Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2016 LIETOTĀJA CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2016 LIETOTĀJA CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10061
 • 359-06322
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x User CAL
Sistēma  SQL serveris 
CAL User CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Licencējot Microsoft SQL Server 2016 Standard versiju, papildus servera licencei katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence - SQL Server 2016 User CALtā vienam reģistrētam lietotājam piešķir piekļuves tiesības attiecīgajam SQL Server. Tas ir tāpēc, ka atšķirībā no Standard izdevuma pamatlicencēšanas, servera/CAL servera SQL 2016 servera licencēšanas gadījumā servera licencē nav iekļautas lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā User CAL lai konkrēts lietotājs būtu personīgi pilnvarots piekļūt SQL serverim, izmantojot jebkuru galiekārtu.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2016 LIETOTĀJA CAL"

Iegādāties lietotāja CAL Microsoft SQL Server 2016 lietotai licencei

Licencējot Microsoft SQL Server 2016 Standard versiju, papildus servera licencei katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: SQL Server 2016 User CAL; tā piešķir viena reģistrēta lietotāja piekļuves tiesības attiecīgajam SQL Server. Tas ir tāpēc, ka atšķirībā no Standard izdevuma pamatlicencēšanas servera/CAL licences SQL 2016 servera licence neietver lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā lietotāja CAL, lai konkrēts lietotājs varētu personīgi piekļūt SQL serverim, izmantojot jebkuru galiekārtu.

Lietotāja licences SQL Server 2016 lietotai programmatūrai kā lietotai programmatūrai no Wiresoft ir ne tikai par izdevīgu cenu salīdzinājumā ar parastajiem licenču licenču piedāvājumiem programmatūras tirdzniecībā, bet tās ir pieejamas arī individuāli. Tām ir tāda pati funkcionalitāte kā parastajām lietotāja klienta piekļuves licencēm SQL Server 2016 no oficiālās Microsoft apjoma licencēšanas programmas.

Iegūstiet visas MS SQL Server 2016 priekšrocības ar lietotajām lietotāja licencēm (CAL)

SQL Server 2016 Standard izdevums nodrošina visas funkcijas, kas nepieciešamas mērogojamu hibrīdās datubāzes platformu izveidei un pārvaldībai. Turklāt šajā versijā ir iekļauti arī rīki, kas atbalsta tipiskas inteliģentas un kritiski svarīgas lietojumprogrammas BI jomā. Lietotāji ar lietotāja CAL var izmantot arī Apache Hadoop ietvaru un mākoņa integrāciju, kā arī R-analīzi un papildu vaicājumu iespējas. SQL Server 2016 piedāvā arī uzlabotas drošības funkcijas, kas atbalsta efektīvas un drošas uzņēmuma darbības. Citas jaunas programmatūras funkcijas un optimizācijas ietver:

 • Atmiņas kolonnu glabātuve, vaicājumu glabātuve, kā arī laika tabulas datu vēsturizēšanai, lai uzlabotu servera veiktspēju
 • R skriptu paātrināta izpilde, izmantojot SQL Server R Services ar R statistikas valodu tieši SQL Serverī
 • Pamatdatu pakalpojumi ļauj racionalizēt pamatdatu kopu pārvaldību un nodrošināšanu
 • Rindas līmeņa drošība (RLS), vienmēr šifrēta un dinamiskā datu maskēšana nodrošina uzlabotu drošību
 • Stretch datubāzu integrācija paplašina mākoņa atbalstu
 • Tiek atbalstīti tradicionālie OLAP (tiešsaistes analītiskās apstrādes) risinājumi
 • SQL Server Reporting Services ļauj izveidot ziņojumus ar lappusēm un mobilos ziņojumus
 • Analīzes pakalpojumi nodrošina analītiskus datus uzņēmējdarbības un ziņošanas pakalpojumu pārskatu sagatavošanai
 • PolyBase izmantošana Transact-SQL pieprasījumiem no ārējiem datu avotiem
 • Transact-SQL maksimāli palielina SQL Server veiktspēju

Informācija par izmantotajām lietotāja licencēm SQL Server Standard-Edition 2016

Kā lietotai programmatūrai lietotāja CAL no Wiresoft ir tādas pašas tiesības izmantot SQL Server 2016 Standard izdevuma funkcijas kā "jaunajai" klienta piekļuves licencei: tas ir īpaši izdevīgi maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī lielākiem uzņēmumiem, kas vēlas izmantot SQL Server ar Server/CAL licencēšanu, kur lietotājiem ir nepieciešamas klienta piekļuves licences.

Informācija par SQL Server 2016 servera/CAL licencēšanu Standard

Atkarībā no izdevuma Microsoft licencēšanas noteikumi piedāvā arī alternatīvu iespēju licencēt SQL Server 2016 ar servera licenci un lietotāja CAL - tā saucamo Server/CAL licencēšanu. Tas apvieno SQL servera pamatlicencēšanu ar atsevišķu lietotāju vai gala ierīču licencēšanu. Servera/CAL licencēšanas variantā Standard izdevumam vispirms ir nepieciešama Servera licence 2016 katram atsevišķam serverim, uz kura tiks palaists SQL Server gadījums; tajā ietvertajām CAL ir tikai administratora tiesības, tāpēc SQL Server pakalpojumu izmantošanai katram īpašam lietotājam ir nepieciešama atsevišķa personīgās piekļuves licence(User CAL), kurai arī jāatbilst vismaz identiskai vai augstākai SQL Server versijai.

Tikai šī lietotāja licences licencē ir tiesības izmantot SQL Server 2016. versijas SQL Server funkcijas, tā neietver nekādu papildu programmatūru, kas vēl ir jāinstalē, bet tikai piekļuves tiesības SQL Server 2016 klienta/servera videi.

SQL Server 2016 Standard izdevuma licencēšanas priekšrocības ar lietotāja licencēm

Izvēloties Standard izdevuma SQL Server 2016 lietotāju (vai galiekārtu) licencēšanu, Microsoft ņem vērā tos uzņēmumus un organizācijas, kuru SQL Server servera veiktspēja ir zemāka, izvēloties starp pamatlicencēšanu un servera/CAL licencēšanu. Papildu licencēšana ar CAL lietotājiem ir ekonomiskāka iespēja šiem klientiem izmantot SQL Server pakalpojumus, jo šajā gadījumā klienta piekļuves licence ir jāiegādājas tikai tik daudz darbiniekiem, cik viņiem faktiski nepieciešams. Microsoft licencēšanas modelis SQL Server 2016 piedāvā divu veidu licences licenču licences:

 • SQL Server 2016 User CAL: tas nodrošina īpašas lietotāja piekļuves tiesības serverim
 • SQL Server 2016 User CAL: tā nodrošina servera piekļuves tiesības īpašai gala ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)

Ņemiet vērā lietotāja licences licenču saderību ar SQL Server 2016 versiju!

SQL Server 2016 lietotāja licences licencē lietotājs var piekļūt ne tikai SQL Server 2016, bet arī vecākām versijām, piemēram, 2014 (lejupgrade). Un otrādi, šo lietotāja licences licenci SQL Server 2016 nevar izmantot, lai piekļūtu augstākai SQL Server versijai, piemēram, 2019 (jauninājums). Tāpēc, iegādājoties lietotāja licences SQL Server 2016, ir jāņem vērā servera licences un klienta piekļuves licences savietojamība.

Kas jāņem vērā, licencējot SQL Server 2016 ar lietotāja licences licencēm?

Kā jau minēts, konkrēts darbinieks saņem personiskās piekļuves tiesības SQL Server 2016 brīvi izvēlētā Windows-aprīkojamā gala ierīcē, izmantojot lietotāja CAL. Kad lietotāja reģistrācija ir pabeigta, to vairs nevar mainīt. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu no Lietotājs uz Lietotājs CAL vai otrādi. Šie CAL ierobežojumi ir paredzēti, lai novērstu nepareizu piekļuvi SQL serverim. Šādā veidā Server/CAL licencēšana nodrošina arī uzņēmuma un tā datu drošību, jo tiek izslēgti neautorizēti vai trešo pušu lietotāji.

Kādas ir SQL Server 2016 lietotāja licences licences priekšrocības?

SQL Server lietotāja licences licenču licence (User CAL for SQL Server) pēc savām funkcijām principā neatšķiras no uz ierīci balstītas klienta piekļuves licences. To attiecīgās priekšrocības var aplūkot SQL servera piekļuves veidos, kas ir tipiski uzņēmumā, kurā tiek izmantots SQL serveris.

Lai gan SQL Server 2016 lietotāja licence ir piesaistīta tikai vienai personai, tā piedāvā brīvu izvēli attiecībā uz gala ierīci, ar kuras starpniecību katrā gadījumā var veikt piekļuvi, pat ja tas ir iespējams tikai no viena personālā datora vai tam līdzīga datora.

Salīdzinot ar galiekārtai piesaistīto ierīces CAL, SQL Server lietotāja CAL piedāvā atšķirīgu izmantošanas jomu, jo licencētais lietotājs ir mazāk piesaistīts vietēji - ar nosacījumu, ka izmantotajai galiekārtai ir piekļuve internetam. Tas nozīmē, ka lietotājs var piekļūt SQL serverim gan darba vietā uzņēmumā, gan ārēji, izmantojot klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, neatkarīgi no tā, vai viņš atrodas komandējumā vai mājāsOffice.

Tādējādi lietotās lietotāja licences SQL Server 2016 nodrošina elastīgāku SQL Server funkciju izmantošanu, jo īpaši tiem darbiniekiem, kuri regulāri atrodas dažādās vietās un regulāri pieslēdzas serverim ar saviem datoriem, jo, izmantojot lietotāja licenci, viņi vienmēr izmanto savu personīgo kontu.

Secinājums

Tātad tas, kurš SQL Server 2016 klienta piekļuves licences veids sniedz vairāk priekšrocību darba vidē, katrā gadījumā ir atšķirīgs. Lēmums par iegādi ir atkarīgs no darbinieku skaita, kuri izmanto SQL Server, saistībā ar attiecīgo galiekārtu dominējošo lietošanas veidu: tiklīdz lielākā daļa izmanto mobilo klēpjdatoru vai planšetdatoru vai dažādus datorus, kas atrodas dažādās darbstacijās, lai piekļūtu SQL Server, lietotāja licences licencēm ir vairāk priekšrocību. Tomēr, kā norādīts iepriekš, lēmums par pareizo klienta piekļuves licencēšanas veidu jāpieņem pirms iegādes, jo SQL Server 2016 lietotāja CAL nevar pārklasificēt par ierīces CAL vai otrādi.

Microsoft SQL Server 2016 lietotāja licences ir pieejamas par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

MS SQL Server 2016 lietotāja licences ir pieejamas kā lietota programmatūra Wiresoft tiešsaistes veikalā jau kā viena lietotāja licence, jo šeit nav piemērojami parastie licencēšanas noteikumi. Marķējums "Lietots" nenozīmē nekādus trūkumus lietotāja CAL lietojamībā, jo programmatūra principā nevar nolietoties.

Informācija par izmantotajām lietotāja licencēm SQL Server 2016

Lietoti lietotāja licences licenču komplekti SQL Server 2016 no Wiresoft ir tipiskas piekļuves licences lietotājiem, jo tās ir pieejamas Microsoft licencēšanas programmā; vienīgā atšķirība ir tā, ka tās bija daļa no SQL Server 2016 lietotāja apjoma licences; pirmais pircējs, parasti uzņēmums, pārdeva nevajadzīgās viena lietotāja piekļuves licences vai pat pilnu apjoma licenci uzņēmumam Wiresoft. Tilpuma licence tika likvidēta un pārveidota par individuālām licencēm, un rezultātā iegūtās individuālās lietotāja CAL turpmāk tika apzīmētas kā lietotā programmatūra. Neraugoties uz to, ka šīs Lietotāja licences ir apzīmētas kā "lietotas", tās ir pilnībā izmantojamas SQL Server 2016, jo nav ierobežota to funkcionalitāte vai derīguma termiņš.

Kādu pircēja drošību lietotā programmatūra piedāvā lietotāja licences licencēm SQL Server 2016?

Lietotāja licences SQL Server lietotāja licences kā lietotā programmatūra no Wiresoft ne tikai piedāvā mūsu klientiem lētu alternatīvu SQL Server licencēšanai, bet ir arī drošas! Kā klients jūs jau saņemat Microsoft SQL Server 2016 viena lietotāja CAL ne tikai par pazeminātu cenu, salīdzinot ar "neizmantotu" jaunu programmatūru, bet arī varat izmantot parasto pircēja drošību, izmantojot tūlītēju lejupielādi un tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto apjoma licences atslēgu.

Vai izmantotās SQL Server 2016 licences ir likumīgas?

SQL Server 2016 lietotāja piekļuves licences, ko varat iegādāties Wiresoft, nāk no organizāciju un uzņēmumu licenču krājumiem. Tādējādi uz pārdošanu vai pirkšanu attiecas arī spēkā esošā jurisdikcija, kas nepārprotami atļauj lietotas programmatūras tirdzniecību; tas ir skaidri apstiprināts vairākos tiesas nolēmumos.

Wiresoft klientiem lietotāja licences SQL Server 2016, kā arī citu piedāvāto klientu piekļuves licenču iegāde kā lietotās programmatūras, tostarp to izmantošana, nodrošina arī juridisko drošību, jo ne Wiresoft, ne jūs kā klients nepārkāpjat juridiskos noteikumus. Turklāt izmantotās CAL ir arī drošas pret auditu, jo Wiresoft nodrošina pilnīgu pierādījumu par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Jūsu priekšrocības, pērkot lietotas lietotāja licences SQL Server 2016 lietotājam

Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā mūsu klientiem lētu alternatīvu vairumam citu pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu - ne tikai lietotāja licences SQL Server 2016, bet arī citas piekļuves licences. Galvenokārt nav ierobežojumu attiecībā uz nepieciešamo lietotāja licenču skaitu, salīdzinot ar neelastīgajām klientu piekļuves licenču pakāpēm, kas nozīmē, ka servera licencēšanas izmaksas var samazināt, jo SQL Server pakalpojumu faktisko izmantošanu var licencēt precīzi.

Wiresoft tiešsaistes veikalā sadaļā Lietotas programmatūras piekļuves licences atradīsiet ne tikai lietotāja licences, bet arī ierīces licences SQL Server 2016 - tostarp citas SQL klientu piekļuves licenču versijas, kā arī citu Microsoft serveru licences, tostarp attiecīgās servera licences. Tas ļauj licencēt esošo programmatūras krājumu ar zemām izmaksām, jo izvairāties gan no jaunas aparatūras iegādes izmaksām, gan no savietojamības problēmām, ko rada nekonsekventas programmatūras versijas.

Bez lietotāja CAL Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast arī citus Microsoft programmatūras produktus - ar Wiresoft lietotās programmatūras priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licencēm SQL Server 2016 vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2016 LIETOTĀJA CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2016 LIETOTĀJA CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas