Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10014
 • 3YF-00090
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€69,90 * €76,90 * (9,1% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Visaptverošā Microsoft programmatūras pakete Office 2016 ir pieejama arī Mac. Standard izdevumā ir pārbaudītās programmas Word, Excel, PowerPoint, Outlook un OneNote. Mac versijā MS Office 2016 piedāvā pamatīgu iepriekšējo komponentu pārskatīšanu, optimizējot to pielāgošanu OS X, vienlaikus saglabājot no Windows pazīstamo lietotāja saskarni ar tai raksturīgo izkārtojumu. Lietotāji var rakstīt tekstus, veidot aprēķinus, izstrādāt prezentācijas, pārvaldīt e-pastus un apstrādāt piezīmes kā parasti, neiztikt bez Mac sistēmai pazīstamām funkcijām. No Windows versijas pazīstamie tastatūras īsceļi ir pārņemti arī Microsoft Office 2016 for Mac , kas ir īpašs atvieglojums tiem lietotājiem, kuri pārslēdzas starp abām operētājsistēmām.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 priekš Mac - efektīva biroja un biznesa programmatūra

Visaptverošā Microsoft programmatūras pakete Office 2016 ir pieejama arī Mac. Standard izdevumā ir iekļautas pārbaudītās programmas Word, Excel, PowerPoint, Outlook, kā arī OneNote. MS Office 2016 Mac versijā MS 2016 piedāvā pamatīgu iepriekšējo komponentu pārskatīšanu, optimizējot to pielāgošanu OS X, vienlaikus saglabājot tipisko lietotāja saskarni, kas pazīstama no Windows, ar tās tipisko izkārtojumu. Lietotāji var rakstīt tekstus, veidot aprēķinus, izstrādāt prezentācijas, kā arī pārvaldīt e-pastus un apstrādāt piezīmes kā parasti, neiztikt bez pazīstamajām Mac sistēmas funkcijām. Programmā Microsoft Office 2016 operētājsistēmai Mac ir iekļauti arī pazīstamie tastatūras saīsnes taustiņi no Windows versijas, kas atvieglo darbu lietotājiem, kuri pārslēdzas starp abām operētājsistēmām.

Jo īpaši Office 2016 Mac ir optimizēta starpplatformu savietojamība starp dokumentiem, kas izveidoti vietnē Windows, un dokumentiem, kas izveidoti operētājsistēmā OS X, nodrošinot vienveidīgāku noformējumu. Tas sniedz īpašas priekšrocības, sadarbojoties un kopīgojot dokumentus ne tikai starp Windows un Mac lietotājiem, bet arī mākonī, kur Office priekšroku dod Microsoft mākoņdatoram OneDrive.

MS Office 2016 Standard Mac versija tomēr dažos aspektos atšķiras no Windows versijas: Office for Mac 2016 nav iekļautas Microsoft Publisher un Microsoft Access programmas; nav arī divu jaunu funkciju "Intelligent Search" - "Insights" - un "What would you like to do?" - "Pastāsti man" - un Word, Excel un PowerPoint pievienotie jaunie diagrammu veidi.

Tomēr Office for Mac 2016 pieejamajās programmās ir arī daudzi praktiski uzlabojumi, kā arī jaunas interesantas funkcijas, lai bez piepūles tiktu galā ar visiem uzdevumiem.

Microsoft Office 2016 for Mac ir pieejams Wiresoft Software Store kā lēta viena licence Standard izdevumam. Zemāk ir sniegts pārskats par visām priekšrocībām, ko piedāvā Office 2016 for Mac, ja to iegādājaties.

Jaunas funkcijas atsevišķās Office 2016 for Mac programmās

Daudzas jaunās funkcijas Office 2016 for Mac ir pieejamas arī visās trīs atsevišķajās lietojumprogrammās - Excel, Word un PowerPoint, tādējādi atbalstot darbu ar dokumentiem starp lietojumprogrammām.

Vienkāršota dokumentu kopīgošana

Lai vēl vienkāršāk kopīgotu dokumentus, lietotāji vienkārši noklikšķiniet uz pogas "Kopīgot" lentē. Atļaujas lasīšanai un rediģēšanai var piešķirt arī individuāli.

Uzlabota dokumentu versiju vēsture

Strādājot ar dokumentu kopā ar vairākiem kolēģiem, ir svarīgi, lai būtu pieejamas vecākas dokumenta versijas. Izmantojot funkciju "Versiju vēsture", tos var ne tikai uzreiz parādīt, bet arī atjaunot attiecīgos stāvokļus, lai tos varētu turpināt izmantot.

OneDrive integrācija arī operētājsistēmai Mac

OneDrive integrāciju Office 2016 for Mac tagad var izmantot arī Mac lietotāji, tādējādi piekļūstot OneDrive saglabātam Office dokumentam no jebkuras atbilstošas galiekārtas neatkarīgi no atrašanās vietas. Tādējādi vairs nav nepieciešams tos saglabāt lokāli datorā vai līdzīgā ierīcē, vai USB atmiņas ierīcē, kā tas bija iepriekš.

Datu zaudējumu aizsardzība (DLP)

DLP ir pieejams arī Office 2016 for Mac lietojumprogrammā Word, Excel un PowerPoint dokumentiem, izmantojot OneDrive. Jo īpaši administratori var izmantot DLP, lai centralizēti izveidotu un pārvaldītu politikas, kas nosaka vadlīnijas un datu drošības paziņojumus, veidojot dokumentus un koplietojot tos ar citiem lietotājiem, kā arī parādītu tos, kad lietotne konstatē potenciālu risku.

Atsevišķas funkcijas Office 2016 for Mac lietojumprogrammās

Papildus šīm jaunajām funkcijām, kas kopā pieejamas Word, Excel un PowerPoint, Office 2016 for Mac ir arī vairākas jaunas funkcijas un uzlabojumi citās atsevišķās lietojumprogrammās, kas pieejamas Standard izdevumā:

Jaunas Word funkcijas Office 2016 for Mac

Tālāk minētās funkcijas īpaši atvieglo vairāku lietotāju kopīgu darbu ar Word dokumentu:

 • Reāllaika ievade: ja vairāki lietotāji strādā ar vienu un to pašu Word dokumentu, var izmantot reāllaika ievadi, lai parādītu, kur katrs lietotājs pašlaik veic izmaiņas, kuras pēc tam var nekavējoties izsekot vai pārbaudīt.
 • Komentāru funkcija: pateicoties uzlabotajai komentāru funkcijai, teksta rediģēšana programmā Word 2016 tagad ir daudz pārskatāmāka un efektīvāka, jo Word dokumentā tagad ir iekļauti visi dažādu dalībnieku komentāri; turklāt uz tiem var arī tieši atbildēt, tāpēc vairs nav nepieciešams rakstīt papildu e-pastu.
 • Saglabāt piespraustā mapē: Word dokumentam tagad var optiski piespraust mapi, lai ikviens lietotājs varētu vēl ātrāk un vieglāk piekļūt tai un tajā esošajiem dokumentiem, izmantojot lēcienu sarakstu (jumplist).
 • PDF formātā Word: lai PDF saturu pārnestu uz Word, Word programmā Word for Office 2016 for Mac vairs nav nepieciešams to kopēt un ielīmēt - dažkārt tas ir ļoti apgrūtinoši: lai to izdarītu, pietiek atvērt PDF tieši programmā Word, lai pārnestu ne tikai tekstu, bet arī visus grafiskos elementus. Šos un tagad var brīvi rediģēt programmā Word. Ja Word dokuments atkal būs pieejams PDF formātā, to var atkal saglabāt arī šajā formātā.

Jaunas Excel funkcijas Office 2016 for Mac

Programmā Excel 2016 operētājsistēmai Mac ir iekļauti šādi esošo funkciju uzlabojumi, kā arī jauni rīki:

 • PROGNOSE.ETS: funkciju PROGNOSE.ETS var izmantot, lai ekstrapolētu laika rindas datos, izmantojot eksponenciālo izlīdzināšanu (ETS), kas ir lietotāju vidū labi pazīstams algoritms. Šo funkciju izmanto, lai ģenerētu īstermiņa alternatīvas prognozes, kuras var arī darīt pieejamas tā sauktās prognožu lapas veidā.
 • LET funkcija: Izmantojot LET, tagad ir iespējams formulā nosaukt atsevišķus diapazonus; tas uzlabo ne tikai skaitļošanas veiktspēju, bet arī lasāmību un kombinējamību programmā Excel.
 • Skatu filtrs: jo īpaši strādājot kopā ar Excel dokumentu, bieži vien ir svarīgi, lai varētu parādīt tikai dažus skatus, piemēram, savu, lai gūtu labāku pārskatu. Izmantojot filtra skatu, citu lietotāju šķirošanu un filtrus tagad var paslēpt.

Jaunas Outlook funkcijas Office 2016 for Mac

Mac lietotāji, kuriem patīk izmantot Outlook e-pasta vēstuļu un tikšanos organizēšanai, noteikti novērtēs šādas jaunās funkcijas, kas ne tikai sakārto ikdienas e-pastu plūsmu, bet arī ievērojami atvieglo satura un dokumentu atrašanu.

 • Failu pielikumu pārskats: Ja e-pasta vēstule jānosūta ar faila pielikumu, programmā Outlook 2016 for Mac sarakstā skaidri tiek parādīti visi nesen izmantotie dokumenti.
 • Dokumentu kopīgošana: OneDrive lietotāji Mac operētājsistēmā var viegli kopīgot dokumentus ar citiem, tostarp individuāli konfigurēt kopīgošanas atļaujas lasīšanai un rediģēšanai u. c.
 • Šīfunkcija ir svarīgs palīgs, lai šķirotu lielu skaitu e-pasta vēstuļu un tādējādi atdalītu graudus no pelavām: Tā automātiski sakārto nesvarīgus e-pasta ziņojumus atsevišķā mapē un katru dienu nosūta kopsavilkumu par tajā saglabātajiem e-pasta ziņojumiem, izmantojot Outlook, lai tie netiktu aizmirsti.
 • Vienkāršota meklēšana: lai, meklējot saturu, mainītu pašreizējo mapi vai pastkasti, vienkārši izmantojiet nolaižamo sarakstu "Jauna meklēšanas joma".

