Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
SQL Server 2012 Standard Īpašas priekšrocības ir biznesa izlūkošanas un kritiski svarīgu lietojumprogrammu jomā, kā arī mākoņa integrēšana atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām. Virtualizācija apraksta procesu, kurā galalietotāju rīcībā...
€260,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2012 Enterprise SQL Server 2012 ir nozīmīgs produkta laidiens ar daudzām jaunām funkcijām: Uzticamība kritiski svarīgām lietojumprogrammām ar augstāku pieejamību, zibensātriem pieprasījumiem un uzlabotām drošības...
€3 695,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE
Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Nopirkt serveri: Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Lai pastāvīgi uzraudzītu savus biznesa procesus un spētu tos optimizēt, jums ir nepieciešama laba datubāzes pārvaldības...
€2 618,90 *

Microsoft SQL Server 2012: datu pārvaldības pamats

Ievads: SQL Server 2012 īsumā

Microsoft SQL Server 2012 ir visaptveroša datu platforma un jaudīga relāciju datubāzes pārvaldības sistēma, kas ir piemērota dažādiem datu pārvaldības un analīzes uzdevumiem. Līdz ar tās ieviešanu ir ieviestas svarīgas funkcijas, kas ievērojami uzlaboja uzņēmuma datu veiktspēju, pieejamību un paplašināmību.

SQL Server 2012 galvenās funkcijas

SQL Server 2012 raksturo tā AlwaysOn pieejamības grupas, uzlabota veiktspēja, Reporting Services un Integration Services. Turklāt tas piedāvā dziļu integrāciju ar Microsoft mākoņplatformu Azure, atbalstot hibrīdās vides.

Veiktspēja un pārvaldība

Veiktspējas uzlabojumi

SQL Server 2012 veiktspēja ir ievērojami uzlabota, ieviešot tādas funkcijas kā kolonnu noliktavu indeksi, kas paātrina pieprasījumus, un optimizējot vaicājumu plānotāju.

Pārvaldības funkcijas

SQL Server Management Studio (SSMS) un citi administrēšanas rīki SQL Server 2012 ir uzlaboti, lai datubāzes administrēšana būtu vienkāršāka un efektīvāka.

Pieejamība un atjaunošana

AlwaysOn pieejamības grupas

Viens no galvenajiem jauninājumiem SQL Server 2012 bija AlwaysOn pieejamības grupu ieviešana, kas nodrošina lielāku pieejamību un avārijas atjaunošanas iespējas nekā iepriekšējās versijās.

Uzlabotas dublēšanas iespējas

Jaunas un uzlabotas dublēšanas iespējas ir ļāvušas organizācijām nodrošināt datu aizsardzību pat kļūmes gadījumā.

Biznesa izlūkošanas attīstība

Pārskatu sagatavošana un analīze

SQL Server 2012 uzlaboti Reporting Services, lai varētu izveidot visaptverošākus un lietotājam ērtāk lietojamus pārskatus. Power View un PowerPivot tika ieviestas, lai uzlabotu pašapkalpošanās BI.

Datu noliktavas

Datu uzglabāšanas iespējas ir uzlabotas, izmantojot uzlabotas ETL (ekstraktēšanas, transformēšanas un ielādes) iespējas un integrāciju ar citiem Microsoft produktiem.

Gatavība mākoņdatošanai

Saderība ar Azure

Nevainojama integrācija ar Azure ļāva organizācijām paplašināt datu bāzu risinājumus mākonī un izmantot mākoņa mērogojamības priekšrocības.

Secinājums: SQL Server 2012 ietekme

Microsoft SQL Server 2012 joprojām ir svarīga daudzu uzņēmumu vides daļa. Tas nodrošina stabilu pamatu lietojumprogrammām, kurām nepieciešama uzticama datu pārvaldība un analīze. Lai gan ir pieejamas jaunākas versijas, SQL Server 2012 joprojām ir pārbaudīta izvēle organizācijām, kas meklē nobriedušu tehnoloģiju ar plašu funkciju kopumu.

Kategorijas