Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10105
  • P73-06285
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€60,90 * €66,90 * (8,97% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 16 Core 
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas 2x
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Ar Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft piedāvā privāto un komerciālo serveru lietojumprogrammu risinājumu, kas ir viegli instalējams un kopjams. Microsoft Windows versija Server ir pilnveidota un pārsteidz ar jaunām funkcijām un īpašībām. Šajā rakstā ir izskaidrots, kas ir programmatūra Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard un kā to var izmantot.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Ar Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft piedāvā risinājumu privātām un komerciālām serveru lietojumprogrammām, ko var viegli instalēt un uzturēt. Microsoft Windows servera versija ir pilnveidota un pārsteidz ar dažām jaunām funkcijām un īpašībām. Šajā rakstā ir izskaidrots, kas ir Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard programmatūra un kā to var izmantot.

Kas īsti ir Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard un kam šī programmatūra tiek izmantota?

Šī programmatūra ir programmatūras giganta Microsoft operētājsistēma. Tādējādi tā ir īpaši izstrādāta operētājsistēma, kas ir radīta serveru konfigurēšanai, pārvaldībai un uzturēšanai, kā arī optimizēta šim nolūkam. Tāpēc Microsoft Windows Server parasti nav piemērots parastam darbam datorā, bet ir īpaši paredzēts lietošanai un instalēšanai serverī. Tā piedāvā vairākus dažādus rīkus un funkcijas, kas servera administrēšanu un konfigurēšanu padara ļoti vienkāršu un efektīvu. Serveri Microsoft Windows Server tiek izmantoti ne tikai privātajā sektorā, bet bieži arī uzņēmējdarbības sektorā. Daudzi lieli uzņēmumi savus serverus administrē, izmantojot Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard. Izmantojot šo operētājsistēmu, ir iespējams izveidot arī tā saukto mākoni, kam pēc tam var piekļūt lietotāji un darbinieki. Tāpat šādu serveri var izmantot dublēšanai un citu datu dublēšanai, ko arī var šifrēt.

Kādām aparatūras prasībām jāatbilst datoram, lai tajā varētu darboties Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard?

Lai Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard darbotos bez traucējumiem, datoram ir nepieciešams 64 bitu procesors ar vismaz 1,4 GHz taktātrumu. Turklāt ir nepieciešama arī aptuveni 32 GB vieta cietajā diskā un aptuveni 512 MB brīvpiekļuves atmiņas (RAM). Izmantojot SSD vai lielāku RAM, sistēma var darboties daudz labāk un ātrāk. Lielāks procesora taktātrums palielinās arī izpildes ātrumu. Turklāt servera pieslēgšanai ir nepieciešams arī WLAN adapteris vai Ethernet adapteris. Šie adapteri parasti jau ir iebūvēti tieši aparatūrā.

Kā Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ir instalēts datorā vai serverī?

Šo operētājsistēmu var instalēt no kompaktdiska vai USB atmiņas. Tomēr datu nesējam jebkurā gadījumā ir jābūt bootējamam, lai dators to tieši atpazītu datora palaišanas laikā. Pēc tam tiek ievietots datu nesējs, ieslēgts dators - dators nekavējoties atpazīs Windows instalāciju un sāks darboties. Ja dators instalāciju uzreiz neatpazīst, jāpārbauda BIOS iestatījumi. Pēc tam vispirms jāveic sāknēšana no kompaktdiska vai USB atmiņas, pat pirms sāknēšanas no cietā diska vai SSD. Lietotājam instalēšanas laikā tiek piedāvāts vednis, kas izskaidro visus soļus. Papildus GUI instalācijai ir iespējama arī instalācija no komandrindas (termināļa). Tas ir ieteicams tikai pieredzējušiem lietotājiem, jo šeit lietotājs var veikt ļoti detalizētus iestatījumus. Varat arī izvēlēties, vai serverim Windows jādarbojas kā grafiskās saskarnes operētājsistēmai vai tikai no komandrindas. Izmantojot pēdējo iespēju, datoru var kontrolēt no cita datora, izmantojot drošu SSH savienojumu, tāpēc iestatīšanai nav nepieciešams monitors.
Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas