Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10481
  • 359-01464
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€145,90 * €160,90 * (9,32% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x ierīces CAL
Sistēma  SQL Server 
CAL Ierīce CAL
Piegādes joma Licences ID + Autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Izmantojot ierīces CAL, lietotāji var piekļūt Microsoft uzticamās relācijas datu platformas funkcijām un pakalpojumiem, kas pieejami jaunajā SQL Server 2022 programmatūrā noteiktām versijām, piemēram, Standard, un nodrošināt aktuālo datu bāzi, kā arī analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas uzņēmumiem un organizācijām visaptverošai lietošanai. SQL Server 2022 pārliecina ar savu spēcīgo veiktspēju un visaptverošu saziņas saskarņu nodrošināšanu, kā arī lielo datu klasteru izmantošanu, tostarp visaptverošiem datu un to integritātes drošības un aizsardzības pasākumiem, kā arī daudzām citām funkcijām, kas ļauj tos nodrošināt dažādām lietojumprogrammām arī mākoņos.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"

Microsoft SQL Server 2022 Device CAL

Izmantojot Device CAL , lietotāji var piekļūt uzticamas relācijas datu platformas Services funkcijām un Microsoft, kas ir pieejamas jaunajā SQL Server 2022 programmatūrā noteiktām redakcijām - piemēram, Standard - pašreizējā datu bāzei, kā arī analīzes un pārskatu sniegšanas funkcijām, kas paredzētas visaptverošai izmantošanai uzņēmumiem un organizācijām. SQL Server 2022 pārsteidz ar savu spēcīgo veiktspēju un visaptverošu saziņas saskarņu nodrošināšanu, kā arī lielo datu klasteru izmantošanu, tostarp visaptverošiem datu un to integritātes drošības un aizsardzības pasākumiem, kā arī daudzām citām funkcijām, kas ļauj tos nodrošināt dažādām lietojumprogrammām pat Cloud.

Katrai galīgajai ierīcei, kas atbalsta Windows un ar kuras palīdzību lietotāji piekļūst Microsoft SQL Server 2022 Server pakalpojumiem, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (Device CAL), jo tā nav iekļauta SQL Server licencē. Tikai klienta piekļuves licence piešķir galīgajai ierīcei nepieciešamās piekļuves tiesības. Galu galā nav svarīgi, vai Desktop dators, piezīmjdators, viedtālrunis vai planšetdators ir licencēts ar Device CAL . Tāpēc Device CAL pircējs var brīvi izlemt, kuru licencēto gala ierīci viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu SQL Server 2022. Turklāt, lai piekļūtu pašreizējai SQL Server 2022. gada versijai, nevar izmantot Device CAL , kas paredzēta agrākai SQL Server versijai.

Lietotas Device CAL SQL Server 2022 jau var iepriekš pasūtīt vietnē Wiresoft! Paredzams, ka tie būs pieejami uzreiz pēc oficiālā iznākšanas datuma. Izmantojot lietotu programmatūru no Wiresoft, jūs gūsiet labumu no zemākas cenas, salīdzinot ar programmatūras tirdzniecībā piedāvātajām jaunajām SQL klienta piekļuves licencēm galiekārtām, kā arī no iespējas iegādāties tikai precīzu Device CAL skaitu, kas jums patiešām nepieciešams jūsu SQL 2022 Server programmatūrai!

SQL Server 2022 Device CAL - Izmantojiet visas jaunās MS SQL Server 2022 priekšrocības

SQL Server 2022 ir jaunākā versija uzticamajai relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmai no Microsoft, kas dažāda lieluma uzņēmumiem un organizācijām nodrošina plašu datu bāzu, kā arī analīzes un pārskatu veidošanas funkciju klāstu, ko parasti izmanto uzņēmumu resursu plānošanas un CRM sistēmās, kā arī ERP programmatūrā. SQL Server 2022 nodrošina spēcīgu, Cloud atbalstītu relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmu šīm uzņēmējdarbības jomām, ko var elastīgi pielāgot augošiem izaicinājumiem.

SQL Server 2022 - Tipisks Services 

Izmantojot Device CAL , atkarībā no SQL Server 2022 izdevuma darbinieki var izmantot tādas funkcijas kā datu grupēšana (grupu piešķiršana), kā arī uzraudzības funkcijas, apstrādājot mērķtiecīgus datubāzes pieprasījumus sistemātiskai datu vākšanai. Lietotāji ar licencētu termināli var izmantot arī visas Intelligent Query Processing piedāvātās priekšrocības, paātrinot vēl lielāku datu apjomu pieprasīšanu, tostarp mašīnmācīšanās rīkus, kā arī PolyBase optimizētai Transact-SQL vaicājumu apstrādei no ārējiem datu avotiem.

SQL Server 2022 - Lielo datu klasteris

Lielo datu klasteru (Big Data Clusters) ieviešana MS SQL Server jo īpaši nozīmē, ka SQL Server 2022. gada versijā atkal ir pieejams vesels klāsts jaudīgu analīzes rīku visaptverošai lielo datu pārvaldībai, tostarp, piemēram, inteliģenta vaicājumu apstrāde paātrinātai un vienlaikus uzticamai lielu datu apjomu apstrādei, tostarp to nodrošināšana dažādām, arī Cloud balstītām lietojumprogrammām. Tādējādi lielo datu darba slodzi var pārvietot uz SQL Server, bet var arī tieši veikt vaicājumus ārējās datubāzēs.

Izmantojot Big Data Clusters, mērogojamus SQL Server, HDFS un Spark konteineru klasterus var nodrošināt arī ar Kubernetes. HDFS glabāšanas pūlos ir iespējams veikt arī mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumus, un datus no dažādiem ārējiem avotiem var analizēt, apvienot ar relāciju datiem un uzglabāt, izmantojot rīku Data Lake. Papildus mākslīgā intelekta rīkiem var izmantot arī, piemēram, Spark, R, Python un Java. No tā izveidotās lietojumprogrammas pēc tam var veidot kā konteinerus, kā arī lietojumprogrammas tīmekļa pakalpojumiem, kas piekļūst lielo datu klasterī uzglabātajiem datiem.

Citas funkcijas ietver arī Transact-SQL paralēliem pieprasījumiem un datu rakstīšanai un apstrādei, kā arī funkciju Data Mart, kas uzlabo datu analīzes veiktspēju, horizontāli mērogojot lielo datu klasterus.

Lai iegūtu jaunāko informāciju par Services lietojamo Device klienta piekļuves licenci SQL Server 2022, sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem, rakstot uz Wiresoft.

SQL 2022 Device CAL - Kā notiek licencēšana?

Atsevišķām SQL Server 2022 versijām kā alternatīva licencēšanai, kas balstīta uz Core, Client-Access licencēšana, piemēram, gala ierīcēm, ir pieejama arī Microsoft licenču pārvaldībā. Priekšnoteikums ir tāds, ka CAL ir derīga vismaz tāda pati vai augstāka versija, lai Server pakalpojumus būtu atļauts izmantot Windows iespējamā gala ierīcē. Device CAL 2022 satur tikai SQL Server 2022 klienta/servera vides piekļuves tiesības, bet ne programmatūru, kas būtu jāinstalē.

Licences modelis Microsoft, iespējams, atkal piedāvās divu veidu licences licenču licences noteiktām SQL Server 2022 versijām:

  • Device CAL sQL Server 2022: izmantojot šo funkciju, piekļuves tiesības tiek piešķirtas īpašai gala ierīcei (piemēram, personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, tālrunim)
  • User CAL sQL Server 2022: izmantojot šo iespēju, piekļuves tiesības saņem īpašs User

SQL Server 2022 - Kādas ir CAL licencēšanas priekšrocības?

Atsevišķām Microsoft SQL Server versijām uzņēmumi var izvēlēties licencēšanu uz Core bāzes vai CAL bāzes. Atkarībā no licencējamo galiekārtu skaita CAL iegāde klientiem var būt finansiāli izdevīgāka alternatīva. Turklāt, izmantojot lietotās Device piekļuves licences no Wiresoft, vairs nav noteikta stingra licenču skala, tāpēc jūs iegādājaties tieši tik daudz Device CAL, cik jums patiešām nepieciešams, un jebkurā laikā varat iegādāties papildu atsevišķas Deivce CAL.

SQL 2022 Device CAL - Izmantojiet versiju saderību SQL Server 2022!

Device CAL for SQL Server 2022 ir jaunākā klienta piekļuves licence, ko publicēja Microsoft. Ja papildus attiecīgajai SQL Server 2022 versijai plānojat izmantot arī vecāku Server programmatūru, Device CAL SQL Server 2022 piedāvā priekšrocības, ko sniedz lejupgrade, jo tā arī aprīko gala ierīci ar piekļuves tiesībām iepriekšējām versijām, piemēram, 2019 un vecākām. Un otrādi, ja jums ir Device CAL , kas derīgs iepriekšējām SQL Server versijām, jūs nevarat piekļūt SQL Server 2022 (jauninājums).

SQL 2022 Device CAL - Kādi ir SQL Server 2022 licencēšanas noteikumi?

Kā jau minēts, Pro Device CAL konkrētajai gala ierīcei tiek piešķirtas piekļuves tiesības SQL Server 2022. Izmantotajām CAL tās ir identiskas jauno klientu piekļuves licencēm. Tomēr pēc reģistrācijas pabeigšanas Device CAL nevar pārvietot uz citu datoru, klēpjdatoru u. c. Tāpat nav iespējams mainīt CAL veidu un izmantot, piemēram, Device CAL , lai reģistrētu User (User CAL). Tomēr ir iespējama paralēla Device CAL un Device CAL izmantošana SQL Server 2022.

Ar šiem noteikumiem Microsoft CAL licenču pārvaldība arī vēlas palīdzēt novērst nepareizu piekļuvi SQL Server 2022 un tās datiem un palielināt to drošību pret nesankcionētu piekļuvi ierīcei.

SQL Server 2022 Device CAL - Kādas ir SQL Server 2022 priekšrocības?

Device CAL neatšķiras no User CAL attiecībā uz piekļuves iespējām, kas ir iekļautas, izmantojot SQL Server 2022 Services.

Atšķiras tikai dažādu SQL versiju funkciju klāsts. Ierīcei specifiska klienta piekļuves licence (Device CAL) sniedz tikai citas priekšrocības, jo piekļuves iespējas SQL Server ir atšķirīgi regulētas: Windows-aprīkojumu ar Device CAL licenci var izmantot ikviens uzņēmuma darbinieks, kas ir pilnvarots piekļūt serverim. Device CAL piedāvā lielākas priekšrocības, ja licencēto gala ierīci pārmaiņus izmanto vairāki darbinieki. Mobilās gala ierīces, kas aprīkotas ar Device CAL , piemēram, klēpjdatoru vai planšetdatoru, tad attiecīgais lietotājs var izmantot arī patstāvīgi lokāli, piemēram, Home-Office vai ceļā, lai piekļūtu SQL serverim.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par klientu piekļuves licenču iegādi Microsoft SQL Server 2022 lietotai programmatūrai vai citai Microsoft programmatūrai, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet tērzējot. 

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas