Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Microsoft Office Standard 2021 priekš Mac MS Office 2021 Standard for Mac pašlaik ir jaunākais izmēģinātās un pārbaudītās Microsoft biroja programmatūras izdevums Apple datoriem, kas ir pieejams arī lejuplādēšanai. Tādējādi lietotāji...
€162,90 *

Office 2021 priekš Mac: jaudīga biroja programmatūra Apple lietotājiem

Kategorijā Office 2021 for Mac mēs iepazīstinām jūs ar jaunāko pārbaudītās Microsoft biroja programmatūras versiju, kas paredzēta Mac operētājsistēmām. Šajā rakstā sniegts visaptverošs Office 2021 for Mac pārskats un parādīts, kāpēc šis komplekts ir lieliska izvēle Mac lietotājiem, kas meklē jaudīgas biroja lietojumprogrammas.

Ko piedāvā Office 2021 operētājsistēmai Mac?

Pazīstamas lietojumprogrammas vislabākajā formā

Office 2021 for Mac ietver tādas pārbaudītas lietojumprogrammas kā Microsoft Word, Excel, PowerPoint un Outlook to labākajā formā. Šīs lietojumprogrammas ir īpaši optimizētas Mac platformai un nodrošina nevainojamu lietošanas pieredzi.

Jaunas funkcijas un uzlabojumi

Izmantojot Office 2021 Mac operētājsistēmai, jums ir pieejamas jaunas funkcijas un uzlabojumi, kas palielinās jūsu produktivitāti. No uzlabotām prezentēšanas funkcijām līdz uzlabotai datu analīzei - Office 2021 for Mac piedāvā daudzus jauninājumus.

Kāpēc izvēlēties Office 2021 priekš Mac?

Nevainojama integrācija Mac vidē

Office 2021 for Mac ir izstrādāts tā, lai to varētu integrēt Mac vidē. Lietojumprogrammas ir vizuāli pielāgotas un izmanto Mac specifiskas funkcijas.

Nav nepieciešams abonements

Atšķirībā no Office abonementiem par Office 2021 for Mac nav jāmaksā regulāra ikmēneša maksa. Jūs iegādājaties programmatūru vienu reizi un lietojat to pastāvīgi.

Maksimāla datu aizsardzības kontrole

Izmantojot Office 2021 priekš Mac, jums ir pilnīga kontrole pār saviem datiem, jo jums nav jāpaļaujas uz mākoņdatošanu. Jūsu faili paliek drošībā jūsu Mac datorā.

Secinājums

Office 2021 for Mac ir ideāls biroja programmatūras risinājums Mac lietotājiem, kuriem nepieciešamas jaudīgas un pazīstamas lietojumprogrammas. Ar jaunām funkcijām, uzlabotu veiktspēju un nevainojamu integrāciju Mac vidē Office 2021 for Mac piedāvā savā klasē labāko risinājumu tiem, kas vēlas palielināt savu produktivitāti.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, profesionālis vai radošs darbinieks, Office 2021 for Mac ļauj efektīvi veidot dokumentus, prezentācijas un izklājlapas Mac datorā. Ieguldiet līdzekļus Office 2021 for Mac, lai izmantotu šīs jaudīgās un viegli lietojamās biroja programmatūras daudzās priekšrocības. Palieliniet savu produktivitāti un pilnībā kontrolējiet savus datus, vienlaikus piekļūstot pazīstamām un uzlabotām lietojumprogrammām.

Kategorijas