Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10599
  • VCS8-STD-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
€5 659,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard virtuālo infrastruktūru pārvaldībai

vCenter Server 8 Standard ir jaudīgs pamatinstruments uz vSphere balstītas infrastruktūras un tās vides pārvaldībai. Uzlabota serveru pārvaldības programmatūra piedāvā plašu funkciju klāstu, lai droši automatizētu un konfigurētu, kā arī pielāgotu vai dzēstu virtuālos datu centrus, virtuālās mašīnas un virtuālās lietojumprogrammas hibrīdajos mākoņos. Turklāt VMware vCenter Server 8 Standard funkcionalitāti var viegli paplašināt, izmantojot dažādus spraudņus, piemēram, integrējot fiziskās un virtuālās pārvaldības rīkus.

Izmantojot VMware vCenter Server 8 Standard, uzņēmumi var izmantot mērogojamu un paplašināmu platformu, ar kuru var viegli un efektīvi pārvaldīt lielu skaitu VMware scenāriju - līdz pat lielam skaitam virtuālo mašīnu, glabāšanas sistēmu vai virtuālo tīklu.

vCenter Server 8 Standard Centralizēts VMware virtuālo mašīnu, Esxi hostu un lietojumprogrammu pārvaldības risinājums

VCenter Server 8 Standard Update Manager un vCenter Converter ir integrēti arī vCenter 8 Standard. VMware vCenter Server centralizēti pārvalda daudzas virtuālās mašīnas, kas izvietotas vienā vai vairākos ESXi hostos. Izmantojot vCenter Server 8 Standard, var centralizēti reģistrēt un novērtēt arī visu saimniekorīšu un virtuālo mašīnu veiktspējas mērījumus.

Centralizēti pārvaldot virtuālos resursdatorus un virtuālās mašīnas no vienas konsoles, vCenter Server 8 nodrošina vienkāršu un visaptverošu kontroli, tostarp visus redzamības līmeņus. Tādējādi vCenter Server 8 Standard jaudīgie rīki vienkāršo efektīvu vSphere infrastruktūras pārvaldību un piedāvā arī plašas kontroles iespējas. Turklāt, izmantojot vCenter Server, ir pieejama arī darba slodzes tiešā migrācija, pilns klonēšana un vMotion aukstā migrācija. Web pakalpojumu API arī atvieglo vCenter Server elastīgu integrāciju ar esošo sistēmu pārvaldības programmatūru.

vCenter Server 8 Standard - uzlabota veiktspēja un mērogojamība lielām virtuālajām infrastruktūrām

vCenter Server 8 Standard nodrošina proaktīvu, automatizētu pārvaldību, lai dinamiski nodrošinātu jaunus pakalpojumus. Resursus var sadalīt un optimizēt maksimāli efektīvi. Piemēram, līdz 15 vCenter Server instancēm var pārvaldīt 70 000 virtuālo mašīnu un 5 000 saimniekdatoru. Izmantojot dinamisku resursu pārvaldību, tostarp resursu piešķiršanu, vCenter Server inteliģenti piešķir pieejamos resursus virtuālajām mašīnām. Tas atvieglo kritiski svarīgu biznesa lietojumprogrammu pakalpojumu līmeņa atbilstību pakalpojumu līmeņa līgumiem (SLA).

vCenter Server 8 Standard ietver visas pieejamās vCenter Server funkcijas. Var pārvaldīt līdz 2000 vSphere ESXi hostu.

vCenter Server var arī bez problēmām paplašināt lokālās vides, izmantojot vSphere publiskos mākoņus, piemēram, VMware Cloud on AWS, - ar vienu vCenter Server gadījumu var pārredzami pārvaldīt līdz 2000 saimniekdatoriem un 35 000 virtuālo mašīnu neatkarīgi no tā, kura vCenter Server versija darbojas.

Papildu saites uz "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.