Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10002
 • 79P-00123
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32 bitu)
Terminalserver Saderīgs


MS Office 2007 - un līdz ar to arī izdevums 2007 Professional Plus   - ir pagrieziena punkts Office pakešu vēsturē: Salīdzinot ar vecākajām versijām un priekšgājējiem, tā piedāvā Plus funkcionalitātes un efektivitātes ziņā, kas ar iekļautajām programmām padara to ne tikai par neaizstājamu rīku uzņēmumiem, bet arī atvieglo privātiem lietotājiem un pašnodarbinātām personām efektīvi veikt visus ikdienas biroja un administratīvos uzdevumus: ar Word 2007 - tekstu veidošanai dažādos formātos, Excel 2007 - sarežģītiem aprēķiniem, Outlook 2007 - visaptverošai saziņai un uzdevumu plānošanai un PowerPoint 2007 - pārskatāmu pārskatu un prezentāciju veidošanai. Plus Turklāt 2007. gada Office izdevums Professional Plus piedāvā plašu papildu programmu klāstu: ar Publisher 2007 dažādām iespējām gan drukātajos izdevumos, gan tiešsaistē, ar Access 2007 dažādām datubāzu lietojumprogrammām un visbeidzot arī ar InfoPath 2007, lai izveidotu veidlapas praktiskai datu vākšanai un analīzei. Tādējādi Professional Plus izdevuma pircēji var izmantot izsmalcinātu Office versiju, kas nodrošina profesionālu darbu un visaptverošu saziņu.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2007 Professional Plus - visas lietojumprogrammas biznesa profesionāļiem vienā paketē kā viena licence

MS Office 2007 - un līdz ar to arī 2007. gada Professional Plus izdevums - ir pagrieziena punkts Office pakešu vēsturē: Salīdzinot ar vecākajām versijām un priekšgājējiem, tā piedāvā papildu funkcionalitāti un efektivitāti, kas padara to kopā ar iekļautajām programmām par neaizstājamu rīku uzņēmumiem, kā arī atvieglo privātajiem lietotājiem un pašnodarbinātajiem efektīvi veikt visus ikdienas biroja un administratīvos uzdevumus: ar Word 2007 - tekstu veidošanai dažādos formātos, Excel 2007 - sarežģītiem aprēķiniem, Outlook 2007 - visaptverošai saziņai un uzdevumu plānošanai, PowerPoint 2007 - spilgtu pārskatu un prezentāciju veidošanai. Īpaši Office-Edition 2007 Professional Plus papildus piedāvā lielu plusu citās programmās: ar Publisher 2007 dažādām iespējām drukāto mediju publikācijām, turklāt tiešsaistes, ar Access 2007 daudzām datu bāzu lietojumprogrammām un, visbeidzot, arī ar InfoPath 2007, lai nodrošinātu veidlapas praktiskai datu vākšanai un novērtēšanai. Tādējādi Professional Plus izdevuma pircēji gūst labumu no nobriedušas Office versijas, kas nodrošina profesionālu darbu un visaptverošu komunikāciju.

MS Office 2007 ir jaunums Professional Plus

Professional Plus izdevumā dažādās programmās ir pieejamas šādas jaunas funkcijas:

 • Jauna lente: Atjauninātā lietotāja saskarne nodrošina ātrāku un intuitīvāku navigāciju.
 • Pielāgojami iestatījumi ar tēmām un izkārtojumiem palielina produktivitāti.
 • Jaunais Live Preview parāda veidnes un dizainus, pamatojoties uz reāllaika datiem dokumenta logā.
 • XML faila formāta atbalsts nodrošina lielāku drošību, samazina dokumentu lielumu un nodrošina ātrāku ielādes laiku.
 • Outlook tagad piedāvā meklēšanas funkciju e-pasta ziņojumos, kā arī iespēju abonēt RSS plūsmas un surogātpasta filtru.
 • Access piedāvā gatavus Standard formātus, kurus var rediģēt.
 • Automatizētās formulas programmā Excel paātrina aprēķinus.

Jaunā lentes saskarne

Tādējādi visas šīs klasiskās Microsoft programmas, kas iekļautas Professional Plus 2007, tiek prezentētas pilnīgi no jauna veidotā izskatā: Office- priekšgājēju iepriekšējo izvēlņu struktūru atsevišķās Office 2007 programmās aizstāj pārskatāma daudzfunkciju josla - arī tā sauktā Ribbon. Lente tagad piedāvā katrai Office-Programmai atsevišķas apkopotu komandu grupas, kuras papildina saraksti un dialoglodziņi. Pēc tam tie parasti ir pieejami kā cilnes, kas sīkāk iedalītas pēc konteksta. Šādā veidā visas konkrētas darbības veikšanai nepieciešamās komandas vai funkcijas ir sagrupētas kopā un uzreiz pieejamas vienā pārskatāmā vietā, piemēram, lai formatētu Word dokumentu atbilstoši savām specifikācijām vai ievietotu un rediģētu grafiku dokumentā.

Turklāt lente piedāvā arī iespēju veikt lietotāja definētus iestatījumus attiecīgajās izvēlnēs un tādējādi pielāgot tās savām vajadzībām, lai bieži izmantotās funkcijas būtu tieši pieejamas, kas arī ir darba efektivitātes priekšrocība.

Jaunais Live Preview

Papildus tam vietnē Office 2007 Professional Plus kā arī citi izdevumi

tā sauktais Live preview: Atkarībā no atvērtās programmas šī funkcija reāllaika priekšskatījumā parāda ne tikai veidnes un dizainus, bet arī formāta funkcijas dokumenta logā.

Jaunais failu formāts OpenXML

Izmantojot OpenXML, Office 2007 versijā Professional Plus izdevumā ir pieejams arī jauns uz XML balstīts Standard failu formāts, kas piedāvā virkni priekšrocību, kuras ir svarīgas mūsdienu uzņēmējdarbības pasaulē: Piemēram, XML atbalsts samazina failu izmēru, kas, no vienas puses, ietaupa vietu datorā un, no otras puses, ievērojami samazina dokumentu ielādes laiku tīmekļa lapās.

XML atbalsts tīmekļa lapās nodrošina efektīvu dokumentu izmēra samazināšanu, tādējādi ievērojami saīsinot ielādes laiku. XML faili nodrošina arī labāku aizsardzību pret datu zudumu, izmantojot datu zudumu novēršanu (DLP).

Jaunais saderības režīms

Programmā Microsoft Office 2007 dokumentus, kas izveidoti ar vecākām Office programmu versijām (Office 97), var atkal atvērt, rediģēt un saglabāt tā sauktajā savietojamības režīmā, padarot tos atkal pieejamus vecākām Office versijām Windows un Mac OS, kā arī ļaujot tos rediģēt. Tas, cita starpā, tiek panākts ar to, ka visas funkcijas, kas nav pieejamas vecākajā programmas versijā, šeit nav pieejamas, lai nerastos savietojamības problēmas.

Microsoft Office Professional Plus 2007 izdevums vietnē Wiresoft

Daudziem pircējiem, no vienas puses, ir liela priekšrocība iegādāties 2007 Professional Plus MS Office versiju, jo to joprojām atbalsta vecākas Microsoft operētājsistēmas, sākot no versijas Windows XP SP3, kas joprojām tiek izmantota vecākā aparatūrā, tāpēc šī plašā savietojamība ir diezgan būtisks pirkuma izšķirošais faktors. No otras puses, šis izdevums parastajos veikalos ir pieejams tikai kā koplietojuma licence. Tomēr Wiresoft veikalā klienti var iegādāties Professional Plus 2007 arī kā vienu licenci lietotas programmatūras veidā.

Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties Office 2007 Professional Plus, kā arī citas šīs versijas un jaunākās Office paketes. Ievads par atsevišķām Professional Plus 2007 iekļautajām programmām, tostarp to jaunumiem Office 2007 Professional Plus piedāvā šādu pārskatu.

MS Office 2007 Professional Plus - visi biznesa rīki, kas apvienoti vienā komplektā

Papildus pārbaudītajām Office- klasiskajām programmām Word, Excel, PowerPoint un Outlook izdevumā Professional Plus 2007 ir iekļauta ne tikai DTP programma Microsoft Publisher 2007, bet arī datu bāzes lietojumprogramma Access 2007 un veidlapu veidošanas rīks InfoPath 2007. Tieši šīs papildus iekļautās lietojumprogrammas ir gandrīz neaizstājamas komerciāliem un/vai biznesa lietojumprogrammu klāstiem.

