Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10013
 • 3YF-00096
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€29,90 * €31,90 * (6,27% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Yosemite, Mavericks, Mountain Lion


Microsoft Office 2011 ir neatņemama ikdienas darba sastāvdaļa arī daudzos Mac datoros. Tāpēc, iznākot šim izdevumam Mac lietotājiem, uzmanība pievērsta ne tikai labākai macOS savietojamībai ar Windows praktiskai sadarbībai, bet arī vispārējai lietošanas ērtībai un papildinājumam ar funkcijām, kas atvieglo Office programmu lietošanu tiešsaistē. Mac lietotāji tagad var izmantot visas priekšrocības, ko piedāvā klasiskās Office programmas Word, Excel un PowerPoint: profesionālu dokumentu izveidei formātos, kas bieži tiek izmantoti gan profesionāli, gan privāti, ātrai apjomīgu datu formatēšanai un analīzei, kā arī informatīvu prezentāciju attēlošanai un koplietošanai arī tīmeklī.

Ja rodas papildu jautājumi par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Microsoft Office for Mac 2011 Standard - lietotājam draudzīgāks nekā iepriekš

Arī Microsoft Office ir neaizstājama ikdienas darba sastāvdaļa daudzos Mac datoros. Tāpēc, izdodot šo izdevumu Mac lietotājiem, uzmanība ir pievērsta ne tikai labākai macOS saderībai ar Windows praktiskai sadarbībai, bet arī vispārējai lietotāja ērtībai un funkciju papildināšanai, kas atvieglo Office programmu lietošanu tiešsaistē.

Tagad Mac lietotāji var izmantot visas priekšrocības, ko piedāvā klasiskās Office programmas Word, Excel un PowerPoint: veidot profesionālus dokumentus gan profesionālos, gan privātos bieži izmantotos formātos, ātri formatēt un analizēt apjomīgus datus, kā arī rādīt un kopīgot informatīvas prezentācijas pat tīmeklī.

Pilnīgi jauns papildinājums Office for Mac ir Outlook, kas ar saviem daudzajiem praktiskajiem rīkiem e-pasta plūsmas, kā arī kontaktu un tikšanos koordinēšanas organizēšanai piedāvā būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar iepriekš iekļauto Entourage.

Microsoft Office 2011 for Mac izdevumā Standard ir pieejams Wiresoft Software Shop kā viena licence par zemu cenu, ko var iegādāties ar tūlītēju lejupielādi. Zemāk atradīsiet pārskatu par visām Office 2011 for Mac lietotājiem piedāvātajām priekšrocībām.

Vispārīgi Office for Mac 2011 jauninājumi Standard

Vizuāli šai Office versijai, kas paredzēta Mac, ir jauns izskats salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, izmantojot Windows tipisko lentes izskatu, sīkāka informācija tālāk. Turklāt ir vairākas optimizācijas un priekšrocības, kas padara darbu ar Office for Mac 2011 vēl efektīvāku un praktiskāku:

Lentes attēlošana tagad arī vietnē Office for Mac

Šajā Office versijā Windows lietotājiem pazīstamā tipiskā lentes josla tagad ir pieejama arī Mac operētājsistēmā. Tipiskās funkcijas ir tematiski sakārtotas atsevišķās joslās vai lentēs un ir pieejamas dažādās cilnēs. Atkarībā no pašreizējās darbības programmas dokumentā lietotājam tiek parādīta tematiski atbilstoša rediģēšanas rīku un funkciju izvēle, piemēram, Word tekstu formatēšanai vai attēlu rediģēšanai PowerPoint prezentācijā.

Lentes izskata priekšrocība ir tā, ka atbilstošās funkcijas tagad ir tieši pieejamas un lietotājam tās vairs nav jāmeklē dažādās apakšizvēlnēs.

Turklāt lentes var arī pielāgot.

Tomēr tie, kuri joprojām vēlas izmantot iepriekšējā versijā pazīstamo lietotāja saskarni, var arī paslēpt lentes skatu un piekļūt vēlamajām funkcijām, izmantojot klasisko izvēlni, kas joprojām ir pieejama.

Integrētas fotoattēlu rediģēšanas funkcijas lietojumprogrammās Word, Excel un PowerPoint

Attēlu un grafikas rediģēšana lietojumprogrammās Word, Excel un PowerPoint ir ievērojami vienkāršota ar jaunām funkcijām, kā arī citādi uzlabota. Lai ievietotu attēlu dokumentā, tagad pietiek to vienkārši pārvietot no darbvirsmas vai mapes uz attiecīgo vietu. Pēc tam var precīzi pielāgot izmēru vai apgriezt formātu. Ir pieejamas papildu funkcijas, lai pielāgotu krāsu toņus un piesātinājumu vai pievienotu dažādus efektus un filtrus. Ir iespējams arī pielāgot caurspīdīguma pakāpi. Tas ļauj, piemēram, izmantot fotoattēlu kā fona ilustrāciju visai lappusei.

Līdz ar to ir uzlabota arī grafikas izveide. Šim nolūkam tā sauktajos SmartArts ir vairāki grafiskie elementi, ar kuriem, piemēram, var vizualizēt hierarhijas diagrammas vai procesu plūsmas programmā Excel atbilstoši savām vajadzībām.

Paplašināts veidņu katalogs

Microsoft 2011. gada Mac versijā ir ievērojami paplašinājis arī Word, Excel un PowerPoint veidņu klāstu. Piemērotās veidnes izvēli atvieglo tas, ka formāta pārskatā tiek parādīta katra veidnes pirmā lapa. Tiklīdz pārvietojat peli virs konkrētas veidnes, cita pēc citas tiek parādītas visas pārējās lapas.

Visual Basic atkal pieejams ar Office 2011 for Mac

Portālā Office 2011 ir pieejams atbalsts jaudīgajai skriptu rakstīšanas valodai Visual Basic, kas atkal pieejama Mac. Tas ļauj izveidot uz XML balstītus dokumentu formātus, vienlaikus saglabājot VBA makro kodu. VBA operētājsistēmā Mac jo īpaši piedāvā iespēju Office lietojumprogrammās, piemēram, Excel, Word, Access u. c., automatizēti izmantot atkārtojošos uzdevumus, tos atbilstoši programmējot, izmantojot makrus.

MS Web Apps lietošana operētājsistēmā Mac

Office pakotnē, kas paredzēta Mac, Microsoft ir sasaistījis dažādas programmas ar Web Apps. Tādējādi Word, Excel un PowerPoint dokumentus var rediģēt tiešsaistē pārlūkprogrammā neatkarīgi no lokāli instalētās Office versijas vai attiecīgās operētājsistēmas. Priekšnoteikums ir bezmaksas reģistrācija pakalpojumā Windows-Live.

Uzlabota sadarbība dokumentu izstrādē

Ja vairāki lietotāji sadarbojas vienā un tajā pašā dokumentā programmā Word un PowerPoint, programma bloķē punktus, ar kuriem konkrētais lietotājs pašlaik strādā, citiem sadarbības partneriem. Tas novērš viena dokumenta vairāku versiju izveidi. Tajā pašā laikā lietotāji vienmēr var redzēt, kurš pašlaik veic kādas izmaiņas.

Microsoft Messenger

Microsoft Messenger ir integrēts arī Office for Mac 2011. Tas ļauj lietotājiem tieši sazināties ar kolēģiem, neizmantojot ārējās tērzēšanas funkcijas. Messenger piedāvā arī pārskatītu audio un video pārraidi.

Atsevišķu Office lietojumprogrammu optimizācijas Mac 2011

Papildus šiem vispārīgajiem papildinājumiem un uzlabojumiem Office pakotnē Mac 2011 ir arī vairākas jaunas standarta lietojumprogrammu funkcijas:

Jauni rīki programmā Word 2011

Papildus jaunajām veidnēm ir integrētas vairākas jaunas skata opcijas, kas darbu ar Word padara vēl praktiskāku:

 • "Publicēšanas izkārtojums" ir paredzēts tikai Word dokumenta izkārtojumam, kurā var mainīt teksta un grafikas formātu un izvietojumu, bet nav iespējams rediģēt pašu tekstu. Tas novērš nejaušas teksta izmaiņas.
 • Skats "Blociņš" tiek izmantots, lai uzreiz pierakstītu atslēgvārdus, un tajā var integrēt arī balss piezīmes.
 • Režīms "Pilna ekrāna" ļauj labāk koncentrēties uz dokumenta saturu, slēpjot visas rediģēšanas funkcijas.
 • Kad peles rādītājs tiek novietots uz ekrāna augšējo daļu, programmā uz īsu brīdi tiek parādīta rīkjosla ar svarīgākajām formatēšanas funkcijām.

Uzlabojumi programmā Excel 2011 operētājsistēmai Mac

Excel for Mac 2011 tagad ietver funkcijas, kas iepriekš bija pieejamas tikai Windows versijā. Tas nodrošina arī labāku datu apmaiņu starp abām operētājsistēmām. Šīs jaunās funkcijas ir pelnījušas īpašu uzsvaru:

 • Tagad Excel programmā Mac ir vieglāk izveidot izvelkamās tabulas nekā iepriekš.
 • Sparklines - nelielas vārdiskas grafikas - padara tabulas pārskatāmākas, tās var ievietot kā nelielas diagrammas tieši vienā laukā, piemēram, lai ātri vizualizētu aprēķina rezultātu.
 • Ar formulas ģeneratoru var izveidot ieliktas funkcijas, izmantojot if-funkciju. Izmantojot šo funkciju, ir iespējami ne vairāk kā septiņi iegulti if nosacījumi.

