Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
SQL Server 2012 Standard Īpašas priekšrocības ir biznesa izlūkošanas un kritiski svarīgu lietojumprogrammu jomā, kā arī mākoņa integrēšana atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām. Virtualizācija apraksta procesu, kurā galalietotāju rīcībā...
€127,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2012 Enterprise SQL Server 2012 ir nozīmīgs produkta laidiens ar daudzām jaunām funkcijām: Uzticamība kritiski svarīgām lietojumprogrammām ar augstāku pieejamību, zibensātriem pieprasījumiem un uzlabotām drošības...
€1 824,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE
Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Nopirkt serveri: Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Lai pastāvīgi uzraudzītu savus biznesa procesus un spētu tos optimizēt, jums ir nepieciešama laba datubāzes pārvaldības...
€1 292,90 *

Citas jaunas funkcijas, ko vērts pieminēt SQL Server 2012, ir plašāka mākoņrisinājuma SQL Azure integrācija: ar to datubāzes var nodrošināt arī internetā un sinhronizēt vietējās datubāzes. SQL Azure tiek pārvaldīta SQL Server Management Studio. Turklāt jaunā funkcija Contained Databases ievērojami atvieglo datu bāzu, tostarp atkarīgo objektu, pārvietošanu.

Kolonnu noliktavas indekss (Transact-SQL) ievieš standartu lielu datu noliktavas tabulu glabāšanai un vaicāšanai. Kolonnu krātuves indekss izmanto uz kolonnām balstītu datu glabāšanu un apstrādi, nodrošinot līdz pat desmit reizes lielāku pieprasījumu veiktspēju nekā parastā uz rindām balstītā glabāšana.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka jaunie SQL Server datu kvalitātes pakalpojumi (DQS) ļauj izveidot zināšanu bāzi, ko var izmantot, lai veiktu svarīgus datu kvalitātes uzdevumus, piemēram, standartizāciju, kā arī datu labošanu, paplašināšanu un deduplikāciju.

Arī Microsoft licencēšanas modelis ir pielāgots mūsdienu serveru sistēmu veiktspējai. SQL Server 2012 standarta versijai, kas ir pieejama gan 32, gan 64 bitu versijā, jau ir savienojums ar mākoni. To var iegādāties kopā ar pamata licenci vai servera licenci un CAL. Katram SQL Server 2012 izdevumam ir atšķirīgi noteikumi par pareizu licencēšanu. Sīkāka informācija par to ir sniegta tālāk.

SQL Server 2012 ir saderīgs arī ar vecākām Windows 7 vai 8 versijām. Ar SQL Server 2012 licenci jūs saņemat ārkārtīgi jaudīgu servera programmatūru, ko var izmantot arī daudzos scenārijos.

Microsoft SQL Server 2012 ir pieejams no Wiresoft šādos izdevumos un par nepārspējamu cenu:

 • SQL Server 2012 Standard
 • SQL Server 2012 Biznesa izlūkošana
 • SQL Server 2012 Enterprise

SQL Server Standard izdevumā jau ir iekļautas daudzas funkcijas, ko var izmantot ikdienas darbā, kā arī plaši administrēšanas rīki, kas atbilst mazāku uzņēmumu un organizāciju prasībām, tostarp virtualizācija un datu drošība

Virtualizācija un datu drošība.

Biznesa izlūkošanas izdevums papildina SQL 2012 pieejamo serveru izlaidumu klāstu ar vēl vienu papildinājumu, un augstākās klases izdevums SQL Server 2012 Enterprise galalietotājiem piedāvā plašāko funkciju un pakalpojumu klāstu, ar kuru palīdzību var izveidot mērogojamas un vienlaikus augsti pieejamas SQL Server lietojumprogrammas.

Mēs ar prieku sniegsim jums padomu par jūsu vajadzībām vispiemērotākās SQL Server versijas iegādi un izveidosim jums pielāgotu servera licences paketi.

Īss pārskats par SQL Server 2012 versijām

Papildus no iepriekšējām SQL versijām pazīstamajām versijām Standard, kas paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem, un Enterprise ar pilnu funkciju klāstu, kas izstrādāts vidējiem un lieliem uzņēmumiem un organizācijām, jaunā Business Intelligence Edition ir jaunais loceklis plašajā SQL Server saimē, kurā ietilpst arī citas versijas. Kā liecina nosaukums, BI izdevums tika izstrādāts īpaši to uzņēmumu vajadzībām, kuri vēlas izmantot jaudīgus rīkus tipisku biznesa uzdevumu veikšanai.

Papildus 64 bitu versijaiSQL Server 2012 ir pieejama arī 32 bitu versija, lai gan ieteicams instalēt 64 bitu versiju. Standarta, Business Intelligence un Enterprise versijās datu bāzu maksimālais lielums ir ierobežots līdz 524 PByte (petabaitiem).

SQL Server 2012 versijas svarīgākās biznesa izlūkošanas funkcijas

Izmantojot visaptverošās SQL Server BI funkcijas 2012. gada versijā, uzņēmumi var ieviest funkcionālu BI platformu. Šim nolūkam tā piedāvā plašas pārskatu un analīzes funkcijas Svarīgākās BI funkcijas ir šādas:

 • BI semantiskais modelis (BISM ): Izmantojot BI semantisko modeli, SQL Server 2012 nodrošina rīku modeļu izveidei SQL Server Analysis Services (SSAS) un Powerpivot for Excel - pēdējais ļauj administratoriem izveidot tikai tabulāros modeļus.
 • Semantiskā meklēšana biznesa izlūkošanai: semantiskā meklēšana paplašina jau esošo SQL Server pilnteksta meklēšanas funkciju ar jauniem scenārijiem, kas sniedzas tālāk par atslēgvārdu meklēšanu: Semantiskā meklēšana ļauj meklēt līdzības starp dokumentiem, analizējot to attiecīgās nozīmes.
 • SQL Server PowerPivot for SharePoint: izmantojot SQL Server PowerPivot, SharePoint serveris ir savienots ar SQL Server 2012, lai varētu izmantot attiecīgās funkcijas. Izmantojot PowerPivot, datus, kas lokāli glabājas Excel tabulās vai Access datubāzēs, var padarīt pieejamus citiem lietotājiem un ātri analizēt.
 • Analīzes pakalpojumi SQL Server 2012 : SSAS nodrošina risinājumus analītisko datubāzu izveidei, kā arī to pieejamības nodrošināšanai, ko pēc tam var izmantot BI lietojumprogrammās, piemēram, Excel, Performance Point, Reporting Services u. c. Analīzes pakalpojumu instance var tikt izmantota dažādiem mērķiem. Analīzes pakalpojumu instance ir paredzēta dažādu veidu risinājumiem: Administratori var izvēlēties starp daudzdimensiju vai tabulāro risinājumu.
 • SQL Server Data Tools (SSDT ): SSDT ir Business Intelligence Development Studio pēctecis SQL Server 2008 R2 versijā.SQL Server Data Tools var izmantot, lai SQL Server 2012 versijā izveidotu datu noliktavas un pārvaldītu analīzes pakalpojumus.
 • Kolonnu noliktavas indeksi: SQL Server 2012 kolonnu noliktavas indeksi ir efektīvs rīks tipiskām datu noliktavas lietojumprogrammām. Tie ļauj datus grupēt, pārvaldīt un izgūt uz kolonnām balstītā datu formātā. Šajā procesā visas kolonnas tiek sasaistītas kopā, lai izveidotu kopējo indeksu.
 • Datu kvalitātes pakalpojumi (DQS): Izmantojot datu kvalitātes pakalpojumus (DQS), SQL Server 2012 ir uzlabotas tādas procedūras kā datu tīrīšana un datu saskaņošana. DQS attīra un optimizē datu kopas, atrodot un novēršot dublējošos vai nekonsekventus datus, pirms tie tiek izmantoti ziņojumos Reporting Services vai datu noliktavās.
 • Power View: Vēl viena BI funkcija ir Power View, SharePoint servera papildinājums. Power View ir tīmekļa paneļa rīks datu analīzei, kā arī ad-hoc pārskatu izveidei, kas ļauj ātri vizualizēt datus.

Pašreizējais Microsoft SQL Server 2012 licences modelis

Mainītā licencēšanas metrika attiecas uz SQL Server 2012 versiju. Ar to Microsoft nosaka licences veidu, kā arī nepieciešamību pēc licencēm, kas ir pieejamas katram servera izdevumam. Tas nozīmē, ka SQL programmatūrai ir dažādas licencēšanas iespējas.

Procesora licence, kas bija pazīstama no iepriekšējām versijām, vairs nepastāv. Tā ir aizstāta ar kodola licencēšanu, kad jālicencē katrs visu servera procesoru kodols. Lai gan vecāko Microsoft serveru versiju licencēšanā servera veiktspējai, pamatojoties uz kodoliem, nebija nozīmes, kodolu skaits ir sākumpunkts, lai aprēķinātu nepieciešamo licenci SQL Server Enterprise versijās. Tādējādi serveru pieaugošā veiktspēja, kas spēj apstrādāt lielākas darba slodzes un ko nodrošina kodolu skaits, kļūst par pamatu licencēšanai.

Virtuālos serverus cita starpā var aprīkot arī ar Server/CAL licencēm. Šajā gadījumā, tāpat kā standarta versijas gadījumā, papildus servera licencēm ir nepieciešamas papildu klienta piekļuves licences (CAL). Savukārt, izmantojot pamatlicencēšanu, piekļuvei serverim nav nepieciešamas licences licences licences.

SQL Server 2012 licencēšanas iespēju pārskats

Šajā pārskatā ir parādīti dažādie licencēšanas veidi SQL Server 2012 versijām, kas pieejamas Wiresoft:

 • Standard Edition (SE) - šeit varat izvēlēties licencēšanu ar kodoliem vai par serveri un CAL
 • Business Intelligence Edition (BI) - to var licencēt tikai vienam serverim plus CAL
 • Enterprise Edition (EE) - iespējams licencēt tikai uz kodolu balstītu versiju

Licencēšana Standarta izdevums

SQL Server 2012 versijas Standard Edition ir vienīgā SQL Server versija, kas piedāvā iespēju izvēlēties starp divu kodolu licencēšanu un licencēšanu pēc servera/CAL. Šī apstākļa pamatā ir fakts, ka Microsoft nošķir mazo un vidējo uzņēmumu atšķirīgās prasības attiecībā uz SQL Server veiktspēju un mērogojamību, salīdzinot ar lielākiem un lieliem uzņēmumiem

SQL funkciju veiktspēju un mērogojamību. Izmantojot finansiāli izdevīgāku servera un CAL licencēšanas alternatīvu, šie uzņēmumi var izmantot arī SQL Server 2012 veiktspēju un daudzpusīgās mākoņa funkcijas uzņēmumā, pielāgojot tās zemākai, bet saviem mērķiem parasti pilnīgi pietiekamai servera veiktspējai.

Tomēr dažkārt arī mazāka izmēra organizācijām un uzņēmumiem ir nepieciešama pilnīga SQL spēja, ko var nodrošināt tikai ar pamata licenci. Lai jau no paša sākuma iegādātos pareizo SQL Server Standard Edition licences veidu, jums vajadzētu

Vispirms jānosaka tipiskās darba slodzes, kā arī to darbinieku skaits, kuri izmanto SQL Server pakalpojumus. Tāpēc dažos gadījumos var būt izdevīgi iegādāties pamatlicences.

Nākamajā sadaļā ir izceltas atšķirības starp abām SQL Server 2012 licencēšanas iespējām. Lai noskaidrotu, kura Standard Edition licencēšana ir vispiemērotākā jūsu uzņēmumam, vienkārši sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju, kā arī aicinām uz tērzēšanu.

SQL Server Standard un Enterprise Edition licencēšana ar divu kodolu pakotnēm

Saskaņā ar Microsoft noteiktajiem kritērijiem SQL Server 2012 pamatlicencēšanai piemēro šādas prasības:

 • Katra kodola licence ir derīga tieši diviem kodoliem - tādējādi netiek ņemts vērā tīrais kodolu skaits katrā procesorā, bet gan tiek piemērotas arī šādas prasības:
 • Minimālais kodolu skaits vienmēr ir 16 - neatkarīgi no tā, vai dzinējam faktiski ir mazāk kodolu.
 • Serveri ar mazāku kodolu skaitu nekā 16 nevar licencēt par zemāku cenu.
 • Pamatlicences ir pieejamas tikai 2 pakotnēs.

Tas nozīmē, ka ir jāiegādājas vismaz 16 kodolu licences = 8 divu kodolu licenču paketes. Papildu licencēšana ar lietotāja vai ierīces CAL nav piemērojama.

Servera/CAL licencēšana SQL Server 2012 Standard un Business Intelligence

SQL Server 2012 Standard vai Business Intelligence licencēšana ar servera licenci un papildu klienta piekļuves licencēm (CAL) sastāv no šādām divām sastāvdaļām:

 • Katram serverim nepieciešama sava licence. Tas satur administrēšanas piekļuves tiesības, kas paredzētas tikai administrēšanai.
 • Katram darbiniekam, kurš vēlas izmantot servera pakalpojumus un funkcijas, ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL).
 • Šīs CAL ir pieejamas divos variantos: kā lietotāja CAL un kā ierīces CAL.
 • Kad klienta piekļuves licence ir izsniegta, to nevar nodot vai izmantot citādi, kā norādīts.

Microsoft SQL Server 2012 licencēšana ar Wiresoft par īpaši izdevīgu cenu

Wiresoft piedāvā SQL Server 2012 versiju Standard, Business Intelligence un Enterprise redakcijās kā Microsoft oriģinālās licences par īpaši zemām cenām. Wiresoft programmatūras cenas ir tik izdevīgas, jo piedāvātās licences ir neizmantotas, brīvas lietošanas tiesības, kas nāk no Eiropas uzņēmumiem un ko mēs esam ieguvuši pilnīgi likumīgi. Eiropas Kopienu Tiesa savā spriedumā skaidri atļāva tādu programmatūras produktu kā serveru licences iegādi un tālākpārdošanu.

Tāpēc varat būt droši, ka iegādājaties pilnībā funkcionējošu Wiresoft licences pakotni, kas ir 100% lietojama un ir rūpīgi pārbaudīta autentiskuma ziņā.

Daudzi klienti jau paļaujas uz Wiresoft neierastajiem licenču piedāvājumiem, lai ietaupītu izmaksas, tostarp ekspertu konsultācijas. Ja jums ir kādi jautājumi par jums visizdevīgāko licencēšanu ar Microsoft SQL Server 2012 versijām, lūdzu, sazinieties ar mums.