Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT PUBLISHER 2010 MICROSOFT PUBLISHER 2010
Microsoft Publisher 2010 Lejupielādēt Microsoft Publisher 2010 (DTP/formāta programma) Publisher 2010 ļauj viegli nodot jūsu vēstījumu, izmantojot dažādus publikāciju veidus, ietaupot laiku un naudu. Nav svarīgi, vai vēlaties veidot...
€7,90 *
MICROSOFT PUBLISHER 2013 MICROSOFT PUBLISHER 2013
Publisher 2013 - Microsoft DTP standalone programma kā iegādes versija Publisher 2013 ir vecāka Microsoft daudzpusīgās DTP programmas versija, lai profesionāli izstrādātu interesanti izskatošas publikācijas jebkuram mērķim: Šim nolūkam...
€9,90 *
MICROSOFT PUBLISHER 2016 MICROSOFT PUBLISHER 2016
Publisher 2016 for DTP - Microsoft atsevišķā programma kā iegādes versija Publisher 2016 ir populāra Microsoft daudzpusīgās DTP programmas versija, kas paredzēta publikāciju izstrādei jebkurā jomā: tā piedāvā visas funkcijas, kas...
€21,90 *
MICROSOFT PUBLISHER 2019 MICROSOFT PUBLISHER 2019
Microsoft Publisher 2019 - vienīgā programma iegādes versijā Publisher 2019 ir daudzpusīga, jaudīga Microsoft programma profesionālai darbvirsmas izdošanai. Programmatūru var izmantot ne tikai uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji,...
€24,90 *
MICROSOFT PUBLISHER 2021 MICROSOFT PUBLISHER 2021
Microsoft Publisher 2021 - atsevišķa programma iegādes versijā Publisher 2021 ir daudzpusīga un jaudīga Microsoft programma profesionālai darbvirsmas izdošanai. Programmatūru var izmantot ne tikai uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji,...
€41,90 *

Microsoft Publisher: jūsu risinājums profesionāliem darbvirsmas publicēšanas uzdevumiem

Ievads Microsoft Publisher

Microsoft Publisher ir daudzpusīga darbvirsmas publicēšanas programmatūra, kas ļauj lietotājiem veidot profesionālas drukātās un tiešsaistes publikācijas. Šajā visaptverošajā rakstā mēs sīkāk aplūkosim šo programmatūru, izpētīsim tās funkcijas un lietojumprogrammu jomas un parādīsim, kā tā var palīdzēt jums izveidot augstas kvalitātes publikācijas gan drukātiem dokumentiem, gan tiešsaistes saturam.

Microsoft Publisher vēsture

Microsoft Publisher pirmo reizi tika izdota 1991. gadā, un kopš tā laika tā ir attīstījusies. Sākotnēji tā tika izstrādāta kā vienkārša darbvirsmas publicēšanas programmatūra, taču gadu gaitā tā ir papildināta ar jaunām funkcijām un iespējām, lai apmierinātu lietotāju vajadzības.

Microsoft Publisher nozīme izdevējdarbībā

Programmai Publisher ir svarīga nozīme drukāto materiālu, piemēram, skrejlapu, brošūru, biļetenu, gada pārskatu un daudzu citu, veidošanā. Tas ļauj uzņēmumiem efektīvi nodot savus vēstījumus un radīt augstas kvalitātes mārketinga materiālus.

Lietotāja saskarne

Programmatūra piedāvā lietotājam draudzīgu un intuitīvu saskarni, kas ļauj lietotājiem viegli izveidot saistošas publikācijas. Galvenie lietotāja saskarnes elementi ir rīku josla, lente, veidņu pārskats un publikāciju veidošanas darba telpa.

Publikāciju izveide

Šabloni un izkārtojumi

Publisher piedāvā plašu veidņu un izkārtojumu klāstu, ko var izmantot kā sākumpunktu publikācijām. Ir pieejamas daudzas iespējas - no brošūrām līdz ielūgumiem un biļeteniem.

Teksta un formatēšana

Varat viegli pievienot un formatēt tekstu. Tas ietver fontu, krāsu, rindkopu un teksta lauku pielāgošanu, lai panāktu vēlamo izskatu.

Attēli un grafika

Publikācijās varat ievietot, apgriezt, pagriezt un sakārtot attēlus un grafikas. Tas ļauj jums izveidot vizuāli pievilcīgus dokumentus.

Krāsas un foni

Varat izvēlēties vai pielāgot krāsu shēmas un fonus, lai noteiktu savu publikāciju izskatu un saglabātu sava zīmola identitāti.

Eksportēšana un drukāšana

Sagatavošana drukāšanai

Programma Publisher nodrošina drukas sagatavošanas funkcijas, tostarp kļūdu pārbaudi, lapu izkārtojumu un drukas iestatījumus. Tas nodrošina, ka jūsu publikācijas tiek drukātas augstā kvalitātē.

Tiešsaistes publikācijas

Programmatūra ļauj arī publicēt publikācijas tiešsaistē. Varat izveidot PDF failus vai kopīgot tieši tīmekļa vietnēs, sociālajos plašsaziņas līdzekļos un e-pasta ziņojumos.

Uzlabotas funkcijas un integrācija

Grafiskie rīki

Programma Publisher ietver plašus grafikas rīkus, kas ļauj jums izveidot formas, diagrammas un efektus, lai uzlabotu jūsu publikācijas.

Integrācija ar citām Microsoft lietojumprogrammām

Publisher piedāvā nevainojamu integrāciju ar citām Microsoft lietojumprogrammām, tādējādi ievērojami atvieglojot sadarbību un datu kopīgošanu. Varat bez problēmām kopīgot un integrēt saturu starp Publisher un tādām lietojumprogrammām kā Word, Excel un Outlook.

Drošība un konfidencialitāte

Publisher galvenā prioritāte ir jūsu publikāciju un failu drošība. Izmantojot tādas funkcijas kā paroles aizsardzība, varat nodrošināt, ka jūsu konfidenciālā informācija ir droši aizsargāta.

Pieejamība un cenu modeļi

Publisher ir pieejams dažādos abonēšanas plānos, un to var izmantot Windows datoros. To var iegādāties kā atsevišķu lietojumprogrammu, kas nav piesaistīta konkrētai Office paketei. Tas ļauj jums izvēlēties un izmantot programmatūru atbilstoši savām vajadzībām, neesot piesaistītam konkrētai Office ekosistēmai.

Secinājums

Programmatūra ir ārkārtīgi noderīgs rīks augstas kvalitātes drukātu un tiešsaistes publikāciju izveidei. Pateicoties lietotājam draudzīgajam interfeisam, daudzajām veidnēm un izkārtojumiem, teksta un grafikas rīkiem, kā arī drukāšanas un eksportēšanas iespējām, Publisher piedāvā visaptverošu risinājumu darbvirsmas publicēšanas uzdevumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izstrādāt mārketinga materiālus savam uzņēmumam vai īstenot personīgus projektus, Publisher ļauj jums izstrādāt radošas un saistošas publikācijas.