Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - jaunākā projektu vadības programmatūras versija kā iegādes versija Project 2021 Standard ir jaunākā daudzpusīgās Microsoft projektu vadības programmatūras versija, kas galvenokārt paredzēta maziem un vidējiem...
€144,90 *
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - pārbaudītās projektu vadības programmatūras jaunā profesionālā versija Ar Project 2021 Professional Microsoft ir laidis klajā aktuālo versiju daudzpusīgai programmatūrai, kas ir neaizstājama projektu...
€209,90 *

Iegādājieties Project 2021 - jaunāko Microsoft projektu pārvaldības programmatūras versiju

Microsoft Project 2021 ir jaunākā versija daudzpusīgajai projektu vadības programmatūrai, kas atkarībā no izdevuma ir paredzēta uzdevumu plānošanai un vadībai dažāda lieluma uzņēmumos un organizācijās. Ar Project var reģistrēt visus projekta vadībai būtiskos faktorus, piemēram, termiņus, personālu, resursus un budžetu, un katrā posmā var skaidri parādīt notikumu attīstību. Lai vieglāk sāktu darbu ar MS Project, lietotāji var izmantot tipiskās standarta veidnes dažādiem uzdevumiem, kurās jau ir iekļauti visi būtiskākie procesi un iesaistītās sastāvdaļas - pēc tam tās var individuāli pielāgot vai paplašināt atbilstoši konkrētām vajadzībām. Piemēram, iegādājoties MS Project 2021, iespējams veikt arī "kas, ja" analīzi, kā arī izveidot dažādus scenārijus, lai jau agrīnā posmā identificētu riskus un jau iepriekš vai pat izpildes laikā veiktu atbilstošus pasākumus projekta veiksmīgai norisei. Atkarībā no izdevuma - Standard un Professional - ir pieejamas papildu iespējas, kas ietekmē arī sadarbību mākonī.

Turklāt ir pieejamas visaptverošas atskaišu iespējas - gan par atsevišķiem posmiem, gan pēc noteikto uzdevumu izpildes -, lai sniegtu darbiniekiem un sadarbības partneriem analīzi par atsevišķiem aspektiem, kā arī gala atskaites, piemēram, kā ieskatu un labāko praksi.

Jūs varat atrast Project 2021 versijas Standard un Professional kā lietotu programmatūru Wiresoft Software Shop tūlīt pēc oficiālās iznākšanas - jūs gūsiet labumu no to zemākas cenas salīdzinājumā ar attiecīgo jauno produktu. Turpinājumā uzzināsiet visu par līdz šim zināmajām jaunajām Project 2021 funkcijām un īpašībām, kā arī iegūsiet informāciju par atšķirībām starp Standard un Professional Edition.

Lai iegūtu jaunāko informāciju par MS Project 2021, vienkārši sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem. Uzzināsiet arī, kuras citas Wiresoft pieejamās Microsoft lietojumprogrammas ir saderīgas ar Project 2021 un kuras ir pieejamas arī kā lietotā programmatūra.

Kādām mērķgrupām ir paredzēta MS Project 2021?

Microsoft Project 2021 ir izstrādāta gan iesācējiem, gan profesionāļiem projektu vadībā, kuri atkarībā no savu zināšanu līmeņa vai nu izmanto savas veidnes, plānojot jaunus projektus, vai veido jaunus projektu plānus no nulles, pamatojoties uz neitrālu, tukšu Ganta diagrammu, vai arī izmanto plašo veidņu izvēli projektu tipiem, kuros jau ir visas tipiskās sastāvdaļas. Datus, kas ietverti Excel, Word, Outlook vai PowerPoint failos, kā arī uzdevumu sarakstus var importēt programmā Project, saglabājot tajos esošo formatējumu un kontūras, kas samazina rediģēšanai nepieciešamo darbu.

Atkarībā no MS Project 2021 izdevuma - iegādājieties Standard vai Professional - lietotājiem ir papildu iespējas izmantot vai sinhronizēt ar ārējiem datu avotiem.

Atšķirībā no iepriekšējās versijas MS Project 2021 Buy ir vēl pārskatāmāks darbvirsmas interfeiss, lai atvieglotu piekļuvi bieži izmantotajām funkcijām. Uzlaboto lietošanas ērtumu papildina no MS Office pazīstamie "tumši pelēkais" un "baltais" dizains, kas ļauj koncentrētāk strādāt uz ekrāna, samazinot krāsas.

Maksimāli palieliniet projektu panākumus ar - Pirkt MS Project 2021

Neatkarīgi no tā, vai tie ir jaunuzņēmumi, MVU vai lieli uzņēmumi - ar profesionālu projektu vadību var labāk plānot panākumus un līdz minimumam samazināt riskus - uzdevumu klāstā vienmēr būtībā ietilpst šādi elementi, kurus atkarībā no sarežģītības var tālāk diferencēt vai papildināt:

 • Projekta plāna izveide, ieskaitot ceļvedi
 • Resursu un dalībnieku noteikšana
 • Atskaites punktu noteikšana līdz mērķa sasniegšanai
 • Projekta progresa, kā arī resursu pieejamības uzraudzība un kontrole
 • Ziņošana projekta īstenošanas laikā, kā arī pēc tā pabeigšanas dokumentācijas nolūkos

Tipiski uzdevumi, kurus var vieglāk veikt ar MS Project 2021, ir šādi:

 • Dinamiska projekta plānošana: izmantojot MS Project projektu plānus, projekta darbu, projekta ilgumu, kā arī dalībnieku izvietojumu var plānot dinamiski un tādējādi elastīgi. Laika grafiku skati atvieglo termiņu ievērošanu atsevišķos darījumos.
 • Lietojiet biznesa izlūkdatus sarežģītiem projektiem: Atkarībā no instalētās MS Project Edition versijas Power BI var izmantot arī interaktīvu paneļu izveidei, kas ne tikai parāda kopējo projekta statusu, bet arī sniedz detalizētu informāciju par atsevišķām projekta jomām. Tas ļauj labāk novērtēt riskus un nepieciešamības gadījumā savlaicīgi plānot ārkārtas pasākumus.
 • Izstrādāt inovatīvus risinājumus: Ar MS Project 2021 var automatizēt darba plūsmas, kā arī izstrādāt individuālus risinājumus, piemēram, mobilajām ierīcēm, un izmantot tos arī mākonī.
 • Budžeta plānošana: Pateicoties visaptverošai resursu un jaudu kontrolei, agrīni var atpazīt un tādējādi labāk novērst sastrēgumus un izmaksu eksplozijas.
 • Projekta atgriezeniskā saite: Izmantojot integrētos atgriezeniskās saites rīkus, projektā iesaistītās personas var izmantot savu specifisko zinātību, lai izstrādātu risinājumu priekšlikumus un savstarpēji koordinētu savu darbību, lai kopīgi nodrošinātu plānoto projekta pabeigšanu un panākumus. To var veicināt arī ātri ģenerēti progresa ziņojumi un ziņojumi par iepriekšējiem projektiem.

Visiem šiem uzdevumiem Project 2021 piedāvā visaptverošus rīkus gan Standard, gan Professional redakcijā, lai reģistrētu un visaptveroši kartētu un kontrolētu visus projekta vadībā iesaistītos procesus un komponentus. Tādējādi pašreizējā MS Project versija lietotājiem piedāvā šādas būtiskas priekšrocības:

 • Ātri un viegli izveidot projektus: Ar MS Project 2021 praktiskajām veidnēm pat iesācēji var veiksmīgi plānot un koordinēt uzdevumus. Lai to izdarītu, viņi var izvēlēties kādu no daudzajām veidnēm, kas balstītas uz nozares paraugpraksi un kuras var individuāli pielāgot, nevis izveidot projektu vadības plānu no nulles. Papildus pārbaudītajām Standard veidnēm, piemēram, Ganta diagrammām, Project 2021 ir pieejami arī daudzi citi veidi, piemēram, tīkla diagrammas vai plūsmas diagrammas.
 • Pārredzamāka projektu pārvaldība: Jaudīgie projektu vadības rīki piedāvā visus priekšnoteikumus, lai detalizēti pārvaldītu pat sarežģītus projektus visās apakšjomās un nozarēs, kā arī lai kontrolētu tos visos atsevišķos posmos, vienlaikus vienmēr saglabājot pārskatu par visām savstarpējām attiecībām. Šim nolūkam MS Project 2021 piedāvā dažādas attēlošanas iespējas, piemēram, skatus kā veidlapas, izklājlapas vai kolonnas, lai izceltu noteiktus projekta aspektus, ko papildina dažādi filtri, ar kuru palīdzību var skaidri parādīt atsevišķus uzdevumus un resursus - tostarp to saiknes un piešķīrumus citām fāzēm vai projektiem.
 • Vieglāka sadarbība komandā: pat ar lokāli izkliedētiem projekta dalībniekiem visi dalībnieki izmanto vienu un to pašu plāna versiju kopā ar MS Project 2021 un tādējādi pastāvīgi saglabā pārskatu par visām aktuālajām norisēm un attiecīgajiem pienākumiem. Kopīga pieredzes apmaiņa palielina arī pašreizējo un turpmāko uzdevumu izpildes efektivitāti. Komandas dalībnieki var piekļūt informācijai arī ziņojumu veidā.

Svarīgas funkcijas MS Project 2021

Papildus minētajām pamatfunkcijām MS Project 2021 Standard, kā arī Professional ir arī citas pārbaudītas funkcijas, kas vai nu papildina tās, piemēram, resursu pārvaldībā un pārskatu veidošanā, vai nodrošina papildu funkcionalitāti, piemēram, portfeļa pārvaldībā:

Portfeļa pārvaldība

Portfeļa pārvaldība ir viena no svarīgākajām MS Project 2021 sastāvdaļām, jo tā ļauj reģistrēt ne tikai vienu projektu, bet visus projektus un uzraudzīt to progresu. Tādējādi projektu vadītājiem ir nepārtraukts pārskats par visiem pašreizējiem statusiem - ja projekta virzība nenotiek atbilstoši grafikam, viņi var nekavējoties reaģēt un veikt pretpasākumus. Visbiežāk sastopamie gadījumi ir uzdevumi, kas vēl nav pabeigti saskaņā ar grafiku, un izmaksas, kuru budžets ir pārsniegts. Īpaši tad, ja šie nevēlamie notikumi ietekmē citus projektus, jo plānotie resursi kļūst nepietiekami vai nepieejami, MS Project 2021, izmantojot neatkarīgu atjaunināšanu ar vienu klikšķi, var nekavējoties padarīt redzamu pašreizējo statusu un atpazīt kritiskās situācijas.

MS Project 2021 savienojums ar Power BI nodrošina arī detalizētas budžeta pārvaldības attēlošanas iespējas attiecībā uz analīzi, kā arī ieteikumus uzlabojumiem.

Atsevišķu projekta uzdevumu strukturēšana un sasaistīšana

MS Project 2021 projekta ievadīšanā un kontrolē izšķir četrus aktivitāšu veidus jeb aktivitāšu tipus, kuru pamatā ir plānošanas formula, kurā trīs vērtības - darbs, ilgums un piešķiršanas vienības - ir savstarpēji saistītas:

 • Fiksētās vienības
 • Fiksēts darbs
 • Fiksēts ilgums
 • Darbības kontrole

MS Project 2021 šim nolūkam nodrošina masku, ar kuras palīdzību var kontrolēt dažādus uzdevumus:

 • Uzdevumus var importēt joslu diagrammā, tostarp vienlaicīgi pievienot vairākus uzdevumus, kā arī piešķirt attiecīgos resursus un attiecības.
 • Visus uzdevumus var sasaistīt savā starpā, izmantojot nolaižamo izvēlni vai uzdevumu tabulā laukā "kopējais uzdevuma nosaukums".
 • Katram laika grafikam var iestatīt atsevišķus sākuma un beigu datumus, un laika grafika joslas var īpaši marķēt, kas nodrošina lielāku skaidrību par saistītiem uzdevumiem.
 • Atsevišķus uzdevumus projektā var hierarhiski sakārtot pēc svarīguma - šī funkcija ir īpaši praktiska sarežģītākiem projektu grafikiem, jo atsevišķas izmaiņas automātiski tiek piemērotas visiem saistītiem uzdevumiem.
 • Tāpat atsevišķus uzdevumus var sasaistīt kopā, lai vizualizētu to saistību.

Resursu pārvaldība

Resursu pārvaldība MS Project 2021 pamatā izšķir trīs resursu veidus: "darbaspēks", "materiāli" un "izmaksas". Tas ļauj detalizētāk, skaidrāk un tādējādi efektīvāk plānot un pārvaldīt visus projektā plānotos resursus. Izmantojot resursu fondu, tos var centralizēti pārvaldīt starpprojektu plānošanai un skaidri piešķirt atsevišķām darbībām; tādējādi var izvairīties no ierobežojumiem attiecībā uz to pieejamību laikā, kā arī no iespējamiem riskiem darbaspēka pārslodzes gadījumā, kā arī izmaksu limitu pārsniegšanas gadījumā.

Pārskatu ģenerēšana - Iegādāties MS Project 2021

Nozīmīgu pārskatu izveide par projektu ir būtisks aspekts - arī Agile projektu vadībā - šeit MS Project piedāvā daudzas iespējas, kā informatīvā veidā vizualizēt projekta datus atkarībā no paredzētā lietojuma. Tas attiecas ne tikai uz notiekošā projekta status quo, bet arī uz ziņojumiem par pabeigtajiem uzdevumiem. Iegūtās atziņas un labāko praksi var kopīgot ar citiem komandas locekļiem vai partneriem. Project 2021 piedāvā plašu pārskatu veidņu klāstu visbiežāk sastopamajiem projektu veidiem, ko var papildināt ar attēliem vai grafikām u. c. Pārskatus var izveidot dažādos formātos. Izveidotos pārskatus var padarīt pieejamus citiem .PDF, .XPS, .CSV, .XML formātos.

MS Project 2021 Professional Edition ekskluzīvās funkcijas

Papildus minētajām funkcijām MS Project 2021 Professional Edition ir arī šādas ekskluzīvas funkcijas, kas ir īpaši svarīgas projektu vadībai lielās organizācijās un uzņēmumos:

 • Uzlabota Teamplanner pārskatāmība
 • Papildu veidnes un plānošanas rīki produktivitātes palielināšanai
 • Iespējamā sadarbība ar MS SharePoint un MS Project Server
 • Izvēles iespēja izmantot Project Online

Lai iegūtu jaunāko informāciju par MS Project 2021 Professional Edition, lūdzu, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Iegādājieties MS Project 2021 izdevumos un Professional no Wiresoft kā Microsoft lietotu programmatūru

Microsoft Project 2021 Editions un Professional ir pieejama no Wiresoft kā lietota programmatūra par izdevīgām cenām no oficiālās izdošanas brīža. Jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām:

 • Microsoft lietotas programmatūras, piemēram, iegādāties MS Project 2021, tirdzniecība un lietošana ir likumīga un tāpēc atļauta ar likumu.
 • Microsoft Project 2021 izdevuma - Standard vai Professional - Wiresoft apzīmējums "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus šīs MS Project programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Iegādājoties Project 2021 Edition no Wiresoft, jūs iegādājaties oriģinālu, pilnībā funkcionējošu Microsoft programmatūru, nevis ierobežotas lietošanas vai laika ziņā ierobežotu izmēģinājuma versiju.
 • Lietotu programmatūru, piemēram, kādu no Project 2021 Edition - Standard vai Professional - pirms tālākpārdošanas Wiresoft ir arī pārbaudījis, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
 • Iegādājoties lietotu programmatūru no Wiresoft, jūs vienmēr iegādājaties legālu un oriģinālu Microsoft Project 2021 produktu.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Microsoft Project 2021 izdevumu vai citu lietotu Microsoft programmatūru, vienkārši sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, zvanot vai rakstot e-pastu.