Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PACK IERĪCES CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 PACK IERĪCES CAL
25x ierīces licences licencēm MS SQL Server 2016 kā izmantotajai programmatūrai Papildus Microsoft SQL Server 2016 licencēšanai Standard izdevumā ir nepieciešamas papildu klientu piekļuves licences, piemēram, SQL Server 2016 Device CAL;...
€2 067,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK IERĪCES CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK IERĪCES CAL
10x ierīces licences licencēm MS SQL Server 2016 kā izmantotajai programmatūrai Papildus Microsoft SQL Server 2016 licencēšanai Standard izdevumā ir nepieciešamas papildu klientu piekļuves licences, piemēram, SQL Server 2016 Device CAL...
€821,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 IEPAKOJUMA IERĪČU CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 IEPAKOJUMA IERĪČU CAL
5x ierīces licences licenču licences (CAL) MS SQL Server 2016 kā izmantotajai programmatūrai Papildus Microsoft SQL Server 2016 licencēšanai Standard izdevumā ir nepieciešamas papildu klientu piekļuves licences, piemēram, SQL Server 2016...
€409,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 IERĪCES CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 IERĪCES CAL
Ierīces licences licencēm MS SQL Server 2016 kā izmantotajai programmatūrai Papildus Microsoft SQL Server 2016 licencēšanai Standard izdevumā ir nepieciešamas papildu klientu piekļuves licences, piemēram, SQL Server 2016 Device CAL...
€85,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 LIETOTĀJA CAL
Iegādāties lietotāja CAL Microsoft SQL Server 2016 lietotai licencei Licencējot Microsoft SQL Server 2016 Standard versiju, papildus servera licencei katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: SQL Server 2016 User...
€85,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL
Iegādāties 5x lietotāja CAL Microsoft SQL Server 2016 kā lietotu licenci Licencējot Microsoft SQL Server 2016 Standard versiju, papildus servera licencei katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: SQL Server 2016...
€409,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL
Iegādāties 10x lietotāja CAL Microsoft SQL Server 2016 kā lietotu licenci Licencējot Microsoft SQL Server 2016 Standard versiju, papildus servera licencei katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: SQL Server 2016...
€821,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL
Iegādāties 25x lietotāja CAL Microsoft SQL Server 2016 kā lietotu licenci Licencējot Microsoft SQL Server 2016 Standard versiju, papildus servera licencei katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: SQL Server 2016...
€2 067,90 *

SQL Server 2016 versijas jaunās iespējas un funkcijas

Windows SQL Server 2016 nodrošina uzņēmumiem pamata datu pārvaldības un biznesa izlūkošanas datubāzi, kas ļauj visiem darbiniekiem ar atbilstošu CAL izmantot visas biznesam raksturīgās lietojumprogrammas. SQL Server 2016 atbalsta arī virkni izstrādes rīku - gan lokālos, gan mākoņdatoros - un administratori gūst labumu no efektīvas datubāzes pārvaldības, kas prasa minimālus IT resursus.

Lielāka SQL Server 2016 veiktspēja

Microsoft SQL Server 2016 versija saņem punktus ne tikai par elastīgajām izvietošanas iespējām, bet arī par optimizēto veiktspēju, kas ir izdevīga lietotājiem ar CAL. Integrētās atmiņā esošās funkcijas, kas ir pieejamas visām darba slodzēm, nodrošina veiktspējas pieaugumu ar ātrumu, kas ir salīdzināms ar atmiņā esošo OLTP. SQL Server 2016 veiktspēju uzlabo arī tādas funkcijas kā Temporal Tables datu vēsturizēšanai, kā arī In-Memory Columnstore un Query Store.

Microsoft SQL Server R pakalpojumi

Jaunie Microsoft SQL Server R pakalpojumi tagad nodrošina statistikas valodas R pieejamību SQL Server 2016. Ja iepriekš dati analīzei bija jāeksportē no SQL datubāzes un jāimportē R, tad tagad lietotāji ar klienta piekļuves licenci var palaist visus R skriptus tieši SQL serverī. Tas ne tikai saīsina laiku, bet arī palielina drošību, jo novērš nepieciešamību pārsūtīt sensitīvus datus.

Pamatdatu pakalpojumi pamatdatu pārvaldībai

SQL Server pamatdatu pakalpojumi ļauj lietotājiem efektīvi pārvaldīt organizācijas datu pamatkopumu. Šos datus var sakārtot modeļos, izmantojot MDS, var izveidot noteikumus to atjaunināšanai un noteikt, kam ir atļauts tos atjaunināt. Pamatdatu kopumu var kopīgot ar citiem, izmantojot Excel.

