Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Pirkt Microsoft SharePoint Server 2016 Standard ar Device CAL - pielāgots risinājums Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL iznākšana piedāvā uzņēmumiem vairākus jauninājumus papildus pazīstamai videi ar intuitīvu darbību....
€41,90 *

SharePoint Server 2016 CAL iegādāties: Pārskats par klientu piekļuves licencēm

SharePoint Server 2016 ir jaudīga sadarbības un dokumentu pārvaldības platforma, kas palīdz organizācijām efektīvāk organizēt un kopīgot informāciju. Ieviešot to uzņēmumos, ir svarīgi saprast, kā darbojas klienta piekļuves licences (CAL) un kādas priekšrocības tās sniedz. Šajā rakstā sniegsim detalizētu pārskatu par SharePoint Server 2016 CAL un paskaidrosim, kāpēc tās ir ļoti svarīgas SharePoint izvietošanas panākumiem.

Kas ir SharePoint Server 2016 CAL?

Klienta piekļuves licences (CAL) ir Microsoft piedāvātās licences, kas nosaka, kā lietotāji vai ierīces piekļūst SharePoint Server 2016. CAL ir būtiska SharePoint servera licencēšanas daļa, un tām ir svarīga nozīme, lai nodrošinātu atbilstību un likumīgu programmatūras izmantošanu.

Ir divi galvenie SharePoint Server 2016 CAL veidi:

1. SharePoint Server 2016 Standard CAL

SharePoint Server 2016 Standard CAL nodrošina pamata piekļuvi SharePoint Server 2016 funkcijām un pakalpojumiem. Lietotāji vai ierīces ar Standard CAL var piekļūt komandu vietnēm, koplietošanas dokumentu bibliotēkām, meklēšanas funkcijām un pamata darba plūsmas funkcijām.

2. SharePoint Server 2016 Enterprise CAL

SharePoint Server 2016 Enterprise CAL ir paplašināta CAL, kas ļauj izmantot papildu funkcijas un pakalpojumus. Ar šo licenci lietotāji vai ierīces var piekļūt tādām paplašinātām funkcijām kā biznesa datu savienojamība, biznesa izlūkošana un uzlabota meklēšana. Tas ir īpaši noderīgi organizācijām, kurām ir stingrākas prasības attiecībā uz SharePoint izvietošanu.

Kāpēc SharePoint Server 2016 CAL ir svarīgas?

Izmantojot SharePoint Server 2016 bez atbilstošām CAL licencēm, ir ne tikai juridiski problemātiski, bet arī var rasties nopietnas atbilstības problēmas. Tālāk ir minēti daži iemesli, kāpēc CAL ir svarīgas:

1. Atbilstība licencēšanas noteikumiem

Microsoft pieprasa, lai uzņēmumi izmantotu programmatūru saskaņā ar licencēšanas prasībām. Iegādājoties pareizās CAL, jūs nodrošināsiet, ka jūsu SharePoint izvietošana atbilst licencēšanas prasībām un neriskējat ar juridiskām problēmām.

2. Piekļuve uzlabotām funkcijām

Enterprise CAL nodrošina piekļuvi paplašinātām funkcijām un pakalpojumiem SharePoint Server 2016. Ja jūsu organizācija vēlas izmantot šīs funkcijas, ir svarīgi iegādāties atbilstošas CAL.

3. Mērogojamība

CAL ir mērogojamas, un tās var uzlabot atkarībā no jūsu uzņēmuma vajadzībām. Uzņēmumam augot vai mainoties prasībām, jūs varat iegādāties papildu CAL, lai apmierinātu papildu pieprasījumu.

CAL un uz mākoņa balstītas SharePoint implementācijas

Svarīgi atzīmēt, ka iepriekš minētā informācija attiecas uz SharePoint vietējām ieviešanām. Ja jūsu organizācija izmanto SharePoint Online programmā Microsoft 365, tiek piemēroti atšķirīgi licencēšanas modeļi, un CAL nav nepieciešamas. SharePoint Online licencēšana parasti tiek piemērota katram lietotājam un ir iekļauta dažādos Microsoft 365 abonementos.

Secinājums

SharePoint Server 2016. gada CAL ir ļoti svarīgas likumīgai un efektīvai platformas izmantošanai. Tās nodrošina piekļuvi SharePoint funkcijām un pakalpojumiem un nodrošina, ka jūsu organizācija darbojas saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem. Plānojot SharePoint ieviešanu, ir svarīgi apsvērt sava uzņēmuma prasības un nodrošināt, ka iegādājaties pareizās CAL, kas atbilst lietotāju vajadzībām. Izmantojot pareizo licencēšanu, jūs varat gūt maksimālu labumu no SharePoint Server 2016 un palielināt sadarbību un produktivitāti savā uzņēmumā.