Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Vai meklējat uzticamu, pieejamu un viegli lietojamu virtualizācijas risinājumu? Tad VMware vCenter Server 7 Foundation ir domāts tieši jums. Šī programmatūra ir ideāli piemērota maziem uzņēmumiem, kas vēlas izmantot virtualizācijas...
€992,90 *
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard nodrošina centrālo platformu jūsu VMware videi Management. Tā piedāvā vienkāršotu Management vSphere vidi, uzlabotu veiktspēju un mērogojamību, kā arī uzlabotu drošību. Izmantojot VMware vCenter Server 7...
€4 052,90 *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard - Virtualizācijas vides centrālā vadība VMware vCenter Server 8 Standard ir vadošais risinājums visas jūsu virtualizācijas vides pārvaldībai un kontrolei. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc VMware vCenter...
€5 094,90 *

VMware vCenter: Centralizēta virtualizācijas vides pārvaldība un kontrole

VMware vCenter ir jaudīgs programmatūras risinājums, kas palīdz uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt un kontrolēt virtualizācijas vidi. Šajā kategorijas tekstā aplūkosim VMware vCenter galvenās funkcijas un priekšrocības.

Kas ir VMware vCenter?

VMware vCenter ir centralizēta pārvaldības platforma, kas ļauj uzņēmumiem pārvaldīt un uzraudzīt savus virtuālos resursus un infrastruktūru. Izmantojot vCenter, jūs varat kontrolēt visu savu virtualizācijas vidi no vienas konsoles neatkarīgi no tā, vai izmantojat VMware vSphere vai citus VMware produktus.

VMware vCenter priekšrocības

  • Centralizēta pārvaldība: VMware vCenter nodrošina vienotu saskarni jūsu virtuālo mašīnu, saimniekstaciju un resursu pārvaldībai. Tas atvieglo visas virtualizācijas vides uzraudzību un pārvaldību.
  • Augsta pieejamība un elastība: vCenter ļauj izveidot augstas pieejamības risinājumus, lai nodrošinātu jūsu virtuālo mašīnu elastību. Aparatūras atteices gadījumā virtuālās mašīnas tiek automātiski pārvietotas uz citiem resursdatoriem.
  • Resursu optimizācija: VMware vCenter nodrošina resursu optimizācijas rīkus, lai nodrošinātu, ka jūsu virtuālās mašīnas tiek izmantotas efektīvi. Tas palīdz ietaupīt izmaksas un maksimāli palielināt veiktspēju.

Elastība un mērogojamība

VMware vCenter nodrošina elastību un mērogojamību:

  • Vairāku mākoņu pārvaldība: vCenter ļauj paplašināt un pārvaldīt virtualizācijas vidi vairāku mākoņu vidē, palielinot IT infrastruktūras elastību.
  • Mērogojamība: vCenter ir mērogojams un atbalsta simtiem vai tūkstošiem virtuālo mašīnu un saimniekdatoru pārvaldību.
  • Integrācija: VMware vCenter bez problēmām integrējas ar citiem VMware produktiem un risinājumiem, lai nodrošinātu uzlabotas funkcijas un iespējas.

VMware vCenter darbībā

Organizācijas var izmantot VMware vCenter dažādos scenārijos:

  • Konsolidācija: vCenter ļauj konsolidēt serverus un samazināt aparatūras izmaksas.
  • Automatizācija: vCenter ļauj automatizēt uzdevumus un palielināt virtualizācijas vides efektivitāti.
  • Drošība un atbilstība: vCenter piedāvā rīkus drošības uzraudzībai un atbilstības vadlīniju ievērošanai.

Kopumā VMware vCenter ļauj uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt savu virtualizācijas vidi. Izmantojot centralizētu pārvaldību, augstas pieejamības iespējas un resursu optimizāciju, uzņēmumi var samazināt izmaksas un uzlabot savu virtuālo mašīnu veiktspēju. VMware vCenter ir ideāls risinājums tiem, kas meklē visaptverošu un centralizētu virtualizācijas resursu pārvaldību.

Kategorijas