Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Pirkt Microsoft SharePoint Server 2016 Standard ar Device CAL - pielāgots risinājums Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL iznākšana piedāvā uzņēmumiem vairākus jauninājumus papildus pazīstamai videi ar intuitīvu darbību....
€19,90 *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Iegādājoties Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL, varat (citam) darbiniekam viegli piekļūt uzņēmuma dokumentiem un sadarboties projektos no jebkuras vietas. Neatkarīgi no tā,...
€23,90 *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Iegādājoties Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL, konkrētajai ierīcei tiek piešķirta piekļuve Sharepoint platformai. Tādējādi uzņēmuma datoru vai pat piezīmjdatoru var...
€23,90 *

SharePoint Server CAL: licencēšana uzņēmumu sadarbības centrā

Iepazīstieties ar SharePoint Server CAL

Digitālajā laikmetā, kad sadarbība ir daudzu uzņēmējdarbības procesu pamatā, Microsoft SharePoint ir centrālā platforma, kas uzņēmumiem piedāvā plašas iespējas. Tomēr, lai uzņēmumi varētu gūt labumu no šī jaudīgā rīka, tiem ir jāiepazīstas ar SharePoint Server CAL (Client Access License) pasauli. Šis licencēšanas modelis, kas bieži vien tiek pārprasts vai ignorēts, ir atslēga uz efektīvu un lietderīgu SharePoint izmantošanu organizācijā.

SharePoint Server CAL DNS

CAL - vairāk nekā tikai atslēga

Lai gan no pirmā acu uzmetiena var šķist, ka Client Access License (CAL) ir tikai "atļauja" piekļūt SharePoint servera pakalpojumiem, patiesībā tā ir daudz vairāk. Tā ir organizācijas spēja izmantot jaudīgās SharePoint iespējas un paplašināt šīs iespējas sava darbaspēka ietvaros.

SharePoint Server CAL daudzveidība

SharePoint piedāvā divus galvenos CAL veidus: Standard un Enterprise. Standard tips nodrošina piekļuvi pamatfunkcijām, savukārt Enterprise versija ir paredzēta tām organizācijām, kas vēlas izmantot pilnu SharePoint funkciju kopumu, tostarp paplašinātās integrācijas iespējas, analītiskos datus un citas iespējas.

Kāpēc SharePoint Server CAL ir būtiska

Pielāgota izmaksu struktūra

Iedomājieties, ka varat maksāt tieši par to, ko izmantojat, nevis par to, ko jūs varētu izmantot. SharePoint Server CAL modelis ļauj jums to darīt. Uzņēmumi var iegādāties licences, pamatojoties uz faktisko izmantošanu, kas var radīt ievērojamus izmaksu ietaupījumus.

Elastība pastāvīgi mainīgajā uzņēmējdarbības vidē

Uzņēmumi pastāvīgi mainās. Dažkārt tie aug, dažkārt samazinās, bet dažkārt vienkārši maina virzienu. Iegādājoties SharePoint Server CAL, uzņēmumi var dinamiski pielāgot savu SharePoint lietojumu, lai tas atbilstu to pašreizējām vajadzībām.

Uzlabotas funkcijas uzlabotām vajadzībām ar SharePoint Server CAL

Enterprise CAL nav tikai paplašināta licence - tā ir vārti uz daudzām funkcijām, kas īpaši izstrādātas uzņēmumiem, kuri darbojas sarežģītās un datu ietilpīgās nozarēs. Sākot no uzlabotas datu analīzes līdz padziļinātām personalizācijas iespējām, Enterprise CAL nodrošina uzņēmumiem rīkus, kas nepieciešami, lai saglabātu konkurētspēju mūsdienu uzņēmējdarbības pasaulē.

SharePoint Server CAL licencēšanas nianses

Lietotājs pret ierīci - stratēģiska izvēle

SharePoint atzīst, ka ne visi uzņēmumi ir vienādi. Daži uzņēmumi vēlas, lai to darbinieki varētu piekļūt SharePoint no jebkuras vietas, bet citiem uzņēmumiem piekļuve var būt nepieciešama tikai no stacionārām darbstacijām. Tāpēc SharePoint piedāvā gan lietotāja, gan ierīces CAL, lai apmierinātu šīs dažādās vajadzības.

Atbilstība nav greznība, bet gan nepieciešamība

Mūsdienu uzņēmējdarbības pasaulē neatbilstība var novest pie ievērojamiem sodiem. Tāpēc ir svarīgi, lai uzņēmumi nodrošinātu, ka tiem ir pareizās SharePoint Server CAL licences. Par laimi, Microsoft piedāvā rīkus un resursus, lai palīdzētu uzņēmumiem ievērot licencēšanas līgumus.

Nobeiguma domas par SharePoint Server CAL

SharePoint ir kļuvis par neaizstājamu rīku uzņēmumiem visā pasaulē. Tomēr, lai pilnībā izmantotu SharePoint potenciālu, ir svarīgi pilnībā izprast SharePoint Server CAL licencēšanas modeli. Šīs licences nav tikai formāla prasība, bet gan logs, kas ļauj iepazīties ar SharePoint jaudīgajām funkcijām, kas ļauj uzņēmumiem attīstīties arvien vairāk saistītajā un sadarbības pasaulē. Izmantojot pareizo SharePoint Server CAL stratēģiju, jūsu uzņēmums var ne tikai attīstīties mūsdienu biznesa pasaulē