Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK IERĪCES CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK IERĪCES CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10396
 • 359-06320
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€821,90 * €911,90 * (9,87% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 10x Device CAL
Sistēma  SQL serveris 
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Papildus Microsoft SQL Server 2016 licencēšanai Standard izdevumā izmantošanai ir nepieciešamas papildu klienta piekļuves licences, piemēram, SQL Server 2016 Device CAL veidā; tas dod vienai reģistrētai gala ierīcei piekļuves tiesības SQL Server. Tas ir tāpēc, ka ar Server/CAL licencēšanu par SQL 2016 Server  Standard izdevumā servera licencē nav iekļautas papildu lietotāja tiesības; tās ir jāiegādājas atsevišķi, piemēram, galīgajai ierīcei veidā. Katrai galīgajai ierīcei tiek piešķirta viena licence, kas tikai ar to aprīkotajam datoram dod tiesības piekļūt serverim. Device CAL Device CAL

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK IERĪCES CAL"

10x ierīces licences licencēm MS SQL Server 2016 kā izmantotajai programmatūrai

Papildus Microsoft SQL Server 2016 licencēšanai Standard izdevumā ir nepieciešamas papildu klientu piekļuves licences, piemēram, SQL Server 2016 Device CAL veidā; tas dod desmit individuālām, reģistrētām galiekārtām piekļuves tiesības SQL Server. Tas ir tāpēc, ka servera/CAL licencēšanas gadījumā SQL 2016 Server Standard izdevumā servera licencē nav iekļautas nekādas papildu lietotāja tiesības; tās jāiegādājas atsevišķi, piemēram, galīgajai ierīcei kā ierīces CAL. Katrai galīgajai ierīcei tiek izsniegta viena ierīces CAL, kas tikai ar to aprīkotajam datoram dod atļauju piekļūt serverim.

SQL Server 2016 Device CAL kā lietotai programmatūrai no Wiresoft ir ne tikai liela cenu priekšrocība salīdzinājumā ar līdzīgiem piedāvājumiem no programmatūras tirdzniecības, bet tās ir pieejamas arī atsevišķi. Tajā pašā laikā tām ir tādas pašas funkcijas kā oficiālajā Microsoft Volume Licensing Program pieejamajām SQL Server 2016 ierīces klienta piekļuves licencēm.

Izmantojiet visas MS SQL Server 2016 priekšrocības pat ar izmantoto ierīces CAL

SQL Server 2016 Standard izdevums nodrošina funkcijas gan hibrīdās, mērogojamās datubāzes platformu projektēšanai, gan pārvaldībai. Šajā versijā iekļautās funkcijas cita starpā atbalsta arī inteliģento kritiski svarīgu lietojumprogrammu izpildi. Lietotāji ar ierīces CAL varēs izmantot Hadoop un mākoņa integrāciju, R analītiku un uzlabotas vaicājumu iespējas, savukārt SQL Server 2016 uzlabotā drošība nodrošina efektīvu un drošu uzņēmuma darbību. Citas jaunas funkcijas un uzlabojumi:

 • Optimizēta servera veiktspēja, tostarp atmiņā esošās iespējas, laika tabulas datu vēsturizēšanai, atmiņā esošais kolonnu krātuve un vaicājumu krātuve
 • SQL Server R pakalpojumi, tostarp R statistikas valoda paātrinātai R skriptu izpildei tieši SQL Server serverī
 • Pamatdatu pakalpojumi efektīvai pamatdatu kopu pārvaldībai un nodrošināšanai
 • SQL Server Reporting Services, lai izveidotu mobilos vai lapaspusēs sniegtos pārskatus
 • Analīzes pakalpojumi, lai nodrošinātu analītiskus datus uzņēmējdarbības un ziņošanas pakalpojumu pārskatu sagatavošanai
 • Uzlabota drošība ar rindas līmeņa drošību (RLS), vienmēr šifrētu un dinamisku datu maskēšanu
 • Uzlabots mākoņa atbalsts, izmantojot Stretch datubāzu integrāciju
 • Tradicionālo OLAP (tiešsaistes analītiskās apstrādes) risinājumu atbalsts
 • Transact-SQL maksimālai SQL servera veiktspējai
 • PolyBase Transact-SQL vaicājumu apstrādei no ārējiem datu avotiem

SQL Servera ierīču licenču licences Standard- 2016. gada papildinājums

Izmantotai Wiresoft ierīces CAL ir tādas pašas funkcijas kā iepriekš neizmantotai, lai varētu izmantot SQL Server 2016 Standard-Edition pakalpojumus: Tas nozīmē, ka mazie un vidējie uzņēmumi jo īpaši gūst labumu no licencēšanas pēc servera/CAL, kas, kā jau minēts, papildus servera licencei prasa noteiktu skaitu klientu piekļuves licenču ierīcēm.

SQL Servera 2016 licencēšana ar servera licencēm un licencēm CAL

Alternatīvu SQL Server 2016 licencēšanas iespēju ar servera licenci un ierīču CAL Microsoft ir definējusi licencēšanas noteikumos: šis licencēšanas modelis tur tiek saukts par servera/CAL licencēšanu. Microsoft licenču pārvaldība nošķir SQL servera pamatlicencēšanu un atsevišķu galiekārtu vai lietotāju papildu licencēšanu. Izmantojot Server/CAL licencēšanu, katram serverim, kurā darbojas SQL Server instance, ir nepieciešama Standard Servera licence 2016, un, lai piekļūtu šādi licencētajam SQL Server, katrai īpašai galiekārtai ir nepieciešama atsevišķa piekļuves licence(Device CAL), kas paredzēta identiskai vai augstākai servera versijai.

Tikai ierīces CAL dod tiesības datoram, klēpjdatoram utt. izmantot SQL Server 2016. versijas SQL Server funkcijas; servera licencē iekļautās CAL nodrošina tikai administratora tiesības! Šī klienta piekļuves licence galiekārtām neietver nekādu programmatūru, kas būtu jāinstalē, tā ietver tikai piekļuves tiesības SQL Server 2016 klienta/servera vidē.

Jāievēro SQL Server 2016 un ierīces CAL versiju savietojamība

Izmantojot SQL Server 2016 ierīces CAL, galiekārtai tiek piešķirtas ne tikai piekļuves tiesības SQL Server 2016, bet arī vecākām SQL Server versijām, piemēram, 2014 (lejupgrade). Tomēr SQL Server 2016 ierīces CAL nevar izmantot, lai piekļūtu augstākai SQL Server versijai, piemēram, 2019 (jauninājums). Tāpēc, iegādājoties SQL Server 2016 ierīču licences, jāpārliecinās, ka servera licence un piekļuves licence ir saderīgas.

Kāpēc SQL Server 2016 Standard izdevumam ar CAL ir alternatīva licencēšana?

SQL Server Standard-Izdevumiem 2016. versijas versijā Microsoft papildus pamatlicencēšanai piedāvā arī CAL licencēšanu, kas balstīta uz ierīcēm (galapunktiem) vai lietotājiem. Šis servera piekļuves licencēšanas veids galvenokārt paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuru SQL Server bieži vien ir ar zemāku veiktspēju, taču pietiekams to vajadzībām. Vairāku ierīču klientu piekļuves licenču iegāde parasti ir lētāka nekā servera licencēšana pēc kodoliem.

Papildus servera licencei Microsoft licencēšanas modelis SQL Server 2016 piekļuvei piedāvā divu veidu CAL:

 • SQL Server 2016 Device CAL: tā nodrošina īpašas piekļuves tiesības servera piekļuvei galapunkta ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)
 • SQL Server 2016 User CAL: tas piešķir servera piekļuves tiesības īpašam lietotājam

Kas man būtu jāņem vērā, licencējot SQL Server 2016 ar ierīču licencēm?

Izmantojot ierīces CAL, konkrētajai galiekārtai(ierīcei) tiek piešķirtas piekļuves tiesības SQL Server 2016. Pēc reģistrācijas pabeigšanas to vēlāk vairs nevar mainīt. Principā nav iespējams mainīt CAL tipu - no ierīces uz lietotāja CAL vai otrādi. Šie ierobežojumi ir paredzēti, lai novērstu CAL ļaunprātīgu izmantošanu, un šī licencēšanas sistēma nodrošina arī lielāku drošību, jo tā neļauj uzņēmuma serverim piekļūt nepiederošiem vai trešo pušu lietotājiem.

Kādas ir SQL Server 2016 ierīces CAL priekšrocības?

Ierīces CAL funkcionalitāte principā neatšķiras no lietotāja klienta piekļuves licences. Tomēr attiecīgās priekšrocības var saskatīt tipiskā vai visbiežāk izmantotā SQL servera piekļuves veidā: uzņēmumi, kuros tiek izmantots SQL serveris, var atšķirties gan pēc iesaistīto darbstaciju skaita, gan pēc parastajām darba plūsmām, kurās tiek izmantots SQL serveris: Īpaši MVU darbinieki izmanto vienu datoru attiecīgajiem projektiem vai arī strādā maiņu režīmā, savukārt citās darba vidēs lietotāji regulāri piekļūst SQL serverim, izmantojot pavisam citas galiekārtas.

Tā kā SQL Server 2016 ierīces licence ir piesaistīta vienai galiekārtai, ko var izmantot Windows, nevis konkrētam lietotājam, lai piekļūtu SQL Server, tā piedāvā dažādas izmantošanas iespējas: ja licencētā galiekārta ir, piemēram, klēpjdators vai planšetdators, kas tiek izmantots ceļojumā, tās lietotājs var piekļūt SQL Server ne tikai uzņēmuma darbavietā, bet arī neatkarīgi, piemēram, ceļojumā vai mājāsOffice. Izmantojot ierīces CAL, izmantojot datoru, piekļuve SQL Server serverim, protams, notiek tikai uzņēmuma atrašanās vietā.

Secinājums

Tāpēc to, kurš SQL Server 2016 CAL tips nodrošina plašākas izvietošanas iespējas, nosaka uzņēmumā sastopamais lietojumprogrammu scenārijs. To ir svarīgi zināt, jo lēmums par SQL Server 2016 klienta piekļuves licencēšanas attiecīgo veidu jāpieņem līdz ar pirkumu, jo Microsoft licencēšanas sistēma neparedz iespēju vēlāk nomainīt ierīces CAL pret lietotāja CAL vai otrādi, un tādējādi to izslēdz.

Jāņem vērā licencēto galiekārtu galvenais lietojums, kā arī darbinieku skaits: ja vienu un to pašu datoru pārmaiņus izmanto dažādi darbinieki, lai piekļūtu SQL Server, tad ierīces CAL licencēšana sniedz vairāk priekšrocību neatkarīgi no tā, vai galiekārta tiek izmantota iekšēji, ārēji vai mobilai.

Iegādājieties Microsoft SQL Server 2016 ierīču CAL, sākot no vienas licences, Wiresoft tiešsaistes veikalā

Wiresoft tiešsaistes veikalā ir pieejamas arī MS SQL Server 2016 ierīču licences kā viena lietotāja licences - uz lietotu programmatūru neattiecas parastie apjoma licencēšanas noteikumi, turklāt "lietota" nenozīmē ierīces licences izmantošanas trūkumus, jo programmatūra nevar nolietoties.

Kas tiek izmantoti SQL Server 2016 ierīces CAL?

Wiresoft izsniegtās SQL Server 2016 ierīču licences ir piekļuves licences galiekārtām, jo tās ir pieejamas arī Microsoft licencēšanas programmas ietvaros; atšķirība ir tāda, ka tās reiz bija daļa no SQL Server 2016 galiekārtām paredzētās apjoma licences, ko iepriekš iegādājās kāds uzņēmums, un atsevišķas ierīces piekļuves licences, kas šim uzņēmumam nebija nepieciešamas, vai visa apjoma licence tika pārdotas tālāk uzņēmumam Wiresoft. Wiresoft gadījumā apjoma licence tika sadalīta un pārveidota atsevišķās licencēs, marķējot ierīces CAL kā izmantoto programmatūru vai Lietoto programmatūru. Kā jau minēts, izmantotās ierīces CAL ir pilnībā lietojamas, neraugoties uz šo marķējumu, jo programmatūra nav nolietojusies vai nav nekādu citu funkcionalitātes vai derīguma termiņa ierobežojumu.

Kādu drošību pircējiem piedāvā izmantotās SQL Server 2016 ierīču licences?

Lietotas programmatūras, piemēram, SQL Server ierīču CAL, iegāde no Wiresoft ne tikai piedāvā klientiem pieejamu alternatīvu, bet ir arī tikpat droša! Tātad jūs saņemat pat vienu Microsoft SQL Server 2016 ierīces CAL ne tikai par zemāku cenu nekā salīdzināma "jauna" programmatūra, bet jums ir arī parastā pircēja drošība pēc pabeigta maksājuma procesa, izmantojot tūlītēju lejupielādi, kā arī tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto apjoma licences atslēgu.

No kurienes nāk SQL Server 2016 licences licences licences? Wiresoft pieejamās SQL Server 2016 ierīces piekļuves licences nāk no dažādu organizāciju un uzņēmumu licenču krājumiem. Tāpēc šajā gadījumā ir piemērojama parastā jurisdikcija, kas nepārprotami atļauj lietotas programmatūras tirdzniecību, ko skaidri apstiprina arī vairāki tiesu nolēmumi.

Jums kā Wiresoft klientam izmantoto SQL Server 2016 ierīču CAL, kā arī jebkuras citas mūsu piedāvātās klienta piekļuves licences iegāde un izmantošana nozīmē juridisku drošību, jo ne mēs, ne jūs nepārkāpjat nekādus tiesību aktus. Pateicoties tam, ka Wiresoft pilnībā pierāda visus pircējus, izmantotās CAL ir arī auditējamas!

Jūsu priekšrocības, pērkot lietotas SQL Server 2016 licences licenču licences

Tādējādi Wiresoft izmantotā programmatūra Wiresoft Device CAL licencēm SQL Server 2016 vai citām piekļuves licencēm piedāvā mūsu klientiem patiešām lētu alternatīvu daudzu citu pakalpojumu sniedzēju piedāvājumiem, bet galvenokārt arī neierobežo precīzu nepieciešamo Device CAL skaitu, lai SQL Server pakalpojumu faktisko izmantošanu varētu licencēt precīzi - pretstatā neelastīgajam CAL sadalījumam pa daļām -, kas samazina servera licencēšanas izmaksas.

Wiresoft interneta veikals piedāvā lietotās programmatūras piekļuves licences ne tikai ierīces CAL, bet arī lietotāja CAL SQL Server 2016 - kā arī citas MS SQL Server piekļuves licenču versijas, tostarp atbilstošās servera licences. Tādējādi izvairīsieties no jaunākas aparatūras iegādes izmaksām vai iespējamām savietojamības problēmām, ko var radīt atšķirīgas programmatūras versijas.

Papildus SQL Server 2016 ierīces un citām CAL licencēm varat atrast arī citu Microsoft Server programmatūru licences, tostarp attiecīgās nepieciešamās CAL, Wiresoft programmatūras veikalā - ar visām Wiresoft priekšrocībām attiecībā uz lietotu programmatūru. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2016 ierīču licencēm vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK IERĪCES CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 10 PACK IERĪCES CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas