Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
pārliecības apliecinājums - fona informācija

Laipni lūdzam Wiresoft Software Assurance!

Maksimāli palieliniet savu programmatūras ieguldījumu vērtību un esiet tehnoloģiski aktuāls, izmantojot mūsu visaptverošo programmatūras nodrošinājumu. Kā vadošais iepriekš nomas programmatūras piegādātājs mēs piedāvājam jums drošību un elastību, kas nepieciešama, lai maksimāli izmantotu jūsu IT infrastruktūru. Kas ir Software Assurance? Software Assurance ir programma, kas jums kā Wiresoft klientam piedāvā daudzas priekšrocības un pakalpojumus. Tā ļauj jums pilnībā izmantot jūsu lietotās programmatūras potenciālu un ietaupīt naudu.

 

Wiresoft Software Assurance priekšrocības

 

Bezmaksas atjauninājumi

Izmantojot mūsu Software Assurance, jūs saņemat bezmaksas jauninājumus līdz jaunākajām lietotās programmatūras versijām. Esiet tehnoloģiski aktuāls un izmantojiet jaunākās funkcijas un uzlabojumus.

Juridiskā noteiktība un atbilstība

Ar mūsu programmatūras nodrošinājumu mēs piedāvājam jums juridisko noteiktību un nodrošinām, ka lietotā programmatūra tiek lietota saskaņā ar spēkā esošajiem licences nosacījumiem. Mēs atbalstām jūs atbilstības prasību izpildē un nodrošinām, ka varat lietot programmatūru likumīgi un bez riska. Paļaujieties uz mūsu kompetenci un samaziniet iespējamos juridiskos un finansiālos riskus, kas saistīti ar lietotās programmatūras izmantošanu.

Tehniskais atbalsts

Kā Software Assurance klients jūs saņemat pasaules klases tehnisko atbalstu no mūsu pieredzējušās komandas. Mēs esam šeit, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, atrisinātu problēmas un palīdzētu jums novērst problēmas. Mēs palīdzēsim jums maksimāli izmantot jūsu lietoto programmatūru.

Licences izmantošanas elastība

Wiresoft Software Assurance sniedz jums elastību jūsu lietoto programmatūras licenču izmantošanā. Jūs varat brīvi tās izmantot dažādās ierīcēs vai nodot citiem lietotājiem pēc vajadzības. Tas nodrošina pilnīgu kontroli pār izmantotajām licencēm un ļauj efektīvāk izmantot resursus.

Kāpēc Wiresoft Software Assurance

 

Wiresoft specializējas augstas kvalitātes lietotās programmatūras pārdošanā.

Mūsu ilggadējā pieredze un izcilais klientu serviss padara mūs par ideālu partneri jūsu programmatūras nodrošināšanas vajadzībām.

Palieliniet savu produktivitāti, uzlabojiet IT infrastruktūru un esiet tehnoloģiski mūsdienīgi ar Wiresoft Software Assurance.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumiem un to, kā mēs varam palīdzēt jums maksimāli izmantot jūsu lietoto programmatūru.

Pārņemiet pilnu kontroli pār savu lietoto programmatūru ar Wiresoft Software Assurance un sāciet darbu jau šodien!

  • Wiresoft specializējas augstas kvalitātes lietotas programmatūras pārdošanā.
  • Mūsu ilggadējā pieredze un izcilais klientu serviss padara mūs par ideālu partneri jūsu Software Assurance vajadzībām.
  • Palieliniet savu produktivitāti, uzlabojiet IT infrastruktūru un esiet tehnoloģiski aktuāli ar Wiresoft Software Assurance.
  • Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumiem un to, kā mēs varam palīdzēt jums maksimāli izmantot jūsu lietoto programmatūru.
  • Pārņemiet pilnu kontroli pār savu lietoto programmatūru ar Wiresoft Software Assurance un sāciet darbu jau šodien!
Kategorijas