Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Microsoft Office 2021 Standard - neaizstājama biznesa programmatūra uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem Jaunākā Microsoft Office komplekta 2021 Standard Edition versija piedāvā profesionāliem lietotājiem uzņēmumos, kā arī pašnodarbinātām...
€81,90 *
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2021 Professional Plus - neaizstājams biznesa profesionāļiem Ar Professional Plus Edition jaunākā visā pasaulē izmantotā daudzpusīgā Microsoft Office komplekta versija profesionāliem lietotājiem uzņēmumos, kā arī...
€88,90 *

Microsoft Office 2021 - jaunākā Office programmatūra profesionāliem un privātiem lietotājiem

Ar Office 2021 ir pieejama jaunākā pārbaudītā Microsoft programmatūras komplekta versija dažādās versijās profesionāliem un privātiem lietotājiem. Jo īpaši Office 2021 Standard un Office 2021 Professional Plus atkal piedāvā ievērojamu funkciju pieaugumu, kā arī atsevišķas programmas un paplašinātas funkcijas, tādējādi nodrošinot īpaši plašu pamatu mūsdienu uzņēmumiem raksturīgo biznesa uzdevumu veikšanai: gan tekstu un aprēķinu veidošanā un rediģēšanā ar visaptverošu sadarbību dokumentu izstrādē, gan drošu datu apmaiņu, izmantojot visaptverošus drošības standartus, tostarp visaptverošu saziņu ar darbiniekiem un biznesa partneriem. Šie Office 2021 komplekti arī paaugstina sadarbības iespējas mākonī, piemēram, mājas birojā, līdz jaunam līmenim, nodrošinot vēl augstāku funkcionalitātes un efektivitātes standartu.

Jaunajās Office 2021 Standard, kā arī Office 2021 Professional Plus versijās atkal ir iekļautas daudzas optimizācijas un papildinājumi pārbaudītajās Office programmās Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kā arī papildu lietojumprogrammās, kas pieejamas atkarībā no versijas, jo īpaši attiecībā uz dokumentu kopīgu rediģēšanu reāllaikā, kā arī drošu datu un informācijas apmaiņu komandās, un ar datu zudumu novēršanas funkciju viņu rīcībā ir īpaši augsts drošības standarts.

MS Office 2021 papildina digitālā piezīmju grāmatiņa OneNote un Microsoft Teams, kas aizstāj Skype. Office programmas var izmantot arī kā Office Web Apps. Īpaši izdevumā Professional Plus lietotāji var izmantot arī jauno MS Access dažādu datu analīzei,

Microsoft Office 2021 versijas Standard un Professional Pro pēc oficiālās iznākšanas var atrast Wiresoft Software veikalā kā lietotu programmatūru - jūs iegūsiet zemāku cenu, salīdzinot ar attiecīgo jauno produktu - vienkārši sazinieties ar mūsu komandu un uzziniet, kad šīs Office versijas būs pieejamas jums.

Turpmākajā pārskatā ir aprakstītas jau zināmās Office 2021 Standard un Professional Plus funkcijas, kā arī turpmākie šīs versijas jauninājumi, kurus varat izmantot.

Klasiskās Office lietojumprogrammas - vēl jaudīgākas MS Office 2021 versijā

Gan standarta, gan Professional Plus izdevumos klasiskās individuālās lietojumprogrammas Word, Excel, PowerPoint un Outlook atkal veido jaunā MS Office 2021 mugurkaulu: tās papildina digitālā piezīmju grāmata OneNote, MS Publisher un saziņas rīks Microsoft Teams. MS Access 2021 ir iekļauts arī tikai Professional Plus izdevumā.

Tālāk sniegts īss pārskats par šīm Office programmām un to īpašajām funkcijām. Lai iegūtu jaunāko informāciju par papildu funkcijām, kas pieejamas MS Office 2021 Standard un Professional Plus izdevumos, sazinieties ar Wiresoft komandas pārstāvi.

 • Microsoft Word 2021 ir viena no svarīgākajām programmām visās Office redakcijās, kas paredzēta dažādu teksta dokumentu izveidei gan profesionāliem, gan privātiem mērķiem. Pašreizējā versijā teksta veidošanas programma vēl plašāk atbalsta saraksti - ne tikai ar daudzajām formatēšanas iespējām un attēlu un aprēķinu elementu integrēšanu, bet arī ar dažādām optimizētām funkcijām, kas šos uzdevumus padara vēl vieglākus. Tie ietver Word integrēto tulkošanas rīku, diktēšanas funkciju, kā arī pareizrakstības labošanu, tostarp gramatikas labošanu. Turklāt rakstīšanas laikā lietotāji var skaļi lasīt tekstus, un ir uzlabota arī runas ievades funkcija. Izmantojot Word Editor, vārdu un pareizrakstības ieteikumus var pieņemt tieši ar vienu klikšķi. Ar digitālo pildspalvu rakstītā teksta rakstzīmju atpazīšana arī paātrina teksta ievadīšanu. Ir arī uzlabojumi attēlu un grafikas integrēšanā, piemēram, Apple HEIC attēlu formāta integrēšana bez iepriekšējas konvertēšanas, sarežģītāku SVG grafiku var integrēt Word dokumentā, kā arī mērogot un rediģēt, neprasot vairāk atmiņas.
 • Microsoft Excel 2021 jaunajā Office versijā atkal ir pieejamas daudzas jaudīgas funkcijas un filtri, tostarp dinamiskie masīvi, kā arī optimizētā funkcija XVERWEIS, ar kuras palīdzību datus var vispusīgi analizēt un tālāk apstrādāt. Piemēram, var izmantot arī laika asu filtrus, un dažādas funkcijas ir optimizētas īpaši finanšu aprēķiniem; turklāt Excel atkal piedāvā plašu savietojamību ar komatā atdalīto vērtību (CSV) failu formātu.
 • Tāpat kā iepriekšējā versijā, arī programmāMicrosoft PowerPoint 2021 ir pieejamas plašas dizaina iespējas informatīvām prezentācijām un visaptverošiem pārskatiem. Papildus pārsteidzošiem efektiem, piemēram, grafikas un attēlu morfēšanai dinamiskām pārejām, tos var arī brīvi mērogot PowerPoint 2021 vai animēt, izmantojot tālummaiņas funkciju. Visas animācijas var veikt arī ar digitālo pildspalvu. Turklāt Office lietojumprogramma koplietošanas opcijās piedāvā PowerPoint dokumentu koplietošanas opciju skatu, un, izmantojot saziņas rīku Microsoft Forms, runātāji var sākt prezentācijas dalībnieku aptauju.
 • Microsoft Outlook 2021 piedāvā visaptverošus rīkus saziņai ne tikai ar darbiniekiem un biznesa partneriem, kas atrodas lokāli sasniedzamā vietā, bet arī globālai ziņojumu un datu apmaiņai. Cita starpā automātiska dažādu laika joslu vai laika starpību ņemšana vērā atvieglo kopīgu tikšanos plānošanu. Programma Outlook 2021 atbalsta arī jebkuru e-pasta kontu skaitu vienam lietotājam, kas atvieglo administrēšanu, ja tiek izmantoti vairāki konti. Turklāt programmā Outlook 2021 ir pieejama jauna diktēšanas rīkjosla  , tostarp paplašinātas balss komandas un automātiskā interpunkcija, veidojot e-pasta vēstules.

Papildus šīm pārbaudītajām Office programmām Office 2021 Standard vai Professional Plus Edition lietotāji var izmantot arī šādas programmas:

 • Publisher 2021 ir daudzpusīgs rīks visu veidu prezentāciju un publikāciju, kuras var arī izdrukāt, izstrādei; pašreizējā versija piedāvā arī uzlabotu pildspalvu atpazīšanu un profesionālas grafikas rediģēšanas funkcijas.
 • OneNote 2021 ir praktiska digitālā piezīmju grāmatiņa spontānai ideju un skiču pierakstīšanai. To var savienot ar citām Office programmām, lai tās nekavējoties ieviestu.
 • Microsoft Teams aizstāj Skype. Izmantojot to, piemēram, ziņojumus programmā Outlook var kopīgot tieši ar citiem kolēģiem un partneriem.

Tikai MS Office 2021 izdevumā Professional Plus lietotājiem ir pieejama arī Access 2021:

 • Access 2021 cita starpā piedāvā optimizētu dažādu datubāzu lietojumprogrammu nodrošināšanu: tās var palaist tieši pārlūkprogrammā, tādējādi ietaupot glabāšanas vietu un palielinot efektivitāti. Access 2021 glabātie dati var būt pieejami, piemēram, arī Microsoft SQL datubāzē.

Visaptverošas drošības funkcijas Office 2021 Standard un Professional Plus iegādājieties

Dokumentu un datu drošība atkal ir galvenais jautājums MS Office 2021 versijā, vēl jo vairāk tāpēc, ka daudzu darbinieku sadarbība mākoņa projektos rada jaunus izaicinājumus aizsardzībai pret informācijas nozaudēšanu un izpaušanu.

Šim nolūkam Office 2021 atkal būs pieejama grupu politikas objektu (GPO) funkcija, kas paredzēta grupu politiku administrēšanai, kuras tiek nodrošinātas ar ADMX failiem (tā sauktie ADMinistrative XML Template Files). To var izmantot arī, lai kontrolētu ārējos dokumentos esošo makru drošības iestatījumus. Office 2021 Standard & Professional Plus, iespējams, var izmantot arī terminālī vai attālās darbvirsmas serverī; lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Viena no izcilākajām MS Office 2021. versijas drošības funkcijām ir pārbaudītā datu zudumu novēršana (DLP), kas nodrošina visaptverošu konfidenciālas informācijas vai datu aizsardzību pret darbinieka mērķtiecīgu vai netīšu izpaušanu. Tas ir īpaši noderīgi, lai aizsargātu sensitīvus datus, piemēram, personisko informāciju organizācijās vai uzņēmumos. Tādējādi DLP atbilst arī DSVGO prasībām. Visas datu plūsmas tiek uzraudzītas, izmantojot dinamisko satura kontroli, un to pārsūtīšana, izmantojot e-pastu vai citas interneta lietojumprogrammas, tiek bloķēta, ja pastāv datu zuduma risks.

Izmantojot datu zudumu novēršanu, administratori var izveidot diferencētas vadlīnijas piekļuvei datiem, kas definēti kā sensitīvi, ar kurām to var daļēji vai pilnībā ierobežot, kā arī informēt lietotājus par iespējamiem datu zuduma riskiem.

MS Office 2021 Standard un Professional Plus šos noteikumus var definēt arī atsevišķām programmām: Kādu informāciju var iekļaut vai kopīgot dokumentā utt.

Izmantojot mākoņpakalpojumus, piemēram, Microsoft OneDrive, dati netiek zaudēti pat servera atteices vai gala ierīces kļūmes gadījumā; lietotāji var tiem piekļūt un rediģēt tos neatkarīgi no vietējiem resursiem.

Daudzas vispārējas Microsoft Office 2021 priekšrocības

Papildus šīm īpašajām funkcijām atsevišķās Office lietojumprogrammās MS Office 2021 Buy Standarta un Professional Plus redakcijās pārliecina arī ar daudzām vispārēja rakstura praktiskām funkcijām, kas, piemēram, atbalsta mobilo darbu un intuitīvu darbu komandā - palielina efektivitāti dokumentu, izklājlapu vai prezentāciju veidošanā, kā arī atvieglo saziņu starp darbiniekiem.

Piemēram, lietotāji daudzām Office funkcijām var piekļūt arī kustībā, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru ar operētājsistēmu Windows, - šajā gadījumā Office 2021 pieejamās tīmekļa lietotnes atvieglo piekļuvi tām; pārskatāms atsevišķu funkciju un elementu izkārtojums atvieglo dokumentu rediģēšanu kustībā; failus var arī atvērt un kopīgot mākonī, izmantojot tos.

MS Office 2021 jaunais darbvirsmas interfeiss pārsteidz ar vēl skaidrāku visu elementu noformējumu un izkārtojumu; daudzas lietojumprogrammas var darbināt arī tumšajā režīmā, kas īpaši atbalsta acīm draudzīgu darbu. Pārveidotā nolaižamā izvēlne atvieglo e-pasta vēstuļu un dokumentu meklēšanu - šim nolūkam ir iespējams ar vienu klikšķi pārslēgties starp pastkasti un atvērto mapi. Darbvirsmas klienta vēstures izvēlne piedāvā arī iespēju atgriezties pēdējās apmeklētajās vietās. Tālruņa numurus var arī maskēt, lai nodrošinātu lielāku konfidencialitāti un anonimitāti.

Arī visas MS Office 2021 programmas vēl vairāk atbalsta pieejamību, piemēram, piemērojot starptautiskos standartus un praktiskus ieteikumus, kā padarīt dokumentus vieglāk saprotamus, tostarp arī audio piezīmes. Liela skaņu izvēle arī akustiski atbalsta darbu ar MS Office 2021.

Nopirkt Microsoft Office 2021 Standard un Professional Plus Wiresoft kā lietotu programmatūru veikalā

Abas jaunās Microsoft Office 2021 versijas Standard un Professional Plus drīzumā - pēc oficiālās iznākšanas - būs pieejamas no Wiresoft kā lietota programmatūra.

Jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām

 • Oriģināla Microsoft programmatūra ar derīgu licences atslēgu - nevis ierobežotas lietošanas vai uz laiku ierobežotas izmēģinājuma versijas.
 • Marķējums "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Lietoto programmatūru pirms tālākpārdošanas ir pārbaudījusi Wiresoft, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
 • Lietotas Microsoft programmatūras tirdzniecība un lietošana ir likumīga, jo to atļauj likums.
 • Pērkot lietotu licenci no Wiresoft, jūs vienmēr iegādājaties legālu un oriģinālu Microsoft produktu.

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Office 2021 Edition Standard vai Professional Plus, vienkārši sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, tālruni vai e-pastu.