Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10590
 • P73-00354
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€53,90 * €58,90 * (8,49% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 16 Core 
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas 2x
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Windows Server 2008 ir tiešs 2003. gada versijas pēctecis. "Longhorn", kā neoficiāli tiek dēvēta sistēmas programmatūra, satur ne tikai daudzus uzlabojumus salīdzinājumā ar vecāko priekšgājēju, bet arī jaunas funkcijas, kas atbilst pašreizējām prasībām, arī attiecībā uz virtualizāciju. Server Microsoft Business

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2008

Windows Server 2008 ir tiešs Microsoft 2003 servera versijas pēctecis. "Longhorn", kā ir neoficiālais sistēmas programmatūras nosaukums, ietver ne tikai daudzus uzlabojumus salīdzinājumā ar vecāko priekšgājēju, bet arī jaunas funkcijas, kas atbilst mūsdienu biznesa prasībām, tostarp virtualizāciju.

Windows Server 2008 nodrošina uzticamu pamatu uzņēmuma tīkla izveidei, kas piedāvā drošas saskarnes ar centrālo serveri un, protams, arī integrē daudzas gala ierīces. Grafiskā lietotāja saskarne padara Windows Server viegli lietojamu pat iesācējiem. Turklāt operētājsistēmu (OS) var vadīt arī ar peles un tastatūras palīdzību, tāpēc nav nepieciešamas sarežģītu komandu zināšanas.

Papildus Windows portatīvajām ierīcēm, pakalpojumu punktam .NET un RemoteApp svarīgākās funkcijas ietver Hyper-V, kas ļauj virtualizēt veselas serveru sistēmas. Serverī 2008 pēc noklusējuma ir iekļauta PowerShell, kuras pamatā ir .NET Framework, un ir uzlabota klasterizācija ar pārslēgšanos pār kļūmes gadījumiem. Ir iekļauta arī IIS 7.0 - jaunā Internet Information Services versija, kas ietver PHP, SSL un HTML atbalstu.

Tādējādi Windows Server 2008 ir efektīva serveru operētājsistēma, kuras dažādās versijas atbilst gan lielāku, gan arī mazāku uzņēmumu individuālajām prasībām. Programmatūra nodrošina visus priekšnoteikumus, lai administratori un IT speciālisti varētu optimizēt uzņēmuma serveru infrastruktūras elastību un uzticamību, vienlaikus nodrošinot stabilu lietojumprogrammu vai tīmekļa platformu, uz kuras pamata izstrādātāji var piedāvāt dažādas lietojumprogrammas un pakalpojumus.

Microsoft Windows Server 2008 ir pieejams Standard, Enterprise, kā arī Datacenter redakcijās, katrā gadījumā 32 bitu un 64 bitu arhitektūrā, no kurām Standard redakcija ir pieejama Wiresoft par izdevīgu cenu. Šis izdevums ir īpaši izstrādāts izmantošanai mazos un vidējos uzņēmumos, nezaudējot būtiskas funkcijas.

Svarīgas Microsoft Windows Server 2008 funkcijas un optimizācijas Standard

Izmantojot Windows Server 2008 Standard pieejamās funkcijas, dažāda lieluma uzņēmumu rīcībā ir visi svarīgākie un efektīvākie rīki, lai izveidotu un uzturētu stabilu serveru operētājsistēmu administrēšanas, datu aizsardzības un pārsūtīšanas jomā. Papildus Windows Vista integrācijai jaudīgie virtualizācijas rīki uzlabo efektīvu komandas darbu un nodrošina labāku uzņēmuma un mājas tīklu kontroli.

Lielāka drošība ar Windows Server Standard 2008

tāpēcWindows Server 2008 Standard ir arī daudzas jaunas drošības funkcijas, kas uzlabo servera un pārvaldīto datu aizsardzību. Piemēram, integrētajā ugunsmūrī jaunajā tālvadības servera pārvaldības rīku uznirstošajā logrīkā ir vairākas pārskatītas politikas un iestatījumi.

Citi drošības rīki ietver tikai lasīšanai domēna kontrolieri, kas ir īpaši noderīgs potenciāli nedrošās vietās, un integrēto tīkla piekļuves aizsardzību (NAP). Pārvaldības funkcija NAP ir kaut kas līdzīgs karantīnas sistēmai nedrošiem klientiem. Tā pamatā ir NPS (Network Policy Server), kas katram klientam, kurš vēlas piekļūt serverim Windows, izvirza noteiktas prasības, kuru izpilde ir priekšnoteikums, lai klientam būtu atļauts pieslēgties uzņēmuma tīklam. Šim nolūkam DC izolācijas stratēģijas ļauj fiziskajos tīklos atsevišķi izveidot un pārvaldīt loģiskos tīklus, lai atļautu piekļuvi tikai no reģistrētiem klientiem.

Serverī 2008 ir pieejams rīks BitLocker, ar kuru šifrēt datus. BitLocker atbilst Sarbanes-Oxley un Veselības apdrošināšanas pārvedamības un atbildības likuma (HIPAA) noteikumiem par uzņēmuma datu drošību. BitLocker šifrē visu sistēmu. Komponentus, kas tiek palaisti pirms kodola, aizsargā integritātes pārbaude (Kernel Integrity Check).

Kopumā visas šīs Windows Server 2008 Standard funkcijas nodrošina uzticamas un vienlaikus drošas serveru operētājsistēmas darbību.

Citas iezīmes, ko vērts pieminēt:

Hyper-V serveru sistēmu virtualizācijai

Hyper-V serverim Windows Server 2008 tagad ļauj organizācijām virtualizēt, neizmantojot trešo pušu programmas. Šis rīks, kas sastāv no hipervizora, ļauj vienā fiziskā serverī izveidot vairākus virtuālos serverus. Tas ļauj serverim uzņemties vairākas lomas, kuras var pārvaldīt arī atsevišķi vienu no otras. Hyper-V tiek pārvaldīta, izmantojot Microsoft vadības konsoli (MMC). Klastera režīmā Hyper-V var izmantot arī tiešai migrācijai, kad virtuālās mašīnas var pārvietot darbības laikā.

Šī virtualizācijas tehnoloģija darbojas datoros gan ar x64, gan x86 procesoru; tā atbalsta arī tīkla adrešu tulkošanu (NAT) un tīkla piekļuves aizsardzību (NAP). Šādā veidā Hyper-V arī palīdz taupīt tipiskus uzņēmuma resursus, piemēram, darbības izmaksas un enerģijas patēriņu, kas tiek ievērojami samazināts.

Windows PowerShell

Windows Server 2008 ir pirmā Microsoft operētājsistēma, kas ietver komandrindas apvalku (komandrindas interpretatoru) Windows PowerShell. PowerShell pamatā ir .NET ietvara 2.0 versija; tā ļauj lietotājam interaktīvi izpildīt komandas komandrindā, kas ir salīdzināma, piemēram, ar Windows Script Host, cmd.exe vai Unix. Sarežģītākiem čaulas skriptiem šeit ir pieejama arī PowerShell skriptēšanas valoda.

Active Directory vietnē Windows Server 2008

Active Directory, Microsoft Windows Server direktoriju pakalpojums resursu un lietotāju pārvaldībai, no versijas Windows Server 2008 ir sadalīts piecās lomās:

 • Active Directory Domain Services (AD DS) kā centrālais komponents domēna un resursu pārvaldībai
 • Active Directory Lightweight Directory Services (ADLDS), lai savienotu pakalpojumus, kuriem nepieciešama ar Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) saderīga informācija
 • Active Directory Federation Services (ADFS) lietotāju autentifikācijai tīmeklī ārpus AD-DS infrastruktūras
 • Active Directory Rights Management Services (ADRMS), lai aizsargātu resursus no neautorizētiem lietotājiem
 • Active Directory Certificate Services (ADCS) publiskās atslēgas infrastruktūras nodrošināšanai

Iepriekšējie DCO tipi Active Directory ir papildināti ar domēna kontrolieri tikai lasīšanai (RODC). RODC ir tikai lasāms, un tā funkcionalitāte ir ierobežota, tāpēc netiek pārvaldītas paroles, lai to varētu izmantot kā domēna kontrolieri, jo īpaši neapdrošinātās zonās.

Failover klasterizācija

Servera Windows Server 2008 Enterprise Edition versijā ir iekļauta operētājsistēmas klastera mezglu kļūmju pārslēgšanās klasterizācija operētājsistēmas klastera mezglos. Pārslēgšanās klasteris atbalsta GUID partition tabulu (GPT) ar maksimāli 128 nodalījumiem, kā arī dinamisku resursu pievienošanu, kas vēl vairāk uzlabo servera augsto pieejamību.

Termināla pakalpojumi vietnē Windows Server 2008

Serverī Windows Server 2008 ir pievienotas arī vairākas termināla pakalpojumu funkcijas. Tie ietver atbalstu vairākiem monitoriem, kā arī izšķirtspēju līdz pat 1920 × 1200 pikseļiem, programmu nodrošināšanu termināļa sesijas laikā, izmantojot RemoteApp, Windows Portable Devices un Microsoft Point of Service for .NET. Termināļa pakalpojumi ļauj arī vienlaicīgi izmantot vietējās un attālinātās lietojumprogrammas vienā datorā.

Intuitīva lietotāja saskarne

Windows Server 2008 Standard pārliecina ar intuitīvi lietojamu darbvirsmu un iespēju izvēlēties starp vairākiem režīmiem: Izmantojot servera pārvaldnieku, jūs vienmēr varat pārskatīt pašreizējo sistēmas statusu un pārvaldīt centrālās funkcijas. Integrētais WMI interfeiss nodrošina arī vadības skriptu uzņēmēja funkcijas, un, izmantojot iepriekš minēto PowerShell, varat izmantot esošos skriptus bat vai vbs formātā, savukārt Microsoft vadības konsole (MMC) nodrošina dažādas vadības programmas, izmantojot papildinājumus.

Turklāt ir iespējams instalēt Windows Server 2008 arī kā tā saukto pamata versiju; šajā gadījumā grafiskā lietotāja saskarne ir izlaista, un tad tajā ir tikai nepieciešamākās funkcijas. Pamata versija ne tikai patērē mazāk resursu, bet arī piedāvā mazāku uzbrukuma virsmu, jo tajā ir mazāks instalēto komponentu skaits, tostarp servera lomas.

Sistēmas prasības serverim Windows Server 2008 Standard

Tā kā salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju ir palielināts funkciju skaits, lietojot Windows Server 2008, tiek piemērotas šādas augstākas sistēmas prasības:

 • Procesors: vismaz 1 GHz (x86 procesors) vai 1,4 GHz (x64 procesors) - ieteicams: 2 GHz vai vairāk
 • Atmiņa: vismaz 512 MB RAM - ieteicams 2 GB RAM vai vairāk
 • Atmiņa 32 bitu sistēmas: ne vairāk kā 4 GB
 • Atmiņa 64 bitu sistēmām: ne vairāk kā 32 GB
 • Cietais disks: vismaz 10 GB brīvas vietas; pilnai instalācijai ieteicams 40 GB; servera kodola instalācijai ieteicams 10 GB
 • Disks: DVD-ROM
 • Izšķirtspēja: Super VGA 800 × 600 vai augstāka izšķirtspēja

Windows Server 2008 licencēšanas modelis

Servera Windows Server 2008 licencēšana ir atkarīga no fiziskā servera, kurā tiek izmantota operētājsistēma, tostarp virtuālo serveru, procesoru skaita. Katra servera licence ļauj izmantot Windows Server Software 2008 Standard vienā fiziskā un vienā virtuālajā serverī.

Servera licencē ir iekļautas arī administratora tiesības funkciju administrēšanai un nodrošināšanai.

Lai kā lietotājs piekļūtu serverim Windows Server Standard, ir nepieciešamas papildu klienta piekļuves licences (CAL). Atsevišķi noteikumi attiecas arī uz piekļuvi, izmantojot Windows Server 2008 ārējo savienotāju. Visu papildu informāciju par Windows Server 2008 CAL var atrast atbilstošajā Wiresoft produkta lapā.

Licence Microsoft Server 2008 Standard par īpašu cenu, izmantojot Wiresoft

Wiresoft piedāvā oriģinālās servera licences Microsoft Server 2008 Edition Standard par īpaši zemu gala cenu. Tādējādi jūs varat izmantot priekšrocības, ko sniedz Wiresoft licenču iegāde ne tikai šīm, bet arī visām citām programmatūras licencēm: Visi pie mums pieejamie Microsoft programmatūras produkti ir vienreizējas licences, kas iegādātas no Eiropas uzņēmumiem.

Iegādājoties jūs kā klients esat pilnīgi drošībā, jo saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas nolēmumu programmatūras produktu, kas ietver arī servera licences un klienta piekļuves licences, iegāde un tālākpārdošana ir pilnīgi likumīga.

Turklāt visas šīs licences ir 100% lietojamas, jo mēs esam rūpīgi pārbaudījuši to autentiskumu un lietojamību.

Daudzi mūsu klienti var apliecināt Wiresoft pieejamā licencēšanas piedāvājuma priekšrocības, ko papildina mūsu ekspertu konsultācijas par visekonomiskāko Windows serveru licencēšanu uzņēmumā. Ja jums ir kādi jautājumi par individuālo licencēšanu ar Microsoft Server 2008 Edition, lūdzu, sazinieties ar mums:

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas