Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Vai meklējat uzticamu, pieejamu un viegli lietojamu virtualizācijas risinājumu? Tad VMware vCenter Server 7 Foundation ir domāts tieši jums. Šī programmatūra ir ideāli piemērota maziem uzņēmumiem, kas vēlas izmantot virtualizācijas...
€1 101,90 *
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard nodrošina centrālo platformu jūsu VMware videi Management. Tā piedāvā vienkāršotu Management vSphere vidi, uzlabotu veiktspēju un mērogojamību, kā arī uzlabotu drošību. Izmantojot VMware vCenter Server 7...
€4 501,90 *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard virtuālo infrastruktūru pārvaldībai vCenter Server 8 Standard ir jaudīgs pamatinstruments uz vSphere balstītas infrastruktūras un tās vides pārvaldībai. Uzlabota serveru pārvaldības programmatūra piedāvā...
€5 659,90 *

Kādas funkcijas piedāvā vCenter Server 7?

vCenter Server 7 piedāvā gan vienkāršu, gan visaptverošu kontroli, tostarp pārredzamību visos līmeņos, izmantojot centralizētu virtualizēto saimniekdatoru un virtuālo mašīnu pārvaldību, izmantojot vienu konsoli. Tādējādi vCenter Server jaudīgie rīki vienkāršo vSphere infrastruktūru efektīvu pārvaldību un piedāvā arī plašas kontroles iespējas. Turklāt, izmantojot vCenter Server , ir iespējama arī darba slodžu tiešā migrācija, izmantojot vMotion, pilnīga klonēšana un aukstā migrācija. Web pakalpojumu API arī atvieglo vCenter Server elastīgu integrāciju esošajā sistēmas pārvaldības programmatūrā.

Tas nodrošina vienam administratoram tiešu pārskatāmību par visu esošo virtuālo infrastruktūru galveno komponentu konfigurāciju, vienlaikus pārvaldot simtiem darba slodžu, kas vairāk nekā divkāršo vCenter Server risinājuma produktivitāti, salīdzinot ar fizisku infrastruktūru pārvaldību. Tā kā vCenter Server darbojas ar Photon OS, labojumi un atjauninājumi tiek veikti neatkarīgi no trešajām pusēm, turklāt problēmu risināšanas laiku var samazināt, izmantojot bezmaksas Log Insight licenci.

Uzticama virtuālās infrastruktūras izvietošana

vCenter Server nodrošina proaktīvu, automatizētu pārvaldību, lai dinamiski nodrošinātu jaunu Services. Resursus var piešķirt ar maksimālu efektivitāti. Resursus var sadalīt un optimizēt maksimāli efektīvi. Piemēram, 15 vCenter Server eksemplāri var pārvaldīt līdz 70 000 virtuālo mašīnu un 5000 hostu. Izmantojot dinamisku resursu pārvaldību, tostarp resursu piešķiršanu, vCenter Server inteliģenti sadala pieejamos resursus virtuālajām mašīnām. Tas ļauj viegli nodrošināt pakalpojumu līmeņus saskaņā ar biznesa kritisko lietojumprogrammu pakalpojumu līmeņa līgumiem (SLA).

Augsta mērogojamība un paplašināmība hibrīdā sistēmā Cloud

Izmantojot vCenter Server , ir iespējams arī bez problēmām paplašināt lokālās vides uz vSphere balstītiem publiskajiem mākoņiem, piemēram, VMware Cloud uz AWS - ar vienu vCenter Server instanci var pārredzami pārvaldīt līdz pat 2000 hostu un 35 000 virtuālo mašīnu neatkarīgi no tā, kura vCenter Server versija tiek izmantota.

Papildu rīki un funkcijas VMware vCenter Server

Citas funkcijas, ko var ieviest, izmantojot vCenter Server , ir šādas:

 • VMware vSphere vMotion
 • VMware vSphere Sadalīto resursu plānotājs
 • VMware vSphere Augsta pieejamība (HA)
 • VMware vSphere Kļūdu tolerance
 • VMware vRealize Orķestrators labākās prakses darba plūsmu izveidei
 • VMware vCenter Server Konverģēšanas rīks ērtākai migrācijai
 • vRealize Log Insight for vCenter Server vieglajā versijā nodrošina uzlabotu pārredzamību, kā arī notikumu tendenču vizualizāciju, lai ātrāk atrisinātu problēmas

Galvenās VMware vCenter Server 7 priekšrocības īsumā

Kā centrālā, paplašināma platforma VMware vCenter Server piedāvā šādas priekšrocības vienkāršai un automatizētai virtuālo infrastruktūru pārvaldībai:

 • Viegla izvietošana: vCenter Server var izvietot kā iepriekš konfigurētu virtuālo ierīci, veicot tikai dažus soļus.
 • Centralizēta, lietotājam ērta vadība: Izmantojot HTML5 bāzēto vSphere Client vCenter Server , visu vSphere infrastruktūru var pārvaldīt no jebkuras pārlūkprogrammas - atsaucīgi un no vienas vietas. Tikai ar vienu klikšķi lietotājiem var piešķirt individuālas lomas, pārlūkot vCenter Server inventāru vai nodrošināt jaunas virtuālās mašīnas.
 • vSphere Server paplašināmībaizmantojot atvērto spraudņu arhitektūru : IT administratori var integrēt un pārvaldīt sertificētu VMware partneru spraudņus vCenter Server , izmantojot vSphere Client spraudņus. Atvērtā vSphere Client spraudņa SDK ļauj īstenot dublēšanas, datu drošības, drošības pārvaldības, tīkla un servera funkcijas tieši, izmantojot vCenter Server .
 • Augsta vCenter Server gadījumu aizsardzība: vCenter Server Augsta pieejamība - aizsargā vCenter Server ierīci un atbilstošo Services ar dabisku augstu pieejamību un RTO, kas nepārsniedz 10 minūtes.
 • Viegla dublēšana: Integrētais VMware rezerves kopiju un atjaunošanas plānotājs vienkāršo vCenter Server ierīces rezerves kopiju plānošanu, tostarp saglabājamo rezerves kopiju skaita pārvaldību.
 • Vienota ielāpu un jauninājumu pārvaldība: VMware vSphere Update Manager vienkāršo un paātrina aktīvo ESXi saimniekdatoru automātisko skenēšanu un ielāpu ievietošanu. vCenter Server ierīci var arī atkārtoti izvietot no veidnes, izmantojot RESTful API.
 • Augsta drošība un pieejamība no vSphere: Automatizētas un proaktīvas pārvaldības funkcijas, piemēram, automātiska slodzes līdzsvarošana un gatavas automatizācijas darbplūsmas, nodrošina augstu pieejamību.