Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maksimāla izstrādātāju produktivitāte ar Visual Studio 2022 Enterprise - kā iegādes versija Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu projektēšanai un izvietošanai dažādās jomās....
€2 353,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - daudzpusīga izstrādātāja programmatūra kā iegādes versija Microsoft Visual Studio 2022 Professional ir jaunākā izmēģinātās un pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta...
€358,90 *

Microsoft Visual Studio 2022 - Jaunās funkcijas un priekšrocības

Microsoft Visual Studio 2022 ir jaudīga un populāra integrētā izstrādes vide (IDE) izstrādātājiem visā pasaulē. Šajā rakstā aplūkosim Visual Studio 2022 jaunākās funkcijas un priekšrocības un to, kāpēc tā ir izcila izvēle izstrādātājiem.

Jaunas Microsoft Visual Studio 2022 funkcijas

1. 64 bitu atbalsts:

Viens no ievērojamākajiem uzlabojumiem Visual Studio 2022 ir 64 bitu atbalsta ieviešana. Tas nozīmē, ka izstrādātāji tagad var izmantot vairāk atmiņas, uzlabojot lietojumprogrammu veiktspēju un stabilitāti.

2. .NET 6 integrācija:

Visual Studio 2022 piedāvā nevainojamu integrāciju ar .NET 6, jaunāko Microsoft populārās ietvarstruktūras versiju. Tas ļauj izstrādātājiem izmantot jaunākās tehnoloģijas un uzlabojumus.

3. Uzlabota produktivitāte

IDE ietver daudzus produktivitātes uzlabojumus, tostarp ātrāku ielādēšanas laiku, optimizētu koda izveidi un atkļūdošanas funkcijas. Izstrādātāji var strādāt efektīvāk un ātrāk virzīt projektus uz priekšu.

Microsoft Visual Studio 2022 priekšrocības

1. Starpplatformu izstrāde

Visual Studio 2022 atbalsta lietojumprogrammu izstrādi dažādām platformām, tostarp Windows, Android, iOS un tīmekļa platformām. Tas ļauj izstrādātājiem radīt daudzpusīgas lietojumprogrammas, kas darbojas dažādās ierīcēs.

2. Spēcīga ekosistēma

Visual Studio kopiena ir milzīga un nodrošina piekļuvi daudziem paplašinājumiem, rīkiem un resursiem. Izstrādātāji var izmantot šo plašo ekosistēmu, lai optimizētu savus izstrādes projektus.

3. Atjaunināti izstrādātāju rīki

Visual Studio 2022 nodrošina piekļuvi plašam izstrādes rīku klāstam, tostarp Visual Studio Code Editor, Azure DevOps komandas sadarbībai un Azure integrācijai mākoņattīstībai.

Iegādājieties Visual Studio 2022 Windows operētājsistēmai Wiresoft

Kopumā Microsoft Visual Studio 2022 piedāvā uzlabotu izstrādes pieredzi ar daudzām jaunām funkcijām un priekšrocībām izstrādātājiem. Pateicoties 64 bitu atbalstam, .NET 6 integrācijai un lielākiem produktivitātes uzlabojumiem, tā ir lieliska izvēle lietojumprogrammu izstrādei dažādās platformās. Izstrādātāji var izmantot spēcīgu ekosistēmu un jaunākos izstrādātāju rīkus, lai veiksmīgi realizētu savus projektus.

Kategorijas