Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL
25x ierīces licences licencēm MS SQL Server 2017 kā izmantotajai programmatūrai Licencējot Microsoft SQL Server 2017 standarta versijā, papildus ir nepieciešama klienta piekļuves licence SQL Server 2017 Device CAL veidā, lai izmantotu...
€1 233,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK DEVICE CAL
10x ierīces licences licencēm MS SQL Server 2017 kā izmantotajai programmatūrai Licencējot Microsoft SQL Server 2017 standarta versijā, papildus ir nepieciešama klienta piekļuves licence SQL Server 2017 Device CAL veidā, lai izmantotu...
€489,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL
5x ierīces licences licenču licences MS SQL Server 2017 kā izmantotajai programmatūrai Licencējot Microsoft SQL Server 2017 standarta versijā, papildus ir nepieciešama klienta piekļuves licence SQL Server 2017 Device CAL veidā, lai...
€230,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL
MS SQL Server 2017 lietotāja CAL - lētāk nekā lietotā programmatūra Lai piekļūtu Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition, papildus servera licencei Server/CAL licencēšanai ir nepieciešama klienta piekļuves licence, piemēram, lietotāja...
€47,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL
Ierīces licences licencēm MS SQL Server 2017 kā izmantotajai programmatūrai Licencējot Microsoft SQL Server 2017 standarta versijā, saistīto pakalpojumu izmantošanai papildus ir nepieciešama klienta piekļuves licence SQL Server 2017...
€47,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL
5x lietotāja licences licenču komplekts MS SQL Server 2017 - lētāk nekā lietotā programmatūra Lai piekļūtu Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition, papildus servera licencei Server/CAL licencēšanai ir nepieciešama klienta piekļuves...
€230,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL
10x lietotāja licences licenču komplekts MS SQL Server 2017 - lētāk nekā lietotā programmatūra Lai piekļūtu Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition, papildus servera licencei Server/CAL licencēšanai ir nepieciešama klienta piekļuves...
€489,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL
25x lietotāja licences licenču komplekts MS SQL Server 2017 - lētāk nekā lietotā programmatūra Lai piekļūtu Microsoft SQL Server 2017 Standard izdevumam, papildus servera licencei Server/CAL licencēšanai ir nepieciešama klienta piekļuves...
€1 233,90 *

SQL Server 2017 Standard jaunās funkcijas īsumā

SQL Server 2017 ir jaudīga Microsoft pārbaudītās datu platformas versija, kas paredzēta visu svarīgāko atskaišu un analīzes funkciju darbināšanai utt. Standarta izdevums ļauj īpaši mazākiem, bet arī vidēja lieluma uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt savas individuālās prasības attiecībā uz relacionālo datubāzu pārvaldības sistēmu (RDMS) - tas ietver preču pārvaldību, kā arī CRM un ERP sistēmas. Lietotāji to var izmantot arī OLTP un OLAP datu izveidei vai T-SQL vaicājumu izpildei Hadoop vidē, izmantojot PolyBase.

SQL Server 2017. gada versija piedāvā arī plašākas valodu izvēles iespējas nekā jebkad iepriekš: tagad papildus Windows kā standarta versijai ir iespējams izmantot arī Linux izplatītājus. Tādējādi IT darbinieki, izstrādājot lietojumprogrammas Windows, Linux un Docker konteineru darbināšanai, var izvēlēties no dažādām programmēšanas valodām. Var izmantot arī Java datubāzes savienojamības draiveri (JDBC).

Turklāt lietotāji, kas izmanto Python un R, var gūt ieskatu, izmantojot datubāzē izvērsto analīzi, kā arī interaktīvās vizualizācijas. Ir iespējams veikt līdz pat vienam miljonam prognožu sekundē. Ar jaunajām grafiku datubāzēm lietotāji tagad var pārnest neapstrādātus datus pārskatāmos pārskatos, savukārt mobilā end-to-end BI (Business Intelligence) ļauj tos attēlot dažādās gala ierīcēs.

Turklāt SQL Server 2017 piedāvā daudzus uzlabojumus un jaunas funkcijas galvenajos datu pakalpojumos (MDS) un pārskatu sniegšanas pakalpojumos (SSRS) SQL Server 2017, kā arī veiktspējas uzlabojumus. Tālāk ir sniegts detalizēts pārskats par svarīgākajām izmaiņām un funkcijām SQL Server 2017 Standard Edition.

Jaunas datubāzes dzinēja funkcijas SQL Server 2017

SQL Server 2017 datubāzes dzinējs spēj tikt galā pat ar visprasīgākajām datu apstrādes lietojumprogrammām. Papildus uzlabotai veiktspējai SQL Server 2017 piedāvā arī daudzas jaunas datubāzes dzinēja funkcijas sarežģītām analīzēm un uzlabotām darba plūsmām. Adaptīvajā vaicājumu apstrādē ir uzlabojumi adaptīvajiem savienojumiem, atgriezeniskā saite atmiņas piešķiršanā sērijveida režīmā un tabulas vērtības funkciju izpildes pārklāšanās ar vairākiem izteikumiem, kas arī ietaupa CPU resursus. Turklāt jaunie dinamiskie pārvaldības saraksti kopā ar automātisko datubāzes optimizāciju palielina veiktspēju; tiek parādītas vaicājumu veiktspējas problēmas, izveidoti ieteicamie risinājumi un automātiski novērstas atklātās problēmas. Pozitīvajam sarakstam ir iespējams pievienot arī CLR kopas.

SQL Server Analysis Services (SSAS)

SQL Server 2017 ietver arī daudzus svarīgus esošo SQL Server Analysis Services - SSAS - funkciju atjauninājumus. Ir veikti daži uzlabojumi tabulārajos modeļos, piemēram, tabulārajā režīmā ir jauna noklusējuma uzstādīšanas opcija. Izmantojot iespēju Get Data in Power BI, esošie datu avoti tiek atbalstīti pieprasījumiem Power Query M formulu valodā.

SQL Server integrācijas pakalpojumi (SSIS)

Arī SSIS funkcijai Scale Out ir daži uzlabojumi, kā arī jaunas funkcijas SQL Server 2017, un tā vienkāršo SSIS izpildi uz vairākiem datoriem. Scale Out master atbalsta augstu pieejamību, un ir optimizēta Scale Out darba ņēmēju izpildes žurnālu apstrāde pēc kļūmes. SSIS katalogā tagad ir arī vēl viena globāla īpašība, lai norādītu noklusējuma režīmu SSIS pakotņu izvietošanai, un tagad tas atbalsta arī SQL Server Linux operētājsistēmā.

Linux lietošana ar SQL Server 2017 Standard

Lai piekļūtu SQL Server, lietotāji tagad var izmantot atvērto operētājsistēmu Linux. Atvērtās datubāzes savienojamības saskarne tiek izmantota, lai izveidotu savienojumu ar SQL Server 2017 gan Linux, gan C++ lietojumprogrammām. Līdzīgi, izmantojot Java datubāzes savienojamības draiveri, vairs nav problēmu ar Java lietojumprogrammām.

SQL Servera mašīnmācīšanās pakalpojumi

SQL Server 2017 versijā iepriekšējie SQL Server R pakalpojumi ir pārdēvēti par SQL Server mašīnmācīšanās pakalpojumiem. Jaunais nosaukums norāda uz jauninājumu, jo papildus iepriekš izmantotajai R programmēšanas valodai tiek atbalstīta arī Python. Tas nozīmē, ka izpildei var izmantot R vai Python skriptus; ir iespējams arī instalēt Microsoft mašīnmācīšanās serveri, lai nodrošinātu R un Python modeļus. SQL Server izstrādātājiem ar 2017. gada versiju ir pieejamas ML un AI bibliotēkas Python; tās ir pieejamas atvērtā koda vidē.

SQL Server 2017 Edition Standard at Wiresoft

SQL Server 2017 versija ir pieejama dažādās redakcijās, kas pielāgotas uzņēmumu, iestāžu un izstrādātāju attiecīgajām prasībām. Galvenā atšķirība starp SQL Server 2017 standarta un korporatīvo versiju ir veiktspējā, kā arī funkciju klāstā. Enterprise Edition nodrošina maksimālo skaitļošanas jaudu katram atsevišķam gadījumam, savukārt Standard Edition tā ir ierobežota līdz mazāk nekā 4 ligzdām vai 24 kodoliem, vai arī atkarībā no lietojumprogrammas ir pieejams noteikts GB skaits.

SQL Server 2017 Standard Edition ir pareizā izvēle pamata pārvaldības un biznesa izlūkošanas (BI) funkcijām, kā arī darba slodzēm, kurām nepieciešami minimāli IT resursi, kas ir raksturīgi maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Aparatūras prasības SQL Server 2017 Standard

Procesors/jauda: vismaz 2 GHz un 2 kodoli

Vieta cietajā diskā: vismaz 6 GB

Atmiņa: vismaz 4 GB RAM

Operētājsistēma:

Windows: Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 vai Windows 8 līdz Windows 10

Linux: Red Hat Enterprise Linux 7.3, SUSE Linux Enterprise Server 12 SP2 vai Ubuntu 16.04, Docker Engine 1.8+ konteineru izvietošanai, 3,25 GB RAM, XFS vai EXT4

Arī: .NET 4.6 datubāzes dzinēja izvēlei un galveno datu pakalpojumiem un replikācijai

Ekrāns: Vismaz 800 x 600 (Super VGA) izšķirtspēja

Papildu prasības ir atkarīgas no attiecīgās sistēmas konfigurācijas un instalētajām lietojumprogrammām.

Microsoft SQL Server 2017 licencēšanas modelis

Līdz ar SQL Server 2016 versiju Microsoft ieviesa būtiskas izmaiņas licencēšanas metrikā, lai aprēķinātu uzņēmumam nepieciešamo licenču skaitu. Pamatojoties uz precīzu licences prasības noteikšanu Standard un jo īpaši Enterprise versijām, tagad tiek noteikts kodolu skaits. Šis jauninājums ir īpaši paredzēts lielāku un lielu uzņēmumu serveriem, kuru procesori ir daudz jaudīgāki nekā iepriekš.

Maziem vai mazākiem uzņēmumiem ar attiecīgi mazāku servera veiktspēju Microsoft joprojām piedāvā iespēju papildus pamatlicencēm iegādāties SQL Server 2017 Standard Edition servera licences un piekļuves licences (CAL). Organizācijai vai uzņēmumam tas var būt izdevīgāks risinājums.

SQL Server 2017 Standard ar CAL licencēšana

Atsevišķa servera un lietotāju vai gala ierīču licencēšana nošķir programmatūras izmantošanu (licenci) no tās ieviešanas uzņēmumā.

Katra serverim piešķirtā programmatūras licence dod tiesības fiziskā vai virtuālā operētājsistēmas vidē izmantot jebkuru skaitu servera programmatūras eksemplāru.

Turklāt, lai izmantotu Microsoft SQL Server Standard 2017 pakalpojumus, darbiniekiem ir nepieciešams noteikts skaits licenču licenču licenču, kas tikai šiem autorizētajiem lietotājiem vai galiekārtām nodrošina piekļuvi SQL serverim. Tas liedz piekļuvi serverim trešajām personām, kurām nav nevienas no abām piekļuves licencēm; tas nozīmē labāku uzņēmuma datu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi.

Atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīces licencēm SQL Server Standard 2017 programmatūrai

SQL Server Standard 2017 versijai ir divi klienta piekļuves licencēšanas varianti: lietotāja CAL un ierīces CAL, t. i., licence, kas saistīta ar lietotāju vai ierīci, un abas ir pieejamas Wiresoft. Abi CAL varianti aptver galvenos SQL Server Standard izmantošanas veidus. Turpmāk ir sniegts pārskats par abu licencēšanas iespēju atšķirībām.

SQL Servera lietotāja licences licenču atļauja

SQL Server Microsoft lietotāja licences licencē SQL Server ir piešķirta piekļuve konkrētam lietotājam pašreizējai SQL Server versijai. Tā kā lietotāja CAL nav piesaistīta konkrētai ierīcei, to var izmantot no personālā datora VAI klēpjdatora vai citas galiekārtas neatkarīgi no tā, vai ierīces lietotājs atrodas darba vietā uzņēmumā, ceļā vai mājas birojā. Lietotāju licencēšana padara SQL Server lietošanu praktisku, jo īpaši uzņēmumu struktūrās ar elastīgām darba vietām vai dažādām atrašanās vietām.

SQL Servera ierīces CAL

Microsoft SQL Server ierīces CAL ir ar ierīci saistīta licence; tas nozīmē, ka piekļuve ir atļauta tikai vienai galiekārtai, kurai ir atbilstošas tehniskās prasības: VAI nu personālais dators uzņēmumā, VAI klēpjdators vai cita galiekārta, piemēram, planšetdators. Tādējādi katrs darbinieks, kuram ir piekļuve licencētajai gala ierīcei, saņem arī piekļuves tiesības katram SQL Server Standard savā organizācijā.

Tāpēc ierīce CAL ir piemērota personālajiem datoriem u. c., kurus pēc kārtas izmanto daudzi dažādi darbinieki.

Tāpēc tas, kurš CAL veids ir vispiemērotākais jūsu uzņēmumam, katrā gadījumā ir atšķirīgs. Papildus darbinieku skaitam un dominējošajam izmantošanas veidam jūsu uzņēmumā nozīme izvēlē ir arī šādiem faktoriem:

Ja viens vai vairāki darbinieki regulāri piekļūst Windows SQL Server 2017 galvenokārt no vienas darbstacijas, vispiemērotākā ir ierīces CAL. Savukārt, ja konkrēts darbinieks elastīgi (stacionāri vai mobilai) piekļūst SQL serverim no dažādām galiekārtām vai darbstacijām, tad lietotāja CAL ir piemērotāka. Noteiktos apstākļos ir ieteicama arī ierīces un lietotāja CAL kombinācija.

Iegādājieties SQL Server 2017 CAL par saprātīgu cenu no Wiresoft

Wiresoft piedāvā ierīču un lietotāju licences Microsoft SQL Server 2017 versijai par īpaši zemām cenām. Šādā veidā varat viegli nodrošināt individuālās vajadzības pēc servera licencēm vai pat tās paplašināt. Uz visām piedāvātajām SQL CAL licencēm - neatkarīgi no tā, vai tās ir ierīces vai lietotāja licences - attiecas šādi noteikumi: Wiresoft pieejamās licences vienmēr ir oriģināli Microsoft produkti no Eiropas reģiona, kuru autentiskumu esam pārbaudījuši. Iegādājoties legālas, neizmantotas programmatūras licences, ko esam iegādājušies no citiem uzņēmumiem, jūs gūstat labumu no cenas priekšrocības. Daudzi mūsu klienti to ir apstiprinājuši.

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft SQL Server 2017 Standard licencēšanu, jebkurā laikā sazinieties ar mums. Mēs sniegsim jums ieteikumus par jūsu individuālo CAL kombināciju.