Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT PUBLISHER 2010 MICROSOFT PUBLISHER 2010
Microsoft Publisher 2010 Lejupielādēt Microsoft Publisher 2010 (DTP/formāta programma) Publisher 2010 ļauj viegli nodot jūsu vēstījumu, izmantojot dažādus publikāciju veidus, ietaupot laiku un naudu. Nav svarīgi, vai vēlaties veidot...
€17,90 *
MICROSOFT PUBLISHER 2021 MICROSOFT PUBLISHER 2021
Microsoft Publisher 2021 - atsevišķa programma iegādes versijā Publisher 2021 ir daudzpusīga un jaudīga Microsoft programma profesionālai darbvirsmas izdošanai. Programmatūru var izmantot ne tikai uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji,...
€85,90 *
MICROSOFT PUBLISHER 2013 MICROSOFT PUBLISHER 2013
Publisher 2013 - Microsoft DTP standalone programma kā iegādes versija Publisher 2013 ir vecāka Microsoft daudzpusīgās DTP programmas versija, lai profesionāli izstrādātu interesanti izskatošas publikācijas jebkuram mērķim: Šim nolūkam...
€21,90 *
MICROSOFT PUBLISHER 2016 MICROSOFT PUBLISHER 2016
Publisher 2016 for DTP - Microsoft atsevišķā programma kā iegādes versija Publisher 2016 ir populāra Microsoft daudzpusīgās DTP programmas versija, kas paredzēta publikāciju izstrādei jebkurā jomā: tā piedāvā visas funkcijas, kas...
€44,90 *
MICROSOFT PUBLISHER 2019 MICROSOFT PUBLISHER 2019
Microsoft Publisher 2019 - vienīgā programma iegādes versijā Publisher 2019 ir daudzpusīga, jaudīga Microsoft programma profesionālai darbvirsmas izdošanai. Programmatūru var izmantot ne tikai uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji,...
€51,90 *

Microsoft Publisher: vienkārša radošā dizaina izveide

Uzziniet, kā Microsoft Publisher var palīdzēt jums radīt saistošus drukātos materiālus un digitālās publikācijas. Šajā rakstā sniegts pārskats par jaunākajām Microsoft Publisher funkcijām un iespējām, kas palīdzēs jums efektīvi īstenot radošos projektus.

Lietotāja saskarne un dizaina iespējas

Microsoft Publisher lietotāja saskarne ir intuitīvi izstrādāta, lai nodrošinātu jums ērtu projektēšanas vidi. Atklājiet plašās dizaina iespējas, lai pielāgotu brošūras, skrejlapas, informatīvos biļetenus un daudz ko citu. Izmantojiet rīkjoslas un izvēlnes, lai atvieglotu navigāciju.

Šabloni un izkārtojumi

Paātriniet izstrādes procesu, izmantojot Microsoft Publisher plašo veidņu un izkārtojumu klāstu. Izvēlieties no plašā dizaina klāsta, lai izveidotu profesionālas un pievilcīgas publikācijas. Pielāgojiet veidnes atbilstoši savām vajadzībām un piešķiriet saviem projektiem personisku izskatu.

Grafikas un attēli

Piešķiriet vizuālu izsmalcinātību savām publikācijām, viegli integrējot grafikas un attēlus. Microsoft Publisher ļauj viegli ievietot attēlus, figūras un diagrammas. Izmantojiet attēlu rediģēšanas funkcijas, lai pielāgotu grafikas tieši programmā.

Teksta dizains un tipogrāfija

Veidojiet savu tekstu, lai padarītu iespaidu, izmantojot Microsoft Publisher teksta dizaina iespējas. Eksperimentējiet ar dažādiem fontiem, izmēriem un krāsām, lai atrastu ideālu tipogrāfiju saviem projektiem. Teksta izvietojumu un izlīdzināšanu var viegli pielāgot.

Sagatavošana drukāšanai un eksportēšana

Microsoft Publisher ļauj viegli sagatavot projektus drukāšanai. Pārbaudiet drukāšanas iestatījumus tieši programmā un eksportējiet failus dažādos formātos. Drukāšanas priekšskatījuma funkcijas palīdz pārliecināties, ka jūsu publikācijas tiek izdrukātas vislabākajā iespējamajā veidā.

Digitālās publikācijas un publicēšana tiešsaistē

Atklājiet digitālās publicēšanas iespējas ar Microsoft Publisher. Izveidojiet interaktīvus PDF failus vai publicējiet savus projektus tieši tiešsaistē. Tiešsaistes koplietošanas funkcijas ļauj dalīties ar saviem darbiem ar plašāku auditoriju.

Sadarbība un mākoņa integrācija

Optimizējiet sadarbību projektos, izmantojot Microsoft Publisher un Microsoft 365 mākoņa integrāciju. Kopīgojiet savus projektus reāllaikā un ļaujiet veikt kopīgas rediģēšanas darbības. Mākoņa sinhronizācija nodrošina, ka vienmēr strādājat ar jaunākajām publikāciju versijām.

Atjauninājumi un atbalsts

Uzturiet Microsoft Publisher atjauninātu, regulāri pārbaudot atjauninājumus. Pastāvīgie uzlabojumi nodrošina ne tikai jaunas funkcijas, bet arī drošības atjauninājumus. Ja jums rodas jautājumi vai problēmas, Microsoft palīdzības dienests ir pieejams, lai sniegtu jums ekspertu atbalstu.

Kopumā Microsoft Publisher piedāvā visaptverošu risinājumu drukāto materiālu un digitālo publikāciju radošai noformēšanai. Ar lietotājam draudzīgu saskarni, daudzām dizaina iespējām un nevainojamu integrāciju tā ir ideāla lietojumprogramma radošiem projektiem.

Kategorijas