Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10004
 • 021-09707
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€29,90 * €31,90 * (6,27% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


MS Office izdevums 2010 Standard  ir viena no populārākajām Microsoft biroja versijām. Tās plašais programmu un funkciju klāsts ietver visu, kas lietotājiem nepieciešams profesionālam darbam - gan privātam, gan, galvenais, profesionālam - visās jomās: mS Office 2010 Standard izdevumā ir iekļautas dažādas funkcijas: no teksta dokumentu izveides dažādos formātos ar Word 2010 un apjomīgu tabulas datu analīzes ar Excel 2010 līdz daudzpusīgai saziņai un plānošanai ar Outlook 2010 un informatīvu prezentāciju veidošanai ar PowerPoint 2010, spontānai ideju pierakstīšanai un koplietošanai ar OneNote 2010 un to radošai izsmalcinātai publicēšanai ar Publisher 2010.

Ja jums rodas papildu jautājumi par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard - visaptveroša biroja programmatūra kā pirkuma versija

MS Office-Edition 2010 Standard ir viena no populārākajām Office-versijām no Microsoft, kuras visaptverošajā programmu un funkciju klāstā ir viss, kas lietotājiem nepieciešams privātam, bet galvenokārt arī profesionālam darbam - visās jomās: no teksta dokumentu izveides dažādos formātos ar Word 2010 un apjomīgu tabulas datu analīzes ar Excel 2010, no daudzpusīgas saziņas un plānošanas ar Outlook 2010 un informatīvu prezentāciju izstrādes ar PowerPoint 2010 līdz spontānai ideju pierakstīšanai un koplietošanai ar OneNote 2010 un to radošai izsmalcinātai publicēšanai ar Publisher 2010 - tas viss iekļauts MS Office 2010 Standard izdevumā.

Microsoft Office 2010 Standard Edition tiek piedāvāts parastā tirdzniecībā tikai kā apjoma licence, jo to izmanto lielāki uzņēmumi ar daudzām darbstacijām. Tomēr Wiresoft piedāvā izdevumu arī kā vienotu licenci, lai arī privātie lietotāji un pašnodarbinātās personas, kā arī MVU varētu iegādāties visas programmas Office-Var iegādāties un izmantot Standard 2010. gada izdevumu.

2010. gada Office-Izdevuma priekšrocība ir arī tā, ka tas joprojām atbalsta Microsoft operētājsistēmu Windows 7, ko joprojām izmanto daudzi pircēji, un tāpēc tā ir izšķiroša iezīme, lai to iegādātos. Wiresoft Onlineshop var iegādāties 2010. gada izdevumu Office Standard , kā arī citus izdevumus un citas Office versijas. Turpmāk sniegts detalizēts pārskats par visām atsevišķajām programmām, kas iekļautas Office 2010 Standard.

MS Office 2010 Standard

Papildus pārbaudītajām Standard programmām Word, Excel, PowerPoint un Outlook Office komplektā ietilpst arī Standard 2016 ietver praktisko digitālo piezīmju blociņu OneNote, kā arī Microsoft Publisher, ko var izmantot, lai izveidotu drukājamas publikācijas gandrīz jebkuram mērķim. Šīs lietojumprogrammas paplašina profesionālās lietošanas iespējas un tādējādi ļauj veikt visaptverošu profesionālu darbu jebkurā jomā. Arī datora saskarne ir modernizēta, un tagad tā ir vēl intuitīvāk lietojama.

Pārskats par atsevišķām programmām MS Office 2010 Standard:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Publisher 2010

Word 2010

Nepārspējamā teksta apstrādes programmatūra no Microsoft piedāvā arī 2010. gada versijā daudz iespēju un funkciju, lai veidotu dokumentus un vēstules visdažādākajām lietojuma jomām, profesionāli formatētu tekstus atkarībā no prasībām un ievietojot grafikas, attēlus u. c..

 • XML faila formāts padara Word dokumentus ne tikai kompaktākus, bet arī drošākus un saderīgākus ar citām sistēmām.
 • Cilnes stila izvēlnes, kas sakārtotas pēc funkcijām, atvieglo piekļuvi komandām un formatēšanas opcijām. Jaunizveidotajā lentē ir redzams vēl vairāk funkciju nekā iepriekš. Lenti un cilnes var arī pielāgot atbilstoši savām vajadzībām, un, piemēram, visas nevajadzīgās funkcijas var pat paslēpt.
 • Skats Backstage parāda fona informāciju par pašlaik atvērto dokumentu.
 • Standarta veidnes var pielāgot individuālām vajadzībām, veicot tikai dažus klikšķus: tas ietver fontu vai fontu lielumu, rindkopas lielumu un atstarpi starp rindām. Visas izmaiņas var arī saglabāt kā jaunu personalizētu noklusējuma veidni.
 • Lielākajai daļai Word funkciju var piekļūt arī ar tastatūras īsceļu palīdzību, kas nodrošina ātrāku darbu ar tekstu, īpaši profesionāliem lietotājiem.
 • Rakstības pārbaude: izvēlnes punktā "Dokumentu pārbaude" var pielāgot vai deaktivizēt dažādas automātiskās kļūdas labošanas opcijas.
 • Programmā Word 2010 varat ne tikai kopīgot dokumentus ar citiem, bet arī sekot līdzi citu lietotāju veiktajām izmaiņām un pievienot komentārus. Pēc tam tos var pieņemt vai noraidīt, noklikšķinot uz tiem.
 • Īpaši praktiska ir pasta apvienošanas funkcija ar trim elementiem "Galvenais dokuments", kas satur identisku tekstu visiem pasta apvienojumiem, kā arī "Pasta apvienošanas lauki" personalizētiem datiem un "Datu avots", ko izmanto, lai pārvaldītu visus adrešu datus, piemēram, no Outlook. "Mail Merge Wizard" atbalsta lietotājus, sniedzot soli pa solim detalizētus norādījumus.

Excel 2010

Jaudīgajā aprēķinu programmatūrā ir liela formulu kolekcija, ar kuras palīdzību var ātri veikt aprēķinus, kas ir neaizstājama priekšrocība īpaši lielu tabulu datu analīzei un pārvaldībai. Programmā Excel 2010 ir daudz jaunu funkciju un rīku, kas palīdz vēl ātrāk filtrēt datus, izveidot mini diagrammas šūnā, izmantot tīmekļa saskarni un daudz ko citu:

 • Excel 2010 jaunajā lentē ir glīti apvienoti daudzi iestatījumi un funkcijas, kas iepriekš bija izkaisīti pa daudzām apakšizvēlnēm.
 • Sparklīnijas ļauj integrēt veselas diagrammas vienā šūnā kā vizuālu kopsavilkumu, nodrošinot lielāku skaidrību.
 • Datu griezumi filtrē lielu datu daudzumu šarnīrgriežu tabulās, vispirms neatverot sarakstu, lai skatītu katru filtru
 • Versiju atjaunošana atbalsta nejauši slēgtu datu lapu atkārtotu izmantošanu, izmantojot jaunas veidnes un diagrammu palīgrīkus.
 • Backstage skatā visas svarīgākās funkcijas tiek parādītas izvērstā statusa joslā.
 • Kopīgs darbs ar izklājlapām ir iespējams arī, izmantojot tīmekļa lietojumprogrammu vai bezmaksas papildinājumu.
 • Excel 2010 atbalsta šādus formātus: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla un .xlw.

PowerPoint 2010

PowerPoint ir vispusīgs palīgs informatīvu prezentāciju veidošanai gan privātām vajadzībām, gan galvenokārt uzņēmējdarbībā. Programma Office piedāvā plašu funkciju klāstu un Standard veidnes, ko var izmantot, lai ātri izveidotu profesionāli izstrādātus diapozitīvus, pat bez lielas pieredzes. Tikai ar dažiem klikšķiem var integrēt grafikas, attēlus un videoklipus, piešķirot katrai prezentācijai individuālu raksturu. Kas jauns programmā PowerPoint 2010:

 • Jaunais prezentāciju XML formāts ir ne tikai kompaktāks, bet arī uzticamāks un prasa mazāk vietas glabāšanai.
 • Visi diapozitīva elementi ir iestrādāti tieši PowerPoint 2010 dokumentā, lai atskaņošana būtu vienmērīga un bez kavēšanās.
 • SmartArt grafika nodrošina dinamiskus efektus, piemēram, vienmērīgas pārejas, lai palielinātu auditorijas iesaisti.
 • Videoklipu un mūzikas integrācija nodrošina papildu daudzveidību, izmantojot multivides pieredzi. Funkciju izvēlne ļauj atskaņošanas laikā izmantot dažādas opcijas, tostarp bezgalīgu atskaņošanu.
 • Jaunie formas rīki ļauj brīvi veidot dažādus objektus informatīvai grafikai.

Outlook 2010

Šis visā pasaulē populārākais e-pasta klients atkal pārliecina, ka Office 2010. versijas pasaulē populārākais e-pasta klients atkal pārsteidz ar savām daudzpusīgajām funkcijām, kas ietver ne tikai e-pasta vēstuļu sūtīšanu, bet arī kontaktu, tikšanos, uzdevumu un piezīmju pārvaldību. Microsoft multitalents nodrošina plašu funkciju kopumu, kas atbilst visām prasībām saziņai darbā, kā arī privātajā dzīvē.

 • Ziņojumiem pievienot e-pasta parakstu: E-pasta ziņojumu parakstu dizaina iespējas ietver ne tikai tekstu, bet arī, piemēram, personisku attēlu vai logotipu, elektronisko vizītkarti un pat ar roku rakstīta paraksta attēlu failu.
 • Skats "Sarunas" ļauj e-pasta vēstules sagrupēt vai sakārtot pēc tēmas/priekšmeta, nodrošinot labāku pārskatu pastkastītē. Dzēšanas procesu var piemērot arī visai sarunai kopumā.
 • Ātrie soļi ļauj grupēt tipiskus, bieži izmantotus rutīnas uzdevumus, lai automatizētu procesus.
 • Ērtas meklēšanas funkcijas piedāvā uzlabotas filtrēšanas iespējas, tostarp pēc kategorijām, kuras var arī saglabāt atkārtotai izmantošanai.

OneNote 2010

OneNote ir elektroniska alternatīva plašām piezīmju kolekcijām, taču šī programma piedāvā daudz labāku pārskatu un ir paredzēta arī sadarbībai ar darba kolēģiem, izmantojot mākoni. Svarīgi dokumenti tiek centralizēti reģistrēti un vienmēr ir pieejami, piemēram, prezentāciju sagatavošanai, piezīmju veikšanai un interneta izpētei. Piezīmju pierakstīšanas programma ir intuitīva un viegli lietojama, tostarp ar šādām funkcijām:

 • OneNote automātiski izveido personīgo piezīmju blociņu, kurā jau ir cilnes "Vispārīgi" un "Nepierakstītās piezīmes", kā arī iepriekš iestatītās lapas: "Darījumi", "Biežāk lietotās" un "Ziņas".
 • Visas piezīmju grāmatas var personalizēt un sadalīt sīkākās sadaļās, kas pēc tam tiek parādītas kā cilnes zem attiecīgās rīkjoslas. Arī tos var mainīt jebkurā laikā.
 • Papildus tukšu lapu izveidei ir arī iespēja izmantot standartizētas lapu veidnes, piemēram, "Uzņēmējdarbība", un pēc vajadzības tās vēlāk sadalīt sīkākās sadaļās.

Publisher 2010

Darbvirsmas publicēšanas programmatūra ir iekļauta tieši MS Office 2010 Standard un ir paredzēta augstas kvalitātes publikāciju izveidei dažādās jomās profesionālā un drukāšanai gatavā veidā.

 • Papildus vienkāršiem dokumentiem, piemēram, vizītkartēm un apsveikuma kartītēm, to var izmantot arī skrejlapu, drukāšanai paredzētu katalogu, kā arī informatīvu e-pasta biļetenu izveidei.
 • Šim nolūkam ir pieejams plašs šablonu klāsts, kas ir ļoti tuvi tipiskam publikāciju izskatam un kurus pēc tam var pielāgot individuāli.
 • Attēlus var ievietot no datora, tieši no interneta vai kā ClipArt, izmantojot Office.com.
 • Lai vēl vairāk manipulētu ar attēliem, ir pieejami dažādi efekti, piemēram, ēnu, gaismas un 3D efekts. Daudzus efektus var izmantot arī tekstam.