Jaunas PowerPoint funkcijas vietnē Office 2016 priekš Mac

Jaunās Outlook funkcijas vietnē Office Standard for Mac cita starpā piedāvā praktiskus veidus, kā uzlabot laika pārvaldību prezentācijas laikā un spilgti izcelt saturu:

 • Laika grafika noteikšana: novērsiet stresu, kas rodas, gatavojot prezentācijas ar saspringtiem termiņiem: Laika uzskaite uzlabo laika vadību un palīdz efektīvi izmantot noteikto prezentācijas laiku, jo tā parāda pieejamo laiku prezentācijas laikā, tāpēc lietotājs jebkurā brīdī var attiecīgi reaģēt un pielāgot savu prezentāciju.
 • Īsākas piezīmes, izmantojot otu rīku: Tā vietā, lai prezentācijas laikā izmantotu lāzera rādītāju vai pat zizli, lai norādītu uz noteiktiem elementiem vai procesiem, kā tas bija iepriekš, lietotāji tagad var izmantot integrēto otu, lai virzītu auditorijas uzmanību, izceļot svarīgus elementus ar krāsu. Tas notiek tikai prezentācijas režīmā, tāpēc oriģinālais PowerPoint fails paliek nemainīgs.
 • Kopīgošanasfunkcija: kopīgošanas funkcija programmā PowerPoint ir uzlabota, lai prezentāciju kopīgošana sociālajos tīklos būtu vienkāršāka un ātrāka.

Jaunas OneNote funkcijas vietnē Office 2016 operētājsistēmā Mac

OneNote - piezīmju grāmatiņa no Office, kas ļauj vēl ērtāk veikt piezīmes, rediģēt un kopīgot svarīgas idejas ar citiem:

 • Kopīgojiet piezīmju grāmatas: Visu būtisko informāciju par projektu, piemēram, fotoattēlus, rasējumus, videoklipus u. c., var centralizēti apkopot jaunajā OneNote un sinhronizēt ar citiem, tādējādi uzlabojot sadarbību projektu izstrādē.
 • Videoklipu ievietošana: Tagad pat video no Vimeo un YouTube var viegli integrēt OneNote lapā.
 • Veidojiet piezīmes tieši tīmekļa lapā: Mac lietotāji, kas izmanto Microsoft Edge pārlūkprogrammu, var to izmantot, lai ērti rakstītu piezīmes vai izcēlumus tīmekļa lapā un pēc tam kopīgotu tos, izmantojot OneNote.

Sistēmas prasības Office 2016 priekš Mac Standard

Office 2016 priekš Mac ir pieejama tikai 64 bitu versija. Turklāt Office 2016 for Mac nav izmantojams iOS iPhone tālruņos iegādes versijā.

 • Procesors: Intel procesors
 • Operētājsistēma: Mac OS, vismaz versija 10.10 (Yosemite) līdz Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Atmiņa: vismaz 4 GB RAM
 • Cietā diska vieta: 6 GB HFS+ formātā (arī: Mac OS Extended vai HFS Plus)
 • Displejs: vismaz 1280 x 800

MS Office 2016 for Mac nopirkt lēti interneta veikalā pie Wiresoft

Wiresoft vietnē Standard var atrast Office 2016 versiju Mac - ar integrētajām programmām:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Iegādājoties Standard-izdevumu Office 2016 for Mac, papildus mūsu zemajai lietotas programmatūras cenai jūs varat izmantot arī šādas papildu priekšrocības Wiresoft:

 • Iegādājoties katru Microsoft Office 2016 for Mac Standard-licenci no Wiresoft, jūs saņemat programmatūras produktu, ko izmantojat tikai un vienīgi pats.
 • Katra sākotnējā pircēja izmantotā Office programmatūras licence tika dzēsta, kad tā tika pārdota uzņēmumam Wiresoft, padarot to atkal 100% bezmaksas un lietojamu.
 • Atsevišķās Office for Mac licences, kas saņemtas no koplietojuma licencēm, ir rūpīgi pārbaudītas Wiresoft, lai nodrošinātu, ka tās var pareizi izmantot.
 • Wiresoft kā nopietns programmatūras tirgotājs savā tiešsaistes veikalā nepiedāvā izmēģinājuma versijas, kas ir derīgas tikai ierobežotu laiku vai kurām ir ierobežotas funkcijas.
 • Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs vienmēr varat būt pilnīgi pārliecināts, ka iegādājaties oriģinālu Microsoft programmatūras produktu, kas atbilst juridiski spēkā esošajiem noteikumiem, lai nekādā gadījumā nenonāktu juridiski pelēkā zonā.

Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Office 2016 for Mac Standard vai citiem pieejamajiem Microsoft programmatūras produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanas laikā.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas