Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Microsoft Office Mac 2019 Standard - pārbaudīta programmatūra biznesa lietotājiem Office 2019 for macOs ir jaunākā Microsoft pārbaudītās programmatūras versija produktīvam darbam - ar jaudīgām, daudzpusīgām programmām tekstu izveidei un...
€89,90 *

Office 2019 priekš Mac: uzticama biroja programmatūra Apple lietotājiem

Kategorijā Office 2019 priekš Mac mēs piedāvājam jaunāko Microsoft pārbaudītās biroja programmatūras versiju, kas ir īpaši izstrādāta Mac operētājsistēmām. Šajā rakstā sniegts visaptverošs Office 2019 for Mac pārskats un parādīts, kāpēc šis komplekts ir lieliska izvēle Mac lietotājiem, kuriem nepieciešamas jaudīgas biroja programmas.

Ko piedāvā Office 2019 priekš Mac?

Pazīstamas lietojumprogrammas vislabākajā formā

Office 2019 priekš Mac ietver tādas uzticamas lietojumprogrammas kā Microsoft Word, Excel, PowerPoint un Outlook to labākajā formā. Šīs lietojumprogrammas ir īpaši optimizētas Mac platformai un nodrošina nevainojamu lietošanas pieredzi.

Nav nepieciešams abonements

Viena no svarīgākajām Office 2019 for Mac funkcijām ir tā, ka jums nav jāmaksā ikmēneša abonēšanas maksa. Jūs iegādājaties programmatūru vienu reizi un izmantojat to pastāvīgi.

Uzlabota veiktspēja un stabilitāte

Office 2019 priekš Mac piedāvā uzlabotu veiktspēju un stabilitāti. Programmas darbojas vienmērīgi un nodrošina stabilu darba vidi.

Kāpēc izvēlēties Office 2019 priekš Mac?

Nevainojama integrācija Mac vidē

Office 2019 priekš Mac nevainojami iekļaujas Mac vidē un izmanto Mac raksturīgās funkcijas. Lietotāja saskarne ir intuitīva un lietotājam draudzīga

Maksimāla datu aizsardzības kontrole

Izmantojot Office 2019 priekš Mac, jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār saviem datiem, jo jums nav jāpaļaujas uz mākoņdatošanu. Jūsu faili paliek drošībā jūsu Mac.

Pastāvīgs atbalsts un atjauninājumi

Microsoft nodrošina nepārtrauktu atbalstu un atjauninājumus Office 2019 for Mac, lai nodrošinātu programmatūras nevainojamu darbību un drošību.

Secinājums

Office 2019 priekš Mac ir ideāls biroja programmatūras risinājums Mac lietotājiem, kuriem nepieciešamas jaudīgas un pazīstamas lietojumprogrammas. Pateicoties uzlabotai veiktspējai, stabilitātei un nevainojamai integrācijai Mac vidē, Office 2019 for Mac piedāvā augstākās klases risinājumu tiem, kas vēlas palielināt savu produktivitāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai radošs darbinieks, Office 2019 for Mac ļauj efektīvi veidot dokumentus, prezentācijas un izklājlapas Mac datorā. Ieguldiet līdzekļus Office 2019 for Mac, lai izmantotu šīs uzticamās un lietotājam draudzīgās biroja programmatūras daudzās priekšrocības. Saglabājiet pilnīgu kontroli pār saviem datiem un piekļūstiet pazīstamām lietojumprogrammām, lai optimizētu darba procesus un strādātu efektīvāk.

Kategorijas