MS Office 2010 sistēmas prasības Standard

Portāls Office 2010 Standard Izdevums ir pieejams lejupielādei divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Pēc noklusējuma datorā tiek instalēta 32 bitu versija, tādējādi novēršot savietojamības problēmas ar 64 bitu versiju vecākos datoros vai operētājsistēmās. 64 bitu versija ar 4 GB atmiņas nodrošina priekšrocības, jo īpaši rediģējot Excel failus, kas ir lielāki par 2 GB. Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, jaunais lentes interfeiss prasa arī vairāk vietas cietajā diskā. Pretējā gadījumā piemēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 7 līdz maksimāli Windows 10 vai vismaz Windows Server 2003
 • Procesors: min. 500 MHz - ieteicams 1 GHz, lai varētu izmantot visas Microsoft Outlook funkcijas
 • Atmiņa: vismaz 256 MB RAM - ieteicams 512 MB, lai izmantotu visus Outlook pakalpojumus
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,5 GB
 • Attēlu izšķirtspēja: min. 1 024 x 576, min. grafiskā karte ar DirectX9c paātrinājumu

Pirkt MS Office 2010 Standard lēti Wiresoft tiešsaistes veikalā

Šis Office 2010 Standard izdevums nav pieejams parastajā tirdzniecībā, jo citādi tas tiek piedāvāts tikai kā apjoma licence uzņēmumiem. Wiresoft tiešsaistes veikalā programmatūra Office 2010 Standard ir pieejama arī kā viena lietotāja licence, kā pirkums un bez turpmākām abonēšanas saistībām, tāpēc, iegādājoties to ar Wiresoft starpniecību, jums ir tikai vienreizējas izmaksas, un jūs iegādājaties pilnu programmas versiju, kurai ir identisks programmu klāsts, kāds ir iekļauts attiecīgajā Office apjoma licencē.

Droši iegādājieties programmatūru no Wiresoft: MS Office 2010 Standard ir ne tikai pieejams Wiresoft par īpaši zemu cenu, bet arī iegāde ir ērta, izmantojot tūlītēju lejupielādi, un arī droša: šī Office 2010 Standard viena lietotāja licence bija daļa no lielākas apjoma licences, kādu Microsoft piedāvā tikai lielākiem uzņēmumiem. Apjoma licences iegāde ietver tiesības tālākpārdot programmatūras licenču pārpalikumu vai visu apjoma licenci neatkarīgi no tā, vai atsevišķas vai visas licences nav izmantotas. Līdz ar pārdošanu apjoma licence tiek sadalīta un pārvērsta atsevišķās licencēs, kuras tiek sauktas par lietotu programmatūru. Šī sadalīšana neietekmē ietverto programmu funkcionalitāti vai darbības jomu.

Iegādājoties programmatūru no Wiresoft, mūsu klienti par pieņemamu cenu var iegādāties Office versijas, piemēram, MS Standard 2010. Tāpēc ne tikai pašnodarbinātās personas un MVU, bet arī privātie lietotāji var izmantot mūsu zemo cenu programmatūras piedāvājumu!

Wiresoft pārdod tikai pilnas MS Office Standard vai citas Microsoft Office versijas un programmas, kas ir identiskas oriģinālajiem Microsoft produktiem; tās nāk tikai no legāliem avotiem.

Iegādājoties Office 2010 Standard kā lietotu programmatūru no Wiresoft Software-Shop, jums nav nekāda juridiska riska, jo tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir atļauta ar likumu, kas ir apstiprināts ar daudziem spriedumiem.

Šo Office 2010 Standard programmatūru var instalēt datorā uzreiz pēc iegādes un lejupielādes procesa pabeigšanas, un to var aktivizēt un pilnībā izmantot, izmantojot komplektā pievienoto apjoma licences atslēgu (MAK).

Wiresoft programmatūras veikalā bez Office 2010 Standard Edition var atrast arī citas Office versijas, kā arī citas Microsoft programmas, kā arī to iegādes versijas. Ja jums ir kādi jautājumi par Office 2010 Standard vai jebkuru citu Microsoft Office programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanas laikā.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas