši ietver divus papildu diagrammu veidus, kas ir īpaši svarīgi IT komunikācijas plānošanai:

 • UML diagrammas vizualizē attiecības un komponentus ostās un jo īpaši saskarnes. Pamatā esošā grafiskā modelēšanas valoda UML - Unified Modelling Language - tiek izmantota, lai attēlotu un dokumentētu programmatūras komponentus, kā arī specifikācijas un dizainu. Tādējādi UML klašu diagrammu var izmantot, lai izveidotu statisku sistēmas attēlu, tostarp attiecības starp atsevišķiem objektiem, atšķirībā no UML komponentu diagrammas, kas ilustrē komponentu attiecības, kā arī koda struktūru. Savukārt UML izvietojuma diagrammas attēlo aparatūras un programmatūras elementu konfigurācijas, savukārt UML secības diagrammas var ilustrēt mijiedarbību starp iesaistītajiem dalībniekiem un objektiem.
 • Savukārtdatubāzes notācijas diagrammas kā atsevišķu veidu var izmantot, lai izveidotu datubāzes grafisko modeli (Entity Relationship Model jeb ERM).

Iegādājieties Visio 2021 versijas Standard un Professional no Wiresoft kā Microsoft lietotu programmatūru

Jaunās Visio 2021 versijas Standard un Professional jau ir pieejamas no Wiresoft kā lietota programmatūra par izdevīgām cenām. Jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām:

 • Microsoft lietotas programmatūras, piemēram, Visio 2021 Edition, tirdzniecība un izmantošana ir likumīga, jo to atļauj likums.
 • Iegādājoties Visio 2021 Edition no Wiresoft, jūs iegādājaties oriģinālu, pilnībā funkcionējošu Microsoft programmatūru, nevis testa versiju, ko var izmantot tikai ierobežotu laiku vai uz ierobežotu laiku.
 • Microsoft Visio 2021 Edition no Wiresoft kā "lietotas programmatūras" apraksts nenozīmē nekādus šīs Visio programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Lietotu Visio 2021 Edition programmatūru - Standard vai Professional iegādāties - pirms tālākpārdošanas Wiresoft ir arī pārbaudījis, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
 • Pērkot lietotu programmatūru no Wiresoft, jūs vienmēr iegādājaties legālu un oriģinālu Microsoft Visio 2021 produktu.

Ja jums ir papildu jautājumi par Microsoft Visio 2021 izdevumu vai citu lietotu Microsoft programmatūru, vienkārši sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, tālruni vai e-pastu.