Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maksimāla izstrādātāju produktivitāte ar Visual Studio 2022 Enterprise - kā iegādes versija Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu projektēšanai un izvietošanai dažādās jomās....
€1 161,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - daudzpusīga izstrādātāja programmatūra kā iegādes versija Microsoft Visual Studio 2022 Professional ir jaunākā izmēģinātās un pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta...
€176,90 *

Pirkt Visual Studio 2022: Jaunā programmatūras izstrādes ēra

Iepazīstinām ar Visual Studio 2022

Pastāvīgi mainīgajā digitālajā vidē Microsoft atkal ir noteikusi etalonu, ieviešot Visual Studio 2022. Šis monumentālais viena no pasaulē vadošajiem izstrādes rīkiem atjauninājums noteikti spēlēs nozīmīgu lomu nākamajā tehnoloģisko inovāciju vilnī. Padziļināti iepazīsimies ar šīs iespaidīgās programmatūras izstrādes vides funkcijām un priekšrocībām.

Visual Studio 2022 galvenās funkcijas

64 bitu atbalsts

Pāreja uz 64 bitu versiju nozīmē ne tikai to, ka izstrādātāji var strādāt ar lielākiem projektiem, bet arī to, ka viņi var strādāt ātrāk un efektīvāk, jo Visual Studio 2022 tagad spēj izmantot vairāk resursu reālajā laikā. Tas paver durvis uz iepriekš neaptveramu lietojumprogrammu izstrādes jomu.

Uzlaboti sadarbības rīki

Globalizācijas un attālinātā darba laikmetā Microsoft ir apzinājies nepieciešamību un visaptveroši pārstrādājis Visual Studio 2022 sadarbības funkcijas. Ar rīkiem, kas ļauj kodēt reāllaikā un nodrošināt atgriezenisko saiti, komandas darbs kļūst vienmērīgāks un produktīvāks.

Integrēta mākslīgā intelekta palīdzība

Visual Studio 2022 ievieš mūsdienīgu mākslīgā intelekta palīdzību, lai palīdzētu izstrādātājiem kodēt efektīvāk, samazināt kļūdu skaitu un kopumā radīt labākus programmatūras produktus. Šie mākslīgā intelekta vadītie ieteikumi maina spēles noteikumus, ļaujot izstrādātājiem koncentrēties uz sarežģītu loģiku, kamēr IDE rūpējas par rutīnas kodu.

Valodas, ietvarstruktūras un platformas Visual Studio 2022

Jaunu valodu atbalsts

Visual Studio 2022 paplašina savu redzesloku, nodrošinot atbalstu plašam programmēšanas valodu klāstam. Tas ne tikai nodrošina izstrādātājiem elastību, lai izvēlētos saviem projektiem piemērotākās valodas, bet arī veicina mācīšanos un eksperimentēšanu ar jaunām tehnoloģijām.

.NET 6 un tālāk

Visual Studio 2022 sinhronizācija ar .NET 6 nav nejaušība. Tās tika izstrādātas kopā, lai nodrošinātu izstrādātājiem labāko no abām pasaulēm. Jaunas funkcijas, uzlabota drošība un lielāka veiktspēja ir tikai daži no šīs sinerģijas sniegtajiem ieguvumiem.

Daudzplatformu izstrāde

Vēl nekad agrāk nav bijis tik viegli izstrādāt lietojumprogrammas, kas darbojas vairākās platformās un ierīcēs. Neatkarīgi no tā, vai izstrādājat Android, iOS vai Windows, Visual Studio 2022 padara šo procesu nevainojamu un vienkāršu.

Lietotāja pieredze pirmajā vietā

Modernizēts lietotāja saskarnes dizains

Ar svaigu un modernu interfeisu, kas īpaši izstrādāts, lai maksimāli palielinātu produktivitāti, Visual Studio 2022 nodrošina lietotāja pieredzi, kas ir gan intuitīva, gan jaudīga. Uzlabotais lietotāja interfeiss nozīmē arī mazāk traucēkļu, kas uzlabo koda kvalitāti.

Pielāgojamas darba plūsmas

Visual Studio 2022 saprot, ka nav divu vienādu izstrādātāju. Ar paplašinātu spraudņu un pielāgojumu sistēmu izstrādātāji var konfigurēt savu IDE atbilstoši savām vajadzībām.

Galīgais pārskats

Pēc padziļinātas Visual Studio 2022 analīzes ir skaidrs, ka tā ir kas vairāk nekā tikai atjauninājums; tā ir pilnīga pārveide, kuras mērķis ir revolucionāri mainīt programmatūras izstrādi. Pateicoties jaudas, elastības un inteliģences kombinācijai, tā ir gatava risināt mūsdienu programmatūras izstrādes izaicinājumus. Tas apliecina Microsoft apņemšanos tehnoloģiju pasaulē ieviest inovācijas un kvalitāti. Jebkuram izstrādātājam, iesācējam vai veterānam, šis jaudīgais rīks būs vērtīgs sabiedrotais. Tas nav tikai vēl viens produkts tirgū; tas ir apliecinājums tehnoloģiju nākotnei.