Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Iegādājoties Microsoft Sharepoint Server 2019 ierīces CAL, konkrētajai ierīcei tiek piešķirta piekļuve Sharepoint platformai. Tādējādi uzņēmuma datoru vai pat piezīmjdatoru var...
€49,90 *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Iegādājoties Microsoft SharePoint Server 2019 lietotāja CAL, varat (citam) darbiniekam viegli piekļūt uzņēmuma dokumentiem un sadarboties projektos no jebkuras vietas. Neatkarīgi no tā,...
€49,90 *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Pirkt Microsoft SharePoint Server 2016 Standard ar Device CAL - pielāgots risinājums Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL iznākšana piedāvā uzņēmumiem vairākus jauninājumus papildus pazīstamai videi ar intuitīvu darbību....
€41,90 *

SharePoint Server CAL: optimizējiet sadarbību un informācijas pārvaldību

SharePoint Server CAL piedāvā jaudīgu risinājumu sadarbībai un informācijas pārvaldībai uzņēmumos. Izmantojot šīs klienta piekļuves licences (CAL), varat bez problēmām piekļūt SharePoint Server funkcijām un palielināt savu komandu efektivitāti.

Kāpēc SharePoint Server CAL?

Sadarbības darba vide

SharePoint Server CAL nodrošina sadarbības darba vidi, kurā komandas var efektīvi strādāt kopā. Kopīgojiet dokumentus, kopīgi veidojiet saturu un optimizējiet saziņu savā uzņēmumā.

Dokumentu pārvaldība un organizācija

Efektīva dokumentu pārvaldība ir ļoti svarīga. Izmantojot SharePoint Server CAL, varat centralizēti uzglabāt, organizēt un kopīgot dokumentus. Tas atvieglo to atrašanu un palielina produktivitāti.

Drošība un piekļuves kontrole

Aizsargājiet sensitīvu informāciju, izmantojot SharePoint Server CAL drošības funkcijas. Definējiet piekļuves tiesības un kontrolējiet, kurš var piekļūt kādiem datiem. Nodrošiniet uzņēmuma informācijas konfidencialitāti un integritāti.

Kā iegūt SharePoint Server CAL?

Elastīga licencēšana

SharePoint Server CAL piedāvā elastīgas licencēšanas iespējas. Izvēlieties nepieciešamo licenču skaitu atbilstoši uzņēmuma prasībām. Palieliniet lietojumu pēc vajadzības, lai licences izmaksas atbilstu jūsu izaugsmei.

Viegla integrācija

Integrēt SharePoint Server CAL savā esošajā IT infrastruktūrā ir vienkārši. Viegli pārvaldiet licences un izmantojiet SharePoint plašās funkcijas, lai optimizētu sadarbību un informācijas pārvaldību.

Secinājumi

Optimizējiet sadarbību un informācijas pārvaldību savā uzņēmumā ar SharePoint Server CAL. Izmantojiet sadarbības funkcijas, efektīvu dokumentu pārvaldību un drošības kontroli, lai palielinātu produktivitāti. Izvēlieties elastīgas licencēšanas iespējas un integrējiet SharePoint Server CAL bez problēmām savā IT infrastruktūrā, lai izpildītu jaunākā Google palīdzības dienesta atjauninājuma prasības.

Kategorijas