Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10015
 • 021-10609
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€89,90 * €98,90 * (9,1% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Office 2019 for macOs ir jaunākā Microsoft pārbaudītās programmatūras versija produktīvam darbam - ar jaudīgām, daudzpusīgām programmām tekstu, sarežģītu aprēķinu, kā arī spilgtu prezentāciju izveidei un noformēšanai un to drošai saziņai gan iekšēji ar darbiniekiem, gan ārēji ar biznesa partneriem.  Office 2019 for Mac izdevums piedāvā plašu lietotājam draudzīgu funkciju un iespēju klāstu, lai efektīvi veiktu visus tipiskos ikdienas biroja darba uzdevumus. Izmantojiet plašos Word rīkus, lai profesionāli veidotu tekstus, veidojiet jēgpilnas tabulas ar Excel un izmantojiet PowerPoint ar daudzajām iespējām ilustrēt un prezentēt rezultātus. Standard 

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - pārbaudīta programmatūra biznesa lietotājiem

Office 2019 for macOs ir jaunākā Microsoft pārbaudītās programmatūras versija produktīvam darbam - ar jaudīgām, daudzpusīgām programmām tekstu izveidei un noformēšanai, sarežģītiem aprēķiniem un spilgtām prezentācijām, kā arī to drošai saziņai gan iekšēji ar darbiniekiem, gan ārēji ar biznesa partneriem.

Tādēļ Standard izdevums Office 2019 for Mac piedāvā plašu lietotājam draudzīgu funkciju un iespēju klāstu, lai efektīvi veiktu visus tipiskos ikdienas biroja uzdevumus.

Izmantojiet plašos Word rīkus profesionālai teksta izveidei, veidojiet jēgpilnas tabulas, izmantojot Excel, un izmantojiet PowerPoint ar tā daudzajām iespējām, lai ilustrētu un prezentētu savus rezultātus.

Šajās trīs programmās Office for Mac varat izmantot arī īpaši praktisko brīvrokas funkciju. Tas ļauj ievietot diagrammas un formulas tieši dokumentā, izmantojot planšetdatora pildspalvu, peli vai pirkstu.

Optimizētā pieejamības pārbaude, kas ir pieejama Word, Excel, PowerPoint un OneNote lietojumprogrammās, padara dokumentus saprotamākus visiem iesaistītajiem, sniedzot praktiskus ieteikumus, tādējādi uzlabojot sadarbību. Izmantojot personīgo digitālo piezīmju blociņu OneNote, varat uzreiz fiksēt savas idejas, lai tās varētu izmantot tieši attiecīgajās programmās.

Izmantojot Outlook, varat efektīvāk pārvaldīt ikdienas e-pastu, lai ātrāk un labāk sazinātos ar biznesa partneriem un kolēģiem.

Pārbaudītas funkcijas, piemēram, datu zuduma novēršana, aizsargā pret svarīgu datu zudumu, un tās papildina visaptveroši drošības noteikumi, kas ļauj jums piešķirt dokumentiem individuālas piekļuves tiesības, kā arī nodrošināt atbilstību spēkā esošajiem ES datu aizsardzības noteikumiem.

Iegādājoties pašreizējā OfficeizdevumaStandard edition 2019 for Mac pakotni, jūs no viena avota saņemat visu, kas nepieciešams profesionālam, kopīgam darbam ar dokumentiem un to apmaiņai - īpaši mākoņa vidē. Visas iekļautās Office lietojumprogrammas ir pieejamas arī kā Office Web Apps lietošanai mobilajā ierīcē iPhone.

Office Mac 2019 Standard Edition ir pieejams tikai no Standard-pārdevējiem kā daļa no apjoma licences līguma - Wiresoft Software Shop to var iegādāties arī kā īpaši izdevīgu vienreizēju licenci! Turpmāk sniegts detalizēts pārskats par visām priekšrocībām, ko saņemat, iegādājoties Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Vēl plašāka lietošanas ērtība Office Mac 2019 Standard

2019 Office Suite for macOS 2019 Standard izdevums pārsteidz ne tikai ar jaunām programmas funkcijām, bet arī ar iepriekš pazīstamo funkciju optimizāciju, kas veicina vēl lielāku lietošanas ērtumu. Office 2019 for Mac pieejamība ir galvenā prioritāte - gan pašam lietotājam, gan dokumentu adresātiem vai sadarbības partneriem.

Kā Office Standard 2019 for Mac lietotājs jūs pats gūsiet labumu no papildu iespējām, kas jums pieejamas, piemēram, sadaļā "Lietošanas ērtums": Tie ietver arī skaņas signālu opcijas ar plašu toņu izvēli sadaļā "Nodrošināt atgriezenisko saiti ar skaņu". Šajā nolūkā Word programmā Office Mac 2019 ir pieejami smalkāki foni - tumšie motīvi Tumši pelēks un Melns, kas ļauj strādāt vēl koncentrētāk, kā arī teksta aizstāšanas ar runu funkcija, kas ļauj saturu nolasīt skaļi, strādājot vai atrodoties ceļā.

Kā jau minēts, brīvrokas rīks piedāvā virkni iespēju Word, Excel un PowerPoint, lai zīmējumus un skices ievietotu brīvrokas veidā un turklāt vairākās krāsās, tostarp ar dažādiem efektiem, tieši dokumentā - atkarībā no gala ierīces ar pildspalvu (planšetdators), pirkstu (skārienekrāns) vai pat ar peli (galddators). Tas ļauj jums izveidot jēgpilnas diagrammas un formulas, kas lieliski izsaka jūsu idejas.

Lai uzlabotu dokumentu lasāmību darbiniekiem un ārējiem adresātiem, visās programmās ir pieejamas pieejamības optimizēšanas funkcijas. Papildus atbalstam starptautiski spēkā esošiem standartiem tajā ietverti arī praktiski ieteikumi projektēšanai. Noklikšķinot uz cilnes "Pārbaudīt pieejamību", attiecīgajā programmā tiek parādīts kļūdu un brīdinājumu saraksts, kā arī padomi un ieteikumi to labošanai vai novēršanai. Nosūtot, izmantojot Outlook, starptautiskajiem saņēmējiem, varat noskaidrot, vai viņi pašlaik atrodas, cita starpā parādot arī laika zonu.

Lai padarītu pieejamāku arī vairāku darbinieku kopīgu dokumentu un failu rediģēšanu, vietnē Office 2019 for Mac ir pieejams Microsoft mākoņpakalpojums OneDrive; tas ļauj vienlaicīgi piekļūt datiem, tostarp tos atjaunināt reāllaikā no jebkuras vietas. Visaptverošas piekļuves un modificēšanas tiesības nodrošina drošu apmaiņu pat ar kritiski svarīgiem datiem un informāciju, izmantojot mākoni.

Citas jaunas Office funkcijas -Programs 2019 for Mac īsumā

Office Mac 2019 Standard papildus iepriekš minētajiem optimizācijas uzlabojumiem ir arī diezgan daudz jaunu funkciju programmās Word, Excel, PowerPoint un Outlook:

 • Word 2019 atvieglo teksta rakstīšanu, izmantojot vairākus ērtus rīkus, piemēram, pārskatīšanas funkciju, kas ļauj lietotājiem uzreiz meklēt svešvārdus vai frāzes, neatverot pārlūkprogrammas logu. Pētniecības funkcija ļauj arī pētīt tēmas, un ir pieejama arī Microsoft Academic Search. Tas arī atvieglo pareizu citēšanu.
 • Excel 2019 tagad piedāvā arī sadarbību reālā laikā, kas ļauj lietotājiem sinhroni strādāt ar izklājlapu dokumentiem. Turklāt ir pieejamas jaunas ilustrāciju iespējas, izmantojot kartes un piltuves diagrammas. Tagad Excel piedāvā arī PowerPivot un PowerQuery uzlabojumus. Jaunums programmā Excel ir arī datu zudumu aizsardzības integrēšana, lai atrastu konfidenciālus datus, piemēram, kredītkaršu numurus un tamlīdzīgus datus, kā arī teksta apvienošana.
 • PowerPoint 2019 nodrošina jaunus vizuālos efektus prezentāciju animēšanai,: Tālummaiņas un morfējošās pārejas palielina slaidu secības dinamiku. Turklāt ilustrēšanai ir pieejamas jaunas ikonas, SVG vektoru faili un 3D modeļi, kurus var arī rediģēt. Lai izceltu teksta fragmentus, programmā PowerPoint var izmantot arī teksta marķieri, kas iepriekš bija pazīstams no programmas Word.
 • Programmā Outlook 2019 ir iekļautas jaunas ērtas e-pasta ziņojumu pārvaldības funkcijas: To vidū ir inteliģents rīks, kas automātiski sakārto e-pasta ziņojumus pēc to svarīguma un nozīmes, un, izmantojot funkciju "Teksts uz runu", tos var arī nolasīt skaļi, kas ir īpaši noderīgi, ja tos lietojat, izmantojot iPhone. Turklāt pārbaudītā aizsardzība pret datu zudumu (DLP) nodrošina, ka kritiski svarīgi dati ir aizsargāti pret citu personu piekļuvi.

Vairāk ekskluzīvu funkciju Office Mac 2019 Standard

Iegādājoties Office Standard Edition for Mac 2019, papildus jau minētajām funkcijām būs pieejamas vairākas papildu funkcijas, kas īpaši atvieglo pārvaldību vai kontroli administratoriem, vienlaikus nodrošinot arī uzlabotu drošību.

Tilta licences atslēga - VLK - Office Mac 2019 aktivizēšanai Standard

Tā kā Office 2019 Standard izdevums galvenokārt ir pieejams kā apjoma licence lielākām organizācijām, apjoma licences atslēga nodrošina administratorus ar rīku, kas atvieglo automatizētu aktivizēšanu, kā arī MS Office pārvaldību.

