Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 USER CAL
Pirkt Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas...
€9,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 DEVICE CAL
Pirkt Microsof Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas...
€9,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL
Pirkt Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas...
€9,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL
Pirkt Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas...
€9,90 *

Kāpēc Windows RDS 2008 R2 CAL joprojām ir tik populāri?

Daudzos uzņēmumos Windows Server 2008 joprojām darbojas kā operētājsistēma, bieži vien kopā ar Windows 7 tam pievienotajos datoros. Iemesls bieži vien ir tāds, ka vecākais tīkls joprojām atbilst visām vajadzībām un atjauninājums uz jaunāku versiju vai pilnīgi jaunu serveru tīklu nav nepieciešams vai ir pārāk dārgs.

Šādā gadījumā Terminal Services 2008 vai Remote Desktop Services 2008 R2 CAL ir saprātīgs un vienlaikus lēts risinājums, jo īpaši tāpēc, ka jaunākās RDS versijas arī izvirza augstākas prasības attiecīgajai aparatūrai.

Windows Server 2008 termināla servera pakalpojumi - kas ir mainījies?

Windows Server 2008 R2 - pretēji nosaukumam - nav optimizēta Server 2008 versija, bet gan neatkarīga serveru sistēmas programmatūra, jo tā arī ir balstīta uz jaunu Windows operētājsistēmas versiju. Līdz ar to Windows Server 2008 R2 attālās darbvirsmas pakalpojumi nozīmē arī nelielu revolūciju Windows programmu tālvadībā vai tālvadībā, jo papildus vairākām jaunām funkcijām visas termināla pakalpojumu pamatfunkcijas ir iekļautas arī nākamās versijas attālās darbvirsmas pakalpojumos.

Šo cēzūru skaidri parāda arī centrālo funkciju pārdēvēšana, aizstājot terminu "Terminal" ar terminu "Remote". Lietojumprogrammā Release 2 ne tikai bijušie termināla pakalpojumi (TS) kā tādi tika pārdēvēti par attālās darbvirsmas pakalpojumiem, bet arī to atsevišķās sastāvdaļas: termināla pakalpojumu attālā lietojumprogramma RemoteApp tagad tiek saukta tikai par RemoteApp, termināla pakalpojumu vārtejs kļūst par attālās darbvirsmas vārteju un termināla pakalpojumu sesiju starpnieks tagad tiek saukts par attālās darbvirsmas savienojumu starpnieku.

Windows RDS 2008 R2 CAL priekšrocības

Windows attālās darbvirsmas pakalpojumu mērķis galvenokārt ir nodrošināt lietotājiem iespēju izmantot tipiskas Windows lietojumprogrammas dažādās galiekārtās (klienti) neatkarīgi no tā, uz kuras operētājsistēmas tās ir balstītas. Pati Windows programma vienmēr darbojas attālās darbvirsmas serverī, ar kuru lietotājs ir savienots, izmantojot CAL, izmantojot attālās darbvirsmas protokolu (RDP).

Tādējādi termināla serveris nodrošina visas programmas, un tās arī tiek izpildītas tajā. Tādējādi lietotājam Windows personālā datora vietā ir nepieciešams tikai vienkāršs dators - saukts arī par ThinClient vai ZeroClient -, kuram tikai jāspēj izveidot savienojumu ar termināla serveri un tajā jāpieslēdzas, kā arī klienta piekļuves licence. Servera skaitļošanas jauda ir pieejama visās darbstacijās, tāpēc faktisko darbstaciju veiktspējai nav nozīmes.

Izmantojot attālās darbvirsmas pakalpojumus, arī administratori gūst labumu no daudzām priekšrocībām: Papildus centralizētai operētājsistēmas attēlu administrēšanai, kas ļauj nodrošināt individuālus pakalpojumus, tas ietver arī ievērojami vienkāršāku apkopi, jo atjauninājumi un papildu programmatūras programmas nav jāinstalē visās gala ierīcēs.

Drošība uzņēmumā tiek palielināta arī tad, ja lietotāji sniegtos pakalpojumus var izmantot tikai attālināti. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka Windows Server 2008 R2 RDS samazina arī ekspluatācijas izmaksas, jo jaunu dārgu datoru vietā var turpināt izmantot vecākus modeļus.

Windows Remote Desktop Services 2008 R2 jaunās funkcijas un uzlabojumi

Lai gan Windows Server 2008 termināla pakalpojumi jau ir ievērojami paplašināti ar komponentēm RemoteApp, TS Web Access un TS Gateway, Remote Desktop Services 2008 R2 galvenā uzmanība ir pievērsta darbvirsmas virtualizācijai, kurai uzņēmumos ir aizvien lielāka nozīme.

2008 R2 versijā ir optimizēti esošie termināla pakalpojumu rīki, bet galvenokārt ir pievienotas jaunas funkcijas: ar RDS starpniecību tiek nodrošināti arī jaunie virtuālās darbvirsmas infrastruktūras scenāriji.

Piešķirot virtuālās IP adreses, tagad katru sesiju tīklā var unikāli definēt. Vēl viena jauna funkcija ir iespēja padarīt darbvirsmas lietotājiem pieejamas, izmantojot Hyper-V virtuālajā vidē.

Visas Windows RDS 2008 R2 sastāvdaļas īsumā

Tālāk minētās funkcijas un rīki kopā veido 2008 R2 versijas attālās darbvirsmas pakalpojumus:

  • Attālās darbvirsmas sesijas resursdators (RDSH) nodrošina sesijas režīmā bāzētu attiecīgo darbvirsmu vai RemoteApp programmu lietotājiem, kuriem ir CAL.
  • Attālās darbvirsmas savienojuma starpnieks (RDCB) savieno lietotāja attālo darbvirsmu ar attiecīgo uzņēmuma serveri. Pārtraukuma gadījumā savienojuma starpnieks atkal savieno lietotāju ar viņa sākotnējo sesiju, saglabājot sesijas laikā darbojošās programmas.
  • Attālās darbvirsmas vārtejas (RD Gateway) savieno virtuālos darbvirsmas un RemoteApp programmas, izmantojot internetu.
  • Attālās darbvirsmas virtualizācijas resursdators (RDVH) atbalsta virtuālos darbvirsmas VDI (Virtual Desktop Infrastructure) vidēs.
  • Attālās darbvirsmas tīmekļa piekļuve (RDWA) nodrošina piekļuvi lietojumprogrammām, izmantojot Windows 7 vai Windows 8 sākuma izvēlni.
  • Attālās darbvirsmas licencēšana (RDS-CAL) pārvalda RDS nodrošināšanai nepieciešamās licences.

Kāpēc tālvadības licenču licences ir nepieciešamas attālās darbvirsmas pakalpojumiem?

Lai kā lietotājs varētu izmantot operētājsistēmas Windows 2008 termināla pakalpojumus vai operētājsistēmas Windows Server 2008 R2 attālās darbvirsmas pakalpojumus, ir nepieciešama klienta piekļuves licence - tā ir pieejama kā lietotāja CAL vai ierīces CAL.

Windows Servera operētājsistēmās administratoriem parasti ir tikai divas attālinātas piekļuves tiesības. Tie ir paredzēti tikai servera administrēšanai un pakalpojumu sniegšanai, tos nedrīkst izmantot, lai kā lietotājs sesijas laikā piekļūtu faktiskajiem attālās darbvirsmas pakalpojumiem. Šīs CAL ir jāiegādājas atsevišķi: individuāliem lietotājiem vai galīgajai ierīcei, ar kuru tie tiek izmantoti. Iepriekš minētā attālās darbvirsmas licencēšana RDS-CAL kontrolē atbilstību pareizai licencēšanai.

RDS 2008 / R2 licencēšana ar lietotāja un ierīces CAL licencēm

Kā minēts iepriekš, Windows Remote Desktop Services 2008 un 2008 R2 lietošanai ir pieejamas divu veidu klientu piekļuves licences: Lietotāja CAL un ierīces CAL. Atšķirība starp abiem veidiem ir tāda, ka ar lietotāja CAL tiek licencēts viens lietotājs, bet ar ierīces CAL tiek licencēta viena ierīce.

Jāatzīmē, ka piekļuves licences turpmāka nodošana citam lietotājam vai citai ierīcei nav atļauta, kā arī nav iespējama nekāda cita izmantošana, izņemot definēto divu licenču veidu izmantošanu - lietotāja CAL kā ierīces CAL un otrādi.

RDS 2008 R2 lietotāja CAL

Lietotāja CAL dod tiesības vienam konkrētam lietotājam izmantot RDS, vienmēr neatkarīgi no tā, kādu termināla ierīci viņš šim nolūkam izmanto. Lietotāja CAL darbojas arī neatkarīgi no tā, kur atrodas lietotājs, piemēram, pie galda datora birojā vai attālināti, izmantojot piezīmjdatoru mājas birojā vai ceļā.

RDS 2008 R2 ierīces CAL

Ierīces CAL ir pastāvīgi piesaistīta konkrētai galīgajai ierīcei neatkarīgi no tā, vai tas ir galda dators birojā vai piezīmjdators u. c.. Tas nozīmē, ka ikviens lietotājs, kuram ir atļauts izmantot šo licencēto galiekārtu, var piekļūt attālās darbvirsmas pakalpojumiem arī ar tās starpniecību.

Svarīga piezīme par ierīces CAL un lietotāja CAL kombināciju

Lai gan lietotāja un ierīces CAL apvienošana nav problēma ar Windows Servera CAL, tehniski nav viegli to īstenot ar Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu CAL. Tas galvenokārt ir saistīts ar to, ka RDS ierīces CAL ir fiziski piešķirta galīgajai ierīcei, savukārt lietotāja CAL ir piešķirta lietotājam Active Directory.

RDS 2008 un 2008 R2 CAL saderība ar versiju

Kā minēts iepriekš, Windows Server 2008 R2 ir atsevišķa Microsoft Server sistēmas programmatūras versija. Lai gan cita Microsoft serveru programmatūra neļauj izmantot konkrētu versiju ar klienta piekļuves licenci zemākai versijai (jauninājumam), RDS 2008 CAL ļauj piekļūt arī Attālinātās darbvirsmas pakalpojumu 2008 R2 versijai. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar Wiresoft tērzēšanas dienestu.

Papildiniet savu vajadzību pēc tālvadības licencēm Remote Desktop Services 2008 un 2008 R2 ar Wiresoft

Ar praktiskām vienreizējām lietotāja un ierīces CAL licencēm Microsoft Remote Desktop Services 2008 R2, kā arī 2008. gada versijai Wiresoft piedāvā īpaši izdevīgas gala cenas. Visi Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvātie Microsoft produkti ir oriģinālas programmatūras licences no Eiropas, kuras mēs esam oficiāli iegādājušies no uzņēmumiem. Tie ir neizmantoti un pilnībā funkcionējoši, un Wiresoft ir rūpīgi pārbaudījis to autentiskumu.

Daudzi klienti jau tagad novērtē priekšrocības, ko sniedz Wiresoft attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL iegāde. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par pielāgotu licencēšanu.