Reporting Services (SSRS) reportieriem

Izmantojot klienta piekļuves licenci, SQL Server Reporting Services piedāvā virkni rīku un pakalpojumu, lai izveidotu, kā arī pārvaldītu un sniegtu mobilos un lapaspusēs izvietotos pārskatus; darbinieki šos pārskatus var lasīt, izmantojot tīmekļa portāla pārlūkprogrammu vai e-pastu, pat izmantojot mobilo ierīci.

Analīzes pakalpojumi ir rīks analītisko datu nodrošināšanai - biznesa un Reporting Services pārskatiem vai trešo pušu klientu lietojumprogrammām vai biznesa izlūkošanas rīkiem. Savukārt ziņošanas pakalpojumi SQL Server 2016 nodrošina lietotājam dažādas funkcijas, lai ģenerētu pārskatus no dažādiem datu avotiem un publicētu tos dažādos formātos.

Uzlabota drošība

Microsoft SQL Server 2016 ir arī ievērojami uzlabojumi drošības ziņā: Izmantojot rindas līmeņa drošību (RLS) - drošību rindas līmenī -, CAL īpašnieki var ieviest noteiktus datu rindas piekļuves ierobežojumus. To var izmantot, piemēram, lai nodrošinātu, ka daži darbinieki var piekļūt tikai tām datu rindām, kas attiecas tieši uz viņiem. Tas attiecas, piemēram, uz korporatīvo klientu ierobežotu piekļuvi tiem svarīgiem datiem.

Always Encrypted aizsargā jutīgus datus, piemēram, kredītkaršu vai ID karšu numurus, kas tiek glabāti Azure SQL vai SQL Server datubāzē. Always Encrypted nošķir tos licencētos lietotājus, kuriem ir tiesības skatīt datus, un tos, kuri pārvalda šos datus, bet kuriem tiem nevajadzētu būt piekļuvei.

Savukārt dinamiskā datu maskēšana vienkāršo lietojumprogrammu drošības kodēšanu: DDM novērš piekļuvi sensitīviem datiem, maskējot tos neautorizētiem lietotājiem.

Visi svarīgākie SQL Server 2016 jauninājumi īsumā:

 • Uzlabots mākoņa atbalsts, integrējot Stretch datubāzes, lai savienotu lokālās vides un mākoni
 • Tradicionālo OLAP (tiešsaistes analītiskās apstrādes) risinājumu atbalsts
 • Programmēšanas valodas R integrēšana statistikas analīzei ar Advanced Analytics
 • Drošību uzlabo rindas līmeņa drošība (RLS), kā arī vienmēr šifrēta funkcija un dinamiskā datu maskēšana
 • T-SQL (Transact-SQL) palielina SQL servera veiktspēju
 • Pilnīga mobilā biznesa izlūkošana ir pieejama visās mobilajās ierīcēs - Windows, Android vai iOS viedtālruņos -, lai publicētu pārskatus, izmantojot Excel 2016 vai BI Power
 • PolyBase, lai apstrādātu Transact-SQL pieprasījumus no ārējiem datu avotiem un paplašinātu biznesa izlūkošanas iespējas ar SQL Server Reporting Services (SSRS)

Aparatūras prasības Microsoft SQL Server 2016 instalēšanai

Lai nodrošinātu netraucētu Microsoft SQL Server 2016 versijas instalēšanu un darbību, ir jāizpilda šādas minimālās prasības:

 • Cietais disks: vismaz 32 GB, SQL Server 2016 nepieciešama vismaz 6 GB vieta cietajā diskā
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 512 MB, vismaz 2 GB instalēšanas opcijai ar darbvirsmu
 • Displejs
 • Procesors: 64 bitu ar 1,4 GHz (vai divkodolu procesors ar vismaz 1,3 GHz vai četrkodolu procesors)
 • Grafiskā karte: Super VGA ar minimālo izšķirtspēju 800x600
 • Optiskais diskdzinis instalēšanai no DVD

Papildu aparatūras prasības ir atkarīgas no attiecīgās sistēmas konfigurācijas un iepriekš instalētajām lietojumprogrammām.

Licencēšanas modelis ar klienta piekļuves licencēm (CAL) Microsoft SQL Server 2016

Līdz ar SQL Server 2016 versiju Microsoft ir ieviesis arī jaunus licencēšanas nosacījumus. Atsevišķās SQL Server 2016 versijās varat izvēlēties starp Pro Core licencēšanu un licencēšanu ar CAL(klienta piekļuves licencēm) - lietotājiem vai ierīcēm. Šī diferenciācija padara serveru licencēšanu elastīgāku un vienlaikus ekonomiskāku. Tas novērš nepieciešamību pēc dārgiem papildinājumiem, jo visas izdevumam pieejamās servera funkcijas ir integrētas CAL.

Licencēšana ar licencēm CAL parasti ir ekonomiski izdevīgākais variants, jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem vai organizācijām, kuru serverim atbilstoši to vajadzībām ir zemāka veiktspējas pakāpe, neatsakoties no SQL Server 2016 funkcijām un veiktspējas. Tāpēc šis licencēšanas modelis ir vispiemērotākais, ja ir zināms klientu skaits, kas pieslēdzas SQL Server sistēmai. Tādējādi pat ar ierīces vai lietotāja CAL var izpildīt katra uzņēmuma individuālās prasības attiecībā uz IT sistēmu.

SQL Server 2016 licencēšana ar CAL

Licencējot ar licencēm CAL, SQL Server 2016 pakalpojumu izmantošana lietotājiem ir nodalīta no servera programmatūras ieviešanas. Servera licence dod tiesības tikai administratoriem piekļūt datubāzes pārvaldības sistēmai. Darbiniekiem ir nepieciešama sava klienta piekļuves licence - vai nu lietotāja CAL, vai ierīces CAL veidā. Bez vienas no abām licencēm servera funkcijām un datiem nav iespējams piekļūt.

Lietotāja CAL vai ierīces CAL SQL Server 2016?

Atšķirība starp lietotāja CAL un ierīces CAL operētājsistēmai Windows SQL Server nodrošina īpaši elastīgu licencēšanu - tā ir ar lietotāju un ierīci saistīta licence. Šādā veidā Microsoft aptver divus tipiskus Windows SQL Server 2016 lietojumus. Ierīces licencē ir ņemti vērā citi piekļuves veidi Windows serverim nekā lietotāja licencē:

Izmantojot Microsoft SQL Server 2016 ierīces CAL, tiek licencēta viena konkrēta galiekārta, kas var būt gan galddators, gan piezīmjdators, gan mobilais tālrunis vai planšetdators. Katrs lietotājs, kuram ir atļauja izmantot šo ierīci, var to izmantot arī, lai piekļūtu SQL Server 2016. Tāpēc šī licencēšanas koncepcija ir ideāli piemērota darbstacijām, kuras izmanto mainīgi darbinieki.

Savukārt lietotāja licences licencē SQL serveris ir licencēts ļoti konkrētam lietotājam. Tādējādi šis lietotājs var piekļūt saviem datiem un pakalpojumiem no jebkuras vietas un ar jebkuru Windows saderīgu galiekārtu - gan galddatoru, gan piezīmjdatoru, gan mobilo ierīci - neatkarīgi no ierīces. Tāpēc lietotājs CAL ir ideāls risinājums darbiniekiem, kuri strādā mainīgās darba vietās, piemēram, uz vietas vai dažādās uzņēmuma atrašanās vietās, vai kuri regulāri izmanto mājas biroju vai strādā ceļā.

Abiem klientu piekļuves veidiem licencēšanu nevar nodot citai galiekārtai vai citam lietotājam. Tāpat lietotāja CAL nevar izmantot kā ierīces CAL vai otrādi.

No otras puses, uzņēmumā ir iespējams izmantot gan lietotāja licences, gan ierīces licences SQL Server 2016, t. i., brīvi kombinēt abus veidus. Tas ir īpaši noderīgi, ja abi lietošanas veidi ir vienādi izplatīti.

SQL Server 2016 ierīču un lietotāju licences par saprātīgu cenu Wiresoft vietnē

Ja jums ir jautājumi par Windows SQL Server 2016 ar klienta piekļuves licencēm - mēs jums sniegsim individuālu konsultāciju par jums visizdevīgāko licenču kombināciju. Ar Wiresoft pieejamajām servera piekļuves licencēm varat viegli apmierināt savas individuālās vajadzības vai pat tās paplašināt.

Wiresoft piedāvā gan ierīces CAL, gan lietotāja CAL Microsoft SQL Server 2016 versijai par īpaši zemām cenām. Tās ir oriģinālās Microsoft licences no Eiropas uzņēmumiem, kuru autentiskumu un nevainojamu lietojamību esam pārbaudījuši mēs. Kā klients jūs gūstat labumu no neizmantoto programmatūras licenču cenas priekšrocības, ko esam pilnīgi likumīgi iegādājušies no uzticamiem uzņēmumiem. Daudzi mūsu klienti jau izmanto šo priekšrocību. Jebkurā laikā sazinieties ar mums, ja jums rodas jautājumi par licencēšanu ar Microsoft SQL Server 2016 CAL:

Kategorijas