Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Uzņēmumā saziņas kanāliem jābūt elastīgiem, skaidriem, pārredzamiem un rentabliem. Windows Exchange Server 2010 atbalsta jūs šajā jomā un palīdz sasniegt pilnīgi jaunu veiktspējas un uzticamības...
€76,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Uzņēmumā saziņas kanāliem jābūt elastīgiem, skaidriem, pārredzamiem un rentabliem. Windows Exchange Server 2013 palīdz sasniegt pilnīgi jaunu veiktspējas un uzticamības līmeni. Exchange Server...
€97,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Salīdzinot ar iepriekšējo produktu, produktā ir daudz jaunu pakalpojumu, funkciju un tehnoloģiju, kas paredzētas, lai atbalstītu uzņēmumus attiecībā uz to komunikācijas kanālu izstrādi. Ar šo...
€608,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 piedāvā uzticamu ziņapmaiņas platformu, ar kuru var centralizēti pārvaldīt e-pasta vēstules un kontaktus, kā arī tikšanās un uzdevumus. Tā ir Windows 10 servera...
€127,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 ir pārbaudīta ziņojumapmaiņas platforma e-pasta un kontaktu, kā arī tikšanos un uzdevumu centrālai pārvaldībai un servera versija Windows 10. Tādējādi lielāki uzņēmumi un...
€909,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Jūsu uzņēmumam ir īpaši svarīgi, lai vienmēr būtu elastīgi saziņas kanāli starp darbiniekiem un klientiem. Īpaši svarīga ir droša e-pasta satiksme, tikšanās koordinēšana, uzdevumu izpilde un...
€169,90 *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Papildus teksta apstrādei un izklājlapām uzņēmumos liela nozīme ir arī e-pasta, tikšanos, kontaktu un uzdevumu pārvaldībai. Lai tiktu galā ar ikdienas saziņas uzdevumiem, Microsoft Exchange...
€1 001,90 *

Pārskats par pašreiz Wiresoft veikalā pieejamajām Windows Exchange Server versijām

Wiresoft tiešsaistes veikalā atradīsiet ne tikai jaunāko Exchange Server 2019 versiju, bet arī iepriekšējās versijas, kurām parasti ir pieejams arī Microsoft atbalsts. Tas ļauj jums par pieņemamu cenu papildināt pašreizējās servera licences attiecīgajā versijā vai arī atjaunināt uz augstāku versiju. Standarta un Enterprise Editions ir pieejamas šādas Exchange versijas:

Visām Wiresoft tiešsaistes veikalā pieejamajām Windows Exchange Server servera servera licencēm jūs atradīsiet arī atbilstošās klientu piekļuves licences, ar kurām jūs varat aprīkot savus darbiniekus pielāgotā un vienlaikus rentablā veidā.

Lai izmantotu Windows Exchange Server kā darbvirsmas lietojumprogrammu, kā klienta programmatūru ieteicams izmantot Microsoft Outlook, lai gan tā nav iekļauta nevienā no Exchange Server versijām. Ja neizmantojat Office paketē iekļauto Outlook programmatūru, varat arī iegādāties Outlook un Microsoft Exchange Server kopā no Wiresoft.

Zemāk ir sniegts īss pārskats par attiecīgo serveru versiju svarīgākajām funkcijām un jauninājumiem. Sīkāku informāciju varat iegūt attiecīgo produktu lapās, kā arī tieši no mūsu komandas - pa e-pastu, tālruni vai tērzējot.

Exchange Server 2019

Microsoft Exchange Server 2019 pašlaik ir visjaunākā pārbaudītās ziņojumapmaiņas platformas versija ar plašām lietotāja definētām un tāpēc elastīgām funkcijām ziņojumapmaiņai un sadarbībai visā uzņēmumā. Šeit Exchange vēl lielāku uzsvaru liek uz drošu e-pasta plūsmu, ko papildina visaptverošas iespējas tikšanās koordinēšanai, uzdevumu izpildei un kontaktu pārvaldībai. Pastkastītes servera loma nodrošina ievērojamu veiktspējas uzlabojumu, izmantojot Exchange Transport, Mailbox Transport iesniegšanu, Mailbox Transport piegādi un Frontend Transport. Exchange Server lietojumprogrammas var izvietot gan lokāli, gan mākoņos. Galvenās Exchange 2019 funkcijas ir šādas:

 • Meta Cache Database (MCD), lai dublētu metainformāciju, piemēram, pastkastes mapju struktūru, un paātrinātu piekļuvi un meklēšanu.
 • Dinamiskā datubāzes kešatmiņa (DDC), lai atkarībā no situācijas dinamiski pielāgotu glabāšanas jaudu, jo īpaši lielas darba slodzes laikā.
 • Meklētāja indeksa reorganizācija - tagad tas atrodas tieši attiecīgajā pastkastītes datubāzē.
 • Windows Server Core piedāvā vienkāršotu standarta servera sistēmas versiju, kas atvieglo konfigurēšanu un deaktivizē nevajadzīgus, bet resursus patērējošus pakalpojumus, vienlaikus piedāvājot mazāk uzbrukuma punktu.
 • Klientu piekļuves noteikumi ļauj ierobežot piekļuvi serveru konfigurācijas zonai gan Admin Centre, gan PowerShell.
 • Daudzi kalendāra uzlabojumi, jo īpaši saistībā ar sanāksmju organizēšanu, tostarp noklusējuma beigu datums, iespēja "Nepārsūtīt", uzlabota kalendāra pārvaldība un vairāk iespēju konfigurēt ārpus biroja sūtāmos ziņojumus un piešķirt pilnvaroto personu, izmantojot PowerShell.
 • OneDrive for Business piedāvā uzlabotu sadarbību ar dokumentiem, integrējot gan lokāli saglabātos, gan tiešsaistē pieejamos failus.

Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Server 2016 versija piedāvā augstu kontroles pakāpi un vienlaikus pārredzamību e-pasta plūsmas organizēšanā, kā arī

Citu komunikācijas procesu kontrole un pārvaldība. E-pasta vēstules un kontaktus var pārvaldīt un arhivēt centralizēti, un ir uzlabots arī kopīgais darbs ar dokumentiem, tostarp versiju pārvaldība. Samazinot serveru lomu skaitu līdz divām - pastkastītei un robežu transportam - tika optimizēta serveru arhitektūra un vienlaikus vienkāršota mērogošana, tostarp uzlabots atbalsts mākoņpakalpojumiem. Exchange Server 2016 ir šādas galvenās funkcijas:

 • Outlook tīmeklī ir jaunais nosaukums Outlook Web Access jeb Outlook Web App. Tīmekļa piekļuve Exchange serverim piedāvā optimizētu tīmekļa saskarni, ko var izmantot arī bez iepriekšējas Outlook lietotnes instalēšanas viedtālrunī vai planšetdatorā.
 • E-atklājumu meklēšanas arhitektūra darbojas gan asinhroni, gan decentralizēti, iesaistot vairākus serverus. Ievadot meklēšanas terminus programmā Outlook vai Outlook tīmeklī, tiek parādīti ieteikumi, pamatojoties uz bieži izmantotajiem kontaktiem, kā arī e-pasta ziņojumiem, kalendāriem un iepriekšējiem meklēšanas pieprasījumiem, tostarp filtriem, piemēram, datumu diapazoniem.
 • Uzlabota meklēšanas mērogojamība palielina pastkastīšu un arhīva pastkastīšu skaitu no 5000 līdz 10 000.
 • OneDrive for Business un SharePoint 2016 saglabātos failus tagad var vienkārši ievietot kā saiti e-pasta vēstulē un atvērt saņēmējam.
 • Atbalstot hibrīda scenārijus, pastkastīte var atrasties vai nu vietējā serverī, vai mākonī. Vietējās pastkastītes var izmantot arī, izmantojot Exchange Online arhivēšanu vai Azure Rights Management.
 • Datu zudumu novēršana (DLP) aizsargā datu drošību e-pasta datu plūsmā, gan nosūtot konfidenciālu informāciju, gan saņemot manipulētus e-pasta ziņojumus.

Exchange Server 2013

Exchange Server 2013 piedāvā virkni praktisku funkciju, kas nodrošina efektīvu un pārredzamu sadarbību starp darbiniekiem un komandām. Īpaša uzmanība ir pievērsta kritiski svarīgu datu kontrolei un aizsardzībai, netraucējot uzņēmējdarbības procesus. Vienlaikus ir optimizēta arī pastkastīšu, kā arī kalendāru pārvaldība, cita starpā samazinot servera lomu skaitu līdz trim - ar: Pastkastītes serveris, klienta piekļuve un malas transports. Visas Exchange servera funkcijas var nodrošināt gan lokāli, gan mākoņos. Outlook Web App ir uzlabota lietotāja saskarne: skārienjūtīgo ekrānu atbalsts paplašina Exchange 2013 izmantošanu arī mobilajās ierīcēs. 2013. gada servera versijas būtiskākajiem jauninājumiem ir arī šādas funkcijas:

 • Inteliģentās meklēšanas funkcija palīdz uzlabot ne tikai meklēšanas rezultātu kvalitāti, bet arī saziņu uzņēmumā: Tādējādi informāciju var iegūt no dažādiem avotiem un apkopot.
 • Atbilstība-eDiscovery funkcija piedāvā uzlabotu Microsoft Lync 2013 un Microsoft SharePoint 2013 integrāciju, kas tagad ļauj meklēt arī tīmekļa vietņu pastkastītes.
 • In-place eDiscovery vienkāršo datu izgūšanu ar optimizētām meklēšanas un indeksēšanas funkcijām, kas arī atvieglo atbilstības prasību izpildi.
 • Vienkāršota e-pasta sūtīšana ar pastkastītes servera lomu, kas sastāv no Front-End Transport Service (FET), Hub Transport Service (HT) un Mailbox Transport Service (MT) un aizstāj iepriekšējo Hub Transport Server lomu. Pakalpojums Unified Messaging ietver funkcijas, ko iepriekš veica loma Unified Messaging serveris.
 • Exchange Admin Centre (EAC) ietver iepriekšējo Exchange Management Console (EMC) un Exchange Control Panel (ECP); vienlaikus tas ir optimizēts gan vietējai, gan tiešsaistes un hibrīdai izvietošanai.
 • Žurnāla ziņojuma atšifrēšana nodrošina iespēju aizsargāt e-pasta vēstules, izmantojot informācijas tiesību pārvaldību (IRM) programmā Microsoft Outlook, kā arī Office Outlook Web App.
 • Datu zudumu novēršana - DLP - novērš ne tikai datu zudumu, bet arī nejaušu vai tīšu sensitīvu datu nosūtīšanu nepiederošām personām.
 • ActiveSync Mobile Access ļauj mobilajām ierīcēm sinhronizēties ar Exchange pastkasti, kā arī piekļūt kalendāriem, kontaktiem un uzdevumiem.

Exchange Server 2010

Exchange Server 2010 ir populāra Microsoft grupas programmatūras programmatūras versija, kas joprojām tiek izmantota daudzos uzņēmumos kā e-pasta pārraides serveris un tikšanos un uzdevumu pārvaldīšanai. Šī iemesla dēļ Microsoft piedāvā pagarinātu Exchange Server 2010 atbalstu, iespējams, līdz 2020. gada oktobrim ieskaitot.

Exchange Server 2010 pārliecina ar uzticamību, veiktspēju un plašo e-pasta plūsmas funkciju klāstu, kas, īpaši Outlook Web Access un administrēšanas jomā, ietver daudzus uzlabojumus un paplašinājumus, ko papildina daudzu funkciju elastība, kā arī atbilstības noteikumi. Konfigurēšana tiek veikta, izmantojot PowerShell, savukārt WebServices kontrolē piekļuvi e-pasta pastkastītēm, kā arī publiskajām mapēm un replikāciju. Citas īpaši pieminēšanas vērtas funkcijas un inovācijas:

 • Outlook Web Access jeb Outlook Web App - OWA - piedāvā programmā Outlook zināmās meklēšanas mapes, kā arī iecienītākās iespējas e-pasta ziņojumu šķirošanai, tostarp vairākus skatus, piemēram, kalendāru, kā arī arhīva funkciju. Programmu Outlook 2010 var savienot ar vairākiem Exchange kontiem bez nepieciešamības izveidot atsevišķu profilu.
 • Arhivējot e-pasta vēstules tiešsaistē Exchange serverī, tām var piekļūt no jebkuras vietas. E-pasta vēstuļu glabāšana ir individuāli definēta ar saglabāšanas perioda politikām, tādējādi atvieglojot atbilstību.
 • Unified Messaging tagad piedāvā vienotu ienākošo ziņojumu mapi e-pasta ziņām, balss ziņām, kā arī SMS un faksa ziņām; balss ziņojumus var saņemt arī kā e-pasta vēstules, izmantojot funkciju Speech2Text, vai parādīt viedtālrunī kā teksta priekšskatījumu.
 • Lietotāju administrēšana ir iespējama, izmantojot Exchange pārvaldības konsoli, Remote PowerShell vai Outlook Web Access. Šim nolūkam OWA piedāvā savu administrēšanas saskarni; uz lomām balstīta piekļuves kontrole (RBAC) arī piešķir atsevišķiem darbiniekiem noteiktas tiesības, piemēram, izplatīšanas grupu administrēšanai.
 • Pastkastītes elastīguma funkcija papildus avārijas atjaunošanai piedāvā arī augstas pieejamības iespēju. Datubāzu pieejamības grupas (DAG) funkcija ļauj arī kopēt Exchange datubāzes starp dažādiem serveriem, replicējot, izmantojot darījumu žurnālus.
 • E-pasta sarunu organizēšanu vēl vairāk atvieglo virkne praktisku funkciju; tās var organizēt gan kā pavedienus, gan pēc tēmas, ar Sarunu skata funkciju, kas attiecīgi sakārto e-pasta vēstules, un ar Ignorēt sarunas, kas paslēpj nesvarīgas e-pasta sarunas. Biroja Communicator funkcija OC parāda kolēģu klātbūtnes statusu, un Consistent Experience apvieno funkciju darbību datorā, mobilajā tālrunī vai tīmeklī. Žurnāla funkcija ļauj ievērot atbilstības noteikumus.

