Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10150
 • 77D-00092
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€118,90 * €130,90 * (9,17% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Visual Studio 2017 priekš Mac Professional Edition piedāvā lietotājiem jaudīgas IDE funkcijas un produktivitātes uzlabojumus, lai radītu starpplatformu lietojumprogrammas macOS, Android, iOS, tvOS vai watchOS - gan mobilajām un darbvirsmas ierīcēm, gan tīmeklim un mākonim. Microsoft programmā ir iekļauti visi rīki izstrādei, atkļūdošanai un refaktorošanai, tostarp grafiskie dizaineri, koda pabeigšanas funkcijas, kā arī avota koda pārvaldība un versiju kontrole.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC"

Visual Studio for Mac 2017 - profesionāla izstrādātāja programmatūra macOS iegādes versijā

Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition nodrošina lietotājus ar jaudīgām IDE funkcijām un produktivitātes uzlabojumiem, lai radītu starpplatformu lietojumprogrammas macOS, Android, iOS, tvOS vai watchOS - gan mobilajām, gan darbvirsmas, gan tīmekļa un mākoņdatošanas lietojumprogrammām - ar visiem Microsoft piedāvātajiem izstrādes, atkļūdošanas un refaktorizācijas rīkiem, tostarp grafiskajiem dizaineriem, koda pabeigšanu, pirmkoda pārvaldību un versiju kontroli.

Papildus vecākām izstrādātāju valodām, piemēram, C un C++, un mūsdienīgākiem variantiem, piemēram, C#, Visual Studio for Mac 2017, protams, atbalsta arī Apple Metal, iOS, JavaScript un citus izplatītus tīmekļa standartus. Iebūvēts tiešraides atbalsts katrai valodai paātrina koda rakstīšanu, tāpat kā atkļūdošanas funkcijas samazina lietojumprogrammu izstrādē patērēto laiku. Ātrs struktūras skats palīdz izstrādātājiem viegli orientēties koda struktūrā, savukārt centralizētais kļūdu saraksts izmanto tiešraides koda analīzi, lai rakstīšanas laikā uzskaitītu kompilēšanas un būvēšanas kļūdas, kā arī dažām valodām specifiskas domēna problēmas.

Visual Studio for Mac Professional 2017 ir uzlabotas ne tikai tādas bieži vien galvenās funkcijas kā IntelliSense, CodeLens un Refactoring, bet arī koda navigācija un koda labošana, kas arī atvieglo izstrādātāja darbu, jo, cita starpā, redaktorā uzreiz tiek izceltas izmaiņas kodā, atsauces utt.

Kādiem lietotājiem ir paredzēta Visual Studio 2017 for Mac Professional?

Visual Studio 2017 for Mac izdevums ir paredzēts tieši tiem profesionāliem izstrādātājiem, kuri vēlas izmantot Microsoft programmatūras jaudīgās funkcijas Mac operētājsistēmā - vienatnē vai pat komandā. Sakarā ar Xamarin atbalstu Visual Studio 2017 operētājsistēmā Mac noteiktas minimālās prasības attiecas arī uz macOS operētājsistēmām, sīkāka informācija ir sniegta tālāk.

Wiresoft piedāvā Visual Studio 2017 for Mac Professional par īpaši izdevīgu cenu kā lietotu programmatūru vienas licences veidā, lai izstrādātāji varētu izmantot visas efektīvas Microsoft programmatūras priekšrocības savā Mac datorā un bez abonēšanas saistībām. Papildus Visual Studio 2017 for Mac Professional Wiresoft Software tiešsaistes veikals piedāvā arī citas Visual Studio versijas Mac kā vienu licenci iegādes versijā, kā arī daudzas citas Microsoft programmas macOS versijā. Turpmāk sniegts pārskats par jaunākajām Visual Studio 2017 funkcijām un papildinājumiem operētājsistēmai Mac.

Ko piedāvā Visual Studio 2017 operētājsistēmai Mac?

2017. gada Visual Studio for Mac izdevums, kas ir gatavs palaišanai, atšķiras no sava priekšgājēja ar īsāku starta laiku un ātrāku sesiju un risinājumu ielādēšanas uzsākšanu. Projektu un elementu šablonu atpazīšana ir arī ātrāka nekā iepriekš.

Īss pārskats par IDE operētājsistēmai macOS

Visual Studio operētājsistēmā Mac ir atsevišķas sadaļas, kas paredzētas lietojumprogrammu pārvaldībai, iestatījumiem, kā arī koda izveidei un atkļūdošanai: Sagaidīšanas lapā integrētā rīkjosla nodrošina tiešu piekļuvi nesen atvērto risinājumu mapju meklēšanai, kā arī projektu atvēršanas un izveides un lietotnes konfigurācijas, kā arī kļūdu skatīšanas funkcijām. Šeit ir pieejama arī jaunumu plūsma ar jaunu informāciju izstrādātājiem.

Visual Studio 2017 priekš Mac atbalstītās valodas un izstrādātāju tipi

Visual Studio 2017 operētājsistēmai Mac, tāpat kā Windows versija, atbalsta daudzus tajā iebūvētos failu tipus, piemēram, .csproj, .fsproj un .sln, kā arī EditorConfig. Visual Studio 2017 priekš Mac atbalsta tādus izstrādes veidus kā ASP.NET Core tīmekļa lietojumprogrammas, izmantojot C#, F#, .NET Core konsoles lietojumprogrammas, izmantojot C# vai F#, un lapas, kas izveidotas, izmantojot Razor, kā arī JavaScript un TypeScript. Turklāt tas ietver starpplatformu Unity lietotnes vai spēles C#, kā arī Android, iOS, tvOS un watchOS lietotnes Xamarin, izmantojot C#, F# vai XAML, un arī Cocoa datora lietotnes C# vai F#, kā arī tīmekļa standartus, piemēram, HTML, CSS un JSON. Tas nozīmē, ka Mac izstrādātāji vienmēr var strādāt integrētajā izstrādes vidē, kas attiecīgajā brīdī vislabāk atbilst viņu vajadzībām.

Daudzi no Windows-Ir iekļautas arī Mac versijā, tostarp Roslyn kompilatora platforma, ko izmanto refaktorizācijai un IntelliSense, MSBuild projektu sistēmai un konstruktoram, kā arī TextMate avota redaktoram. Arī Mac lietotāji var izmantot tos pašus dzinējus Xamarin un .NET Core lietotņu atkļūdošanai, kā arī identiskus Xamarin.iOS un Xamarin.Android izstrādātājus.

Avota koda pārvaldība Visual Studio 2017 operētājsistēmā Mac ar Git

Visual Studio 2017 operētājsistēmai Mac piedāvā divas avota koda pārvaldības sistēmas: Papildus Subversion šajā programmas versijā galvenokārt ir integrēts arī Git - bezmaksas lietojumprogramma Standard, kas ļauj vairākiem izstrādātājiem komandā vienlaikus strādāt pie projektiem. Repozitorijus var pārvaldīt Visual Studio 2017 for Mac tieši ar IDE integrētajām pogām, tādējādi pārsūtot un publicējot kodu Git pakalpojumam. Jaunās Push un Commit funkcijas, kā arī SSH atbalsts paplašina iespējas izmantot Visual Studio 2017 priekš Mac, lai veiktu Git uzdevumus IDE.

Viss, kas redzams ar CodeLens Visual Studio 2017 priekš Mac Professional

Funkcija CodeLens ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu izstrādātājiem nekavējoties sekot līdzi visam jebkurā projekta posmā, pat neatstājot kodu. Izmantojot CodeLens, viņi var viegli pāriet tieši uz atsevišķām funkcijām. Turklāt CodeLens ne tikai parāda visas izmaiņas kodā redaktorā, bet arī nosauc pēdējo izstrādātāju, kas kaut ko labojis, kā arī norāda, vai kādā brīdī tests ir izturēts.

Jaunas refaktorizēšanas iespējas Visual Studio 2017 operētājsistēmā Mac

Refaktorizācija ir viens no Standard uzdevumiem, izstrādājot kodu, lai to uzlabotu pēc tam, nemainot tā uzvedību. Visual Studio 2017 for Mac Professional piedāvā konteksta darbības un avota analīzi, kā arī citas refaktorizācijas, piemēram, pārrakstīšanu, parametru (piemēram, NULL pārbaudes) un argumentu pievienošanu.Tāpat tagad var rediģēt literālus, vispirms ievietojot ciparu atdalītājus un, īpaši ciparu literāliem, arī mainot bāzi no "heksadecimālās" uz "bināro". Turklāt Visual Studio 2017 operētājsistēmā Mac ir iespēja konvertēt if paziņojumus uz pārslēgšanas paziņojumiem un noņemt neizmantotos mainīgos.

Dzesēšanas atkļūdošana Visual Studio 2017 priekš Mac - ar uzsvaru uz Xamarin

Visual Studio for Mac 2017 atkļūdošanai izmanto Mono mīksto atkļūdošanas programmu, kas ir integrēta Mono izpildlaikā, lai atkļūdošanas gaitā atkļūtu visās platformās pārvaldītu kodu. Turklāt programmatūrā ir iebūvēts dzīvais atkļūdošanas atkļūdošanas programma Xamarin.iOS, Xamarin.Mac un Xamarin.Android lietotnēm. Šim nolūkam ir iekļauti plaši ātrie speciālo tipu, piemēram, izmēru, koordinātu un Bēzjē līkņu, kā arī virkņu, krāsu un URL, ātrie skati.

Īpaši Xamarin lietojumprogrammām Visual Studio 2017 priekš Mac ir pieejams Xamarin Forms Previewer, kas ļauj izstrādātājiem uzreiz apskatīt koda rindas ietekmi uz lietojumprogrammu tiešajā priekšskatījumā. Xamarin Forms ir iekļauti arī XAML IntelliSense uzlabojumi, tostarp atbalsts saistībām, pārveidotājiem, kā arī īpašībām, kontrolēm un citiem elementiem.

Tūlītēja kontrole ar IntelliSense lietojumprogrammā Visual Studio 2017 priekš Mac

IntelliSense funkcija automātiski pabeidz API, kad tie tiek drukāti, izmantojot pieejamos IntelliSense pabeigšanas sarakstus, tādējādi padarot izstrādātāju procesus ne tikai ātrākus, bet arī precīzākus. IntelliSense arī ļauj ātrāk analizēt API kopumā, ļaujot vērtību kopumu sašaurināt pēc kategorijas. Šim nolūkam rīkjoslas atvieglo API definīciju pārbaudi, norādot uz problēmām, kad tās tiek ievadītas, un ar viļņotu līniju izceļot attiecīgās vietas.

Citas IntelliSense priekšrocības ietver filtrus, kas ļauj no pabeigšanas saraksta izņemt dažus nevajadzīgus locekļus. Konkrēti, IntelliSense papildināšanas sarakstos C# ir tādi žetoni kā "pabeigt vārdu" vai "saraksta loceklis", kā arī tiek nodrošināta ātra piekļuve noteikta tipa locekļiem, koda fragmentiem, mainīgo, funkciju un komandu nosaukumiem un citiem.

Aparatūras un citas prasības Visual Studio 2017 operētājsistēmai Mac

Lai instalētu un darbinātu Visual Studio 2017 priekš Mac, ir piemērojamas turpmāk norādītās minimālās prasības; Xamarin.iOS un Xamarin.Mac projektiem var būt piemērojamas papildu operētājsistēmas prasības:

 • Operētājsistēmas: macOS Mojave 10.14, macOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 • Procesors: vismaz 1,8 GHz vai ātrāks; ieteicams divkodolu vai jaudīgāks procesors
 • Atmiņa: vismaz 4 GB RAM; ieteicams 8 GB RAM
 • Vieta cietajā diskā: attiecīgi vismaz 1 GB vai 5,6 GB

Papildu prasības:

 • Noteiktām .NET Core funkcijām: .NET Core SDK 1.1
 • Xamarin.Android: 64 bitu Java izstrādes komplekts (JDK)
 • Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE, kā arī iOS SDK, Xcode 10.2 nepieciešama macOS Mojave 10.14
 • Xamarin.Forms: izvietošana attiecīgi Android un iOS platformām, ievērojot iepriekš minētās prasības

Atbalstītās valodas:

 • Angļu, franču, vācu, itāļu, spāņu, spāņu, portugāļu (Brazīlija), čehu, poļu, turku, krievu, ķīniešu (vienkāršotā un tradicionālā), japāņu, korejiešu, krievu

Iegādājieties vienu Visual Studio 2017 licenci Mac operētājsistēmai Wiresoft tiešsaistes veikalā

Viena Microsoft Visual Studio 2017 licence Mac profesionālajai versijai ir pieejama Wiresoft tiešsaistes veikalā kā lietota programmatūra par īpašu zemu cenu. Pārdošanai piedāvātā licence nāk no programmas Visual Studio 2017 for Mac apjoma licences, ko iepriekš iegādājās kāds uzņēmums. Līdz ar pārdošanu uzņēmumam Wiresoft tas tika likvidēts un pārveidots par individuālām licencēm, kas arī tika marķētas kā "lietota programmatūra" vai "lietota programmatūra". Ne pamatlicences apjoma licences sadalījums, ne jaunais šīs Visual Studio 2017 for Mac Professional programmatūras apzīmējums kā lietotā programmatūra neietver nekādus ierobežojumus attiecībā uz funkciju apjomu vai derīgumu.

Šīs Microsoft Visual Studio 2017 for Mac licences, kā arī visas pārējās Wiresoft piedāvātās atsevišķās programmatūras licences nāk tikai no uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, tāpēc uz tiem attiecas ES tiesību akti. Jebkurš lietotas programmatūras pirkums Visual Studio 2017 for Mac Professional vai jebkuras citas Microsoft programmas iegādei Wiresoft Software veikalā nerada nekādu atbildības risku mūsu klientiem, jo tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir skaidri atļauta ar likumu, kas ir skaidri apstiprināts arī ar attiecīgiem tiesu nolēmumiem. Turklāt izmantotā programmatūra no Wiresoft ir arī droša pret auditu!

Tāpēc programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir drošs pirkums! Šī licence Visual Studio 2017 for Mac Professional, kas tiek piedāvāta Wiresoft veikalā, piedāvā ne tikai lielisku priekšrocību - absolūti izdevīgu cenu, bet arī drošību, veicot tūlītēju lejupielādi un licences aktivizēšanu ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Turklāt lietotās programmatūras, piemēram, Visual Studio 2017 for Mac Professional, viena licence pircējiem piedāvā ekonomisku alternatīvu parastajiem jaunās programmatūras piedāvājumiem un iespēju izmantot ekskluzīvas programmas versijas - pat vecākās versijās. Tāpēc arī jūs varat gūt labumu no mūsu piedāvājuma par zemām cenām iegādāties lietotu Microsoft produktu programmatūru!

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast Visual Studio 2017 for Mac edition, kā arī citas Visual Studio versijas Mac un citas Microsoft lietojumprogrammas macOS operētājsistēmai kā lietotu programmatūru tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par Visual Studio 2017 for Mac Professional vai jebkuru citu MacOS programmu no Microsoft, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRIEKŠ MAC"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas