Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 Standard - mūsdienīgam birojam un biznesa organizēšanai Programma Office-Edition 2016 Standard ir izstrādāta tā, lai tiktu galā ar visiem tipiskajiem mūsdienu uzņēmējdarbības uzdevumiem - un vēl daudz vairāk: daudzi...
€91,90 *
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
MS Office 2016 Professional Plus - izšķirošais vairāk uzņēmējdarbībai MS Office 2016 Professional Plus ir visplašākais Microsoft Office izdevums - 2016. gada versija, tajā ir iekļautas visas uzņēmumā nepieciešamās programmas, lai ne...
€102,90 *

Office 2016: uzticama biroja programmatūra produktīvam darbam

Kategorijā Office 2016 mēs iepazīstinām ar pārbaudītu Microsoft biroja programmatūru, kas joprojām piedāvā lielisku risinājumu visām jūsu darba prasībām. Šajā rakstā sniegsim jums visaptverošu pārskatu par Office 2016 un izskaidrosim šī pārbaudītā komplekta priekšrocības jūsu produktivitātei un efektivitātei.

Ko piedāvā Office 2016?

Pārbaudītas lietojumprogrammas to labākajā kvalitātē

Office 2016 satur tādas pazīstamas lietojumprogrammas kā Microsoft Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kas savā jaunākajā versijā ir optimizētas, lai jūs varētu strādāt raiti un efektīvi.

Vietējā krātuve un neatkarība no mākoņa

Atšķirībā no jaunākajiem Office abonementiem Office 2016 nav nepieciešams pastāvīgs interneta savienojums. Dokumentus un datus varat saglabāt lokāli un neesat atkarīgs no mākoņa.

Kāpēc izvēlēties Office 2016?

Vienreizējs pirkums, pastāvīga lietošana

Atšķirībā no Office abonementiem Office 2016 ir vienreizējs pirkums. Jūs maksājat vienu reizi un varat lietot komplektu pastāvīgi bez ikmēneša abonēšanas maksas.

Datu aizsardzība un kontrole

Izmantojot Office 2016, jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār saviem datiem un datu aizsardzības vadlīnijām, jo neesat atkarīgs no mākoņglabāšanas.

Stabilitāte un uzticamība

Office 2016 nodrošina stabilitāti un konsekventu lietotāja saskarni bez pastāvīgiem atjauninājumiem un izmaiņām, kas traucē jūsu darba plūsmai.

Secinājums

Office 2016 ir ideāla izvēle ikvienam, kas meklē pārbaudītu un uzticamu biroja programmatūru, neuzliekot saistības par regulāru abonēšanas maksu. Pateicoties pazīstamām lietojumprogrammām, maksimālai datu aizsardzības kontrolei un stabilai darba videi, Office 2016 ir augstākās klases risinājums tiem, kas vēlas palielināt savu produktivitāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai uzņēmuma īpašnieks, Office 2016 nodrošina jums nepieciešamos rīkus, lai efektīvi strādātu un radītu profesionālus dokumentus, prezentācijas un izklājlapas. Ieguldiet līdzekļus Office 2016 un izbaudiet šī pasaules klases biroja lietojumprogrammu komplekta pārbaudīto veiktspēju un uzticamību.

Izmantojot Office 2016, varat efektīvi veikt darbu, vienlaikus saglabājot pilnīgu kontroli pār saviem datiem. Tas ir rentabls un stabils risinājums tiem, kas meklē pārbaudītu biroja programmatūru bez abonēšanas maksas. Palieliniet savu produktivitāti un investējiet Office 2016, lai izmantotu šīs pārbaudītās biroja programmatūras pazīstamās lietojumprogrammas un daudzās priekšrocības.

Kategorijas