Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10003
 • 76J-02647
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€26,90 * €28,90 * (6,92% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32 bitu)
Termināla serveris Saderīgs


Microsoft Office 2007 Enterprise  ir pieejams kopš 2007. gada jūnija un nodrošina nepārtrauktu produktīvu darbu uz personālajiem datoriem, mobilajiem tālruņiem un tīmekļa pārlūkprogrammās. Šeit jūs varat iegādāties Microsoft Office 2007 programmatūras licences veidā par izdevīgu cenu kā apjoma licenci. Tā kā licence nāk no apjoma licences, mēs varam jums piedāvāt lejupielādēt programmatūru par īpaši izdevīgu cenu. Jūs saņemsiet pilnu versiju kā viena lietotāja licenci, ieskaitot sekundārās lietošanas tiesības. Jūsu datoram jāatbilst noteiktām prasībām, lai jūs varētu bez problēmām izmantot programmas. Lejupielādes procesam nepieciešams 500 MHz procesors, 256 MB RAM un 2 GB brīvas vietas cietajā diskā. Lai instalētu programmatūru, nepieciešama operētājsistēma Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista vai Microsoft Windows XP SP3.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE"

Pie mums jūs iegādājaties lētu Microsoft Office 2007 Enterprise - kā lejupielādēt pilnu versiju ESD!

Šeit ir sniegta informācija par Microsoft Office 2007 Enterprise kā tiešsaistes MLK lejupielādi vācu valodā un daudzās citās valodās:

Informācija par produktu: Microsoft Office 2007 Enterprise ir pieejams kopš 2007. gada jūnija un nodrošina visaptverošu produktīvu darbu personālajos datoros, mobilajos tālruņos un tīmekļa pārlūkprogrammās. Šeit varat iegādāties Microsoft Office 2007 programmatūras licences veidā par zemu cenu kā apjoma licenci. Šajā programmatūras paketē ir iekļautas šādas lietojumprogrammas:

Tā kā licence nāk no apjoma licences, mēs varam piedāvāt jums programmatūras lejupielādi īpaši izdevīgi. Jūs saņemsiet pilnu versiju kā viena lietotāja licenci, ieskaitot otrās lietošanas tiesības. Programmatūras paketē ir šādas programmas:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Ieteicamie priekšnoteikumi Microsoft Office 2007 Enterprise izmantošanai.

Jūsu datoram ir jāatbilst noteiktām prasībām, lai varētu bez problēmām izmantot programmas. Lejupielādes procesam nepieciešams 500 MHz procesors, 256 MB RAM un 2 GB brīvas vietas cietajā diskā. Lai instalētu programmatūru, ir nepieciešama Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista vai Microsoft Windows XP SP3 operētājsistēma.
Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem par Microsoft Office 2007 Enterprise lejupielādēšanu pirms iegādes. Vienkārši sazinieties ar mūsu darbinieku pa tālruni vai izmantojot mūsu kontaktformu. Pat ja vēlaties iegādāties programmatūras biroja risinājumu no Microsoft Office, bet neesat pārliecināts, kā notiek instalēšana, mēs jums palīdzēsim.

Instalēšana šādās operētājsistēmās:

Microsoft Office 2007 Enterprise ir saderīgs ar Windows XP (SP3, 32 bitu), Windows Server 2003 SP2 (32 bitu), Windows Vista (SP1, 32 bitu/64 bitu), Windows Server 2008 (SP1, 32 bitu/64 bitu), Windows 7 (SP1, 32 bitu/64 bitu) un Windows 8 (SP1, 32 bitu/64 bitu), Windows 8.1 (SP1, 32 bitu/64 bitu), Windows 10 (SP1, 32 bitu/64 bitu). Programmatūru var instalēt, ja cietajā diskā ir vismaz 3,5 gigabaiti (GB) vietas. Programmatūras optimālā funkcionalitāte un īpašas prasības ir atkarīgas no jūsu operētājsistēmas un sistēmas konfigurācijas.

Kāpēc jums vajadzētu iegādāties Microsoft Office Enterprise 2007 licenci?

Veiciet savu darbu vislabākajā iespējamajā veidā neatkarīgi no atrašanās vietas. Izmantojiet šo daudzpusīgo programmatūru darbā vai mājās. Nav svarīgi, vai viņi izmanto datoru, tālruni vai tīmekļa pārlūkprogrammu. Ar Office 2007 Enterprise nodrošinās jūsu produktivitāti, sākot no Excel, PowerPoint un Word atjauninājumiem un beidzot ar skaidru pārskatu par e-pasta ziņojumiem, izmantojot Outlook. Iespaidojiet ar pievilcīgu tekstu, izmantojot Word, veidojiet sarežģītus aprēķinus, izmantojot Excel, vai pārsteidziet ar saistošām prezentācijām, izmantojot PowerPoint. Iegādājoties Microsoft Office 2007 Enterprise, jūs atklāsiet, kādas iespējas jūs sagaida.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas