Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL
Nopirkt lietotas Microsoft Windows Server 2012 Device CAL Lai varētu izmantot abas Microsoft Windows Server 2012 versijās pieejamās funkcijas, kas ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentru versijās, papildus atbilstošai servera...
€4,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL
Nopirkt lietotas Microsoft Windows Server 2012 lietotāja licences licenču kopijas Lai varētu izmantot funkcijas, kas pieejamas gan Microsoft Windows Server 2012, gan 2012 R2 versijās, kuras ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentru...
€4,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL
Nopirkt lietotu Microsoft Windows Server 2012 R2 Device CAL Lai varētu izmantot Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard un Datacenter izdevumos pieejamos pakalpojumus, papildus servera licencei ir nepieciešama arī atbilstoša klienta...
€4,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL
Nopirkt lietotas Microsoft Windows Server 2012 R2 lietotāja licences licences (CAL) Lai varētu izmantot Microsoft Windows Server 2012 R2 pieejamās funkcijas, kas ir pieejamas Wiresoft standarta un datacentru versijās, papildus servera...
€4,90 *

Windows Server 2012 / 2012 R2 priekšrocību izmantošana

Windows Server 2012 R2 piedāvā veselu virkni priekšrocību, kas vēl labāk atbalsta mobilo darbu mākonī un datu un lietotāju administrēšanu. Tie ietver:

Elastīga komanda, kas strādā ar Windows Server 2012 R2 CAL

Windows Server 2012 piedāvā ideālu serveru platformu produktīvam un efektīvam komandas darbam. Nodrošinot attiecīgo datu pieejamību arī mobilajām ierīcēm, kurām ir atbilstoša piekļuves licence, un izmantojot visaptverošas virtualizācijas tehnoloģijas, Windows Server 2012 R2 paplašina elastīgu un vienlaikus drošu darbu no dažādām atrašanās vietām. Windows Server 2012 R2 atvieglo dokumentu, kā arī tikšanos un kontaktu pārvaldību un tādējādi nodrošina vienmērīgu darba plūsmu.

Izmantojiet mākoņa priekšrocības ar Windows Server 2012 R2

Izmantojot Windows Server 2012/R2, mākoņprogrammas un tiešsaistes pakalpojumus var izmantot vēl efektīvāk un produktīvāk nekā iepriekš. Visus svarīgos tīkla komponentus var savstarpēji savienot, lai nodrošinātu optimālu un vienlaikus drošu datu pārraidi. Izmantojot lietotāja CAL vai ierīces CAL, lietotāji jebkurā laikā var piekļūt servera funkcijām un īpašībām, kas viņiem nepieciešamas darbā.

Administratori ietaupa laiku, izmantojot automatizētas pārvaldības funkcijas, un tiek samazināts arī dīkstāves laiks. Izmantojot servera pārvaldnieku, Windows tīmekļa servera administrēšana ir iespējama praktiski no jebkuras vietas, nezaudējot informāciju.

Pārskats par Windows Server 2012 R2 priekšrocībām

  • Augstāka virtualizācija ar Hyper-V, izmantojot spēcīgāku mākoņa savienojumu
  • Datu dublēšana, izmantojot Microsoft Windows Azure Azure mākoņa vidē
  • PowerShell 3.0 ļauj efektīvi pārvaldīt sistēmas iestatījumus
  • SMB 3.0 nodrošina vēl ātrāku piekļuvi failiem
  • SSD un SATA diskus var apvienot glabāšanas pūlos un koplietošanā
  • Augstāka pieejamība ar elastīgo failu sistēmu (ReFS)
  • Mūsdienīga lietotāja saskarne, optimizēta skārienekrāniem
  • Efektīvāks uzdevumu pārvaldnieks, izmantojot efektīvākus procesus

Microsoft licencēšanas sistēma

Vienlaikus ar Windows Server 2012 R2 un citu serveriem paredzēto programmatūras versiju iznākšanu Microsoft ir atjauninājis savu licencēšanas modeli. Tagad atkarībā no izdevuma Microsoft izšķir licencēšanu pēc kodoliem, kam nav nepieciešamas papildu piekļuves licences, un licencēšanu pēc servera un uzņēmuma noteiktā klientu piekļuves licenču (CAL) skaita. To aprēķina no lietotāju vai galiekārtu (personālais dators, klēpjdators u. c.), kuriem jāpiešķir piekļuves tiesības, summas. Tāpēc ir iespēja izvēlēties, vai licencēt vienu personu vai vienu ierīci - lietotāja CAL vai ierīces CAL.

Licencēšana ar CAL licencēm nav pieejama visiem servera izdevumiem; parasti ierīces vai lietotājus var nodrošināt ar klienta piekļuves licencēm atkarībā no servera programmatūras tipa attiecīgajam standarta izdevumam (papildus citai pamatlicencēšanas iespējai).

Šā Microsoft licencēšanas modeļa pamatā ir atšķirīgā atsevišķu serveru versiju mērogojamība. Tas atspoguļo uzņēmumu un organizāciju atšķirīgās prasības attiecībā uz servera programmatūras veiktspēju, kā arī izmantoto funkciju un iespēju apjomu.

Šeit aprakstītais tiesību piešķiršanas variants ar piekļuves CAL ir izdevīgāks risinājums mazākiem un vidējiem uzņēmumiem, ja vien tie izmanto tikai servera versijas standarta vai pamata funkcijas, nekā licencēšana pēc kodoliem, kur par pamatu licences izmaksu aprēķināšanai tiek izmantota uzņēmumā izmantoto datoru skaitļošanas jauda.

Iegādājieties lietotāja un ierīces CAL Windows Server 2012 un 2012 R2 versijām par saprātīgu cenu no Wiresoft

Lai likumīgi izmantotu attiecīgās Windows Server 2012 vai Server 2012 R2 izdevuma funkcijas un pakalpojumus (Standard vai Datacenter Edition Server 2012 R2 ir pieejams no Wiresoft), ir jāiegādājas attiecīgs skaits klientu piekļuves licenču. Tas ir tāpēc, ka Microsoft licencēšanas modelī servera programmatūras ieviešanas licence ir nodalīta no licences tās lietošanai lietotājam vai gala ierīcei. Tādējādi katram uzņēmuma vai organizācijas lietotājam, kas vēlas piekļūt Windows servera programmatūras funkcijām no 2012. un 2012 R2 versijām, ir nepieciešama klienta piekļuves licence.

CAL vienmēr ir viena licence, kas tikai ar to aprīkotajam lietotājam vai gala ierīcei ļauj piekļūt licencētajai Windows Server versijai. Tas neļauj citām ierīcēm vai lietotājiem, kuriem nav atbilstoša CAL, piekļūt servera pakalpojumiem un datiem. Tas ļauj uzņēmumiem aizsargāt savus sensitīvos datus, jo īpaši no nepiederošiem darbiniekiem vai svešiniekiem. Tāpēc klienta piekļuves licence nodrošina arī augstāku drošības līmeni.

Atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīču licencēm operētājsistēmai Windows Server 2016 / 2016 R2

Microsoft licenču modelī ir nošķirtas uz lietotāju balstītas CAL un uz ierīci balstītas CAL. Šī atšķirība starp galiekārtas licenci un lietotāja licenci ir priekšrocība, kas nodrošina elastīgu un vienlaikus uz vajadzībām balstītu tiesību piešķiršanu uzņēmumā. Kad piekļuves licence ir piešķirta konkrētam lietotājam vai galiekārtai, to nevar nodot citam lietotājam vai galiekārtai. Tāpat nav iespējams licencēt ierīci ar lietotāja CAL vai otrādi. No otras puses, abus licences veidus var apvienot, lai piekļūtu Windows serverim uzņēmumā.

Uzņēmumā Wiresoft jūs atradīsiet gan klienta piekļuves licences 2012 R2 servera versijai, kas arī ir pieejamas par saprātīgu cenu: gan ar lietotājiem, gan ar ierīcēm saistītas individuālas licences. Lēmumu par vēlamo licences variantu var ietekmēt turpmāk aprakstītie faktori.

Lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2012 un 2012 R2

Viena (1) lietotāja licences licence Windows Server 2012 / R2 nodrošina piekļuvi servera funkcijām tikai vienam (1) lietotājam. Lietotāja klienta piekļuves licence nav piesaistīta tieši vienai ierīcei, bet licencētais lietotājs var piekļūt serverim pārmaiņus ar dažādām ierīcēm.

Tādējādi lietotāja CAL priekšrocība ir tā, ka tā elastīgi nodrošina piekļuvi serverim no pilnīgi dažādām atrašanās vietām - stacionārām vai mobilajām: no jebkura personālā datora darba vietā uzņēmumā VAI no jebkuras mobilās galiekārtas (piemēram, klēpjdatora vai planšetdatora) - darba vietā, mājas birojā vai citā vietā, kurā ir Windows. Tāpēc, izmantojot lietotāja CAL, ir iespējams izmantot Windows Server 2012 versijas neatkarīgi no atrašanās vietas.

Ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2012 un 2012 R2

Savukārt Windows Server ierīces CAL ir tikai ar ierīci saistīta piekļuves atļauja. Personas vietā piekļuves tiesības Windows serverim ir piešķirtas tikai vienai (1) galiekārtai. Arī šajā gadījumā ierīces tipam nav nozīmes, ja vien tā ir Windows operētājsistēma: Windows Server 2012 vai 2012 R2 funkcijas var izmantot ar jebkuru personālo vai klēpjdatoru vai planšetdatoru, kam ir piešķirtas piekļuves tiesības, izmantojot ierīces CAL. Nav svarīgi, vai gala ierīce tiek izmantota lokāli, uzņēmumā vai mobilajā ierīcē. Tāpēc ikviens darbinieks, kuram ir piekļuve šim serverim, var automātiski piekļūt licencētajam serverim, izmantojot ierīces CAL. Tas ir īpaši izdevīgi, ja vairāki lietotāji izmanto vienu gala ierīci.

Izšķiršanās starp ierīces CAL vai lietotāja CAL

Tādējādi, iegādājoties klientu piekļuves licences, lēmums par licences veidu - ierīces CAL vai lietotāja CAL - ir atkarīgs no dominējošā servera pakalpojumu izmantošanas veida uzņēmumā, lai ietaupītu licencēšanas izmaksas.

Ja lielākā daļa darbinieku izmanto Windows servera pakalpojumus lokāli no uzņēmuma darbstacijas, piemēram, saistībā ar projektiem vai maiņu darbā, lētāk ir tos aprīkot ar ierīču CAL.

Savukārt, ja darbinieki serverim piekļūst no dažādām galiekārtām - ne tikai stacionārām, bet arī mobilajām, uzņēmuma atrašanās vietā, ceļā un mājas birojā -, tad aprīkošana ar lietotāja licences licencēm ir izdevīgāka arī cenas ziņā.

Noteiktos apstākļos vislielākās priekšrocības sniedz Windows Server ierīču licenču un lietotāja licenču kombinācija. Kā jau minēts, CAL formu nevar mainīt.

Iegādājieties Windows Server 2012 un 2012 R2 ierīču un lietotāju CAL par saprātīgu cenu Wiresoft vietnē

Wiresoft sniedz visaptverošas konsultācijas par jūsu individuālajām prasībām attiecībā uz lietotāju un ierīču piekļuves licencēm un piedāvā gan Windows Server 2012, gan 2012 R2 CAL kā atsevišķas licences par īpaši izdevīgām cenām. Tāpēc kopā ar mums jūs varat pilnīgi elastīgi nodrošināt vai papildināt savas individuālās prasības attiecībā uz Windows Server CAL un ietaupīt naudu. Ja jums ir kādi jautājumi par licencēšanu, izmantojot ierīces un lietotāja licences licencēm Microsoft Server 2012 un nākamajai versijai 2012 R2, sazinieties ar mums.

Wiresoft pieejamās Microsoft Server Server Client Access licences ir oriģināli Microsoft produkti un neizmantotas ierīces vai lietotāja CAL Eiropas versijas. Mēs tos esam likumīgi iegādājušies no uzņēmumiem un precīzi pārbaudījuši to autentiskumu. Kā Wiresoft klients jūs gūstat labumu no cenu priekšrocībām, salīdzinot ar jauniem produktiem. Daudzi mūsu klienti jau izmanto finansiālās priekšrocības, ko sniedz Wiresoft licenču iegāde. Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu CAL klāstu Windows Server 2012 un Windows Server 2012 R2, kā arī citām Microsoft serveru redakcijām, sazinieties ar mums.