Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Nopirkt SharePoint Server 2016 lēti Pastāvīga vajadzība pēc jauniem tehnoloģiskiem sasniegumiem un ekonomiskā izaugsme nozīmē, ka uzņēmumi katru dienu pieprasa jaunus programmatūras risinājumus. Tas nodrošina, ka tie neatpaliek no...
€1 796,90 *

SharePoint Server 2016: Sadarbības platforma uzņēmumiem

SharePoint Server 2016 ir visaptveroša Microsoft sadarbības platforma, kas palīdz uzņēmumiem racionalizēt dokumentu pārvaldību, sadarbību un saziņu. Šajā rakstā mēs iedziļināmies SharePoint Server 2016 pasaulē, izceļot tās galvenās funkcijas un priekšrocības, kā arī to, kāpēc tas ir būtisks risinājums uzņēmumiem.

Ievads

SharePoint Server 2016 ir populārās SharePoint platformas evolūcija, un tā piedāvā plašu funkciju klāstu, kas organizācijām atvieglo sadarbību un dokumentu pārvaldību. Šeit ir izklāstītas dažas no galvenajām SharePoint Server 2016 funkcijām:

1.Dokumentu pārvaldība: SharePoint Server 2016 ļauj uzņēmumiem centralizēti uzglabāt, organizēt un kopīgot dokumentus. Versiju veidošanas funkcija ļauj izsekot un atjaunot vecākas dokumentu versijas.

2.Sadarbība: platforma veicina sadarbību komandās un projektos. Ar tādām funkcijām kā komandu vietnes, diskusiju forumi un reāllaika sadarbība dokumentos darbinieki var strādāt efektīvāk.

3. Meklēšanas iespējas: Serveris nodrošina jaudīgas meklēšanas iespējas, kas ļauj lietotājiem ātri un viegli piekļūt attiecīgajai informācijai. Meklēšana var aptvert dokumentus, tīmekļa vietnes, lietotājus un daudz ko citu.

4.Biznesa izlūkošana: Platforma piedāvā tādas biznesa izlūkošanas (BI) funkcijas kā Excel Services, Power Pivot un Power View, kas ļauj uzņēmumiem analizēt datus un veidot nozīmīgus pārskatus.

5.Mobilitāte: SharePoint Server 2016 ir optimizēta lietošanai mobilajās ierīcēs, ļaujot lietotājiem piekļūt dokumentiem un informācijai, atrodoties ceļā.

6.Drošība un atbilstība: Platforma piedāvā visaptverošas drošības funkcijas un atbilstības rīkus, lai nodrošinātu datu integritāti un atbilstību juridiskajām prasībām.

Kāpēc izmantot SharePoint Server 2016?

Ir daudzi iemesli, kāpēc organizācijām vajadzētu integrēt šo serveri savās darba plūsmās:

1.Efektīva dokumentu pārvaldība: SharePoint Server 2016 nodrošina centralizētu dokumentu pārvaldības platformu, kas atvieglo dokumentu meklēšanu, veicina sadarbību un samazina glabāšanas izmaksas.

2.Labāka sadarbība: Platforma veicina sadarbību starp darbiniekiem, komandām un nodaļām, tādējādi uzlabojot saziņu un nodrošinot vienmērīgāku informācijas apmaiņu.

3.Uzlabotas meklēšanas iespējas: Pateicoties jaudīgām meklēšanas iespējām, lietotāji var ātri un viegli piekļūt vajadzīgajai informācijai, palielinot efektivitāti un samazinot neapmierinātību.

4.Biznesa izlūkošana: SharePoint Server 2016 nodrošina biznesa izlūkošanas iespējas, kas ļauj uzņēmumiem analizēt datus un pieņemt pamatotus biznesa lēmumus.

5.Mobilitāte: Iespēja piekļūt SharePoint Server 2016 no jebkuras vietas ļauj darbiniekiem strādāt elastīgi un paaugstināt produktivitāti.

6.Drošība un atbilstība: Uzņēmumi var paļauties uz SharePoint Server 2016 visaptverošajiem drošības un atbilstības rīkiem, lai aizsargātu savus datus un izpildītu normatīvo aktu prasības.

SharePoint Server 2016 un mākonis

Līdz ar SharePoint Online ieviešanu programmā Microsoft 365 daudzas organizācijas ir sākušas pārcelt SharePoint izvietošanu uz mākoni. Serveris piedāvā arī funkcijas integrācijai ar mākoni, lai nodrošinātu hibrīdās vides. Tas ļauj organizācijām izmantot mākoņa priekšrocības, vienlaikus izmantojot vietējos SharePoint serverus.

Secinājumi

SharePoint Server 2016 ir jaudīga sadarbības platforma, kas palīdz uzņēmumiem uzlabot dokumentu pārvaldību, sadarbību un saziņu. Pateicoties tās visaptverošajām funkcijām un integrācijai ar mākoni, SharePoint Server 2016 ir ļoti daudzpusīgs risinājums, ko var pielāgot dažāda lieluma uzņēmumu vajadzībām. Uzņēmumiem, kas meklē efektīvu un elastīgu risinājumu, lai racionalizētu savu darba plūsmu un veicinātu sadarbību, vajadzētu apsvērt SharePoint Server 2016. Tas ir ieguldījums jūsu uzņēmuma efektivitātē un produktivitātē, un tas ļaus jums uzplaukt aizvien digitālākajā uzņēmējdarbības pasaulē. SharePoint Server 2016 ir platforma uzņēmumiem