Pārskats par visām programmām, kas iekļautas MS Office Edition 2007 Professional Plus:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Publisher 2007
 • Access 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

Microsoft Word 2007 piedāvā daudzus uzlabojumus, kā arī dažas jaunas funkcijas un iespējas: Ir pieejamas daudzas standarta veidnes, lai uzreiz izveidotu teksta dokumentus gan uzņēmējdarbības, gan privātām vajadzībām, kas ir profesionāli iepriekš formatēti un kurus var arī pielāgot. Lai padarītu tekstus pievilcīgākus, ir pieejami arī jauni efekti, piemēram, caurspīdīgums un 3D. Programmā Word var izveidot arī makroprogrammas, lai efektīvāk veiktu dažus teksta rediģēšanas soļus. Liels pluss ir arī versiju vai izmaiņu, kā arī komentāru centrālā pārvaldība.

Excel 2007

Jaudīgā izklājlapu programma tagad piedāvā paplašinātas funkcijas formulu izveidei un datu vizualizēšanai, tostarp šarnīra tabulas un iespēju tikai ar dažiem soļiem izveidot profesionālas, aprakstošas diagrammas. Savienojamība ar Microsoft SharePoint Services nodrošina konfidenciālu datu aizsardzību, sazinoties ar citiem.

PowerPoint 2007

Izmantojot slaidu meistaru, PowerPoint 2007 nodrošina efektīvu rīku visu veidņu pārvaldībai, lai nodrošinātu visu ar to izveidoto prezentāciju vienotu izskatu un arī ietaupītu laiku. Dizainam ir pieejami daudzi jauni teksta un tipogrāfiskie efekti, kā arī formatēšanas rīki, no kuriem lielāko daļu var uzreiz piemērot ar vienu klikšķi.

Integrētais dokumentu inspektors pirms prezentācijas publicēšanas vai kopīgošanas droši noņem komentārus, slēpto tekstu vai personisko informāciju, un digitālais paraksts arī nodrošina, ka saturu nevar mainīt. Pateicoties nesen pieejamajam Office Open XML formātam .pptx, prezentācijas, kas izveidotas, izmantojot šo formātu, var publicēt arī kā HTML tīmekļa lapas.

Outlook 2007

Pārbaudītā saziņas programmatūra piedāvā efektīvas funkcijas ikdienas e-pasta plūsmas administrēšanai, cita starpā ar Sofortsuche, lai meklētu e-pastus, tostarp pielikumus, pēc noteiktiem terminiem vai atslēgvārdiem, kā arī lai atbrīvotu datus un informāciju mērķtiecīgi atsevišķiem lietotājiem un mērķiem, kā arī Spama filtru. Ziņu veidošana, tostarp formatēšana, ir kļuvusi intuitīvāka un tādējādi arī vienkāršāka. Integrētā uzdevumu josla ar kalendāru piedāvā daudz iespēju koordinēt tikšanās un projektus. Saturu var iekodēt krāsās un marķēt, piemēram, atkarībā no konkrētas personas vai nozīmīguma.

InfoPath 2007

InfoPath 2007 tiek izmantots, lai izveidotu, pārvaldītu un apmainītos ar veidlapām dažādu datu apkopošanai. Tā kā to pamatā ir XML, tās var arī padarīt pieejamas tīmeklī, izmantojot Office SharePoint Server 2007 ar integrēto "Forms Services", un tādējādi tās var aizpildīt bez InfoPath programmatūras.

InfoPath 2007 var izmantot, piemēram, inventāra uzskaitei, projekta statusa pārskatiem, izdevumu pārskatiem un apdrošināšanas polisēm. InfoPath 2007 ir arī izstrādāts, lai integrētos ar Outlook 2007, ļaujot lietotājiem atvērt un rediģēt InfoPath veidlapas no Outlook 2007.

Publisher 2007

Šī jaudīgā DTP programma ir izstrādāta, lai uzreiz un viegli izveidotu augstas kvalitātes publikācijas dažādiem mērķiem, sākot no skrejlapām un personalizētām veidlapām līdz lielām brošūrām. Programmā Publisher 2007 iekļautās veidnes attiecas ne tikai uz drukas produktiem, bet arī uz e-pasta biļetenu sūtīšanas un tīmekļa lapu izstrādes formātiem. Pateicoties plašajai savietojamībai ar citām Office programmām, var izmantot arī tekstus, attēlus, tabulas u. c. no programmām Word, Excel, Access, Outlook un PowerPoint.

Access 2007

Pārbaudītā datubāzes programma tiek izmantota, lai centralizēti apkopotu un strukturētu datus no dažādiem avotiem un padarītu tos pieejamus uzņēmuma iekšienē vai ārēji klientiem tālākai apstrādei. Pateicoties dažādiem formātu veidnēm, savākto informāciju var labāk analizēt un izmantot, kā arī sniegt saprotamā veidā kā jēgpilnus pārskatus.

Izmantojot Windows SharePoint Services, Access 2007 lietotājiem ir iespēja jebkurā laikā rediģēt iegūtos datus, atjaunot dzēsto informāciju un iestatīt individuālas piekļuves atļaujas.

MS Office 2007 sistēmas prasības Professional Plus

Programma Office Edition 2007 Professional Plus ir saderīga ar daudzām vecākām Windows operētājsistēmām, taču Windows 10 vairs netiek atbalstīta. Tomēr jaunā lentes saskarne, kas ieviesta Office 2007 versijā, salīdzinājumā ar iepriekšējām versijām prasa vairāk vietas uz diska. Kopumā visu pieteikumu pareizai izpildei piemēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: no Microsoft Windows XP Service Pack 3 līdz Windows 8.1 vai Microsoft Windows Server 2003 vai jaunāka versija
 • Procesors: vismaz 500 MHz - lai varētu izmantot visas Outlook funkcijas, ieteicams 1 GHz
 • Atmiņa: min. 256 MB RAM - ieteicamie 512 MB pareizai Outlook pakalpojumu izmantošanai
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 2 GB
 • Ekrāna izšķirtspēja: vismaz 1024 x 768

Iegādājieties MS Office 2007 Professional Plus Wiresoft kā vienu licenci par zemu cenu

2007 Professional Plus Edition no Microsoft pieder pie Office-Editions, kas parastajā tirdzniecībā tiek piedāvāti tikai kā apjoma licences uzņēmumiem un nav pieejami kā atsevišķas licences. Office Wiresoft programmatūras veikalā 2007 Professional Plus Edition var iegādāties kā viena lietotāja licenci bez abonēšanas saistībām; pērkot Wiresoft veikalā, jums ir jāmaksā tikai vienreizējās izmaksas par šīs Office Edition pilno versiju, kas piedāvā identisku funkciju klāstu kā attiecīgā apjoma licence.

Pamatlicence parasti nāk no lielāka uzņēmuma, un to iegādājās Wiresoft. Iegādājoties apjoma licences, uzņēmumam ir arī tiesības tālāk pārdot programmatūras licenču pārpalikumu vai visu apjoma licenci neatkarīgi no tā, vai ir izmantotas atsevišķas licences vai visa apjoma licence. Pārdodot programmatūru, apjoma licence tiek sadalīta un pārvērsta atsevišķās licencēs, kuras pēc tam tiek dēvētas par lietotu programmatūru. Šī sadalīšana vai apzīmēšana neietekmē piedāvātā Office 2007 Professional Plus Edition vai tajā iekļauto programmu vispārējo funkcionalitāti. Pēc tam Wiresoft piedāvā šīs viena lietotāja licences par īpaši zemu cenu kā iegādes versiju.

Programmatūras iegāde Wiresoft vietnē ir ne tikai lēta, bet arī droša: pēc veiksmīgas pirkšanas procesa pabeigšanas un tūlītējas lejupielādes jūs varat instalēt Office 2007 Professional Plus programmatūru savā datorā un aktivizēt to, izmantojot attiecīgo komplektā pievienoto apjoma licences atslēgu, kas ir derīga un darbojas tikai jūsu personīgajai vienotajai licencei. Tā kā Wiresoft pārdod tikai Office 2007 Professional Plus programmatūru vai citus Office izdevumus vai versijas, kas ir identiskas oriģinālajiem Microsoft produktiem; uzņēmumi, no kuriem nāk šīs bijušās apjoma licences, atrodas tikai Eiropā, tāpēc šīs Office 2007 Professional Plus versijas iegāde lietotās programmatūras veidā nav saistīta ar juridisku risku, jo lietotas programmatūras tirdzniecība ir atļauta ar likumu, kas vairākkārt apstiprināts arī ar tiesas spriedumiem.

Lietotas programmatūras iegāde Wiresoft veikalā ir izdevīga iespēja jums kā klientam izmantot citādi nepieejamu programmatūru Office-Citādi nepieejami izdevumi, piemēram, Professional Plus 2007. Tāpēc mūsu klientu lokā ir ne tikai MVU, bet arī pašnodarbinātie un privātpersonas, kas gūst labumu no mūsu lētā Microsoft programmu klāsta.

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet MS Office-Edition 2007 Professional Plus, kā arī citas šīs versijas un jaunākas versijas, kā arī citas Microsoft programmas kā lejuplādējamas lejupielādējamas versijas. Jautājumi par Professional Plus vai jebkuru citu Microsoft Office programmatūru, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas