Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
25 lietotāja licences licencēm Microsoft Windows Server 2016 kā izmantotajai programmatūrai Lai lietotājs varētu izmantot Microsoft Windows Server 2016 Standard un Datacenter izdevumos pieejamos pakalpojumus, papildus attiecīgajai...
€165,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
10 lietotāja licences licences Microsoft Windows Server 2016 kā lietotā programmatūra Lai lietotājs varētu izmantot Microsoft Windows Server 2016 Standard un Datacenter izdevumos pieejamos pakalpojumus, papildus attiecīgajai servera...
€67,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL
Microsoft Windows Server 2016 ierīces licences licencēm kā izmantotajai programmatūrai Lai lietotāji varētu izmantot visus Microsoft Windows Server 2016 pakalpojumus, kas pieejami Standard un Datacenter redakcijās, papildus servera...
€7,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL
Lietotāja licences licencēm Microsoft Windows Server 2016 kā izmantotajai programmatūrai Lai lietotājs varētu izmantot Microsoft Windows Server 2016 Standard un Datacenter izdevumos pieejamos pakalpojumus, papildus attiecīgajai servera...
€7,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
5 lietotāja licences licencēm Microsoft Windows Server 2016 kā izmantotajai programmatūrai Lai lietotājs varētu izmantot Microsoft Windows Server 2016 Standard un Datacenter izdevumos pieejamos pakalpojumus, papildus attiecīgajai servera...
€37,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 Microsoft Windows Server 2016 ierīču CAL kā izmantotā programmatūra Lai lietotāji varētu izmantot visus Microsoft Windows Server 2016 pakalpojumus, kas pieejami Standard un Datacenter redakcijās, papildus servera licencei vienai no...
€37,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Microsoft Windows Server 2016 ierīču licences licenču Microsoft Windows Server 2016 kā izmantotā programmatūra Lai lietotāji varētu izmantot visus Microsoft Windows Server 2016 pakalpojumus, kas pieejami Standard un Datacenter...
€67,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
25 Microsoft Windows Server 2016 ierīču licences (CAL) kā izmantotā programmatūra Lai lietotāji varētu izmantot visus Microsoft Windows Server 2016 pakalpojumus, kas pieejami Standard un Datacenter redakcijās, papildus servera licencei...
€165,90 *

Windows Server 2016 svarīgākās funkcijas un līdzekļi īsumā

Windows Server 2016ierīces - vai lietotāja licences licencē Windows Server 2016 ir tiesības izmantot daudzus uzlabojumus un papildinājumus salīdzinājumā ar Windows Server 2016, kā arī izmantot daudzas svarīgas jaunas funkcijas, kas vēl labāk atbalsta IT visos attiecīgajos administrēšanas uzdevumos un jomās, kā arī virtualizācijā. Windows Server 2016 lietošana ir īpaši vienkārša, pateicoties saskarnei, kas jau pazīstama no Windows 10.

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, Windows Server 2016 Standard un Datacenter versijas cita starpā piedāvā Core & Nano Server izvietošanu, virtualizācijas/Hyper-V konteinerus un Windows Server Containers, kā arī Host Guardian Service.

Izmantojot lietotāja vai ierīces CAL, Windows Server 2016 Datacenter izdevums piedāvā izmantot arī funkcijas, kas paredzētas uzņēmumiem ar lielu darba slodzi un daudzām virtuālām sistēmām, tādējādi arī ar augstām prasībām pret IT. Tie ietver programmatūras definētus tīklus (SDN) un tīkla paketes (Protocol Stack), tiešo glabāšanas telpu (S2D), glabāšanas replikas un aizsargātas virtuālās mašīnas (Shielded Virtual Machines - Shielded VMs).

Turklāt dažādi rīki, piemēram, Open-SSH vai cURL, ievērojami atvieglo Linux servera iestatīšanu un savienošanu ar to.

Atkarībā no uzņēmuma vai iestādes virtualizācijas līmeņa Wiresoft pieejamās Windows Server 2016 versijas piedāvā lietotājiem visas funkcijas un iespējas, kas atbilst viņu vajadzībām.

Windows Server 2016 Standard Edition

Windows Server 2016 Standard ir piemērots uzņēmumiem, kas izmanto tikai fiziskus serverus vai tikai nedaudz virtualizētas vides (VM). Šis mākoņdatošanai paredzētais izdevums, protams, ir piemērots arī tīmekļa mitināšanai.

Windows Server 2016 Standard ir daudz funkciju, kas atbalsta pāreju uz mākoņvidi, tostarp vēl lielāka stabilitāte un augstāka infrastruktūras drošība. Tas ļauj ne tikai izveidot sarežģītu tīklu, bet arī pārvaldīt savu datu centru, kas kalpo uzņēmuma IT infrastruktūras pārvaldībai. Citas priekšrocības ir arī vēl lielāks ātrums, kā arī uzlabota aizsardzība tīkla un krātuves kļūmju gadījumā.

