Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10480
 • 359-01469
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€145,90 * €160,90 * (9,32% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x lietotāja CAL
Sistēma  SQL Server 
CAL Lietotājs CAL
Piegādes joma Licences ID + Autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Lai piekļūtu jaunajai SQL Server 2022 versijai, noteiktu izlaidumu vai licencēšanas formu lietotājiem ir nepieciešama klienta piekļuves licence, piemēram, lietotāja licences licences (User CAL) veidā. Tikai ar šādu licenci tiem ir pieejamas šīs uzticamās Microsoft relāciju datu platformas funkcijas un pakalpojumi: ar daudzām analīzes un pārskatu veidošanas funkcijām, kā arī citām datubāzes funkcijām, kas uzņēmumiem nepieciešamas visaptverošai datu izmantošanai un to nodrošināšanai dažādām lietojumprogrammām - arī mākonī. Šim nolūkam SQL Server 2022 nodrošina ne tikai visaptverošas saziņas saskarnes, bet arī augstu veiktspēju, izmantojot lielo datu klasterus, kā arī visaptverošus drošības un aizsardzības pasākumus, lai nodrošinātu datu integritāti.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"

User CAL vietnē Microsoft SQL Server 2022

Lai piekļūtu jaunajai SQL Server 2022 versijai, lietotājiem ar noteiktām versijām vai licencēšanas veidiem ir nepieciešama Client Access licence, piemēram, User CAL veidā. Tikai ar šādu licenci ir pieejamas šīs uzticamās relāciju datu platformas no Microsoft funkcijas un Services: ar daudzām analīzes un pārskatu veidošanas funkcijām, kā arī citām datubāzes funkcijām, jo tās uzņēmumiem ir nepieciešamas visaptverošai datu izmantošanai un to nodrošināšanai dažādām lietojumprogrammām - arī vietnē Cloud. Šim nolūkam SQL Server 2022 nodrošina ne tikai visaptverošas saziņas saskarnes, bet arī augstu veiktspēju, izmantojot lielo datu klasterus, kā arī visaptverošus drošības un aizsardzības pasākumus, lai nodrošinātu datu integritāti.

Tā kā 2022. versijas SQL Server licence, visticamāk, atkal licencēs tikai SQL Server kā tādu, bet neatļaus piekļuvi Server pakalpojumiem, lietotājiem būs nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (User CAL). Šī ir vienīgā licence, kas konkrētam individuālam lietotājam piešķir nepieciešamās piekļuves tiesības. Izmantojot User CAL , nav svarīgi, vai licencētais lietotājs piekļuvei izmanto Desktop datoru, piezīmjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni. Tāpēc User CAL izmantošana dod viņam tiesības pārmaiņus izmantot dažādas gala ierīces, lai piekļūtu SQL Server 2022. Izmantojot vecāku User CAL versiju, kas attiecas uz agrāku SQL Server versiju, viņš vairs nevarēs piekļūt arī pašreizējai SQL Server 2022. gada versijai.

Lietotas User CAL SQL Server 2022 jau ir pieejamas iepriekšējai pasūtīšanai vietnē Wiresoft! Pēc oficiālā jaunā SQL Server iznākšanas datuma tie būs pieejami nekavējoties. Iegādājoties lietotu programmatūru no Wiresoft, jūs ne tikai gūsiet labumu no zemākas cenas, salīdzinot ar programmatūras tirdzniecībā piedāvātajām jaunajām SQL klienta piekļuves licencēm User, bet arī no iespējas iegādāties tikai tik daudz User CAL, cik jums patiešām nepieciešams piekļuvei SQL 2022 Server, nevis tos sadalīt pa daļām!

SQL 2022 User CAL - Izbaudiet visas SQL Server 2022 priekšrocības ar atjauninātu versiju

SQL Server 2022 versija šobrīd ir jaunākā relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmas versija no Microsoft, kas nodrošina uzņēmumiem plašu funkciju klāstu, lai analizētu datus no dažādiem avotiem un padarītu tos pieejamus izmantošanai CRM vai preču pārvaldības sistēmās u. c., tostarp atskaišu funkcijas, lai dokumentētu novērtējumus. Visām šīm uzņēmējdarbības jomām SQL Server 2022 ir Cloud lietojama datu bāzu pārvaldības sistēma, ko var elastīgi pielāgot attiecīgajām prasībām un kas ir arī mērogojama.

SQL Server 2022 - Lielo datu klasteru izmantošana

Atkarībā no SQL Server 2022 izdevuma ir pieejamas dažādas funkcijas, tostarp mašīnmācīšanās rīki mērķtiecīgu datubāzes vaicājumu apstrādei, ko izmanto sistemātiskai datu vākšanai un uzraudzībai. Izmantojot datu klasterizācijas iespēju, User izmanto paātrinātu liela datu apjoma pieprasīšanu - cita starpā ar Intelligent Query Processing, PolyBase, kā arī optimizētai datu apstrādei no ārējiem datu avotiem ar Transact-SQL, tostarp to nodrošināšanai dažādām, arī uz Cloud balstītām lietojumprogrammām:

 • Pateicoties funkcijai "Big Data Cluster", kas paredzēta īpaši lielu datu apjomu visaptverošai pārvaldībai, SQL Server 2022. versijas SQL lietotājiem ar User CAL atkal ir pieejami vairāki jaudīgi analīzes rīki. Izmantojot tos, no vienas puses, uz SQL Server var pārvietot arī lielo datu slodzi, un, no otras puses, var tieši veikt pieprasījumus ārējās datubāzēs.
 • Lielo datu klasteri ļauj arī nodrošināt mērogojamus SQL Server, HDFS un Spark konteineru klasterus, izmantojot Kubernetes.
 • Turklāt mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumus var veikt HDFS glabāšanas pūlos.
 • Papildus integrētajiem mākslīgā intelekta rīkiem šim nolūkam ir pieejami arī Spark, R, Python un Java rīki.
 • Datu ezers ļauj analizēt datus no dažādiem ārējiem avotiem, apvienot tos ar relācijas datiem un uzglabāt.
 • Transact-SQL nodrošina paralēlu uzdevumu izpildi, piemēram, datu pieprasīšanu, rakstīšanu un apstrādi.
 • Data Mart uzlabo datu analīzes veiktspēju, horizontāli mērogojot lielo datu klasterus.
 • Lietojumprogrammas var veidot gan kā konteinerus, gan kā tīmekļa pakalpojumu lietojumprogrammas; tās piekļūst lielo datu kopas glabātajiem datiem.

Lai iegūtu jaunāko informāciju par visiem Services, kas pieejami ar User klienta piekļuves licenci SQL Server 2022, lūdzu, sazinieties ar kādu no mūsu Wiresoft darbiniekiem.

SQL 2022 User CAL - Kādas ir priekšrocības?

User CAL nodrošina identiskas piekļuves tiesības, lai izmantotu SQL Server 2022 Services - kas atšķiras atkarībā no izdevumu funkcionalitātes - kā Device User CAL .

Lietotājam paredzētā klienta piekļuves licence (User CAL) tikai piedāvā dažādas piekļuves iespējas SQL Server: Tādējādi darbinieks, kam ir User CAL licence, var izmantot jebkuru Windows-aprīkojamu galiekārtu uzņēmumā, lai piekļūtu serverim. User CAL tad piedāvā plašākas izmantošanas iespējas, ja lietotājs pārmaiņus izmanto dažādas galiekārtas - piemēram, dažādās vietās. Tādējādi to var izmantot arī neatkarīgi no vietējās piekļuves SQL serverim, piemēram, vietnē Home-Office vai ceļā.

SQL Server 2022 User CAL - Kas man parasti jāpatur prātā, licencējot?

Atsevišķām SQL Server 2022 versijām Microsoft licenču pārvaldība piedāvā Client-Access licencēšanu, piemēram, lietotāju licencēšanu, izmantojot User CAL , papildus licencēšanai, kas balstīta uz Core. Nosacījums ir tāds, ka User CAL un SQL servera licencei ir viena un tā pati versija vai arī CAL atļauj piekļuvi augstākai versijai. Portālā User CAL 2022 ir tikai piekļuves tiesības SQL klienta/servera videi Server 2022 - tāpēc nav jāinstalē nekāda programmatūra.

Licences modelis Microsoft, iespējams, atkal piedāvās divu veidu CAL SQL Server 2022:

 • User CAL sQL Server 2022: tas piešķir īpašam User personīgās piekļuves tiesības
 • Device CAL sQL Server 2022: tas piešķir piekļuves tiesības īpašai Windows atbalstošai gala ierīcei (piemēram, personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, viedtālrunim)

SQL Server 2022 User CAL - Kādi noteikumi jāņem vērā, licencējot?

Kā minēts iepriekš, konkrēts lietotājs saņem piekļuves tiesības SQL Server 2022 ar User CAL . Izmantotās CAL licences satur identiskas tiesības kā jaunās klienta piekļuves licences. User CAL nevar nodot citam User pēc tam, kad ir pabeigta konkrētā darbinieka reģistrācija. Tāpat nav iespējams mainīt CAL veidu un, piemēram, izmantot User CAL , lai reģistrētu termināla ierīci (Device CAL). Tomēr ir atļauts paralēli izmantot User CAL un Device CAL SQL Server 2022.

Izmantojot šos noteikumus, Microsoft CAL licenču pārvaldība palīdz novērst nepareizu piekļuvi SQL Server 2022 un palielināt tajā esošo datu drošību.

SQL 2022 User CAL - versiju savietojamība 

Izmantojot User CAL for SQL Server 2022, pašlaik ir pieejama jaunākā klienta piekļuves licence Microsoft. Tas nodrošina arī piekļuves tiesības vecākām SQL Server versijām un tādējādi nodrošina priekšrocības, ko sniedz lejupgrade. Ja plānojat atjaunināt uz jaunāko SQL Server versiju, jums būs nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence, jo nevarēsiet piekļūt SQL Server 2022 (atjaunināt), izmantojot User CAL , kas bija derīga kādai no iepriekšējām SQL Server versijām.

SQL Server 2022 - CAL licencēšanas priekšrocības 

Lai gan licencēšana, pamatojoties uz Core, ir lietderīga lielākām Server konfigurācijām vai noteiktām SQL Server versijām, kuras var licencēt tikai šādi, licencēšana, pamatojoties uz CAL, ir izdevīgāka, piemēram, uzņēmumiem ar ierobežotu lietotāju skaitu, un tā ir finansiāli izdevīgāka alternatīva. Iegādājoties lietotas User piekļuves licences no Wiresoft, citādi noteiktā, stingrā licencēšanas skala netiek piemērota, tāpēc varat iegādāties tieši tik daudz User CAL, cik jums patiešām ir nepieciešams, un vienlaikus jums ir iespēja pielāgot licencēšanas prasības un iegādāties papildu atsevišķas User CAL.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par klientu piekļuves licenču iegādi Microsoft SQL Server 2022 lietotai programmatūrai vai citai Microsoft programmatūrai, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet. 

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas