Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - pārbaudītās projektu vadības programmatūras jaunā profesionālā versija Ar Project 2021 Professional Microsoft ir laidis klajā aktuālo versiju daudzpusīgai programmatūrai, kas ir neaizstājama projektu...
€472,90 *
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - jaunākā projektu vadības programmatūras versija kā iegādes versija Project 2021 Standard ir jaunākā daudzpusīgās Microsoft projektu vadības programmatūras versija, kas galvenokārt paredzēta maziem un vidējiem...
€325,90 *

Jūs varat atrast Project 2021 Standard un Professional Editions kā lietotu programmatūru Wiresoft Software Shop tūlīt pēc oficiālās izdošanas - jūs varēsiet izmantot to zemāku cenu, salīdzinot ar attiecīgo jauno produktu. Turpmāk uzzināsiet par visām līdz šim zināmajām jaunajām Project 2021 funkcijām un īpašībām, kā arī saņemsiet informāciju par atšķirībām starp standarta un profesionālo versiju.

Lai iegūtu jaunāko informāciju par MS Project 2021, vienkārši sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem. Uzzināsiet arī, kuras citas Wiresoft pieejamās Microsoft lietojumprogrammas ir saderīgas ar Project 2021 un kuras ir pieejamas arī kā lietotā programmatūra.

Kādām mērķgrupām ir paredzēts MS Project 2021?

Microsoft Project 2021 tika izstrādāts gan iesācējiem, gan profesionāļiem projektu vadībā, kuri atkarībā no savu zināšanu līmeņa vai nu izmanto savas veidnes, plānojot jaunus projektus, vai veido jaunus projektu plānus no nulles, pamatojoties uz neitrālu, tukšu Ganta diagrammu, vai arī izmanto plašo veidņu izvēli projektu tipiem, kuros jau ir visas tipiskās sastāvdaļas. Datus, kas ietverti Excel, Word, Outlook vai PowerPoint failos, kā arī uzdevumu sarakstus var importēt programmā Project, saglabājot formatējumu un kontūras, kas samazina rediģēšanai nepieciešamo darbu.

Atkarībā no MS Project 2021 versijas - iegādāties Standard vai Professional - lietotājiem ir papildu iespējas izmantot vai sinhronizēt ar ārējiem datu avotiem.

Vizuāli MS Project 2021 Buy, atšķirībā no iepriekšējās versijas, piedāvā vēl skaidrāku darbvirsmas saskarni, kas atvieglo piekļuvi bieži izmantotajām funkcijām. Uzlaboto lietošanas ērtumu papildina no MS Office pazīstamie "tumši pelēkais" un "baltais" dizains, kas ļauj koncentrētāk strādāt uz ekrāna, samazinot krāsas.

Maksimāli palieliniet projekta panākumus ar - Pirkt MS Project 2021

Neatkarīgi no tā, vai tie ir jaunuzņēmumi, MVU vai lieli uzņēmumi - profesionāla projektu vadība ļauj vieglāk plānot panākumus un samazināt riskus - uzdevumu apjoms vienmēr ietver šādus elementus, kurus atkarībā no sarežģītības var diferencēt vai papildināt:

 • Projekta plāna, tostarp ceļveža, izveide
 • Resursu un dalībnieku definīcija
 • Robežposmu noteikšana līdz mērķa sasniegšanai
 • Projekta progresa, kā arī jaudas pieejamības uzraudzība un kontrole
 • Ziņošana projekta īstenošanas laikā, kā arī pēc tā pabeigšanas dokumentācijas nolūkos

Tipiski uzdevumi, kurus var vieglāk veikt ar MS Project 2021, ir šādi:

 • Dinamiska projekta plānošana: izmantojot MS Project projektu plānus, projekta darbu, projekta ilgumu, kā arī dalībnieku izvietojumu var plānot dinamiski un tādējādi elastīgi. Atsevišķu darījumu termiņu ievērošana ir vienkāršāka, izmantojot laika grafiku.
 • Lietojiet biznesa izlūkošanu sarežģītiem projektiem: Atkarībā no instalētās MS Project Edition versijas Power BI var izmantot arī interaktīvu paneļu izveidei, kas ne tikai parāda kopējo projekta statusu, bet arī sniedz detalizētu informāciju par atsevišķām projekta jomām. Tas ļauj labāk novērtēt riskus un nepieciešamības gadījumā savlaicīgi plānot ārkārtas pasākumus.
 • Izstrādāt inovatīvus risinājumus: Izmantojot MS Project 2021, var automatizēt darba plūsmas, kā arī individuālus risinājumus, piemēram, mobilajām ierīcēm, un tos var izmantot arī mākonī.
 • Budžeta plānošana: pateicoties visaptverošai resursu un jaudas kontrolei, var agrīni atpazīt vājās vietas un izmaksu eksploziju un tādējādi labāk izvairīties no tām.
 • Projekta atgriezeniskā saite: Izmantojot integrētos atgriezeniskās saites rīkus, projektā iesaistītās personas var izmantot savu specifisko zinātību, lai izstrādātu risinājumu priekšlikumus un savstarpēji koordinētu savu darbību, lai kopīgi nodrošinātu plānoto projekta pabeigšanu un panākumus. To var veicināt arī ātri ģenerēti progresa ziņojumi un iepriekšējo projektu ziņojumi.

Visiem šiem uzdevumiem Project 2021 piedāvā visaptverošus rīkus gan standarta, gan profesionālajā izdevumā, lai reģistrētu un visaptveroši kartētu un kontrolētu visus projektu vadībā iesaistītos procesus un komponentus. Tādējādi pašreizējā MS Project versija lietotājiem piedāvā šādas būtiskas priekšrocības:

 • Ātri un viegli izveidojiet projektus: Izmantojot MS Project 2021 praktiskās veidnes, pat iesācēji var veiksmīgi plānot un koordinēt uzdevumus. Lai to izdarītu, viņi var izvēlēties kādu no daudzajām veidnēm, kas ir balstītas uz nozares paraugpraksi un kuras var individuāli pielāgot, tā vietā, lai projektu vadības plānu veidotu no nulles. Papildus pārbaudītiem standarta veidnēm, piemēram, Ganta diagrammām, programmā Project 2021 ir pieejami arī daudzi citi veidi, piemēram, tīkla diagrammas vai plūsmas diagrammas.
 • Skaidrāk pārvaldīt projektus: Jaudīgie projektu vadības rīki nodrošina visus priekšnoteikumus, lai detalizēti pārvaldītu pat sarežģītus projektus visās apakšnozarēs un nozarēs, kā arī kontrolētu tos visos atsevišķos posmos, vienlaikus vienmēr saglabājot pārskatu par visām savstarpējām attiecībām. Šim nolūkam MS Project 2021 piedāvā dažādas attēlošanas iespējas, piemēram, skatus kā veidlapas, izklājlapas vai kolonnas, lai izceltu noteiktus projekta aspektus, ko papildina dažādi filtri, ar kuru palīdzību var skaidri parādīt atsevišķus uzdevumus un resursus, tostarp to saites un piešķīrumus citiem posmiem vai projektiem.
 • Vieglāka sadarbība komandā: pat ar lokāli izkliedētiem projekta dalībniekiem visi dalībnieki izmanto vienu un to pašu plāna versiju kopā ar MS Project 2021 un tādējādi vienmēr var pārskatīt visas aktuālās norises un attiecīgos pienākumus. Kopīga pieredzes apmaiņa palielina arī pašreizējo un turpmāko uzdevumu izpildes efektivitāti. Komandas locekļi var piekļūt informācijai arī pārskatu veidā.

Svarīgas MS Project 2021 funkcijas

Papildus minētajām pamatfunkcijām MS Project 2021 Standard un Professional ir arī citas pārbaudītas funkcijas, kas vai nu papildina tās, piemēram, resursu pārvaldībā un pārskatu veidošanā, vai arī nodrošina papildu funkcijas, piemēram, portfeļa pārvaldībā:

Portfeļa pārvaldība

Portfeļa pārvaldība ir viena no svarīgākajām MS Project 2021 sastāvdaļām, jo tā ļauj reģistrēt ne tikai vienu projektu, bet visus projektus un uzraudzīt to progresu. Tādējādi projektu vadītājiem ir nepārtraukts pārskats par visiem aktuālajiem statusiem - ja projekts netiek īstenots atbilstoši grafikam, viņi var nekavējoties reaģēt un veikt pretpasākumus. Visbiežāk sastopamie gadījumi ir uzdevumi, kas vēl nav pabeigti saskaņā ar grafiku, un izmaksas, kas pārsniedz budžetu. Īpaši tad, ja šie nevēlamie notikumi ietekmē citus projektus, jo plānotie resursi kļūst nepietiekami vai nepieejami, MS Project 2021, izmantojot neatkarīgu atjaunināšanu ar vienu klikšķi, var nekavējoties redzēt pašreizējo statusu un atpazīt kritiskās situācijas.

Savienojot MS Project 2021 buy ar Power BI, ir pieejamas arī detalizētas attēlošanas iespējas budžeta pārvaldībai attiecībā uz analīzi, kā arī ieteikumi uzlabojumiem.

Atsevišķu projekta uzdevumu strukturēšana un sasaistīšana

MS Project 2021, ievadot un kontrolējot projektu, izšķir četru veidu aktivitātes jeb aktivitāšu tipus, kuru pamatā ir plānošanas formula, kurā trīs vērtības - darbs, ilgums un piešķiršanas vienības - ir savstarpēji saistītas:

 • Fiksētās vienības
 • Fiksēts darbs
 • Fiksēts ilgums
 • Darbības kontrole

MS Project 2021 šim nolūkam nodrošina masku, ar kuras palīdzību var kontrolēt dažādus uzdevumus:

 • Uzdevumus var importēt joslu diagrammā, tostarp vienlaicīgi pievienot vairākus uzdevumus, kā arī piešķirt attiecīgos resursus un attiecības.
 • Visus uzdevumus var sasaistīt savā starpā, izmantojot nolaižamo izvēlni vai uzdevumu tabulā laukā "kopīgs uzdevuma nosaukums".
 • Katrai laika līnijai var iestatīt atsevišķu sākuma un beigu datumu, un laika līnijas joslas var īpaši marķēt, tādējādi nodrošinot lielāku skaidrību par saistītiem uzdevumiem.
 • Atsevišķus uzdevumus projektā var hierarhiski sakārtot pēc svarīguma - šī funkcija ir īpaši praktiska sarežģītākiem projektu grafikiem, jo individuālās izmaiņas automātiski tiek piemērotas visiem saistītajiem uzdevumiem.
 • Līdzīgi var sasaistīt atsevišķus uzdevumus, lai vizualizētu to saistību.

Resursu pārvaldība

Resursu pārvaldība MS Project 2021 pamatā izšķir trīs resursu veidus: "darbaspēks", "materiāli" un "izmaksas". Tas ļauj detalizētāk, skaidrāk un tādējādi efektīvāk plānot un pārvaldīt visus projektā plānotos resursus. Izmantojot resursu fondu, tos var centralizēti pārvaldīt starpprojektu plānošanai un skaidri sadalīt atsevišķām darbībām; tādējādi var izvairīties no ierobežojumiem attiecībā uz to pieejamību laika ziņā, kā arī no iespējamiem riskiem darbaspēka pārslodzes gadījumā, kā arī izmaksu ierobežojumu pārsniegšanas gadījumā.

Pārskatu ģenerēšana - Pirkt MS Project 2021

Nozīmīgu atskaišu izveide par projektu ir būtisks aspekts - arī Agile Project vadībā -, un šeit MS Project piedāvā daudzas iespējas, kā informatīvā veidā vizualizēt projekta datus atkarībā no paredzētā lietojuma. Tas attiecas ne tikai uz notiekoša projekta status quo, bet arī uz ziņojumiem par pabeigtiem uzdevumiem. Iegūtās atziņas un labāko praksi var kopīgot ar citiem komandas locekļiem vai partneriem. Programma Project 2021 piedāvā plašu pārskatu veidņu klāstu visbiežāk sastopamajiem projektu veidiem, ko var papildināt ar attēliem vai grafikām u. c. Pārskatus var izveidot dažādos formātos. Izveidotos pārskatus var padarīt pieejamus citiem .PDF, .XPS, .CSV, .XML formātos.

MS Project 2021 Professional Edition ekskluzīvās funkcijas

Papildus iepriekš minētajām funkcijām MS Project 2021 Professional Edition ir arī šādas ekskluzīvas funkcijas, kas ir īpaši svarīgas projektu vadībai lielās organizācijās un uzņēmumos:

 • Lielāka skaidrība programmā Teamplanner
 • Papildu veidnes un plānošanas rīki produktivitātes palielināšanai
 • Iespējamā sadarbība ar MS SharePoint un MS Project Server
 • Projekta Online izmantošana pēc izvēles

Lai iegūtu jaunāko informāciju par MS Project 2021 Professional Edition, lūdzu, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Pirkt MS Project 2021 izdevumos un Professional no Wiresoft kā Microsoft lietotu programmatūru

Microsoft Project 2021 Editions un Professional ir pieejami no Wiresoft kā lietota programmatūra par izdevīgām cenām jau no oficiālās versijas. Jūs gūsiet labumu no šīm priekšrocībām:

 • Microsoft izmantotās programmatūras, piemēram, iegādāties MS Project 2021, tirdzniecība un izmantošana ir likumīga un tāpēc atļauta ar likumu.
 • Wiresoft Microsoft Project 2021 Edition - Standard vai Professional - apzīmējums "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus šīs MS Project programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Iegādājoties Project 2021 Edition no Wiresoft, jūs iegādājaties oriģinālu, pilnībā funkcionējošu Microsoft programmatūru, nevis ierobežotas lietošanas vai laika ziņā ierobežotu izmēģinājuma versiju.
 • Lietotu programmatūru, piemēram, kādu no Project 2021 Editions - Standard vai Professional - pirms tālākpārdošanas ir pārbaudījusi arī Wiresoft, lai nodrošinātu pilnīgu lietojamību.
 • Pērkot lietotu programmatūru no Wiresoft, jūs vienmēr iegādājaties legālu un oriģinālu Microsoft Project 2021 produktu.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Microsoft Project 2021 vai citu izmantoto Microsoft programmatūru, vienkārši sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, tālruni vai e-pastu.