Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Aizvērt filtru
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!

Kas ir iekļauts VMware vCloud Suite komplektā?

VMware vCloud risinājuma pakete ietver VMware vSphere serveru virtualizācijai, tostarp vSphere Enterprise Plus hipervizoru, kā arī VMware vRealize Suite Hybrid Cloud pārvaldības platformu - ar šādām sastāvdaļām:

 • VMware vRealize Automatizācija: politikas virzītām infrastruktūrām, lietojumprogrammu nodrošināšanai un dzīves cikla pārvaldībai fiziskās, virtuālās un publiskāsCloud vidēs
 • VMware vRealize Operācijas: ar inteliģentu veiktspējas, jaudas un konfigurācijas pārvaldību, īpaši vidēm, kas satur dažādu  pakalpojumu sniedzēju komponentus
 • VMware vRealize Business Cloud : automatizētai lietojumprogrammu izmantošanas mērīšanai, kā arī pakalpojumu cenu aprēķināšanai un rēķinu izrakstīšanai virtualizētās infrastruktūrās, kas ietver vairāku pakalpojumu sniedzēju komponentus

Galvenās vCloud Suite priekšrocības

vCloud Suite palīdz organizācijām nodrošināt IT resursus, izmantojot automatizāciju un iepriekš definētas politikas, neapdraudot pārvaldības un kontroles iespējas. Ātrāka Services pieejamība nodrošina lielāku elastību un veiklību, no kā labumu gūst ne tikai izstrādātāji, bet arī konkrētas biznesa vienības:

 • Privāto un publisko mākoņu integrācija, lai nodrošinātu un pārvaldītu infrastruktūras un lietojumprogrammu resursus, izmantojot hibrīdmākoņusCloud.
 • Programmatūras definēta infrastruktūra, tostarp automatizēta centrālo ITServices resursu nodrošināšana, nodrošina lielāku elastību resursu nodrošināšanā galalietotājiem.
 • Lielāka efektivitāte: Izmantojot tādas funkcijas kā inteliģenta darba slodžu izvietošana un atbalsts citām progresīvām operācijām, organizācijas var samazināt IT izmaksas, vienlaikus palielinot veiktspēju un mērogojamību.
 • Izstrādātāju iespējas: Izstrādātāji var izmantot resursus lietojumprogrammu izstrādei, izmantojot katalogu, CLI vai atvērtās API.

VMware vCloud Suite - izlaidumi un funkcijas

VMware vCloud Suite ir pieejams trīs dažādās versijās ar dažādiem veiktspējas līmeņiem: Standard, Advance un Enterprise. Katrā izdevumā ir lietotājam draudzīgs vSphere Enterprise Plus hipervizors ar uzlabotu veiktspēju un pieejamību, kas nodrošina lielāku pārredzamību. Izdalījumi atšķiras pēc integrētās VMware vRealize Suite Edition un citām funkcijām.

vCloud Standard Izdevums

Standard izdevums atbalsta inteliģento darbības pārvaldību uzņēmumos, kas vēlas uzlabot lietojumprogrammu pieejamību un veiktspēju, izmantojot prognozēšanas analīzes funkcijas, tostarp inteliģentas paziņošanas funkcijas.

Tā piedāvā:

 • vRealize Business Cloud Standard - lai salīdzinātu virtuālo mašīnu grupu izmaksas privātajā Cloud ar līdzīgām grupām publiskajā Cloud
 • Log Insight - ar mērogojamām infrastruktūras un lietojumprogrammu analīzes funkcijām, tostarp ātru problēmu novēršanu
 • vRealize Operations Advanced (vROps) - platforma automatizētai IT operāciju pārvaldībai privātās, hibrīdās un vairākuCloud vidēs

vCloud Paplašinātais izdevums

Paplašinātajā versijā ir visas Standard versijas funkcijas un Services, turklāt tā palīdz organizācijām, palielinot to IT veiklību, produktivitāti un efektivitāti, izmantojot šādu komponentu:

 • vRealize Automatizācija Enterprise - pašapkalpošanās mākoņa nodrošināšanai, vairākuCloud automatizācijai ar pārvaldību un uz DevOps balstītai infrastruktūras pārvaldībai un nodrošināšanai, tostarp vienotai politikai un kontrolei

Standard Edition un Advanced Edition versijai ir arī iespēja pievienot VMware vRealize Operations kā papildinājumu. Tāpat arī VMware NSX - tīkla virtualizācijas un drošības platforma - ir pieejama kā papildu komponents.

vCloud Enterprise Izdevums

Enterprise izdevums ir visplašākā vCloud komplekta versija. Papildus pārējo divu izdevumu funkcijām tas ietver Cloud iespējas izstrādātājiem uzņēmumos, kas uztur DevOps iniciatīvas; tās cita starpā ietver arī automatizētu pilnu lietojumprogrammu kopu nodrošināšanu un pārvaldību. Jo īpaši Enterprise funkciju komplektā ir iekļauts šāds komponents:

 • vRealize Automation Enterprise (vRA ) - jaudīga un viegli lietojama infrastruktūras automatizācijas platforma, kas nodrošina pašapkalpošanās mākoņus un dažādas iespējas, tostarp konsekventas politikas uz vairākiemCloud balstītai DevOps automatizācijai. vRA palielina uzņēmumu IT efektivitāti un produktivitāti un sagatavo tos nākotnes izaicinājumiem, paātrinot laiku līdz laišanai tirgū, nodrošinot augstu lietojamību, drošību un kontroli. vRealize stiprina infrastruktūru, izmantojot vietējo atbilstības pārvaldību, elastīgus aizsardzības pasākumus un tūlītēju ievainojamību novēršanu. Tas nodrošina arī visaptverošu atbalstu, izmantojot automatizētu IT operāciju pārvaldību vienotā, pārskatāmā platformā un efektīvu lietojumprogrammu un datubāzu uzraudzību privātās, hibrīdās un vairākuCloud vidēs.

VMware vCloud Suite - Licencēšana

Katram VMware vCloud Suite Edition ir Pro CPU licence. Turklāt daudzi vCloud Suite komponenti ir pieejami arī kā atsevišķi produkti, kas tiek licencēti Pro virtuālajā mašīnā. Lūdzu, ņemiet vērā turpmāk minēto: Tiklīdz šīs sastāvdaļas tiek iegādātas, izmantojot vCloud Suite, tās tiek attiecīgi licencētas arī Pro CPU.

Visas vCloud izdevumā iekļautās sastāvdaļas tiek aktivizētas tikai ar vienu licences atslēgu. Piemēram, vCloud Standard Edition licences atslēga attiecas uz visiem resursiem, kuros tā darbojas, piemēram, ESXi hostiem, vCloud Automation Center un vCloud Director. Tādējādi visas virtuālās mašīnas, kas darbojas ar to licencētā CPU, var izmantot visas šajā izdevumā iekļautās sastāvdaļas.

Uz procesora, kam ir piešķirta viena no vCloud versijām, var palaist jebkuru skaitu virtuālo mašīnu. Tomēr, ja virtuālās mašīnas paredzēts palaist procesoros, kas nav licencēti vCloud komplektam, ir nepieciešamas papildu individuālas licences izmantotajiem VMware produktiem.