Pastāv arī iespēja Windows Server sistēmu palaist vienkāršākā lietojumprogrammā Core. Tas nav aprīkots ar grafisko lietotāja saskarni, kas ievērojami palielina veiktspēju, īpaši vecākās ierīcēs.

Lietotāju tiesību un servera lomu piešķiršana ir papildināta ar papildu iespējām. Tas ļauj vēl drošāk un vienlaikus efektīvāk administrēt visu servera sistēmu. Detalizēti jāmin arī šādas standarta versijas iezīmes:

Nano serveris

Nano Server operētājsistēmā Windows Server 2016 tagad ļauj veidot ievērojami vienkāršākus serverus, jo ar vienu virtuālo mašīnu var ietaupīt vairāk nekā 90 % vietas. Nano Server var izmantot parastiem serveru pakalpojumiem, piemēram, kā failu serveri vai Hyper-V klasteru izveidei.

Serveru konteineru un Docker atbalsts

Windows Server 2016 tagad atbalsta serveri, kā arī ar Docker saderīgus konteinerus, kas ir ne tikai vienkāršāka alternatīva virtuālajiem datoriem, bet arī vienkāršo lietojumprogrammu izvietošanu.

Jaunas Hyper-V funkcijas

Hyper-V 2016. gada servera versijā piedāvā lielāku mērogojamību atbilstoši publiskā mākoņa prasībām. Turklāt ir tādas praktiskas glabāšanas funkcijas kā iSCSI iniciators un atbalsts Storage Spaces vai daudzceļu I/O.

Turklāt NIC karstā pievienošana, Hyper-V klasteru mainīgais atjauninājums, kā arī VM krātuves elastīgums palielina pieejamību, jo ir lielāka tolerance pret krātuves sistēmas kļūmēm.

Windows Server 2016 Datacenter Edition

Papildus visām standarta versijā iekļautajām funkcijām Windows Server 2016 Datacenter Edition ir papildu funkcijas, kas ļauj izmantot augsti virtualizētas mākoņa un datu centra vides. Tāpēc tā ir īpaši pielāgota mūsdienīgiem uzņēmumiem un ir pareizā izvēle, ja svarīga loma ir virtualizācijai, mākoņdatošanas integrācijai un programmatūras definētai glabāšanai.

Datacenter Edition piedāvā daudz priekšrocību, jo īpaši tādās svarīgās jomās kā drošība un datu glabāšana. Atbilstošās lietojumprogrammas nodrošina nepieciešamo elastību, lai ātri pielāgotu IT infrastruktūru aktuālajām biznesa prasībām. Tas ietver arī serveru virtualizāciju un virtuālo darbvirsmu infrastruktūru.

Daudzas ekskluzīvas funkcijas, piemēram, Shielded Virtual Machines, Storage Spaces Direct, kā arī Storage Replica un Software Defined Networking (SDN), palīdz administratoriem izveidot stabilu tīkla struktūru. Tas ietver arī svarīgus jauninājumus Hyper-V klasterizācijā, kas palielina tīklu elastību, jo īpaši traucējumu gadījumā.

Turklāt Windows Server 2016 Datacenter Edition nodrošina rentablas glabāšanas un lietojumprogrammu platformas, kā arī programmatūras definētus tīklus. Vienlaikus tas nodrošina labāku servera pārvaldību un automatizāciju, kā arī labāku aizsardzību, piekļūstot svarīgiem datiem.

Aparatūras prasības Windows Server 2016 darbināšanai

Lai nodrošinātu drošu un netraucētu Windows Server 2016 darbību, ir nepieciešamas šādas minimālās prasības. Faktiskās prasības ir atkarīgas arī no attiecīgās sistēmas konfigurācijas un citām instalētajām lietojumprogrammām atsevišķos gadījumos.

Procesora arhitektūra: 64 bitu

Procesora ātrums: 1,4 GHz

Atmiņa: 512 MB (Server Core un Server Nano) vai 2 GB instalācijai ar darbvirsmas displeju

Cietais disks: vismaz 32 GB

Tīkla karte: vismaz 1 Ethernet adapteris ar datu caurlaidspēju gigabitu diapazonā

Iegādājieties lietotāja un ierīces licences licences Server Edition 2016 no Wiresoft

Lai likumīgi izmantotu Windows Server 2016 standarta vai datu centra izdevuma funkcijas, Microsoft licencēšanas sistēma nodrošina CAL (klienta piekļuves licences), kas ir jāiegādājas. Tas nozīmē, ka, izmantojot šo licencēšanas modeli, programmatūras ieviešana jāpapildina ar atļauju to izmantot licences veidā. Lai varētu izmantot visus attiecīgās Microsoft Server Edition 2016 versijas pakalpojumus un funkcijas, ir nepieciešamas vairākas licences licenču licences atkarībā no galiekārtu vai lietotāju skaita, kuriem tām ir nepieciešams piekļūt.

Katra CAL ir viena licence, un tā piešķir piekļuvi Windows Server 2016 tikai attiecīgajam autorizētajam lietotājam vai gala ierīcei. Tāpēc visām citām ierīcēm vai lietotājiem, kuriem nav atbilstošas piekļuves licences, piekļuve serverim tiek liegta. Šis ierobežojums nozīmē ne tikai lielāku drošību kopumā, bet arī aizsargā svarīgus datus no nepiederošiem sava uzņēmuma darbiniekiem.

Atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīču licencēm operētājsistēmai Windows Server 2016

Microsoft klienta piekļuves licenču modelī izšķir lietotāja CAL un ierīces CAL. Tas sniedz šādas priekšrocības: CAL atšķirība starp galiekārtām un lietotājiem ļauj vienkārši, elastīgi un atbilstoši vajadzībām pārvaldīt tiesības uzņēmumā. Ierīces CAL un lietotāja CAL var arī apvienot. Turklāt ar Windows Server 2016 licences licencēm var piekļūt arī vecākam Windows Server izdevumam, taču otrādi tas nav iespējams.

Wiresoft piedāvā abas klientu piekļuves licencēšanas formas pieejamajām servera versijām 2016 Standard un Datacenter: Ar lietotāju saistītas licences (User CAL) un ar ierīci saistītas licences (Device CAL). Lēmumu par vienu vai abiem CAL veidiem var pieņemt, ņemot vērā turpmāk aprakstītos faktorus. 

Windows Server 2016 lietotāja CAL

Katra Windows Server 2016 lietotāja licences licencē ir atļauts piekļūt serverim tikai vienam konkrētam lietotājam. Tādējādi lietotāja CAL nav piesaistīta konkrētai ierīcei, bet piešķir autorizētajam lietotājam piekļuvi serverim dažādās ierīcēs.

Tādējādi lietotāja CAL sniedz priekšrocību, ka tā nodrošina piekļuvi serverim, piemēram, vienu reizi no personālā datora darba vietā uzņēmumā VAI arī no citas galiekārtas (piemēram, klēpjdatora vai planšetdatora), ko autorizētais lietotājs izmanto ceļā vai mājas birojā. Tādējādi lietotāja CAL ļauj īpaši elastīgi un mobili izmantot Windows Server 2016.

Windows Server 2016 ierīces CAL

Microsoft ierīces CAL ir tikai ar ierīci saistīta piekļuves atļauja. Viena gala ierīce saņem Windows servera piekļuves tiesības. Ierīces veids ir patvaļīgs: vai tas būtu lokāli izmantojams personālais dators, VAI klēpjdators vai planšetdators, ko pēc tam var izmantot ikviens pilnvarotais, piemēram, konkrēts dators uzņēmuma atrašanās vietā vai mobilais dators ar vienu klēpjdatoru.

Ierīces CAL sniedz priekšrocību, ka jebkuram lietotājam, kam ir atļauts izmantot licencēto galīgo ierīci, ir piekļuve arī Windows serverim.

Ierīces CAL vai lietotāja CAL?

Kurš licencēšanas veids - ierīces CAL vai lietotāja CAL - ir praktiskāks, ir atkarīgs no tā, kā uzņēmumā pārsvarā tiek izmantotas gala ierīces. Darbiniekiem, kuri pārsvarā piekļūst Windows serverim lokāli savā darbavietā uzņēmumā, piemērotāka ir ierīces CAL, jo īpaši, ja vairākiem lietotājiem ir kopīgs dators.

Ja, no otras puses, darbinieka darba metodei ir nepieciešama mainīga piekļuve serverim no dažādām ierīcēm vai darbstacijām, piemēram, uzņēmumā un arī ceļā vai mājas birojā, tad Lietotāja CAL ir izdevīgāka.

Tomēr Windows Server lietojumam uzņēmumā vislabāk var būt piemērota arī ierīču licenču licenču un lietotāja licenču kombinācija. Vienmēr jāņem vērā, ka attiecīgo CAL tipu nevar pārslēgt.

Iegādājieties Windows Server 2016 ierīču un lietotāju CAL par saprātīgu cenu no Wiresoft

Wiresoft piedāvā gan ierīču, gan lietotāju licences Windows Server 2016 par saprātīgu cenu. Kopā ar mums varat elastīgi apmierināt savas individuālās vajadzības gan attiecībā uz atsevišķām licencēm, gan arī papildināt tās. Ja jums ir kādi jautājumi par licencēšanu, izmantojot Microsoft Server 2016 ierīces un lietotāja licences licencēm, zvaniet mums. Mēs sniegsim jums padomu par labāko un izmaksu ziņā izdevīgāko licencēšanas veidu.

Visas Wiresoft pieejamās Microsoft Client Access licences ir oriģinālas, neizmantotas Eiropas ierīces vai lietotāja licences. Tādējādi jums ir izdevīga programmatūras licenču, kuras Wiresoft ir iegādājies no citiem uzņēmumiem un rūpīgi pārbaudījis to autentiskumu, cena. Daudzi mūsu apmierinātie klienti jau ir atzinuši un apstiprinājuši Wiresoft licenču iegādes priekšrocības. Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu piedāvāto Windows Server 2016 CAL klāstu, sazinieties ar mums.