Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10533
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€12 601,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"

VMware vRealize Operations 7 Enterprise ir visaptveroša operāciju pārvaldības platforma mūsdienu datu centriem un mākoņiem. Tas nodrošina integrētu veiktspējas, jaudas un konfigurācijas pārvaldību visā programmatūras definētajā datu centrā. vRealize Operations 7 nodrošina uzlabotu analītiku, lai optimizētu darba slodzes, tādējādi uzlabojot efektivitāti un paātrinot laiku, kas nepieciešams, lai iekļautos tirgū.

vRealize Operations 7 Enterprise ir izstrādāts, lai palīdzētu klientiem viegli pārvaldīt neviendabīgas vides. Platforma sniedz noderīgu ieskatu, pateicoties iespējai apkopot datus no dažādiem avotiem, tostarp VMware vSphere ® , Microsoft Hyper-V®, Amazon AWS, IBM SoftLayer®, OpenStack® mākoņiem un citiem publiskajiem Cloud pakalpojumu sniedzējiem. Šī informācija ļauj klientiem identificēt problēmas, pirms tās izraisa darbības traucējumus vai ietekmē Service līmeņa līgumus (SLA).

Izlaižot vRealize Operations 7 Enterprise, VMware turpina savu tradīciju piedāvāt inovatīvus produktus. Šis produkts ir balstīts uz iepriekšējo produktu panākumiem, piedāvājot vēl vairāk funkciju, lai palīdzētu uzņēmumiem uzlabot veiktspēju un pieejamību.

VMware vRealize Operations 7 Enterprise ir visaptverošs operāciju pārvaldības risinājums mūsdienu datu centriem un mākoņiem. Tas nodrošina inteliģentu veiktspējas, jaudas un konfigurācijas pārvaldību visā programmatūras definētās infrastruktūras pakāpē. Izmantojot vRealize Operations 7 Enterprise, varat optimizēt savas virtuālās mašīnas (VM), lietojumprogrammas un pamatā esošo infrastruktūru, lai samazinātu izmaksas un palielinātu efektivitāti.

vRealize Operations 7 Enterprise ir intuitīva lietotāja saskarne, kas ļauj viegli identificēt un atrisināt problēmas jūsu vidē. Risinājums nodrošina arī uzlabotu analīzi, kas sniedz padziļinātu ieskatu par jūsu VM, lietojumprogrammu, glabāšanas ierīču, tīklu un citu ierīču stāvokli. Tas ļauj jums pieņemt labākus lēmumus par to, kā pārvaldīt infrastruktūru, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un efektivitāti.

Papildu saites uz "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.