Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Windows 10 Enterprise - Microsoft operētājsistēma uzņēmumiem Windows 10 Enterprise piedāvā lietotājiem maksimālu veiktspēju un ir īpaši izstrādāts lielākiem uzņēmumiem - pieejams no Wiresoft kā viena licence, nevis kā apjoma licence!...
€21,90 *
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Windows 10 Pro - jaudīgā pārbaudītās Microsoft operētājsistēmas versija salīdzinot ar vienkāršākām šīs operētājsistēmas versijām, Windows 10 Professional piedāvā ievērojamas priekšrocības biznesa funkciju jomā, kas galvenokārt paredzētas...
€15,90 *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - svarīgs Windows 10 operētājsistēmas atjauninājums Lejupielādējot Windows 10 Enterprise LTSC 2021, visi instalēšanai nepieciešamie faili tiek lejupielādēti cietajā diskā. Tajā pašā laikā mūsu sistēma...
€107,90 *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - Microsoft operētājsistēma uzņēmumiem Windows 10 Enterprise LTSB 2016 piedāvā lietotājiem maksimālu veiktspēju un ir īpaši izstrādāts lielākiem uzņēmumiem - pieejams no Wiresoft par zemu cenu, nevis par...
€61,90 *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - Microsoft operētājsistēma uzņēmumiem Windows 10 Enterprise piedāvā lietotājiem maksimālu veiktspēju un ir īpaši izstrādāts lielākiem uzņēmumiem - pieejams Wiresoft, nevis apjoma licences arī individuāli...
€74,90 *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - "Microsoft" operacinė sistema įmonėms Windows 10 Enterprise LTSB 2015 siūlo vartotojams maksimalų našumą ir buvo sukurta specialiai didesnėms įmonėms - ją galima įsigyti iš "Wiresoft" vietoj tūrinės...
€44,90 *

Microsoft Windows 10 svarīgākās funkcijas un jauninājumi

Salīdzinot ar priekšgājēju, jaunā Windows 10 piedāvā vairākus uzlabojumus un jaunas funkcijas, kas padara darbu ar datoru vēl efektīvāku un vienkāršāku. Turklāt lietotāji saskarsies arī ar dažām funkcijām, ko daži no viņiem, iespējams, bija palaiduši garām Windows 8.

Tas galvenokārt attiecas uz pazīstamo Windows 7 sākuma izvēlni, kas 10. versijā ir atgriezta līdzīgā formā: jaunajā sākuma izvēlnē atkal ir uzskaitītas bieži izmantotās programmas, un arī lietotņu flīzes, kas iepriekš atradās sākuma ekrānā  , atkal ir atrodamas turpat. Atšķirībā no Windows 8 tie atkal tiek atvērti logos.

Jaunā atjaunināšanas sistēma vienkāršo programmatūras atjauninājumus

Jaunā operētājsistēma Windows tagad tiek automātiski atjaunināta vai papildināta ar jaunām funkcijām, tāpēc to uzstādīšanu vairs nevar izslēgt. Tas galvenokārt ir darīts, lai palielinātu drošību, kā arī vienkāršotu administrēšanu. Vienlaikus ir paplašināta Windows 10 saderība ar trešo pušu lietojumprogrammām.

Vienota sistēma visām platformām vai gala ierīcēm

Jauno operētājsistēmu Windows 10 tagad var izmantot visās lietotāja ierīcēs - gan viedtālruņos, gan planšetdatoros, gan spēļu konsolēs un pat VR brillēs - un savienot visas ierīces kopā. Tas nozīmē, ka programmas vai spēles var turpināt izmantot vai spēlēt citā gala ierīcē nekā sākumā.

Balss palīgs Cortana lietošanai datorā

Balss asistenti Cortana, kas pazīstama no videospēļu konsoles Xbox un Windows viedtālruņiem, tagad var izmantot arī datorā ar Windows 10. Cortana reaģē uz lietotāja balsi un saprot teksta ievadi. Balss asistents arī ievada tikšanās kalendārā, uzsāk programmas un palīdz lietotājam meklēt failus.

Microsoft Edge pārlūks aizstāj Internet Explorer

Microsoft Edge tagad ir Windows 10 noklusējuma pārlūks. Salīdzinot ar Internet Explorer, pārlūkprogrammai Edge ir vairākas priekšrocības: Tas ietver iespēju atsevišķām tīmekļa lapām pievienot piezīmes vai pat zīmējumus, kas ir noderīgi, ja vēlaties tās pārskatīt, kā arī lasīšanas skatu, kurā priekšplānā tiek izcelts tīmekļa lapas teksts, tādējādi novēršot citu elementu, piemēram, tīmekļa lapas attēlu, traucējumus.

Lielāka skaidrība, izmantojot vizuālos darbvirsmas

Windows 10 tagad piedāvā iespēju katram uzdevumam izvēlēties atšķirīgu darbvirsmu, nevis vienlaikus atvērt vairākus logus, kas iepriekš darbā radīja zināmu apjukumu. Noklikšķinot uz ikonas Windows, vienlaikus var parādīt arī visus aktīvos darbvirsmas datorus.

Visās ierīcēs pieejams tikai viens Windows veikals

Tagad Windows veikals jebkurā galiekārtā ir jāiestata tikai vienu reizi, lai lejupielādētu programmas, spēles, mūziku vai filmas. Nepieciešamība pēc vairākkārtējas aktivizēšanas planšetdatorā, viedtālrunī vai datorā vairs nav nepieciešama.

Windows Defender Antivīruss integrēts

Windows Defender Antivīruss 10. versijā piedāvā visaptverošas, integrētas un pastāvīgi atjauninātas drošības funkcijas. Tā ir reāllaika aizsardzība pret draudiem, piemēram, vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru, kas izplatās e-pastos, lietotnēs vai tīmeklī. Tas izmanto mākoņa, kā arī mašīnmācīšanās un visaptverošas uzvedības analīzes priekšrocības, lai aizsargātu galapunktus no pašreizējiem un sarežģītiem apdraudējumiem.

Iegādāties Windows 10 Professional vai Windows 10 Enterprise? 

Abas Wiresoft piedāvātās Windows 10 versijas - Pro un Enterprise - ir ideāli piemērotas biznesa vai profesionāliem lietotājiem. Atšķirība starp abām versijām ir attiecīgo funkciju klāstā, kā arī dažādu papildu pakalpojumu nodrošināšanā.

Windows 10 Pro - maziem un vidējiem uzņēmumiem

Windows 10 Pro ir ideāls izdevums maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tas ne tikai piedāvā ļoti funkcionālu pamatu mūsdienīgai datorizētai darba vietai ar lietotājam draudzīgu saskarni, bet arī visus rīkus, kas nepieciešami, lai komanda varētu strādāt kopā vēl efektīvāk un vienlaikus vēl gudrāk.

Salīdzinājumā ar Home Edition versijuWindows 10 Professional piedāvā papildu funkcijas, kas, piemēram, ļauj pārvaldīt galiekārtas un lietotnes un integrēt tās servera Windows tīklā. Pro atbalsta arī jauno Windows Update for Business: izmantojot šo funkciju, drošības atjauninājumus var veikt vēl ātrāk. Turklāt attālināto un mobilo scenāriju, kā arī mākoņtehnoloģiju atbalsts nodrošina efektīvu darba veidu.

Svarīgākās atšķirības starp Windows 10 Professional un Home versijām

Jaunā Windows 10 Professional versija no plānākās Home versijas atšķiras ar virkni funkciju, kas galvenokārt attiecas uz datu drošību un aizsardzību, kā arī ar funkcijām, kas administratoriem īpaši atvieglo tīklu pārvaldību un pakalpojumu un atjauninājumu nodrošināšanu. Windows 10 Pro ir arī izstrādāta tā, lai varētu elastīgi pielāgoties dažādu galiekārtu prasībām attiecīgajām galiekārtām. Atšķirībā no Home Pro ir pieejamas arī šādas svarīgas papildu biznesa funkcijas:

BitLocker datu un programmatūras šifrēšanai

Ierīces šifrēšana BitLocker aizsargā ne tikai iekšējo Windows sāknēšanas disku operētājsistēmā Windows 10 Pro, bet arī ārējos cietos diskus un USB atmiņas, šifrējot tajos esošos datus un programmatūras instalācijas. Ja ar BitLocker aizsargāts dators vai planšetdators tiek nozaudēts vai nozagts, neviens tam nevar piekļūt. Lietotāji var pieteikties, izmantojot savu lietotāja ID, un jebkurā laikā atgūt pilnīgu piekļuvi visiem datiem.

Regulāru atjauninājumu instalāciju labāka pārvaldība

Windows 10 Pro nodrošina lietotājiem paplašinātas tiesības instalēt atjauninājumus, ko īpaši novērtē administratori. Tādējādi atjauninājumu laiku var atlikt līdz pat 365 dienām, kas dod iespēju izlaist potenciāli kļūdainas programmatūras versijas. Tas samazina darba pārtraukumus vai šķēršļus.

Tālvadības datora savienojums pēc noklusējuma operētājsistēmā Windows 10 Pro

Jaunā operētājsistēma Windows 10 Pro piedāvā pilnu attālinātās darbvirsmas savienojumu, lai attālināti izmantotu visas funkcijas, programmas u. c. no uzņēmuma biroja darbstacijas. Lietotājiem, kuri bieži strādā mājas birojā, ceļā vai citā vietā, ir pilnīga piekļuve datoram birojā, izmantojot attālās darbvirsmas savienojumu, un tādējādi arī visiem datiem, kas nepieciešami viņu projektiem.

Papildu funkcijas ar operētājsistēmu Windows 10 Professional

Turklāt Microsoft Windows 10 Pro versija piedāvā iespēju pievienoties mākoņdatora un identitātes pārvaldības pakalpojumam Azure Active Directory, kā arī grupu politikas pārvaldības funkcijas un Hyper-V klientu, kas ļauj administratoriem izmantot vairākas operētājsistēmas kā virtuālus datorus Windows 10 vidē.

Windows 10 Enterprise - vidējiem un lieliem uzņēmumiem

Windows 10 Enterprise ir paredzēta galvenokārt vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuriem parasti ir lielākas prasības pēc administrēšanas pakalpojumiem un uzlabotas drošības. Tāpēc Enterprise 10 atšķiras no Pro varianta ar dažām papildu ekskluzīvām funkcijām. Piemēram, Direct Access ļauj darbiniekiem droši un pārredzami piekļūt uzņēmuma tīklam, pat atrodoties ceļā; AppLocker ļauj administratoriem jebkurā laikā novērst nevēlamas programmatūras instalēšanu vai aktivizēšanu. Citas uzņēmuma funkcijas ietver plašu ierīču un lietotņu pārvaldību ar lielu elastību, izmantojot OS izvietošanas un atjauninājumu kontroli.

Svarīgākās atšķirības starp Windows 10 Enterprise un Professional

Lai gan Windows 10 Pro jau ietver daudzas funkcijas un pakalpojumus, ko novērtēs mazāki un vidēji lieli uzņēmumi, Enterprise versija piedāvā papildu funkciju paplašinājumu, kas īpaši noderīgs lielākiem uzņēmumiem.

Īpaši svarīgi ir drošības un datu aizsardzības jautājumi.

Tāpēc Microsoft Windows 10 Enterprise ir integrētas drošības funkcijas, kas aizsargā sensitīvus datus, kā arī pasargā iekšējo tīklu no ārējiem uzbrukumiem. Turklāt Enterprise versija 10 piedāvā arī piekļuvi Microsoft ilgtermiņa apkalpošanas filiālei. Šajā gadījumā tiek instalēti tikai drošības atjauninājumi, bet funkcijas netiek atjauninātas. Sistēmā Windows 10 Enterprise ir iekļautas šādas ekskluzīvas funkcijas:

Windows To Go Creator

Windows To Go programmā Enterprise 10 ļauj izveidot savu Windows To Go darbvietu ar tādu pašu nosaukumu, kuru var palaist, izmantojot ārējo disku, kas pievienots, izmantojot USB. Tas ļauj operētājsistēmai Windows 10 darboties neatkarīgi no datorā instalētās operētājsistēmas. Windows to Go darbvietā var izmantot tos pašus attēlus, un to var pārvaldīt tāpat kā darba vietā esošo datoru.

AppLocker

Izmantojot AppLocker, administratori var precīzi kontrolēt, kuras lietojumprogrammas un failus, piemēram, skriptus, lietojumprogrammu paketes, Windows Installer un App Installer failus un dinamisko saišu bibliotēkas (DLL), ir atļauts palaist atsevišķiem lietotājiem.

Tādējādi AppLocker var novērst noteiktu lietojumprogrammu izpildi, piemēram, ja tās nav licencēta programmatūra, vai arī atļaut tikai noteiktiem lietotājiem izmantot licencētu programmatūru. Šī funkcija ietekmē ne tikai licencēm atbilstošu lietošanu, bet arī lietotņu lietošanas standartizācijas noteikumus.

Windows Defender uzlabotā aizsardzība pret apdraudējumiem (ATP)

Microsoft Defender Advanced Threat Protection operētājsistēmā Windows 10 Enterprise palīdz uzņēmumiem ne tikai atklāt sarežģītus draudus, bet arī tos tieši izmeklēt un reaģēt uz tiem, tādējādi nodrošinot lielāku tīkla drošību. ATP tiek izmantots kopā ar Microsoft mākoņpakalpojumu, kurā galapunktu uzvedības sensori apkopo datus par tipisku uzvedību, kurus analizē mākoņdatu drošības analītiķi, izmantojot lielos datus un mašīnmācīšanos, lai atklātu un interpretētu uzbrukumus un veiktu atbilstošus aizsardzības pasākumus.

Sistēmas prasības Windows 10 Professional un Enterprise

Lai instalētu operētājsistēmu Windows 10, ir nepieciešama galiekārta, kurai ir 1 GHz procesors un 1 gigabaits RAM 32 bitu versijai vai 2 gigabaiti RAM 64 bitu versijai. 32 bitu cietā diska ietilpībai jābūt 16 GB, bet 64 bitu - 20 gigabaitiem. Grafiskajai kartei jābūt ar minimālo izšķirtspēju 800 x 600 pikseļi vai Microsoft DirectX 9 grafiskajai kartei ar WDDM draiveri.

Iegādājieties Microsoft Windows 10 Editions par zemu cenu no Wiresoft

Wiresoft piedāvā divas Windows 10 versijas Professional un Enterprise par īpaši zemām cenām. Mēs piedāvājam šos Microsoft produktus tikai kā oriģinālās licences, kas ir neizmantota Windows programmatūra no Eiropas uzņēmumiem un kuru autentiskumu un nevainojamu funkcionalitāti ir pārbaudījusi Wiresoft. Daudzi mūsu klienti izmanto mūsu Microsoft produktu klāstu. Ja jums ir kādi jautājumi par savām vajadzībām vispiemērotāko Windows 10 versiju, jebkurā laikā sazinieties ar mums: