Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Nopirkt SharePoint Server 2016 lēti Pastāvīga vajadzība pēc jauniem tehnoloģiskiem sasniegumiem un ekonomiskā izaugsme nozīmē, ka uzņēmumi katru dienu pieprasa jaunus programmatūras risinājumus. Tas nodrošina, ka tie neatpaliek no...
€3 640,90 *

Microsoft SharePoint Server 2016: sadarbības un produktivitātes platforma

Ievads SharePoint Server 2016

Microsoft SharePoint Server 2016 ir jaudīga platforma, kas īpaši izstrādāta, lai apmierinātu organizāciju sadarbības, failu pārvaldības un informācijas koplietošanas vajadzības. Izmantojot SharePoint Server 2016, organizācijas var palielināt produktivitāti, nodrošinot darbiniekus ar rīkiem efektīvai sadarbībai un ērtai piekļuvei nepieciešamajai informācijai.

Kas jauns SharePoint Server 2016?

Ar SharePoint Server 2016 Microsoft ieviesa uzlabojumus, lai nodrošinātu lietotājiem viengabalaināku un integrētāku pieredzi. Tas ietver uzlabotas hibrīda funkcijas, kas novērš plaisu starp lokālajiem serveriem un Microsoft Office 365 mākoni.

SharePoint Server 2016 galvenās funkcijas

Uzlabota sadarbība

SharePoint Server 2016 veicina sadarbību komandā ar koplietojamām darba telpām, kurās lietotāji var vienlaicīgi strādāt ar dokumentiem un dalīties ar informāciju reāllaikā.

Hibrīdās konfigurācijas iespējas

Viena no svarīgākajām SharePoint 2016 jaunajām funkcijām ir iespēja savienot lokālās instalācijas ar tiešsaistes pakalpojumiem, ļaujot lietotājiem izmantot abu pasauļu priekšrocības.

Lietotāju pieredze un administrēšana

Jauna lietotāja saskarne

Lietotāja saskarne ir vienkāršota un saskaņota ar Office 365 tiešsaistes versijām, nodrošinot konsekventu lietošanas pieredzi dažādās platformās.

Uzlabotas meklēšanas funkcijas

Meklēšana ir gudrāka un sniedz atbilstošākus rezultātus, tādējādi lietotājiem ir vieglāk atrast informāciju, kas nepieciešama efektīvai darba veikšanai.

Drošība un uzticamība

Droša drošība

SharePoint Server 2016 nosaka jaunus drošības standartus, izmantojot tādas funkcijas kā MinRole arhitektūra, kas ļauj piešķirt īpašas servera lomas, un Zero Downtime Patching, kas palielina pakalpojumu pieejamību.

Atbilstības rīki

Organizācijām, kas paļaujas uz atbilstību un datu drošību, SharePoint 2016 piedāvā uzlabotas uzraudzības un pārskatu sniegšanas iespējas.

Secinājums: Kāpēc izvēlēties SharePoint Server 2016?

Organizācijas, kas meklē stabilu un drošu vietēju sadarbības risinājumu, atradīs Microsoft SharePoint Server 2016 platformu, kas atbalsta mūsdienīgus darba veidus un kuru var viegli integrēt esošajās IT infrastruktūrās. Pateicoties uzlabotai lietojamībai, hibrīda iespējām un visaptverošām drošības funkcijām, SharePoint 2016 palīdz organizācijām strādāt efektīvāk un sadarboties.

Kategorijas