Grupas politika - ar vadlīnijām augstākai drošībai

Tā sauktais grupas politikas objekts (Group Policy Object - GPO) nodrošina administratoriem efektīvas grupu politikas, ko var izmantot, lai ar ADMX veidņu palīdzību aizsargātu Office 2019 for Mac, tostarp kontrolētu atjauninājumus, kā arī dokumentos esošos makrouzdevumus, tādējādi nodrošinot lielāku drošību.

Izmantojot Office Mac 2019 Standard ar termināla pakalpojumiem / Remote Desktop Services

Office Mac 2019 Standard izdevumā ir iekļauta iespēja izmantot visas lietojumprogrammas, izmantojot termināli vai attālās darbvirsmas serveri, kas ļauj to izmantot arī vecākiem Mac datoriem.

Telemetrijas lietotne

Programma Telemetrija ir lietotāja pieredzes uzlabošanas rīks, kas pēc noklusējuma ir iespējots Mac operētājsistēmā Office Standard 2019. Telemetrija šim nolūkam nosūta Microsoft tehniskos datus (telemetrijas datus) par izmantoto operētājsistēmu.

Atjaunināšanas kontrole Office

Atjaunināšanas kontrole nodrošina vairākas aktivizēšanas iespējas saistībā ar funkciju vai funkciju atjauninājumiem un ar drošību saistītiem kvalitātes atjauninājumiem (labojumiem un karstajiem labojumiem): Piemēram, mazāk svarīgus funkciju atjauninājumus var ignorēt, bet būtiskus atjauninājumus var atlikt uz laiku līdz 5 nedēļām.

Vispārīgās sistēmas prasības Microsoft Office Mac 2019 Standard

Tālāk norādītās sistēmas prasības attiecas uz MS Office Mac 2019 Standard, kā arī visiem citiem Mac izdevumiem, var būt piemērojamas arī papildu prasības.

 • Operētājsistēma: viena no trim jaunākajām macOS operētājsistēmām (Big Sur, Catalina, Mojave vai High Sierra) 
 • Procesors: Intel
 • Atmiņa: vismaz 4 GB RAM
 • Cietais disks: vismaz 10 GB brīvas vietas HFS+ (macOS Extended) vai APFS formātā
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800 pikseļi

Kas jāpatur prātā, instalējot Office Mac 2019 Standard?

Tā kā kopš macOS 10.5 Apple pēc noklusējuma atbalsta 64 bitu versiju, ieteicams izmantot šo versiju. Programmatūra Office tiek instalēta tikai ar Click2Run instalatoru ("klikšķini un aizver").

Kādi ir Microsoft Office Mac 2019 Standard licencēšanas noteikumi?

Microsoft Standard Office Mac 2019 izdevums ir licencēts ļoti specifiskai galapunkta ierīcei - galddatoram, klēpjdatoram utt. Tas ietver arī kopijas instalēšanu tīkla serverī, lai to varētu izmantot attālināti vai izmantojot virtuālo darbvirsmas infrastruktūru (VDI) ar tai licencētu galīgo ierīci. Priekšnoteikums ir attiecīgās Microsoft programmatūras instalēšana.

Pirkt Microsoft Office Mac 2019 Standard lēti Wiresoft Software Shop

Microsoft Office 2019 Standard Edition for Mac, kas parasti ir pieejams tikai kā koplietojuma licence, ir pieejams arī no Wiresoft kā viena licence par īpaši zemu cenu, ieskaitot šīs priekšrocības:

 • Uzreiz pēc pabeigta maksājuma veikšanas jūsu viena Office Mac 2019 Standard licence ir pieejama kā elektroniskā programmatūras lejupielāde (ESD), lai to instalētu jūsu Mac datorā.
 • Microsoft Office Mac 2019 Standard licence, kas iegādāta Wiresoft veikalā, ir viena licence, kas sākotnēji bija daļa no apjoma licences.
 • Šādā gadījumā no Wiresoft par visām pieejamajām Microsoft Office licencēm jūs saņemsiet tikai sev paredzētu programmatūras produktu.
 • Pirmā lietotāja sākotnēji instalētā programmatūra tika dzēsta, pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tāpēc attiecīgā Office licence ir 100% brīva un atkal izmantojama.
 • Visas šādas individuālās licences, kas iegūtas no iepriekšējām koplietojuma licencēm, pirms pārdošanas Wiresoft rūpīgi pārbaudīja, lai pārliecinātos par to pilnīgu izmantojamību.
 • Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft nepiedāvā izmēģinājuma versijas, kas ir derīgas ierobežotu laiku vai ko var izmantot tikai ar ierobežojumiem.
 • Iegādājoties licences no Wiresoft, varat būt pilnīgi droši, ka iegādājaties oriģinālu Microsoft produktu, kas atbilst visām juridiskajām prasībām.
Ja jums ir kādi jautājumi par Microsoft Office Mac 2019 Standard licenču iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanas laikā.
Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
2021. gada 3. marts

Tutto molto bene consigliato per tutti

Super

2020. gada 4. okt.

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

2020. gada 19. janv.

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas