Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Kā lietot VMware Workstation Pro 17 VMware Workstation Pro virtuālajā datorā var darbināt jebkuru lietojumprogrammu, kas darbojas Standard datorā. VMware Workstation Pro 17 ir pilnvērtīgs dators ar pilnīgām tīkla un ierīču iespējām....
€179,90 *
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 15 for Windows ir jaudīga Desktop virtualizācijas programmatūra, kas ļauj vienā datorā izmantot vairākas operētājsistēmas. Tas ir ideāli piemērots programmatūras izstrādātājiem, testētājiem un IT speciālistiem,...
€121,90 *
VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 16 for Windows ir neaizstājams rīks ikvienam uzņēmumam. Tas ļauj darbiniekiem strādāt no jebkuras vietas un no jebkuras ierīces. Izmantojot VMware Workstation Pro 16, vienā datorā var darbināt vairākas...
€142,90 *
VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS
Kā VMware Workstation Pro 14 Windows klients esmu ļoti apmierināts ar šīs programmatūras veiktspēju un funkcijām. Iespēja datorā vienlaikus palaist vairākas operētājsistēmas ir ļoti noderīga, un lietotāja saskarne ir viegli lietojama....
€101,90 *

Ko var darīt Workstation Pro?

VMware Workstation Pro piedāvā plašu funkciju un rīku klāstu, lai izstrādātu programmatūru jebkurām galiekārtām, kā arī platformām vai mākoņiem un testētu to visdažādākajās vidēs. Workstation Pro darbojas kā datu centrs, kas darbojas uz viena datora. Atkarībā no versijas vietnē Workstation Pro ir iekļautas šādas funkcijas un iespējas:

 • Vienlaicīga vairāku operētājsistēmu darbība vienā datorā: Izmantojot VMware Workstation Pro , var izveidot ne tikai reālas Linux un Windows VM, bet arī citas Desktop-, planšetdatoru, kā arī citas vides, tostarp virtuālā tīkla simulāciju, kā arī tīkla nosacījumus. Izveidotos VM var izmantot arī koda izstrādei, risinājumu arhitektūrai un lietojumprogrammu testēšanai.
 • Izveidojiet drošu savienojumu ar vSphere, ESXi un citiem Workstation serveriem: VMware Workstation Pro var izmantot ne tikai virtuālo mašīnu, bet arī fizisko saimniekdatoru palaišanai un vadībai. Tos var izmantot kā Remote resursdatorus, lai veiktu tipiskus pārvaldības uzdevumus, piemēram, izslēgšanu un restartēšanu, barošanas kontroli, uzturēšanas režīma aktivizēšanu un jaunu virtuālo mašīnu izveidi.
 • Izmantojot pārbaudīto integrēto VMware hipervizoru, ir viegli pārvietot VM starp vietējiem datoriem, kas vēl vairāk palīdz palielināt izstrādātāju produktivitāti.
 • Daudzas izstrādes un testēšanas funkcijas praktiski jebkurai platformai: Workstation Pro ne tikai atbalsta simtiem dažādu operētājsistēmu, bet arī ir saderīgs ar dažādām Cloud- un konteineru tehnoloģijām, piemēram, Docker un Kubernetes.
 • Augsta aizsardzība, izolējot vidi: Workstation Pro ir viens no drošākajiem hipervizoriem, kas IT drošības speciālistiem piedāvā jaudīgas funkcijas, tostarp drošas otrās darbvirsmas izveidi, lai izmantotu dažādus datu aizsardzības iestatījumus, tīkla konfigurācijas un rīkus, kā arī dažādus kriminālistikas rīkus operētājsistēmas ievainojamību identificēšanai.

Citas Workstation funkcijas Pro

Workstation Pro piedāvā ievērojami vairāk funkciju un iespēju nekā Workstation atskaņotājs, ar kuru nav iespējams vienlaikus palaist vairākas virtuālās mašīnas. Atkarībā no izmantotās Workstation Pro versijas ir iekļautas arī šādas funkcijas:

 • Vienkārša SSH pieteikšanās ar peles klikšķi, savienojuma dati ir jāievada tikai pirmo reizi.
 • Izmantojot Workstation Pro , var šifrēt virtuālās mašīnas un palaist šifrētas virtuālās mašīnas. Turklāt var ierobežot lietotāju tiesības, lai konfigurētu virtuālās mašīnas.
 • Var mainīt Windows hostu virtuālo tīklu nosaukumus, ieskaitot DHCP, NAT, IP adreses, LAN segmentus, Samba (Linux) un pakešu zudumu un aizkavēšanās simulāciju.
 • Izmantojot momentuzņēmumu funkciju, testētāji un izstrādātāji pēc izmaiņām vai atjauninājumiem var atjaunot virtuālo mašīnu iepriekšējā stāvoklī.
 • Virtuālo mašīnu klonēšana ir iespējama divos variantos: saistītie kloni ir virtuālās mašīnas kopijas, kurām ir kopīgs virtuālais cietais disks; savukārt pilni kloni ir pilnīgas virtuālās mašīnas kopijas vai virtuālo cieto disku kopijas.
 • Izmantojot Workstation Server VMware Workstation Pro , koplietojamos vai Remote VM var izpildīt un izmantot citas VMware darbstacijas, izmantojot tīklu.
 • Izmantojot jauno komandrindas saskarnes rīku vctl, var izvietot vietējos OCI konteinerus un Kubernetes klasterus, tostarp VM, virtuālo tīklu, kā arī virtuālo resursu izolēšanas opcijas; VM un konteinerus var palaist arī vienā datorā.
 • Workstation Pro darbojas kā izstrādes un testēšanas funkcijas visām platformām, kā arī x86 operētājsistēmu virtualizēšanai.
 • VM var izveidot un konfigurēt sarežģītus virtuālos IPv4 un IPv6 tīklus, tostarp simulēt tīkla aizkavēšanos un joslas platumu, lai izveidotu reālus scenārijus.
 • Jaunās Workstation Pro versijas jaudīgā 3D grafika nodrošina vienmērīgu 3D lietojumprogrammu darbību, tostarp DirectX 11 un OpenGL 4.1 atbalstu VM un spēlēs.

Vispārīgās sistēmas prasības

VMware Workstation Pro var darbināt x86 Standard aparatūrā ar Intel un AMD procesoriem (64 bitu), kā arī Windows un Linux galvenajās operētājsistēmās (64 bitu). Jāievēro šādas minimālās prasības:

 • Saderīgs x86/AMD64 procesors ar 64 bitiem, 2011. vai jaunāks (atsevišķi procesori netiek atbalstīti)
 • Core-Ātrums: 1,3 GHz vai ātrāks
 • Atmiņa: 2 GB; ieteicams 4 GB RAM vai vairāk

Atkarībā no VMware Workstation Pro versijas var tikt piemērotas atšķirīgas vai augstākas prasības.