Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL
User CAL vietnē Microsoft SQL Server 2022 Lai piekļūtu jaunajai SQL Server 2022 versijai, lietotājiem ar noteiktām versijām vai licencēšanas veidiem ir nepieciešama Client Access licence, piemēram, User CAL veidā. Tikai ar šādu licenci...
€177,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL
Microsoft SQL Server 2022 Device CAL Izmantojot Device CAL , lietotāji var piekļūt uzticamas relācijas datu platformas Services funkcijām un Microsoft, kas ir pieejamas jaunajā SQL Server 2022 programmatūrā noteiktām redakcijām -...
€177,90 *

SQL Server 2022 - svarīgas funkcijas no Standard un Enterprise

Svarīgākās SQL Server 2022 versijas funkcijas atkal ir tādas galvenās funkcijas kā īpaši mērogojamie Cloud pakalpojumi un Microsoft datu šifrēšanas tehnoloģija Always Encrypted, kā arī datu klasterizācijas iespēja. Lielo datu klasteru izmantošana SQL Server 2022 īpaši paplašina liela datu apjoma analīzes un apstrādes iespējas un pielietojuma jomas, piemēram, izmantojot inteliģentu meklēšanas vaicājumu apstrādi un konteineru izmantošanu visos būtiskajos procesos.

Drošības ziņā SQL Server 2022 piedāvā arī augstu Standard datu aizsardzības līmeni ar tādām funkcijām kā paātrināta datubāzes atjaunošana, kā arī datu klasifikācija uzticamas uzraudzības laikā. Turpmākajā pārskatā sniegta sīkāka informācija par atsevišķām funkcionālajām jomām.

SQL Server 2022 - Lielo datu klasteris

SQL Server 2022 piedāvā visus priekšnoteikumus jaudīgai lielo datu pārvaldībai, kas ir nepieciešama, analizējot un apstrādājot lielus datu apjomus. Tādēļ šajā versijā atkal ir iekļauti jaudīgi rīki ātrai datu apstrādei un apstrādei, lai tie būtu pieejami uzņēmumiem dažādiem lietojumiem. Papildus inteliģentai vaicājumu apstrādei tas ietver arī iespēju pārvietot lielo datu slodzi uz SQL Server, nevis pārvaldīt to lokāli, piemēram, uz Hadoop balstītās platformās. Turklāt SQL Server 2022 Standard un Enterprise piedāvā šādas funkcijas:

 • Integrēti savienotāji, kā arī SQL Server PolyBase, lai veiktu vaicājumus ārējās datubāzēs, piemēram, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, kā arī Azure Data Lake, ja nepieciešams, bez datu fiziskas pārvietošanas vai replikācijas
 • Mērogojamu SQL Server, Spark un HDFS konteineru nodrošināšana ar Kubernetes, lai veiktu paralēlus pieprasījumus, kā arī rakstītu un apstrādātu datus ar Transact-SQL
 • Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumu izpilde HDFS glabāšanas pūlos
 • Izvietojiet lietojumprogrammas kā konteinerus, kā arī lietojumprogrammas tīmekļa pakalpojumu veidā
 • Datu ezeru var izmantot mērogojamā HDFS datu glabāšanas fonda datu glabāšanai, kā arī datu apvienošanai no dažādiem ārējiem avotiem
 • Data Mart var izmantot, lai horizontāli mērogotu lielo datu klasterus, uzlabojot datu analīzes veiktspēju
 • Plus mākslīgā intelekta rīku izmantošana, kā arī Spark ar R, Python, Scala un Java

SQL Server 2022 - Uzticama veiktspēja

Pieprasījumu apstrādei, kā arī citām svarīgām operācijām SQL Server 2022 ir raksturīga parasti augsta mērogojamība un uzticama veiktspēja, ko nodrošina augsta pieejamība, tostarp Server Core atbalsts, avārijas pārvarēšanasServer atbalsts avārijas atjaunošanai, kā arī vienmēr ieslēgti avārijas pārvarēšanas klastera gadījumi uzlabotai datubāzes atjaunošanai, tostarp šifrēta dublējuma izveide.

Lai optimizētu veiktspēju, jo īpaši kritiski svarīgām darba slodzēm, lieliem objektu bināriem ir pieejamas arī tādas funkcijas kā kolonnu glabātuve un datu bāze atmiņā ar OLTP1 atmiņā, hibrīda buferbaseins un pastāvīgā atmiņa; SQL Server 2022 atbalsta sadalītu tabulu paralēlu apstrādi un vairākus failu plūsmas konteinerus ar līdz pat 50 eksemplāriem, izmantojot tādas funkcijas kā izstieptas datu bāzes, tabulu un indeksu sadalīšana un datu saspiešana.

Pirkt SQL Server 2022 - uzlabota drošība

Drošības aspektam relāciju datubāzu sistēmā joprojām ir liela nozīme, jo īpaši liela datu apjoma apstrādē un pieejamībā, lai novērstu jebkādu nesankcionētu piekļuvi tiem. SQL Server 2022 lietotnē Always Encrypted funkcija ir efektīva funkcija, kas aizsargā sensitīvus datus ar drošiem anklāviem, kā arī atbalsta tipisku procesu drošu izpildi.

Izmantojot drošas datubāzes kolonnas, servera pusē var definēt uzticamības robežu Client lietojumprogrammām tā, lai tai nevarētu piekļūt ne SQL Server, ne citas datubāzes, ne arī sistēmas administrators. Tādējādi operācijas, kurās nepieciešams izmantot konfidenciālus datus atklātā tekstā, var veikt drošāk.

Citas drošības funkcijas ietver pārredzamu datubāzes šifrēšanu ar paplašināmu atslēgu pārvaldību, kā arī rindas līmeņa drošību un dinamisku datu maskēšanu, kā arī pielāgotu lomu pārvaldību.

SQL Server 2022 Enterprise Edition - ekskluzīvas funkcijas un īpašības

Salīdzinot ar SQL Standard Edition Server 2022, Enterprise Edition piedāvā ievērojamas Plus iespējas gan funkciju mērogojamības, gan papildu funkcijas lielo datu apstrādei.

MS SQL Server 2022 - mērogojamība un augsta pieejamība

Attiecībā uz mērogojamību SQL Server 2022 Enterprise, iespējams, nodrošinās maksimālo operētājsistēmas vai RAM un SQL Server datubāzes dzinēja Pro instanci vai funkciju ar līdzšinējo maksimālo relāciju datubāzes izmēru 524 PB:

 • Analīze Services
 • Ziņošana Services
 • Buferfonds Darba atmiņa
 • Kolonnu veikala segmentu kešatmiņa
 • Atmiņas optimizēts datu lielums

Mērogošana ir pieejama gan grupētiem, gan negrupētiem kolonnu noliktavu indeksiem, atmiņā esošai OLTP, atmiņā optimizētiem tempdb metadatiem ar pastāvīgās atmiņas atbalstu, Stretch Database un Service Broker, kas ir sistēma ziņojumu sūtīšanai datubāzēs un starp datubāzēm un īpaši mērogojamu lietojumprogrammu ar asinhrono saziņu izstrādei. Mērogošana ir pieejama arī ar tabulu un indeksu sadalīšanu, sērijas krātuves sērijveida režīmu, tabulu mainīgo kavētu kompilēšanu un lietotāja definēto skalāro funkciju ievilkšanu.

SQL Server 2022 Enterprise augstas pieejamības funkcijas ietver Server Core atbalstu, ātru tiešsaistes lapu un failu atjaunošanu, datu bāzu dublēšanu un dublējumu saspiešanu. Izmantojot Always On failover cluster instances un Always On pieejamību, kā arī pamata pieejamības grupas, vairākas sekundārās datubāzes var saglabāt bez koplietošanas krātuves. Turklāt krātuvi ir iespējams pievienot, kamēr sistēma darbojas.

SQL Server 2022 Enterprise - Papildu ekskluzīvas funkcijas

Papildus uzlabotai mērogojamībai SQL Server 2022 Enterprise izdevumā ir iekļautas šādas svarīgas veiktspējas uzlabošanas funkcijas:

 • Inteliģentā vaicājumu apstrāde (IQP) ir optimizētu procesu kopums ātrai lielo datu kopu vaicājumu apstrādei. Piemēram, APPROX_COUNT_DISTINCT(izteiksme) funkcija var nodrošināt ievērojami ātrākus rezultātus lielās Big Data tabulās; savukārt tabulas mainīgā atliktā kompilācija izmanto faktisko tabulas mainīgā rindu skaitu, nevis noklusējuma vērtību 1, lai uzlabotu veiktspēju. Turklāt Scalar UDF Inlining iekļauj lietotāja definēto funkciju izsaukumus galvenajā vaicājumā, un Batch Mode on Rowstore (BMOR) var samazināt CPU izmantošanu.
 • Inteliģentā veiktspēja attiecas uz vairākiem datubāzes operāciju izpildes ātruma uzlabojumiem.
 • Pēc noklusējuma aktivizēta Vieglās vaicājumu profilēšanas infrastruktūra ļauj ātri iegūt informāciju par rindu skaitu un I/O izmantošanas informāciju
 • Paātrināta datubāzes atjaunošana (Accelerated Database Recovery, ADR) nodrošina ātrāku datubāzes atjaunošanu, piemēram, pēc restarta vai paātrinātu atjaunošanu ilgstošiem darījumiem.
 • Lielo datu klasteris (Big Data Cluster, BDC) SQL Server 2022 ir Linux bāzēts konteineru tīkls Kubernetes vai Azure Kubernetes Services (AKS) no SQL Server un Apache Spark, kura krātuve ir Hadoop Distributed File System (HDFS), izmantojot dažādus krātuves nodrošinātājus.
 • Secure Enclaves ļauj šifrētus datus apstrādāt atklātā tekstā atsevišķā melnajā kastē datubāzes serverī.
 • Datubāzes momentuzņēmuma funkcija izveido datubāzes momentuzņēmumu, piemēram, lai dokumentētu tās statusu; funkcija Pēdējā vaicājuma plāna statistika arī nodrošina pārskatu par pašreizējiem vaicājumiem.

SQL Server 2022 - Izdevumu licencēšana Standard un Enterprise

Domājams, ka SQL Server 2022 versijas licencēšana atkal tiks veikta saskaņā ar parastajiem noteikumiem, ko nosaka Microsoft licenču pārvaldība: Standard izdevumam ir iespēja izvēlēties starp Core licencēšanu, pamatojoties uz , un Server-licences Plus Client Access licences kombināciju User vai galiekārtām; Enterprise izdevumu var licencēt tikai Core- pamatojoties uz . Šie noteikumi attiecas arī uz lietotas programmatūras iegādi SQL Server 2022.

 • SQL Server 2022 licencēšanai, kas balstīta uz Core, SQL Server Core licence jāpērk katram virtuālās mašīnas vai konteinera virtuālajam procesoram. Kā minimums Pro VM/konteiners, Microsoft vienmēr izmanto 4 Core licences.
 • Tādējādi papildus fiziski pieejamo Core procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo Server procesoru skaits.
 • Viena SQL Server 2022 licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem.

Turklāt uz servera jaudas aprēķināšanu attiecas papildu noteikumi, par kuriem jūs varat uzzināt no Wiresoft darbinieka, rakstot e-pastu vai tieši tērzējot vai zvanot.

 • Licencējot SQL Server 2022 Standard ar servera licences un Client Access licences kombināciju, katrai User vai galīgajai ierīcei, kas piekļūst SQL Server, papildus servera licencei jābūt aprīkotai arī ar savu CAL.

Client Access Licences User vai SQL galiekārtām Server 2022 ir pieejamas arī kā lietota programmatūra no Wiresoft.