Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10496
 • 3YF-00233
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€162,90 * €179,90 * (9,45% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


MS Office 2021 Standard for Mac pašlaik ir jaunākais pārbaudītās Microsoft biroja programmatūras izdevums Apple datoriem, kas pieejams arī lejuplādēšanai. Tādējādi lietotāji atkal gūst labumu no daudzpusīga atsevišķu programmu klāsta, kas aptver praktiski visas mūsdienu birojā veicamo uzdevumu jomas un kas ir arī savstarpēji savietojamas, pieejamam produktīvam darbam - ne tikai vienatnē, bet jo īpaši komandā: ar Word dažādu jomu tekstu veidošanai, Excel sarežģītiem aprēķiniem izklājlapu formātā, PowerPoint informatīvām, interaktīvām prezentācijām un Outlook visaptverošai komunikācijai un uzdevumu plānošanai. Tos papildina OneNote, lietotne piezīmju organizēšanai, kā arī mākoņkrātuve OneDrive datu pieejamībai tiešsaistē un, iespējams, atkal Microsoft Teams, kas aizstāj Skype.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Microsoft Office Standard 2021 priekš Mac 

MS Office 2021 Standard for Mac pašlaik ir jaunākais izmēģinātās un pārbaudītās Microsoft biroja programmatūras izdevums Apple datoriem, kas ir pieejams arī lejuplādēšanai. Tādējādi lietotāji atkal gūst labumu no daudzpusīgā individuālo programmu klāsta, kas aptver praktiski visas moderna biroja uzdevumu jomas un ir savstarpēji savietojamas, lai nodrošinātu pieejamu produktīvu darbu ne tikai vienatnē, bet jo īpaši komandā: Word - tekstu veidošanai dažādās jomās, Excel - sarežģītiem aprēķiniem izklājlapu formātā, PowerPoint - informatīvām, interaktīvām prezentācijām, Outlook - visaptverošai saziņai un uzdevumu plānošanai. Tos papildina OneNote - lietotne piezīmju organizēšanai, kā arī mākoņdatu krātuve OneDrive, kas nodrošina datu pieejamību tiešsaistē, un, domājams, arī Microsoft Teams, kas aizstāj Skype.

Īpaša iezīme salīdzinājumā ar iepriekšējo Office 2021 Standard for Mac versiju ir tā, ka jauno Office programmatūru var izmantot arī Mac datoros, kas jau ir aprīkoti ar jaunajiem Apple Silicon procesoriem. Turklāt to, protams, joprojām var izmantot arī Intel procesoru Mac datoros.

Izmantojiet Wiresoft lietotas programmatūras piedāvājumu un iegādājieties jauno Office 2021 Standard for Mac pilnu versiju lejupielādes veidā un bez abonēšanas saistībām par zemāku cenu nekā parastajā programmatūras tirdzniecībā!

Kas jauns MS Office 2021 Standard for Mac?

Visas komplektā iekļautās programmas ir tehniski atjauninātas, kas, protams, atspoguļojas arī pārskatītajā dizainā, lai gan ir saglabāta pazīstamā izvēlnes struktūra. Turklāt ir vēl vairāk pastiprināts uzsvars uz komandas sadarbību - arī mākoņa vidē. Ar jauno Office Edition Mac lietotāji arī turpmāk varēs izmantot populāros un jaudīgos rīkus - efektīvam biroja darbam ikdienas uzņēmējdarbībā.

Lai gan vēl nav zināmas visas Office 2021 Standard for Mac jaunās funkcijas, Microsoft ir paziņojis dažādu informāciju par atsevišķām programmām:

 • Word 2021: XLOOKUP līnijas fokusa funkcija samazina traucējumus, tādējādi Word lietotājiem ir vieglāk pārbaudīt dokumentu pa rindiņām.
 • Excel 2021: Šeit ir pieejama arī XLOOKUP funkcija, lai atvieglotu satura meklēšanu vai pārbaudi tabulā vai Excel darblapā. Papildus tam ir uzlabots atbalsts dinamiskiem masīviem izklājlapās - ar jaunām masīvu funkcijām FILTRĒT, SORTĒT, SORTĒT, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE un XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Prezentācijas tagad var papildināt ar iepriekš ierakstītu balss komentāru, kas paplašina lietojuma iespējas un informācijas saturu.
 • Outlook: e-pasta tekstus var tulkot vairāk nekā 70 valodās.

Papildu funkcijas Office 2021 Standard for Mac

Papildus iepriekš minētajiem papildinājumiem atsevišķās programmās pašreizējais standarta Office 2021 izdevums Mac lietotājiem piedāvā arī vairākus citus uzlabojumus un uzlabojumus, kas bieži vien attiecas uz vairākām programmām un tādējādi nodrošina efektīvāku lietošanas pieredzi.

Brīvi lietojams rīks programmā Word, Excel un PowerPoint 

Office programmās Word, Excel un PowerPoint lietotāji ar brīvrokas rīku var izveidot gan zīmējumus un skices, gan diagrammas un formulas - atkarībā no galīgās ierīces funkcionalitātes dokumentā var zīmēt ar pildspalvu planšetdatorā, ar pirkstu skārienjūtīgajā ekrānā vai ar peli atsevišķā ierīcē vai klēpjdatorā, un pēc tam tos rediģēt, izmantojot dažādus efektus un rīkus. Office 2021 Standard for Mac šim nolūkam ir pieejami arī jauni lāzera un dzēšgumijas rīki. Var atvērt un rediģēt arī citus, ar Office nesaistītus failu formātus, piemēram, ODF.

Visaptveroša integrēta PDF pārvaldība

Jaunajā Office tagad var attēlot PDF failus arī bez Adobe Reader un ir iespējams pievienot komentārus. Veidlapas var arī aizpildīt un digitāli parakstīt. Pateicoties uzlabotai drošības un autorizācijas pārvaldībai, faili ir arī labāk aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi.

Komandas darbs ar OneDrive

OneDrive ir praktisks rīks darbam ar projektiem dažādās komandās. Lietotāji vienlaicīgi rediģē Microsoft OneDrive glabātos dokumentus, izklājlapas un diapozitīvus - birojā, mājas birojā vai ceļā MobiDrive mākonī. Ar OneDrive starpniecību Office for Mac var sasaistīt arī esošos Google Drive, OneDrive un Dropbox kontus. Visaptverošas piekļuves un modificēšanas tiesību piešķiršanas pārvaldības iespējas nodrošina, ka kritiski svarīgi dati un informācija ir aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi pat mākoņa vidē.

Pieejamība Office programmās

Pieejamība ir kļuvusi par neatņemamu atbalstītā darba ar datoru sastāvdaļu - gan autoriem, gan dokumentu un e-pasta vēstuļu lasītājiem. Word, Excel, PowerPoint, kā arī OneNote Office 2021 Standard for Mac piedāvā optimizētu pieejamības pārbaudi, kas atvieglo dokumentu izpratni un tādējādi uzlabo sadarbību ar citiem lietotājiem.

Tas ietver atbalstu starptautiski piemērojamo standartu ievērošanai, izstrādājot projektus, kā arī praktiskus ieteikumus teksta strukturēšanai un attēlošanai. Aktivizējot funkciju "Pārbaudīt pieejamību", attiecīgajā programmā tiek parādīts brīdinājumu vai kļūdu saraksts, kas papildināts ar padomiem un ieteikumiem uzlabojumiem. Plānojot tikšanās ar darījumu partneriem citās vietās, programmā Outlook ir iespējams nodrošināt, ka arī starptautiskie saņēmēji ir klāt, parādot laika zonu.

Office 2021 Standard for Mac lietotāji var izmantot arī daudzos darba atvieglošanas veidus: sadaļā "Lietošanas ērtības" ir pieejams plašs skaņu klāsts ar funkciju "Nodrošināt atgriezenisko saiti ar skaņu", lai aktivizētu skaņas signālus. Turklāt Office 2021 Standard for Mac programmā Word programmā Word tumšās tēmas Dark Grey un Black uzlabo koncentrēšanās spējas: izvēloties diskrētāku fonu, var samazināt traucējošos elementus un labāk koncentrēties uz uzdevumiem; savukārt, aktivizējot funkciju Teksta pārveidošana uz runu, dokumentu un e-pasta vēstuļu saturu var lasīt skaļi gan darba laikā, gan ceļojot.

Office 2021 Standard for Mac īpašās funkcijas administratoriem

Paredzams, ka Office 2021 Standard for Mac izdevums papildus tīrajām priekšrocībām lietotājiem atkal piedāvās praktiskas funkcijas sistēmas administratoriem, kas bija pieejamas jau iepriekšējā versijā, lai atvieglotu lietotāju administrēšanu un vienlaikus nodrošinātu lielāku drošību:

 • Izmantojot GPO jeb grupu politikas objektu, administratoru rīcībā ir efektīvas grupu politikas, lai aizsargātu Office, izmantojot ADMX veidnes, kas nodrošina uzlabotu drošību, kontrolējot atjauninājumus, kā arī dokumentos esošos makrus.
 • Turklāt atjaunināšanas kontrolē ir iekļautas iespējas aktivizēt funkciju un funkciju atjauninājumus, kā arī ar drošību saistītus kvalitātes atjauninājumus, piemēram, ielāpus un karstos labojumus: piemēram, svarīgus funkciju atjauninājumus var ignorēt, bet būtiskus atjauninājumus var atlikt uz laiku līdz 5 nedēļām.
 • Izmantojot programmā Office for Mac nodrošināto termināla pakalpojumu vai attālās darbvirsmas pakalpojumu, programmatūru var izmantot arī vecākā Mac datorā.

Visas atsevišķās MS Office 2021 Standard for Mac programmas īsumā

Ar Microsoft Office 2021 for Mac standarta versiju Apple ierīču lietotāju rīcībā atkal ir klasiskās, neaizstājamās Office programmas Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kas ar savām daudzveidīgajām lietojumprogrammu iespējām pārsteidz kā neviena cita biroja programmatūra:

 • Word 2021 ir viss nepieciešamais, lai profesionāli veidotu teksta dokumentus dažādiem lietojumiem - praktiski rīki, piemēram, funkcija "Pārskats", atvieglo svešvārdu pareizu lietošanu vai izpratni tieši dokumentā, bet Microsoft Academic Search atvieglo pareizu citēšanu.
 • Excel 2021 piedāvā vēl vairāk iespēju ilustrēt, piemēram, karšu un piltuvju diagrammas, izmantojot PowerPivot un PowerQuery paplašinājumus, tostarp sinhrono sadarbību reāllaikā Excel lapās un izklājlapās. Datu zaudējumu aizsardzība aizsargā konfidenciālus datus saskaņā ar ES datu aizsardzības noteikumiem.
 • Ar katru jauno izdevumuPowerPoint 2021 atkal piedāvā interesantākus vizuālos efektus, kas prezentācijām piešķir dzīvību, tostarp animācijas, piemēram, tālummaiņu un morfējošas pārejas, kā arī jaunas ikonas, SVG vektoru failus un 3D modeļus satura vizualizēšanai. No Word zināmo teksta marķieri var izmantot arī programmā PowerPoint.
 • Outlook 2021 uzticami šķiro ikdienas e-pastu plūsmu uzņēmumos, izmantojot inteliģentus rīkus, kas automātiski šķiro e-pasta vēstules atbilstoši to svarīgumam un nozīmei. Teksta pārveidošanas uz runu funkcija, kas nolasa ziņojumus, ietaupa laiku. Arī programmā Outlook funkcija Data Loss Protection (aizsardzība pret datu zudumu) aizsargā svarīgus datus pielikumos pret to nosūtīšanu un piekļuvi tiem nepiederošām personām

Sistēmas prasības MS Office 2021 Standard for Mac instalēšanai un lietošanai

Tālāk ir sniegta informācija par zināmajām sistēmas prasībām un piemērojamajiem lietošanas noteikumiem, kas attiecas uz jauno MS Office 2021 Standard for Mac versiju. Iespējams, jums būs jāievēro arī papildu norādījumi par lietošanu pēc oficiālās versijas iznākšanas.

MS Office 2021 Standard for Mac datortehnikas prasības

Office 2021 Standard for Mac ir Microsoft Office komplekta versija, kas darbojas arī Mac datoros ar jauno Apple Silicon procesoru. Tomēr to var izmantot arī Mac ar Intel procesoriem. Iepriekšējā 32 bitu versija vairs nav pieejama, tāpēc programmatūru var instalēt tikai 64 bitu ierīcēs. Kopumā jāievēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Office for Mac 2021 atbalsta trīs jaunākās macOS versijas. Pašlaik tie ir Montereja, Big Sur un Katalīna; paredzams, ka Mojave atbalsts tiks pārtraukts vai vairs netiks atjaunināts
 • Procesors: Intel procesors vai Apple Silicon procesors
 • Cietā diska vieta: 10 GB
 • Atmiņa: 4 GB RAM
 • Grafiskā karte: DirectX 9 vai jaunāka
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1024 x 768 pikseļi

Microsoft Office 2021 Standard for Mac licencēšana

Ar vienu Microsoft Office 2021 for Mac standarta izdevuma licenci varat to izmantot vienā Apple ierīcē. Tas var ietvert arī programmatūras kopijas instalēšanu tīkla serverī, lai to izmantotu attālināti vai izmantojot virtuālās darbvirsmas infrastruktūru ar atbilstoši licencētu galiekārtu.

Pirkt MS Office 2021 Standard for Mac at Wiresoft kā lietotu programmatūru par zemāku cenu

Kāpēc tērēt vairāk naudas, ja pašreizējo Office 2021 Standard Edition for Mac jau varat iegādāties kā lietotu programmatūru? Pie Wiresoft jūs gūsiet labumu no ievērojami zemākām cenām par oriģinālo Microsoft programmatūru - ar tūlītēju lejupielādi un visām šīm priekšrocībām:

 • Izmantojiet vienu licenci - bez abonēšanas pienākuma
 • Pilns Office komplekts, ieskaitot visas programmas
 • Pilnīga visu Office programmu funkcionalitāte - Wiresoft izmantotā programmatūra ir pilnībā funkcionāla, bez laika ierobežojuma
 • Lietotas Microsoft programmatūras likumīga lietošana - to apstiprina ES tiesu spriedumi

Vai jums ir jautājumi par pašreizējo Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac un citu Microsoft vai citu izmantoto programmatūru? Tad vienkārši sazinieties ar mums tērzēšanā, pa tālruni vai e-pastu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas