Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maksimāla izstrādātāju produktivitāte ar Visual Studio 2022 Enterprise - kā iegādes versija Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu projektēšanai un izvietošanai dažādās jomās....
€2 353,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - daudzpusīga izstrādātāja programmatūra kā iegādes versija Microsoft Visual Studio 2022 Professional ir jaunākā izmēģinātās un pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta...
€358,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - daudzpusīga izstrādātāja programmatūra kā iegādes versija Microsoft Visual Studio 2019 Professional ir jaunākā pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta prasīgiem...
€156,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Palieliniet izstrādātāju produktivitāti ar Visual Studio 2019 Enterprise, kas ir pieejama iegādei Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu projektēšanai un izvietošanai dažādās...
€1 725,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - izdevums prasīgiem izstrādātājiem kā iegādes versija Ar Visual Studio 2017 Enterprise Edition lietotājiem ir pieejams plašs jaudīgu funkciju klāsts, lai izstrādātu lietojumprogrammas jebkurai jomai...
€1 411,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - viss, kas nepieciešams profesionālu programmu izveidei, ir pieejams jau iegādātajā versijā Ar Visual Studio 2017 Professional Edition lietotājiem ir pieejams viss, kas nepieciešams, lai radītu lietotnes...
€118,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integrēta izstrādes vide ar dažādām augsta līmeņa valodām) Visual Studio Enterprise 2015 - vienmērīgai darbībai Izmantojot izstrādes vidi, varat ne tikai izveidot programmas un lietotnes, bet arī...
€131,90 *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integrēta izstrādes vide ar dažādām augsta līmeņa valodām) Visual Studio Professional 2015 - vienmērīgai darbībai Izmantojot izstrādes vidi, varat ne...
€94,90 *

Microsoft Visual Studio operētājsistēmai Windows - Windows lietojumprogrammu izstrādes platforma

Microsoft Visual Studio for Windows ir jaudīga integrētā izstrādes vide (IDE), kas īpaši izstrādāta Windows lietojumprogrammu izveidei. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc Microsoft Visual Studio for Windows ir būtisks rīks izstrādātājiem, kuri vēlas radīt augstas kvalitātes Windows programmatūru.

Microsoft Visual Studio for Windows galvenās funkcijas

  1. Windows lietojumprogrammu izstrāde: Visual Studio for Windows nodrošina visaptverošu rīku un veidņu kopumu Windows lietojumprogrammu izstrādei neatkarīgi no tā, vai tās ir Universal Windows Platform (UWP), WPF vai WinForms lietojumprogrammas.
  2. XAML dizainers: Integrētais XAML dizainers atvieglo Windows lietojumprogrammu lietotāja saskarņu izstrādi, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkcijas un tiešraides priekšskatījumus.
  3. Atļaušana un diagnostika: Visual Studio nodrošina jaudīgus atkļūdošanas un diagnostikas rīkus, lai ātri identificētu un novērstu kļūdas Windows lietojumprogrammās.
  4. Azure integrācija: Izstrādātāji var netraucēti piekļūt Azure pakalpojumiem, lai savās Windows lietojumprogrammās integrētu uz mākoņiem balstītas funkcijas.

Microsoft Visual Studio priekšrocības operētājsistēmai Windows

  • Optimāla Windows integrācija: Visual Studio piedāvā dziļu integrāciju ar Windows operētājsistēmām un pakalpojumiem, lai optimizētu izstrādi Windows platformai.
  • Visaptverošs atbalsts Windows versijām: Visual Studio ļauj izstrādāt lietojumprogrammas, kuras var darboties dažādās Windows versijās, piemēram, Windows 10, Windows 11 un Windows Server.
  • Izcila veiktspēja: Visual Studio for Windows ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu ātru un efektīvu izstrādes vidi Windows lietojumprogrammām.

Jaunākie atjauninājumi un funkcijas

Microsoft Visual Studio for Windows tiek nepārtraukti atjaunināta, lai atspoguļotu jaunākās norises Windows ekosistēmā. Jaunākie atjauninājumi ietver:

  • .NET 6 atbalsts: Visual Studio atbalsta .NET 6, jaunāko .NET ietvara versiju, lai atvieglotu mūsdienīgu Windows lietojumprogrammu izstrādi.
  • Integrēta Azure DevOps: Izstrādātāji var bez problēmām integrēt Azure DevOps ar Visual Studio, lai pārvaldītu visu izstrādes dzīves ciklu.
  • Uzlaboti izstrādes un atkļūdošanas rīki: Jaunākie atjauninājumi nodrošina uzlabotus rīkus, lai paātrinātu izstrādi un atkļūdošanu.

Iegādājieties Visual Studio 2022 operētājsistēmai Windows vietnē Wiresoft

Microsoft Visual Studio operētājsistēmai Windows ir ideāls rīks izstrādātājiem, kas vēlas radīt augstas kvalitātes Windows lietojumprogrammas. Iegādājieties Microsoft Visual Studio Windows jau šodien un paātriniet savu Windows programmatūras projektu izstrādi.

Kategorijas
INTERNATIONAL
internaltional-open-button
INTERNATIONAL
international-close-button