PowerPoint 2011 operētājsistēmai Mac

PowerPoint prezentācijas var izstrādāt vēl praktiskāk, kā arī realizēt ar Mac 2011 versiju. Ir integrētas šādas funkcijas:

 • Izmantojot funkciju "Broadcast", prezentācijas var tiešraidē pārraidīt internetā. Dalībnieki saņem tīmekļa saiti un pēc pieteikšanās var sekot prezentācijai jebkurā ierīcē. Kā parasti, prezentācijas gaitu kontrolē prezentētājs.
 • Skats "Prezentētājs" ļauj prezentētājam ekrānā redzēt ne tikai pašreizējo slaidu, bet arī nākamā slaida priekšskatījumu, tostarp viņa piezīmes un laiku.
 • 3D slaidu pārejas palīdz sekot līdzi prezentācijai, parādot katru slāni atsevišķi. Slēptos vai pārklājošos elementus var viegli pārkārtot, izmantojot peli.

Outlook pieejams Office Mac 2011

Jaunajā Office for Mac versijā tagad iekļauta programma Outlook, kas beidzot aizstāj iepriekšējo Entourage programmu. Outlook tiek izmantots visaptverošai pārvaldībai un organizēšanai

E-pasta ziņojumus un tikšanās un piedāvā tādas pašas visaptverošas funkcijas kā Windows versija. Pārejot no Windows uz Mac, visus datus var importēt bez problēmām. Outlook 2011 cita starpā piedāvā šādas funkcijas

 • Labāka skaidrība garākām e-pasta sarakstēm: Vairākus e-pasta ziņojumus no dažādiem dalībniekiem par konkrētu tematu var arī parādīt dažādās mapēs pavedienu veidā kā saskaņotas sarunas. Tas nozīmē, ka jums vienmēr ir pārskats par visiem svarīgākajiem ieguldījumiem un dalībniekiem.
 • Ja lietotājs vēlas pāriet uz macOS, no PC uz Mac var importēt e-pasta vēstuļu, uzdevumu, piezīmju un kalendāra ierakstu failus (PST).
 • Lai organizētu tikšanās, kalendāra priekšskatījumu var ērti parādīt tieši programmā Outlook.

macOS aparatūras prasības Office for Mac 2011 Standard

Instalējot Office for Mac 2011, lūdzu, ņemiet vērā, ka MS Office for Mac 2011 vairs netiek atbalstīta operētājsistēmā macOS Catalina 10.15 un jaunākās versijās! Turklāt Office pakete operētājsistēmai Mac ir pieejama tikai 32 bitu režīmā.

 • Procesors: Intel procesors
 • Operētājsistēma: vismaz Mac OS X 10.5.8 vai jaunāka versija
 • Lūdzu, ņemiet vērā: Office for Mac 2011 Standard nav saderīgs ar Catalina un jaunākām versijām!
 • Atmiņa: vismaz 1 GB RAM
 • Cietā diska vieta: 2,5 GB HFS+ formātā (arī: Mac OS Extended vai HFS Plus)
 • Monitora izšķirtspēja: vismaz 1280 x 800

MS Office 2011 priekš Mac Standard nopirkt lēti Wiresoft interneta veikalā

Wiresoft piedāvā lejupielādēt Standard versiju Office 2011 for Mac ar šīm iebūvētajām lietojumprogrammām:

 • Word 2011 priekš Mac - teksta apstrādei
 • Excel 2011 priekš Mac - izklājlapām
 • PowerPoint 2011 operētājsistēmai Mac - prezentāciju izveidei
 • Outlook 2011 priekš Mac - saziņai un organizēšanai

Iegādājoties Standard versiju Office 2011 for Mac, papildus mūsu zemajai lietotas programmatūras cenai varat izmantot šīs priekšrocības, ko piedāvā Wiresoft:

 • MS Office 2011 for Mac Standard programmatūra ir pieejama tūlītējai lejupielādei kā Medialess licenču komplekts, ko varat reģistrēt uz sava vārda.
 • Šī ir lēta viena lietotāja licence, kas iegūta no apjoma licences. Programmatūra ir vācu valodā.
 • Ja iekļauto licenci izmantoja sākotnējais pircējs, tā atkal tika dzēsta, pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tāpēc tā ir 100% brīva un atkal izmantojama.
 • Visas Office for Mac vienreizējās licences, kas nāk no apjoma licencēm, ir rūpīgi pārbaudītas Wiresoft, lai nodrošinātu, ka tās ir pilnībā lietojamas.
 • Wiresoft kā nopietns programmatūras tirgotājs nepiedāvā tādas vienreizējas licences, kas ir derīgas tikai ierobežotu laiku vai kas ir testa versijas ar ierobežotām funkcijām, vai tādas Office licences, kas tiek atbloķētas ar licences atslēgu, kuru var izmantot trešās personas.
 • Iegādājoties programmatūru ar Wiresoft, varat būt droši, ka vienmēr iegādājaties oriģinālu Microsoft programmatūras produktu, kas atbilst ES spēkā esošajiem tiesību aktiem, lai ne jūs, ne Wiresoft nenonāktu juridiski pelēkajā zonā.

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Office 2011 for Mac Standard vai citu Wiresoft veikalā pieejamo Microsoft programmatūras produktu iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas