Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Pirkt Microsoft SharePoint Server 2016 Standard ar Device CAL - pielāgots risinājums Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL iznākšana piedāvā uzņēmumiem vairākus jauninājumus papildus pazīstamai videi ar intuitīvu darbību....
€41,90 *

SharePoint Server 2016 CAL: Efektīva sadarbība un informācijas pārvaldība

SharePoint Server 2016 CAL piedāvā uzticamu risinājumu sadarbības veicināšanai un efektīvai informācijas pārvaldībai organizācijās. Piekļuve SharePoint Server 2016 uzlabotajām funkcijām paaugstina komandas darbu un informācijas apmaiņu jaunā līmenī.

Kāpēc SharePoint Server 2016 CAL?

Sadarbības rīki komandas darbam

SharePoint Server 2016 CAL nodrošina sadarbības rīkus, kas uzlabo komandas darbu. Šī CAL licence piedāvā plašu funkciju klāstu nevainojamai sadarbībai - no koplietošanas dokumentu rediģēšanas līdz komandu vietņu diskusijām.

Uzlabota mobilitāte un piekļuve

Izmantojot SharePoint Server 2016 CAL, varat piekļūt attiecīgajai informācijai no jebkuras vietas. Uzlabota mobilitāte ļauj komandām efektīvi strādāt neatkarīgi no atrašanās vietas, palielinot elastību un produktivitāti.

Satura pārvaldība un versiju veidošana

CAL piedāvā uzlabotas satura pārvaldības un versiju veidošanas funkcijas. Sekojiet līdzi dokumentiem, pārvaldiet izmaiņas un optimizējiet dokumentu pārvaldību savā uzņēmumā.

Kā es varu saņemt SharePoint Server 2016 CAL?

Elastīgas licencēšanas iespējas

SharePoint Server 2016 CAL piedāvā elastīgas licencēšanas iespējas, lai jūs varētu izvēlēties uzņēmuma vajadzībām atbilstošu licenču skaitu. Palieliniet lietošanas apjomu, lai licences izmaksas atbilstu jūsu uzņēmuma izaugsmei.

Viegla integrācija

Integrēt SharePoint Server 2016 CAL savā IT infrastruktūrā ir viegli. Pārvaldiet licences bez problēmām un izmantojiet SharePoint plašās funkcijas, lai padarītu sadarbību un informācijas pārvaldību efektīvu.

Secinājumi

Optimizējiet sadarbību un informācijas pārvaldību savā uzņēmumā ar SharePoint Server 2016 CAL. Izmantojiet sadarbības rīkus, uzlabotu mobilitāti un uzlabotu satura pārvaldību, lai palielinātu produktivitāti. Izvēlieties elastīgas licencēšanas iespējas un integrējiet SharePoint Server 2016 CAL bez problēmām savā IT infrastruktūrā, lai izpildītu jaunākā Google palīdzības dienesta atjauninājuma prasības.

Kategorijas