Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 Standard - mūsdienīgam birojam un biznesa organizēšanai Programma Office-Edition 2016 Standard ir izstrādāta tā, lai tiktu galā ar visiem tipiskajiem mūsdienu uzņēmējdarbības uzdevumiem - un vēl daudz vairāk: daudzi...
€44,90 *
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
MS Office 2016 Professional Plus - izšķirošais vairāk uzņēmējdarbībai MS Office 2016 Professional Plus ir visplašākais Microsoft Office izdevums - 2016. gada versija, tajā ir iekļautas visas uzņēmumā nepieciešamās programmas, lai ne...
€49,90 *

Jaunas funkcijas Office 2016 programmās

Office 2016 papildina iepriekšējo versiju ar vairākām atsevišķām funkcijām, no kurām dažas ir pieejamas arī visās programmās un sniedz lietotājam noderīgu atbalstu darbā.

"Tu vēlies" (Pastāsti man) - programmām Word, Excel, PowerPoint un Outlook un Access

Office 2016 lentē ir pieejams darbības palīgs "Pastāsti man", kas atpazīstams pēc spuldzītes formas ikonas. Lai to izmantotu, lietotāji vienkārši ieraksta blakus esošajā ievades laukā to, ko vēlas atrast vai izdarīt, un palīgs parāda attiecīgo procedūru vai piedāvā papildu atbalstu.

Ieskats - programmām Word, Excel, PowerPoint un Outlook

Lai pārbaudītu terminus vai faktus Office dokumentā vai iegūtu paskaidrojumus, jums atliek tikai tos atzīmēt un pēc tam, izmantojot Bing atbalstīto inteliģento meklēšanu, noklikšķiniet uz tiem, lai iegūtu atbilstošos meklēšanas rezultātus. Pēc tam tie tiek parādīti Office loga lapas apgabalā.

Vienkāršota kopīgošana - lietojumprogrammām Word, Excel un PowerPoint

Dokumentus Office programmās Excel, Word un PowerPoint tagad var kopīgot vēl vienkāršāk, tostarp individuāli piešķirt tiesības. Lietotāji vienkārši noklikšķiniet uz pogas "Kopīgot" lentē.

Uzlabota Word, Excel un PowerPoint versiju vēsture

Īpaši tad, ja vairāki kolēģi kopīgi strādā pie viena dokumenta, ir svarīgi, lai iepriekšējās versijas būtu pieejamas. Izmantojot funkciju "Versiju vēsture", tos var viegli parādīt un, protams, atjaunot attiecīgos rediģēšanas stāvokļus.

Jauni diagrammu veidi - Word, Excel un PowerPoint lietojumprogrammām

Izmantojot jaunos integrētos diagrammu veidus TreeMap, Waterfall, Pareto (kolonnu diagramma), Histogramma, Box Chart un Sunburst, lietotāju rīcībā ir papildu informatīvas grafikas, ar kuru palīdzību var skaidri vizualizēt statistikas, kā arī hierarhiskos un ekonomiskos datus.

OneDrive integrācija - programmām Word, Excel un PowerPoint

Pateicoties OneDrive integrācijai Office 2016, lietotāji tagad var piekļūt Office dokumentiem no jebkuras vietas un arī no jebkuras gala ierīces, saglabājot tos OneDrive. Tas ļauj strādāt ar tiem no jebkuras vietas, pirms tam tos lokāli nesaglabājot datorā vai līdzīgā ierīcē vai USB atmiņas ierīcē, pat kopā ar citiem lietotājiem.

Datu zudumu aizsardzība (DLP) - Word, Excel un PowerPoint lietojumprogrammām

DLP funkcija tagad ir pieejama arī Office 2016 visiem Word, Excel un PowerPoint dokumentiem, izmantojot SharePoint Online un OneDrive for Business. Tas ļauj administratoriem centralizēti izveidot un pārvaldīt satura veidošanas un dokumentu kopīgošanas politikas. Galalietotājiem tiek rādīti paziņojumi vai ierobežojumi attiecībā uz dokumenta publiskošanu, ja lietotne konstatē iespējamu risku.

Atsevišķas programmai specifiskas funkcijas programmā Office 2016

Papildus šīm visaptverošajām funkcijām Office 2016 piedāvā arī atsevišķas jaunas funkcijas un uzlabojumus katrā izdevumā pieejamajās programmās:

Jaunas Word funkcijas Office 2016

Turpmāk minētās funkcijas padara kopīgo darbu ar Word dokumentu vēl produktīvāku:

 • Reālā laika ievade: ja vairāki kolēģi strādā kopā pie viena Word dokumenta, reālā laika ievade parāda, kur viņi pašlaik veic izmaiņas, lai tās varētu nekavējoties pārbaudīt vai izsekot.
 • Saglabāt piespraustajā mapē: Piespraužot mapi Word dokumentam, lietotāji var vēl ātrāk un ērtāk piekļūt tai un dokumentiem, izmantojot lēkšpunktu sarakstu.
 • Komentāru funkcija: teksta apstrāde ar Word 2016 tagad ir daudz ērtāka, jo uzlabota šī funkcija, kas ne tikai nodrošina, ka visi komentāri ir attiecīgajā Word dokumentā, bet uz tiem var arī tieši atbildēt, nerakstot e-pastu. Tas padara kopīgo darbu pie dokumenta vēl skaidrāku.
 • PDF programmā Word: tā vietā, lai kopētu PDF saturu, programmā Word for Office 2016 to ir vēl vieglāk atvērt tieši programmā Word; tiek pārņemts ne tikai teksts, bet arī visi grafiskie elementi, un tagad tos var brīvi rediģēt. Visbeidzot, šo Word failu var atkal saglabāt arī PDF formātā.

Jaunas Excel funkcijas Office 2016

Papildus jau minētajiem jaunajiem diagrammu veidiem programmā Excel ir arī esošo funkciju uzlabojumi, kā arī jauni rīki:

 • PROGNOSE: Izmantojot funkciju PROGNOSE.ETS, ir iespējams ekstrapolēt datu laikrindas, pamatojoties uz eksponenciālo izlīdzināšanu, izmantojot izveidoto ETS algoritmu (eksponenciālā izlīdzināšana), lai ģenerētu īstermiņa alternatīvas prognozes un pēc tam padarītu tās pieejamas kā tā saukto prognožu lapu.
 • Interaktīvās diagrammas šarnīra tabulās: Šie jaunie integrētie biznesa izlūkošanas programmatūras risinājumi nodrošina labāku pārskatu, jo īpaši sarežģītās šarnīrgriezes tabulās. Tas ietver tādas funkcijas kā automātiska laika vērtību grupēšana pa ceturkšņiem vai mēnešiem, kā arī navigācija lejup, ko bieži izmanto tiešsaistes analītiskajā apstrādē (OLAP).
 • Funkcija LET: tā ļauj formulā nosaukt diapazonus, kas uzlabo Excel aprēķinu jaudu, kā arī lasāmību un kombinējamību.
 • Skata filtrs: Lai, strādājot kopā, saglabātu Excel faila pārskatāmību, citu lietotāju šķirošanu un filtrus var paslēpt, izmantojot filtra skatu.

Jaunas Outlook funkcijas Office 2016

Tālāk minētās funkcijas ne tikai efektīvi organizē ikdienas e-pastu plūsmu, bet arī atvieglo satura un dokumentu atrašanu.

 • Pārskats par failu pielikumiem: Nosūtot pielikumu programmā Outlook 2016 pa e-pastu, programma sarakstā skaidri piedāvā jaunākos izmantotos dokumentus.
 • Dokumentu kopīgošana: Dokumentus var kopīgot arī, izmantojot OneDrive vai SharePoint, tostarp kopīgošanas atļauju konfigurēšanu.
 • Netīrības funkcija: šis rīks automātiski sakārto nesvarīgus e-pasta ziņojumus atsevišķā mapē. Lai nodrošinātu, ka tie netiek aizmirsti, Outlook katru dienu nosūta kopsavilkumu par tur saglabātajiem e-pasta ziņojumiem.
 • Vienkāršota meklēšana: izmantojot nolaižamo sarakstu "Jauna meklēšanas joma", meklēšanu var mainīt, pārslēdzot pašreizējo mapi vai pastkasti.

Jaunas PowerPoint funkcijas Office 2016

Jaunās Outlook funkcijas cita starpā uzlabo laika pārvaldību prezentāciju laikā un

piedāvā praktisku satura izcelšanas iespēju:

 • Īsāka ilustrācija ar otu: lai prezentācijas laikā izceltu noteiktus elementus vai procesus, tā vietā, lai izmantotu lāzera rādītāju vai pat zizli, kā tas bija iepriekš, prezentētāji var izmantot integrēto otu, lai pievērstu auditorijas uzmanību. Veicot to prezentācijas režīmā, sākotnējā PowerPoint prezentācija paliek nemainīga.
 • Kopīgošanas funkcija: pateicoties skaidrāk izstrādātai kopīgošanas funkcijai, tagad prezentācijas var vieglāk un ātrāk publicēt sociālajos tīklos.
 • Laika noteikšana: Novērst pārāk ilgu prezentāciju laiku un grūtības efektīvi izmantot piešķirto prezentācijas laiku: Laika uzskaite uzlabo personīgā laika vadību, jo prezentācijas laikā prezentācijas vadītājam tiek rādīts laiks, lai viņš jebkurā brīdī varētu reaģēt un veikt korekcijas.

Jaunas OneNote funkcijas Office 2016

OneNote padara informācijas un ideju kopīgošanu ar citiem vēl ērtāku:

 • Kopīgojiet piezīmju grāmatas: Svarīgu informāciju, piemēram, fotoattēlus, rasējumus, videoklipus u. c., var apkopot un sinhronizēt vienā centrālajā vietā, lai efektīvāk sadarbotos projektos.
 • Ievietojiet videoklipus: Videoklipus no Office Mix, Vimeo un YouTube tagad var viegli integrēt OneNote lapā.
 • Veidojiet piezīmes tieši tīmekļa lapā: Izmantojot jauno pārlūkprogrammas Windows 10 pārlūkprogrammu Microsoft Edge, lietotāji var viegli rakstīt piezīmes vai izcēlumus tīmekļa lapā un kopīgot tos, izmantojot OneNote.

Jaunas Access funkcijas Office 2016

Office 2016 piedāvā arī dažus papildinājumus. Tas ietver jaunu datu tipu BigInt, kas padara programmu savietojamāku ar Windows SQL Server, kā arī ir atjaunots atbalsts dBASE. Turklāt tagad ir iespējams eksportēt datu avotus, kas saistīti ar Access kā atsauces, kā sarakstus programmā Excel. Tagad tabulas var viegli pievienot darba laikā, aktivizējot "Pievienot tabulas".

Jaunas Publisher funkcijas Office 2016

Microsoft DTP programmatūru Publisher 2016 ar tās saprotamajām darbības koncepcijām un daudzajām veidnēm var izmantot arī iesācēji, lai radītu augstas kvalitātes drukas materiālus, piemēram, skrejlapas vai brošūras. Attēlus var rediģēt tieši programmā, drukas veidnes var izveidot ar milimetru precizitāti un bez problēmām izmantot citās programmās un pakalpojumos.

Office 2016 sistēmas prasības:

MS Office ir pieejams 32 bitu un 64 bitu versijā, tāpēc individuālās aparatūras prasības var atšķirties.

 • Operētājsistēma: Windows 7 vai jaunāka versija, Windows Server 2012 R2 vai Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Atmiņa: 1 GB RAM (32 bitu versija), 2 GB RAM (64 bitu versija)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB brīvas vietas
 • Displejs: vismaz 1024 x 768
 • Grafiskā karte: nepieciešama DirectX 10 grafiskā karte, lai nodrošinātu grafikas aparatūras paātrinājumu

Nopirkt MS Office 2016 lēti Wiresoft interneta veikalā

Wiresoft vietnē ir pieejami šādi divi Office 2016 versijas izdevumi ar attiecīgajām integrētajām programmām:

Office 2016 Standard

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • Izdevniecība 2016

Office 2016 Professional Plus

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • OneNote 2016
 • Outlook 2016
 • Izdevniecība 2016
 • Piekļuve 2016

Iegādājoties Office 2016 izdevumu ar Wiresoft, jūs gūsiet labumu ne tikai no lieliskās cenas par lietotu programmatūru, bet arī no šādām papildu priekšrocībām:

 • Ar katru Microsoft Office 2016 licenci, ko iegādājaties no Wiresoft, jūs saņemsiet programmatūras produktu, ko izmantosiet tikai jūs pats.
 • Jebkura Office programmatūra, ko iepriekš izmantoja sākotnējais pircējs, tika atinstalēta, kad tā tika pārdota uzņēmumam Wiresoft, tāpēc licence ir 100% brīva un atkal izmantojama.
 • Visas atsevišķās licences, kas iegūtas no apjoma licencēm, ir rūpīgi pārbaudījusi Wiresoft, lai pārliecinātos, ka pēc iegādes tās ir patiešām piemērotas lietošanai.
 • Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft savā tiešsaistes veikalā nepiedāvā testa versijas, kas ir derīgas tikai ierobežotu laiku vai kurām ir ierobežotas funkcijas.
 • Iegādājoties licences no Wiresoft, jūs vienmēr varat būt pārliecināts, ka pērkat oriģinālu Microsoft produktu, kas atbilst juridiskajiem noteikumiem un neatrodas juridiski pelēkajā zonā.

Ja rodas jautājumi par Microsoft Office 2016 Standard, Professional vai citu Microsoft programmatūras produktu licenču iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.