Microsoft Exchange Servera licencēšanas modelis ar servera licenci un licencēm CAL

Microsoft Exchange Server versiju licencēšanu veido servera licence un nepieciešamo klienta piekļuves licenču (CAL) skaits. Microsoft norāda, ka jāievēro šādi noteikumi:

1. Katram atsevišķam serverim nepieciešama sava Exchange servera licence.

2. Servera licencē ir ietvertas piekļuves tiesības administratoriem, lai tie varētu pārvaldīt Exchange serveri, tomēr tās nav Exchange pakalpojumu izmantošanas tiesības.

3. Katram darbiniekam, kurš vēlas izmantot Exchange Server funkcijas, šim nolūkam ir nepieciešama klienta piekļuves licence (CAL).

4. Exchange Servera CAL ir pieejamas divos variantos: kā ar personu saistīta Lietotāja CAL un kā ar ierīci saistīta Ierīces CAL.

Kuras servera licences ir pieejamas Exchange Server versijām?

Katrai Exchange Server versijai - parasti Standard un Enterprise - ir atsevišķa servera licence. Iegādājoties tās, jūs iegūstat tiesības ieviest attiecīgo servera programmatūru sava uzņēmuma serverī. Svarīgākā atšķirība starp abām versijām ir pieejamo pastkastīšu datubāzu skaits:

 • Jau 2010. gada standarta izdevums atbalsta līdz 5 pastkastīšu datubāzēm, tāpēc bieži vien tas ir pietiekams mazo un vidējo uzņēmumu prasībām.
 • Enterprise Edition ar atbalstu līdz pat 100 pastkastīšu datubāzēm atbilst lielu uzņēmumu un organizāciju prasībām.

Windows Exchange Server 2010 attiecīgā izdevuma funkcionālo darbības jomu kontrolē, izmantojot klienta piekļuves licences. Tāpēc tās nav piesaistītas konkrētai Exchange versijai, lai ar Enterprise CAL varētu izmantot arī Exchange Standard Server, bet ar Standard CAL - Exchange Enterprise Server. Exchange Enterprise versiju CAL ir, tā sakot, papildinājums Exchange Standard versiju CAL.

Sīkāku informāciju par licencēšanu ar CAL var atrast šeit vai atsevišķās Exchange Server versijās Wiresoft tiešsaistes veikalā.

Licenču iegāde un konsultēšana par Exchange Server licences iegādi Wiresoft vietnē

Wiresoft interneta veikalā atradīsiet visas aprakstīto serveru versiju licences - no Exchange 2008 līdz Exchange 2019 - standarta un uzņēmuma versijā kā oriģinālus Microsoft licences produktus. Turklāt mēs jums piedāvājam atbilstošas klienta piekļuves licences, lai varētu izmantot attiecīgā izdevuma funkcijas un pakalpojumus; tās varat iegādāties atsevišķi un tādējādi pielāgotā un vienlaikus ekonomiskā veidā apmierināt savas CAL prasības.

Jūs varat izmantot mūsu īpašās, samazinātās cenas visām servera licencēm un CAL: Tie ir no Eiropas uzņēmumiem, ir neizmantoti un tāpēc pilnībā darboties spējīgi. Turklāt Wiresoft ir pārbaudījis to 100% autentiskumu. Kā Wiresoft klients, iegādājoties licences, jūs vienmēr esat drošā situācijā, turklāt varat izmantot mūsu ekspertu konsultācijas, ja jums rodas kādi jautājumi - tiešsaistes tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.