Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - jaunā Microsoft operētājsistēma profesionāliem lietotājiem Ar jauno Windows 11 Pro lietotājiem, kuri izvirza īpaši augstas prasības pret operētājsistēmu, tiek piedāvātas daudzas funkcijas un iespējas apvienojumā ar...
€27,90 *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - visaptverošākā Microsoft operētājsistēma profesionāliem lietotājiem Ar jauno Windows 11 Enterprise lielāki uzņēmumi, kas izvirza īpaši augstas prasības operētājsistēmas drošībai, saņem maksimāli daudz funkciju un...
€63,90 *

Windows 11 Pro un Windows 11 Enterprise uzlabotā drošība papildus citām drošības funkcijām atbalsta arī grupu politiku izveidi lietotāju un galiekārtu administrēšanai, kā arī atjauninājumu izvietošanas kontrolei, piemēram, ar Windows Update for Business. Tikai Windows 11 Enterprise Edition piedāvā ekskluzīvu uz virtualizāciju balstītu drošību un ar hipervizoru aizsargātu koda integritāti. 

Turklāt operētājsistēmas Windows 11 izlaidumi kopumā tiek prezentēti jaunajā pievilcīgajā "Float Design" dizainā ar pārskatītu darbvirsmas skatu, kas uzlabo lietotāja pieredzi, padarot tipisku uzdevumu izpildi vēl intuitīvāku - ar daudziem lietojamības uzlabojumiem, piemēram, pārskatīto sākuma izvēlni ar centrālo vadību, komandu integrāciju uzdevumu joslā, kā arī "tumšā režīma" skata opciju. Gala ierīces ar skārienjūtīgo funkcionalitāti papildus gūst labumu no optimizētās lietojamības - arī ar digitālo pildspalvu -, kā arī no uzlabotās runas atpazīšanas.

Divas pašreizējās Microsoft operētājsistēmas Windows 11 Pro un Windows 11 Enterprise redakcijas jau ir atrodamas kā lietota programmatūra Wiresoft Software Shop - to lielā priekšrocība ir zemāka cena salīdzinājumā ar attiecīgajiem jaunajiem produktiem. Turpmākajā pārskatā ir parādītas svarīgākās funkcijas salīdzinājumā ar vieglākajām redakcijām, kā arī atšķirības starp Windows 11 Pro un Windows 11 Enterprise. Lai iegūtu papildu informāciju, vienkārši sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem. Droši iegādājieties Windows 11.

Windows 11 Pro un Windows 11 Enterprise redakcijas īsumā

Jaunajā Microsoft operētājsistēmā Windows 11, kas paredzēta personālajiem datoriem, klēpjdatoriem un citām mobilajām ierīcēm ar Windows, galvenā uzmanība atkal pievērsta lokāli neatkarīgai lietotāju sadarbībai un datu izmantošanai mākonī. Protams, īpaši svarīga nozīme ir drošības aspektam, kas arī administrācijai liek risināt daudzus sarežģītus uzdevumus.

Gan Windows 11 Pro, gan Enterprise Edition versijās lietotāji un administratori var izmantot paplašinātās drošības funkcijas, kas aizsargā komandas darbu un piekļuvi pakalpojumiem, izmantojot mākoni, no uzbrucējiem un saglabā datu integritāti. Tās, visticamāk, atkal ietvers šādas jau pazīstamas funkcijas:

 • Hyper-V - šī Microsoft vizualizācijas tehnoloģija ļauj citām operētājsistēmām darboties kā virtuālajām mašīnām. Galvenās Hyper-V priekšrocības ir gan zemāka servera jaudas izmantošana, gan augstāka drošība, jo visus virtuālos pakalpojumus var izpildīt neatkarīgi vienu no otra; lietojumprogrammas var labāk izpildīt arī vecākās gala ierīcēs.
 • BitLocker - šī tehnoloģija tiek izmantota cieto disku drošai šifrēšanai, kas ir īpaši svarīga, jo īpaši mobilajām galiekārtām, kuras bieži vien ir pakļautas zādzības vai pazaudēšanas riskam. BitLocker droši šifrē sensitīvus vai personiskus datus un tādējādi aizsargā tos no ļaunprātīgas izmantošanas.
 • USB atmiņas un ārējos cietos diskus var papildus šifrēt ar rīku "BitLocker To Go".
 • Windows Sandbox - bez iepriekšējas virtuālā cietā diska instalēšanas šo lietojumprogrammu var izmantot, lai palaistu virtualizētu Windows 11 versiju, lai pārbaudītu nezināmas vai aizdomīgas programmas atsevišķi no galvenā datora un tādējādi drošā vidē.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) - Izmantojot šo programmu, pārlūkprogrammu var izmantot arī sērfošanai sava veida smilšu kastē, izolējot neuzticamas vietnes, kā arī nezināmus Word, PowerPoint un Excel failus un, šaubu gadījumā, neļaujot tiem piekļūt uzņēmuma datiem un lietojumprogrammām.

Windows 11 Pro un Enterprise administratoriem ir pieejamas visaptverošas funkcijas, lai piešķirtu diferencētas tiesības atsevišķiem lietotājiem, kā arī komandām sadarbībai, piemēram, ar:

 • Grupu politikas datu un ierīču piekļuves tiesību pārvaldībai, izmantojot datorus un lietotāju kontus
 • Atjauninājumu konfigurēšana, piemēram, ar atbilstības termiņiem, kā arī FEatures Kiosk režīms, kurā katrs darbinieks saņem lietotāja kontu ar atsevišķu identitāti
 • Attālās darbvirsmas lietojumprogramma attālai piekļuvei, lai izveidotu savienojumu ar datoru no attālinātas atrašanās vietas
 • Microsoft Business Store, lai nodrošinātu lietotnes īpašām lietotāju grupām

Tikai Windows 11 Enterprise piedāvā maksimālo

Funkcionalitātes un veiktspējas ziņā Windows 11 Enterprise Edition piedāvā maksimumu - ekskluzīvas funkcijas īpaši atbalsta hibrīddarbu lielākos uzņēmumos un organizācijās. Izdevums ir pieejams divās versijās, kas pielāgotas lielāka izmēra uzņēmumiem un organizācijām, kurām ir dažādas drošības vajadzības:

Windows 11 Enterprise E3

Šajā izdevumā salīdzinājumā ar Windows 11 Pro ir ietvertas vēl modernākas drošības un vadības funkcijas, kā arī pārvaldības funkcijas, piemēram, operētājsistēmas nodrošināšanā ar kontrolētiem atjauninājumiem, kā arī daudzas ierīču un lietotņu pārvaldības iespējas, printeru bezserveru pārvaldība un plašāka aizsardzība pret jaunākajiem drošības apdraudējumiem.

Windows 11 Enterprise E5

Šajā Windows 11 versijā ir iekļauts tikai Microsoft Defender for Endpoint, kas lielākiem uzņēmumiem, kuri īpaši izmanto galapunktu drošību, nodrošina visaptverošu risinājumu "viss vienā" ar vēl modernākām pārvaldības funkcijām, piemēram, šādām funkcijām:

 • Galapunktu aizsardzības atklāšana un reaģēšana
 • Drošības risku pārvaldība
 • Mobile Threat Defence, lai atklātu mobilos draudus un riskus, piemēram, mobilo pikšķerēšanu

Turklāt Windows 11 Enterprise E5 Edition nodrošina organizācijām galveno ieskatu jaunākajos apdraudējumos, izmantojot labāko drošības ekspertu īpašās zināšanas, kā arī uzlabotu uzraudzību, tostarp analīzi un atbalstu galapunktu aizsardzībai mākonī, izmantojot uz risku balstītu novērtēšanu, nākamās paaudzes uzvedības aizsardzību un lietojumprogrammu programmēšanas saskarnes (API), lai samazinātu uzbrukuma virsmu, īpaši kiberapdraudējumiem.

Mobile Threat Defense aizsargā pret polimorfām un metamorfām ļaunprātīgām programmatūrām, kā arī pret draudiem bez failiem un failiem. Mašīnmācīšanās funkcijas ļauj noteikt dažādus uzbrukumus, piemēram, nulles dienas ekspluatantus. Turklāt ir iespēja izolēt aparatūru sistēmas palaišanas laikā un izpildīt lietojumprogrammas, izmantojot gan vietējās, gan tālvadības ierīces, kā arī, izmantojot pārlūkprogrammu Microsoft Edge, izolēt konteinerus, lai aizsargātu pret ļaunprātīgām vietnēm.

Vispārīgas jaunas funkcijas operētājsistēmā Windows 11 Pro un Enterprise - Pirkt Windows 11

Papildus iepriekš minētajām lietojumprogrammām, kas ir ekskluzīvas Windows 11 Pro un Enterprise versijām, jaunā operētājsistēma Windows 11, kā jau minēts, piedāvā arī vairākas citas jaunas funkcijas, kuras ir vērts pieminēt un kuras nodrošina vēl labāku lietošanas pieredzi, jo īpaši atjauninot vispārējo izskatu. Ir izmantoti arī jauni dizaina principi, piemēram:

 • Peldošs dizains: Pārveidotā Windows 11 saskarne atšķiras no vecākajām versijām ar caurspīdīgajiem logiem un peldošiem elementiem, kā arī jauno fona attēlu, kas atgādina plīvojošu audumu, tādējādi piešķirot darbvirsmai trīsdimensiju izskatu.
 • Segoe Fluent Icons: Ar jauno operētājsistēmu Windows 11 tiek ieviests arī jauns sistēmas ikonu fonts, kas paredzēts, lai uzlabotu simbolu un ikonu saprotamību. Segoe Fluent izmanto trīs principus, lai attēlotu glifus: Minimāls - glifos ir tikai tās detaļas, kas ir nepieciešamas satura nodošanai; Harmonisks - glifu pamatā ir vienkāršas ģeometriskas formas, un Evolved: - glifos tiek izmantotas mūsdienīgas metaforas, kas ir viegli saprotamas lietotājiem.
 • Sun Valley dizains: Pārskatot konteksta izvēlni, lielāka uzmanība tika pievērsta arī pārskatāmībai, kas ir īpaši pamanāma, pateicoties noapaļotajiem stūriem. Ir pārskatītas arī animācijas, atverot logus u. c., un tās ir kļuvušas plūstošākas. Ir modernizētas mapju ikonas, kā arī pārlūka ikonas, un administrēšanas rīki ir pārdēvēti par Windows rīkiem. Atjaunināts arī Microsoft pārlūkprogrammas Edge dizains.
 • Atsevišķās lietojumprogrammās ir pieejams arī tumšais režīms - lai varētu koncentrētāk strādāt ar ekrānu.

Papildus vizuālajām izmaiņām sākuma izvēlne un uzdevumjosla ir arī funkcionāli pārskatītas, lai uzlabotu pārskatāmību un padarītu operētājsistēmu Windows 11 lietotājam draudzīgāku:

 • Atjauninātajā Windows 11 sākuma izvēlnē vairs netiek rādītas no iepriekšējām versijām pazīstamās un daudzu lietotāju vidū neiecienītās dzīvās flīzes, bet tā tagad ir vairāk orientēta uz planšetdatoru un viedtālruņu izskatu un sajūtu; tādējādi tiek vēl vairāk īstenots mērķis izveidot vienotāku lietotāja saskarni visās galiekārtās, kas atbalsta Windows, un tiek nodrošināta vēl viengabalaināka lietošanas pieredze.
 • Uzdevumjoslā ir jaunas ikonas, tagad tā ir centrēta ekrāna apakšdaļā, taču to var arī sagrupēt pa kreisi, kā iepriekš.
 • Turklāt uzdevumu joslā ir integrēta saziņas platforma Teams, kas ir aizstājusi Skype, kurš vairs nav pieejams operētājsistēmā Windows 11. Ar vienu klikšķi lietotāji var tērzēt viens ar otru vai piedalīties videokonferencē.
 • Retāk izmantotās funkcijas tagad ir pazudušas no izvēlnes, kas nozīmē, ka svarīgākās funkcijas, kuras tiek izmantotas biežāk, tagad ir vairāk uzmanības centrā.
 • Informācijas centrā paziņojumu centrs ir atdalīts no Windows 11 versijas ātrajiem iestatījumiem, kas arī nodrošina lielāku pārskatāmību, un, noklikšķinot uz datuma, tiek parādīts kalendārs.
 • Darbvirsmas virsmā ir atgriezti logrīki, atkal izmantojot ziņu joslu "ziņas un interesanti temati"; var izmantot arī trešo pušu logrīkus.
 • Ierīcēm ar skārienjūtīgajiem ekrāniem ir pieejams jauns planšetdatora režīms, kas ir ne tikai pārskatāmāks, jo tajā ir uzlabota ekrāna tastatūra, bet arī ietver jaunas funkcijas, kā arī skārienjūtīgos žestus.
 • Izmantojot operētājsistēmu Windows 11, var izmantot arī Android lietotnes un viedtālruni ar tām savienot.
 • Citas interesantas atsevišķas funkcijas, kas lietotājiem pieejamas arī operētājsistēmā Windows 11, ir jaunais ekrānšāviņu izgriešanas rīks, papildu funkcijas kalkulatorā, uzlabots enerģijas taupīšanas režīms un pēc izvēles pieejamā Microsoft rīku kolekcija PowerToys.

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par Windows 11 jaunajām funkcijām kopumā, kā arī par Pro un Enterprise versiju īpašajām funkcijām, sazinieties ar Wiresoft komandu.

Iegādājieties Microsoft Windows 11 Pro un Enterprise Editions kā lietotu programmatūru Wiresoft

Abas jaunās Microsoft Windows 11 Pro un Enterprise versijas jau ir pieejamas Wiresoft kā lietota programmatūra par samazinātu cenu. Jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām:

 • Jūs iegādājaties oriģinālu Microsoft programmatūru ar derīgu licences atslēgu - bez ierobežoti lietojamām vai testējamām versijām.
 • Windows 11 izdevuma apzīmējums "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Lietotu Windows 11 Pro vai Enterprise Edition programmatūru pirms tālākpārdošanas ir pārbaudījusi Wiresoft, lai pārliecinātos par tās pilnvērtīgu lietojamību.
 • Microsoft izmantotās programmatūras, piemēram, Windows 11, tirdzniecība un lietošana ir likumīga, jo to atļauj likums.
 • Iegādājoties lietotu licenci no Wiresoft, jūs vienmēr iegādājaties legālu un vienlaikus oriģinālu Microsoft Windows 11 produktu.

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Windows 11 Pro un Enterprise versijām, vienkārši sazinieties ar mums tērzēšanā, pa tālruni vai e-pastu.