Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10599
 • VCS8-STD-C
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€5 094,90 * €5 659,90 * (9,98% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard - Virtualizācijas vides centrālā vadība

VMware vCenter Server 8 Standard ir vadošais risinājums visas jūsu virtualizācijas vides pārvaldībai un kontrolei. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc VMware vCenter Server 8 Standard ir neaizstājams, lai optimizētu jūsu virtuālās infrastruktūras veiktspēju, uzticamību un efektivitāti.

VMware vCenter Server 8 galvenās funkcijas Standard

 1. Centralizēta pārvaldība: ar VMware vCenter Server 8 Standard jūs varat pārvaldīt visas savas virtuālās mašīnas (VM), resursus un resursus no centrālās konsoles. Tas atvieglo visas vides pārvaldību un uzraudzību.
 2. Veiktspējas optimizācija: Platforma piedāvā veiktspējas analīzes un optimizācijas rīkus, lai nodrošinātu, ka jūsu virtuālās mašīnas vienmēr ir labākajā formā un darbojas nevainojami. Jūs gūstat ieskatu resursu izmantošanā un varat proaktīvi novērst vājās vietas.
 3. Automatizācija: VMware vCenter Server 8 Standard ļauj automatizēt rutīnas uzdevumus, ietaupot laiku un samazinot cilvēka kļūdu skaitu. Varat automatizēt tādus uzdevumus kā jaunu VM nodrošināšana vai resursu mērogošana.
 4. Uzlabota drošība: integrētās drošības funkcijas aizsargā jūsu virtuālos resursus no apdraudējumiem un nesankcionētas piekļuves. Piekļuves kontrole un šifrēšana ļauj nodrošināt virtuālo vidi.

VMware vCenter Server 8 priekšrocības Standard

 • Efektīva pārvaldība: Centralizēta pārvaldība un automatizācija ļauj efektīvāk izmantot IT resursus un samazināt darbības izmaksas. Ievērojami samazinās administrēšanai patērētais laiks.
 • Augstāka pieejamība: veiktspējas optimizācijas un augstas pieejamības funkcijas nodrošina nepārtrauktu lietojumprogrammu pieejamību. Tas samazina dīkstāves laiku un nodrošina darbības nepārtrauktību.
 • Drošība un atbilstība: Izmantojot uzlabotas drošības funkcijas, varat aizsargāt datus un lietojumprogrammas, vienlaikus nodrošinot atbilstību atbilstības vadlīnijām. Tas ir īpaši svarīgi regulētās nozarēs.

Jūsu virtualizācijas vides nākotne ar VMware vCenter Server 8 Standard

VMware vCenter Server 8 Standard ir būtisks risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešama efektīva, droša un augsti pieejama virtualizācijas vide. Ar šo platformu jūs esat optimāli sagatavoti digitālās transformācijas izaicinājumiem. Optimizējiet resursu izmantošanu, palieliniet veiktspēju un nodrošiniet savas virtualizācijas vides nākotni ar 9 VMware vCenter Server 20. Tā ir centralizēta kontrole, kas palīdz veiksmīgi pārvaldīt jūsu virtuālo infrastruktūru un izpildīt mūsdienu IT prasības. 10 VMware vCenter Server 21 ir pamats efektīvai un nākotnes virtualizācijai.

Papildu saites uz "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas